Opinie o Colfarm w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colfarm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colfarm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colfarm w Polska

Kidmo222

Hej. Jest ogłoszenie na automatyka. Mam ponad 15 lat doświadczenia jako automatyk w firmach farmaceutycznych. Orientuje się ktoś na jakie pieniądze można liczyć?

Annn

Hej :) polecacie pracę jako Analityk - laborant w COLFARM S.A. ? Widziałam ogłoszenie. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera pracy ? Czy praca jest zmianowa? Czy są jakieś mozliwości rozwoju?

Czy można liczyć w Colfarm na prywatną opiekę medyczną?

Odp

Tak :) psychiatry jak będziesz uciekał na L4

Axel

Absolutnie nie ma prywatnej opieki medycznej, w ogóle pojęcie socialu nie istnieje w tej firmie. Możesz dołączyć do grupowego ubezp na życie i oczywiście sama płacisz

Livene

Nie polecam. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, na starcie kobieta bardzo nie miła. Spoźniłem się 3 minuty, przez złe warunki pogodowe bo śnieg, dzwoniłem domofonem to czekałem, wszedłem, przepraszam Panią, a kobieta na starcie mnie skreśla i miesza z błotem. Dzwonią o stanowisko inne niż się ubiegałem. (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z kierownikami bardzo neutralna. Bez okazywania sympatii.

Pytali mnie o doświadczenie i dali dwie sytuacje do rozwiązania w teorii. W porządku, ale bez fajerwerków.

Leszno
Zuza

Rozmowa kwalifikacyjna normalna, jak wszędzie. Jednak największym nieporozumieniem jest brak szacunku dla kandydata poprzez brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Uważam to za duży nietakt ze strony osoby rekrutującej. !! To już świadczy o Firmie.

Ela

Na Wielkopolskę szukają przedstawiciela a niedawno był ktoś wybrany ,taka rotacja czy sami ludzie rezygnują?

@Ela

Właśnie ogłoszenia są bardzo regularne :/ szkoda bo prod.maja dość fajne ,ale jeśli firma ma kiepskie podejście to już nie fajnie

byly colfarm
@Ela

Jak widać w poniższych wypowiedziach wymagania z kosmosu, a 0 przelożenia na wyplate dla pracownika. Z tego co mi wiadomo brak możliwości uzytkowania aut prywatnie, plany z kosmosu - obslugując słabsze apteki bo te lepsze od swojego widzi mi się pobiera KAS , flota też nie najnowsza . Firma zdecydowanie dla tych zaczynajacych w farmacji.

Pojawiło się ponownie ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Aptecznego na rejon wielkopolski .Jaka atmosfera w tej firmie ,warunki ?

Witam, jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości. Da się wytrzymać jeśli chodzi o atmosferę i tempo pracy, czy tak jak wszędzie wszystko na wczoraj? Na jakie zarobki można liczyć na początek? Co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę do laboratorium i stąd moje pytanie czy to wynik rozwoju firmy czy pracownicy nie wytrzymują i jest rotacja. Za odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam?

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Kli
@Anonimowy Przedstawiciel

Konkurencja nie pracuje nie zabiera udziału z rynku - sarkazm? Żart czy ironia? Jedno jest pewne okres pandemii dużo zweryfikowal. Dobrzy handlowcy zawsze będą potrzebni, pójdą dalej.

xyz

Jakie auta? Białe fabie?

