Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Matador

Jeżeli chodzi o magazyn to nie polecam patologia i narkomania, poniżanie normalnych ludzi, atmosfera społeczna Porównywalna do getta lub pierdla. Kierownictwo na plus, praca fajna, ludzie margines.

Patolog
@Matador

Chyba nie znasz sytuacji na rynku pracy.Na poziomie pracy magazynowej poziom pracowników jest bardzo różnorodny - tym bardziej,że ludzi brakuje.Znajdziesz pracę na innym magazynie będzie podobnie.

Młody

Czy Oponeo prowadzi jakieś rekrutacje? Zależy mi na pracy u nich , wiem że można się rozwijać. Czasami jak się zaczyna pracować człowiek potrzebuje dokształcania a zarobki owszem są ważne ale to nie wszystko. Jeśli ktoś ma informacje proszę o podzielenie się.

RajdowiecBono
@Młody

Sluchaj pracowalem kilka lat i wiedz ze sprzataczka lepiej zarabia ...

@RajdowiecBono

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Ola
@RajdowiecBono

Jak byłeś beznadziejnym pracownikiem to i kasę dostawałeś beznadziejną:-)

dd
@Ola

Ola twoj wpis hamski i na poziomie , jak to wyrazilas "dziadowski"

lol
@dd

"CH"amski

lol
@dd

"CH"amski

Fileo

Pensje niskie, brak inwestycji w ludzi i ich szkolenie, brak stabilnosci zatrudnienia, stres. W samej Bydgoszczy jest dużo ciekawszych opcji.

Teodor

@były pracownik Zastanawiam się po co piszesz te swoje wywody? To chyba normalne, że jak pracujesz w magazynie to musisz pisać wz i pz! Jak byś się bardziej starał to pewnie byłbyś w dalszym ciągu pracownikiem Oponeo!! Jeszcze nie słyszałem, żeby pozwolili odejść komuś dobremu!

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

No zgadzam sie, możliwość rozwoju w Oponeo , praktycznie żadna, jak wpadniesz na stanowisko to siedzisz zna nim latami, a jak będziesz bystry i mądrzejszy od pracowników dłuższych stażem zatrudnienia to cie zwolnią, konsultant ds gospodarki magazynowej : nastaw sie na to ze będziesz klepac tysiące wz i PZ, i tak ciągle awansować raczej nie awansujesz na tym stanowisku, wynagrodzenie bardzo słabe stres i presja bardzo duza, pracowałem tak kilka lat - raczej odradzam i nie dlatego ze jestem sfrustrowanym pracownikiem sam odeszłem bo znalazłem cos lepiej płatnego. ale pisze to uczciwie.Radze omijać OPONEO z daleka. Rotacja pracowników bardzo duza. i na słuchawkach i w innych działach.

itey

W IT niskie stawki, sporo poniżej mediany. Licho nawet jak na Bydgoszcz. Nie doceniają ludzi z dużym doświadczeniem. Sama rekrutacja słaba, merytorycznie kiepsko. Trudno się rozmawia z kimś, kto stara się być mądrzejszy od Ciebie, a niekoniecznie jest. Od samego początku atmosfera kiepska. Strata czasu. Za to dyrektor IT całkiem fajny gość ! Pozdrawiam !

itey

Patrycja

@Gumiś czy udało Ci się aplikować do Oponeo? Opowiesz coś o rekrutacji? Ile jest etapów? Czy firma ma duże wymagania? Jakie trzeba mieć doświadczenie w pracy? Czy ciężko się dostać do firmy? Obecnie firma poszukuje Konsultanta ds. Gospodarki Magazynowej. W ofercie napisali, że zapewniają możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Ktoś aplikuje?

Gumiś

Fajnie, że ktoś znalazł trochę czasu i napisał czego można oczekiwać na rozmowie rekrutacyjnej. Mam zamiar aplikować i taka wiedza to skarb dla kandydata.

Bray

Jakieś opinie nt. stanowiska Konsultanta ds. Gospodarki Magazynowej? Robią szkolenie wprowadzające, jakie są zarobki?

Patrycja

@Legutek widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Oponeo? Czy mógłbyś napisać coś więcej o dobrych stronach pracodawcy? Jak długo pracujesz w firmie? Takie informacje są pomocne dla osób, które myślą nad przyjęciem się do pracy do tej firmy.

