Opinie o A.M.B. Klima Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy A.M.B. Klima Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A.M.B. Klima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.M.B. Klima Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Bla bla Nowy wpis

Wielka ściema ta firma nie szanują ludzi nie polecam niszczą zdrowie wymagają wiele a nic nie dają

Piterbob Nowy wpis

Jedna wielka sciema i wyzysk, jak ktos ma ochote poczuc prace niewolnika to wtedy idealny wybór, lecz dla zdrowego czlowieka z oczekiwaniami to porazka, falszywa i zawistna banda pseudofachowcow.

Waldi Nowy wpis

@Blacknight Nie powinno się powtarzać i to na forum niesprawdzonych plotek! Firma to dobry pracodawca i ma pracę dla chcących pracować.

Blacknight Nowy wpis

Z tego co wiem to firma krzak, i już z niejednego źródła słyszałem że niebawem zakończy swoją karierę za to jak traktuje pracowników. ~darknight

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w A.M.B. Klima Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Antek

A wie ktoś jaka stawka dla spawaczy?

Kacperxxx

Tragedia, dobre dla (usunięte przez administratora).

Borys6

Ważne. Właśnie zamierzałem się tam zatrudnić jako spawacz ale coś jest na żeczy skoro ogłoszenie już wisi od paru miesięcy na olx.

spawacz
@Borys6

Firma AMB klima, a firma AMB Klima Plus to są 2 różne firmy i 2 różnych właścicieli.

Wojciech
@Borys6

Napisz, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie na stanowisku spawacza? Jeżeli już pracujesz w firmie, dodaj proszę swoją opinię o pracodawcy i warunkach pracy. Nie znalazłem żadnych nowych ofert rekrutacyjnych. Czy obecni pracownicy mogliby napisać kilka słów na temat przyjęć i kwalifikacji, jakie należy spełniać, żeby podjąć zatrudnienie?

Borys

Ważne

CYTRYNA

Witam chciałabym podzielić się z Wami opinią o wyżej wymienionej firmie. Otóż Pan (usunięte przez moderatora)krótko mówiąc. Zatrudnia a raczej zaprasza ludzi do pracy bez umowy bez ubezpieczenia i innych rzeczy oczywiście bez wypłaty, a jeżeli takowa się pojawia to należy mieć na uwadze, że dostanie się dużo mniej niż było mówione. Ogłoszenia o pracy wiszą na portalach UP z zaznaczona kwotą 4500 tys zl jest to oczywiście wierutna bzdura bo Pan (usunięte przez moderatora) nigdy takich pieniędzy nie wypłacił nikomu, no może poza zatrudnioną rodziną w firmie. Obiecuje złote góry i masę zleceń po czym najnormalniej w świecie dzwoni i mówi że kontrahent się wycofał. Trzymajcie się od tego faceta z daleka. Obecnie naciąga ludzi w Warszawie bo może w Bydgoszczy już mu się pole do popisu zmniejszyło. Moja ocena tej firmy jest niżej niż niedostateczna to porostu kanał. ozdrawiam Wszystkich

Jacek
@CYTRYNA

Witam. Jestem zaskoczony taka opinią. Pracowałem tam krótko ale z pieniędzmi nigdy nie było problemu. Możliwe jakieś obsunięcia ale kwoty zawsze się zgadzały. Atmosfera pracy tam była nie za ciekawa ale sama praca bez zastrzeżeń. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o A.M.B. Klima Sp. z o.o. - Bydgoszcz

A.M.B. Klima Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 73 A
    85-787 Bydgoszcz