Wincenty

Udział w rekrutacja na stanowisko PF. Dwa spotkania - jedno w mieście wojewódzkim danego regionu, drugie 110 km od tego miasta. Pytania na pierwszym standardowe, drugie na naprawdę fajnym poziomie - choć miały zostać na nim podane warunki finansowe a zostały podane dopierow drugim kontakcie telefonicznym. Forma zatrudnienia - okres próbny to UZ ( gdy powiedziałem, ze taka forma mi nie pasuje, tym bardziej, ze w ogloszeniu byla podana UOP, to Pan Dyrektor Handlowy stwierdzil, ze im wcale nie zależy aby zatrudni PF, bo sprzedaż i tak się robi w regionie-nawet tego nie skomentowalem :) ). Dowiedziałem się, ze zostałem przyjęty, i tu warunki: UWAGA: podstawa OBECNA NAJNIŻSZA KRAJOWA Plus paręnaście zlotych przez okres conajmniej pół roku, i tu uzasadnienie: BO PRZEZ PIERWSZE 6 MIESIĘCY NIE MA SZANS NA WYROBIENIE NORMY (gdzie wcześniej dwukrotnie podawałem swoje oczekiwania co do zarobków i nikt tego nie kwestionował, a dodatkowo mówiono, ze normy są do zrealizowania). Oczywiście nie zgodziłem się na tak głodowa pensję, która obrażała zarówno mnie jak i pracodawcę. Czy ktoś się zgodził? Nie wiem. Taka polityka firmy. Jaka? "Nie wiem, lecz mogę się tylko domyślać.." Moja wypowiedź miała być jak najbardziej merytoryczna, niepodbarwiona emocjami. Mądrej głowie dość po słowie. Pozdrawiam wszystkich handlowców.

Dona Wasyl
@Wincenty

I to jest konkret informacja.Warunki komedia.Tylko współczuć tam pracującym(a raczej otrzymującym jałmużnę) :) Jak troglodyta uważa że towar sam się sprzedaje to po co dawać ogłoszenie:)

Info
@Wincenty

Firma z roku na rok ma coraz gorsze warunki pracy. Jeszcze 4 lata temu poleciłbym, teraz nawet wrogowi nie polecę. Widzę że nawet umowy na okres próbny czy czas określony nie dają tylko zlecenie. Praca jest taka sama jak w koncernach, wymagania też tyle że pensja 4x mniejsza. Mało tego zakaz jeżdżenia samochodami prywatnie. Zasad w hierarchii pracowników też nie ma. Np przedstawiciel może jeździć samochodem o klasę wyższym niż kierownik. Inni PF rozpadającymi się. Brak logiki, zasad i kultury pracy. Unikać.

Info

Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli ktoś szuka pierwszej pracy żeby zdobyć doświadczenie w pracy przedstawiciela aptecznego to nie jest to zły pomysł. Natomiast absolutnie nie jako praca w dalszej perspektywie. Stawki wynagrodzenia podstawowego poniżej rynkowej w tej branży, samochody stare w większości rozpadające się fabie (w żadnej innej firmie nie widziałem takich przepiegów i tyle czasu spędzonego na serwisach ). Kierownicy Octavie. Lekką ręką dają odejść bardzo dobrym pracownikom, nie ma negocjacji i prób zatrzymania. Bardzo duża rotacja. Kilka lat temu plany i premie były osiągalne od tego roku to marzenie. Dyrektorzy zmieniają się co roku. Generalnie nie mają pomysłu na prowadzenie firmy i nie ma szans nowa osoba wykazać się bo rok to trochę za mało. Chaos , bałagan i każda zmiana (a są co chwilę) to porażka. Wynika to z tego , że nie zatrudniają osób z branży, zapewne za wysokie stawki. Nie polecam jeżeli szukacie pracy na stałe.

Witam. Czy wie może ktoś o przyjęciach na produkcję ?

Gienek grzybiarz

Witam na forum, Zostałem zaproszony na rozmowę dot. stanowiska: przedstawiciel apteczny. Proszę o informację odnośnie zarobków i ewentualnych benefitów poza płacowych. Interesuje mnie ile wynosi podstawa, plus zamknięcie miesiąca wyrabiając premie.

Aleksander
@Gienek grzybiarz

Cześć! Na jaki dzień przypada Twoja rozmowa rekrutacyjna na stanowisko przedstawiciela aptecznego? Mam nadzieję, że ktoś na forum udzieli informacji na Twoje pytania.