Legutek

Oponeo to spoko firma, dobrze sie pracuje i nieźle zarabia.

Wojtek

Jeśli kandydujesz na stanowisko Analityka IT nie bądź zaskoczony testem przed rozmową rekrutacyjną. Przyda się znajomość BPMN (tworzenie i czytanie modeli), formułowanie wymagań, projektowanie interfejsów, wiedza informatyczna na poziomie definicji (inżynieria programowania, zarządzanie projektami, architektury systemów, itp.). Powiedziano mi, że to jest bardziej pretekst do rozmowy, niż dokładne sprawdzenie wiedzy, ponieważ zależy im przede wszystkim na umiejętności precyzyjnej identyfikacji i opisywania procesów. Nie zniechęcaj się, aplikuj, a jeśli możesz to się przygotuj. Przejrzyj też ich sklepy internetowe z punktu widzenia analityka, może się to przydać. Powodzenia :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gumiaczek

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wypracować sobie pozycje w firmie to potrzeba czasu. Po miesiącu czy dwóch nikt jeszcze nie zna nowego .

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o wymaganiach i wynagrodzeniu na stanowisku front end developera?

Gumiaczek

Czy praca dla młodszego analityka jest jeszcze aktualna? Może ktoś mógłby podpowiedzieć nowemu chętnemu na pracownika coś na temat firmy? Jaka jest atmosfera wśród załogi? Czy są jakieś dodatki do pensji? Czy na stanowisku na które chciałbym się dostać zarobię godziwe pieniądze?

Gumiaczek

Każda firma ma zasadę, że nowi pracownicy nie mogą dostawać za dużo kasy. Jak się człowiek wykaże na swoim stanowisku to bez obawy znajdą środki na podwyżkę. Wiadomo, że każdy zachwala swoje umiejętności a firma to weryfikuje.

kkkkk
@Gumiaczek

Wiesz co, gdyby jeszcze ten fragment z "bez obawy o podwyżkę" był jeszcze prawdą... niestety w praktyce ta pierwsza kwota jest po prostu nierynkowa, a przy drugiej już mają nadzieję że po prostu uwierzysz w to że nie zasługujesz na większą... Podam przykład, zanim się zatrudnisz jest że "trzeba zwryfikować umiejętności". Jak już pokażesz że masz umiejętności to retoryka zmienia się na "nie liczą się umiejętności tylko jak długi masz staż w firmie". Generalnie retorykę można dowolnie dopasowywać tak by na koniec wyszło że zasługujesz na jak najmniej. Tylko po co w takim razie marnować czas na okres próbny. I już na zaś proszę darować sobie teksty, że jak komuś nie pasują warunki finansowe to ma wymagania z kosmosu. Jeśli inne firmy nie mają problemu z zaakceptowaniem wyższych wymagań, uważam że to o czymś świadczy.

kkkkk

Dokładnie, a gdy już z jakiegoś powodu się zgodzisz, to przynajmniej w moim przypadku zaczęło się wpajanie różnych przekonań, które racjonalizują, dlaczego masz mało zarabiać, dlaczego nie masz liczyć na podwyżki (a jak już to na taką, że ledwo starczy na waciki), dlaczego nie warto rozglądać się za inną pracą. Ci co tam dłużej pracują chyba uwierzyli w te wkrętki. Po zmianie pracy wspomnienie o oponeo wciąż jest dla mnie czymś bardzo dziwnym.

Miata

nie będę opowiadał swojej historii ale jestem rozczarowany Firma wygląda na poważną ładne biura Pani przeprowadzająca Rozmowę też się wkomponowuje w klimat posadzek na wysoki połysk ale takie wynagrodzenie jakie proponują na start osobom z bogatym doswiadczeniem zawodowym ogólnym i dodatkowymi umiejętnościami jest poniższej komentarza brak słów wszystko na sztukę byle by kogoś odłowić za najniższe pieniądze

Gumiaczek

@Franklin Dziwię się Twojej wypowiedzi. Jeśli masz coś do powiedzenia o pracy na magazynie to powinieneś o tym napisać. Ty wolisz jednak komentować czyjeś wypowiedzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oponeo