Gienek grzybiarz
@Aleksander

Rekrutacja odbędzie się w czwartek, liczę na Wasze odpowiedzi do tego czasu ;)

Łucja
@Gienek grzybiarz

A więc jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa, jak Ci poszło. Podzielisz się wobec tego swoimi wrażeniami? Czekam z niecierpliwością na Twoją relację!

Dariusz
@Gienek grzybiarz

Jak poszła rozmowa kwalifikacyjna? O co pytali?

@Dariusz

Nie otrzymałem wakatu w tej firmie. Rozmowa w normalniej atmosferze, pytania top 10 czyli sukcesy zawodowe i takie tam, nic nowego. Oddzwaniają za co wielki plus! (usunięte przez administratora) czyżby nie było na tyle godnego kandydata? Kogo szuka ta firma?

@@Gienek grzybiarz

albo brak ,,godnego,, pracownika ,albo może odwrotnie .Zawsze są dwie strony medalu .Trudno powiedzieć ,żadnych konkretnych odpowiedzi tutaj

Czy ktoś posiada informacje jak wygląda praca w colfarm na stanowisku Przedstawiciela Aptecznego ? Zarobki ,atmosfera ,warunki pracy .Dość często prowadzą rekrutację i zastanawiam się czy warto sobie zawracać głowę

Katarzyna

Witam, czy mógłby mi ktoś napisać czy są teraz przyjęcia w firmie Colfarm? Oraz gdzie najlepiej się zgłosić, aby były szanse dostania się?

Zosia

W colfarmie raczej nic się nie zbytnio nie zmieniło. 3000 zł na start stare auta skody fabie repy maja rapidy. Poza tym z tym baza danych klientów bardzo słaba. Praca dla początkujących.

Mlody
@Zosia

Zosiu Pewnie planów nie robisz i dlatego taka opinia Dla mnie najlepsza firma w której byłem Cisza spokój i niezła kasa

@Zosia

No i co ci z tego auta ze stara skoda ? Serwis pełen premie są realne do zrobienia pisze go osoba która pracowała i jedyne co mogła to narzekać tylko

Weronika
@Mlody

@Mlody, jesteś zadowolony ze swojej współpracy z Colfarm. Co oprócz wynagrodzenia wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Czy obowiązuje Cię jakiś system benefitów pozapłacowych? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się więcej od Ciebie na ten temat.

@Mlody

Kasa już sie skończyła

Aleksander
@ja

Mógłbyś wyjaśnić co oznaczają te słowa? Czy chodzi Ci o to, że wynagrodzenie nie jest już takie wysokie,a co za tym idzie mniejszy zakres benefitów? Rozwiń swoją wypowiedź i napisz więcej szczegółów, bo temat wynagrodzenia jest bardzo ważny dla przyszłych pracowników.

Dariusz

Zawsze opinia o firmie jest związana z naszymi wynikami!!

Anabellla
@Dariusz

Jakie masz zdanie o. Firmie, jakie panuja tam. Warunki jakie zarobki?

Weronika
@Anabellla

Widzę, że próbujesz zasięgnąć opinii o pracy w Colfarm. Rozumiem, że jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w tym miejscu, tak? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować i czy będziesz (a może już byłaś) na rozmowie kwalifikacyjnej!

John

Byłem na czymś takim jak spotkanie rekrutacyjne w rozmowie brały udział pan dyr handlowy i pani kierownik regionu w trakcie pan dyr odbierał telefon rozmawiał i trzaskał w klawiaturę nagle wstał i wyszedł poziom buractwa najwyższy z możliwych nie polecam

Anabellla
@John

Czy zatrudniles się w colfarmie? Oraz jaka stawka tam panuje

A

Szukaja specjalisty ds marketingu. Ktoś coś może o tym napisać..o zarobkach atmosferze. Rozwoju ?

M
@A

Tez jestem ciekawa, odezwali się już d kogoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Colfarm - Polska

• Jak się pracuje w Colfarm?

Zobacz opinie na temat firmy Colfarm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colfarm?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colfarm?

Kandydaci do pracy w Colfarm napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colfarm