Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

grzywa

napisz która taka fajna moze jej mąż to przeczyta

mkus

To prawda niejedzcie do Buckeburga ludzi zwalniaja za nic, kierownk ktory wysluguje sie ludzmi a nie potrafi zadbac, jedynie to Bartek Zaaaaaajebisty brygadzista!!!!!!!! Zorganizowany, i odpowiedzialny to On powinieen zajac stanowisko kierownicze!!!

mikus

Niepolecam placowki w Buckeburgu niejedzcie tam, zmienil sie kierownik i jest tragedia!!!!!!!!!!! Warunki hotelowe tragiczne traktowanie ludzi rowniez!!!!!!!!!!!

ziom

Hej. Czy mógłby ktoś coś napisac o obecnej sytuacji w miejscowosci Buckeburg ? Po ile godzin sie pracuje czy jest sens tam jechać ?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
fred

czesc prosze napiszcie cos o eberswalde kto tam dowodzi jaka praca ile godzin jak z mieszkaniami dzieki pozdro

JA

pracowałem tam za darka w2011- 2013 roku,było spoko tylko małe zarobki,bartek brygadzista spoko stara brygada była zajebista to my byliśmy pierwszymi pracownikami w tej firmie w Konnern co tam sie teraz wyprawia kto tam teraz jest?gdzie bartek ze sylwią sie podziewają?

as
@JA

Teraz to już tam praktycznie nikogo nie ma z tej ekipy. Jest porażka w Konnern

jona

BĘDZIE GORZEJ

www

właśnie jeśli chodzi o atmosferę to chyba to tez jest bardzo ważne jeśli pracuje się w takim obszernym gronie osob..... racja tam samo obgadywanie i wogole,,, to nie jest interesowanie się tym kto z kim sypia tylko prawda bo takie "pracownice" psuja opinie tej firmie jak uprawiaj (usunięte przez administratora) tylko dlatego ze sa daleko od meza i tego nie widzi!! dziewczyno pojechalas do pracy zarabiać na dzieci a co wyrabiasz!!!!opanuj się!!!

*****

Byl ktos w sadzie z ta firma ?mozna wygrac

........

co niektórzy ludzie naprawdę się nie szanują... i widać to szczególnie na wyjazdach, maż w domu, dzieci a takie to tylko czekaja na okazje, załosne bardzo!!! jeszcze chwala się ze maja SPIRALE!!! Po co mężatce która jedzie za granice na dluugo spirala? chyba tylko po jedno!!! pozdrowienia dla tych którzy sa wierni swojej drugiej polowce mimo rozlaki spowodowanej wyjazdem

brrr
@........

Zgadzam się w zupełności,,,

bart

ha znam ją !! słynna jest na edece i jak luubii tooo:)

ona
@bart

pozdrowienia dla pani agi w z edeki w karlsruhe, kobieta masakra, jej zachowanie i to co wyprawia..zal normalnie,,, tragedia a na codzien trzeba tego smroda oglądać.....fujjj, umyj się w końcu!!!!!

Młoody

Witam Czy ktoś może mi powiedzieć o pracy w Bückeburgu z firmy Meat Pros??? Jak tam wygląda sytuacja z godzinami i mieszkaniem ?? Proszę o konkretne odpowiedzi . Dziękuję z góry .

@Młoody

Również próbuje się dowiedzieć coś o pracy w Bückeburgu w wyżej wymienionej firmie jednak bezskutecznie, pozdrawiam serdecznie!

Mloody
@Ewelina

A od kiedy praca ??? Chyba nic się nie dowiemy od innych ;) Samemu trzeba sprawdzić :P

@Mloody

Przepraszam za późna odpowiedz jednak od poniedziałku zaczęłam prace i brak czasu, praca wporzadku na chwile obecna nie mam na co narzekać, pozdrawiam!

szczęśliwa

Nareszcie uwolniłam się od tej firmy Nie polecam szczególnie konner Chociaż może są placówki ok. Pozdrawiam serdecznie

zadowolona

Praca fajna, brygadziści tacy jak wszędzie całkiem ok, musza pilnować i patrzeć czy ktoś robi czy scieme wali. Gorzej ze współpracownikami jeden drugiemu by nóż w plecy wsadzil jakby mógł z zazdrości i nie tylko. pozdrowienia dla pana Zbyszka:):)

Gerda

Podatki sa odprowadzane w Niemczech

KOLO

PAMIĘTAM KOORDYNATORA BB JUŻ PODOBNO NIE PRACUJE JAK CHODZIŁ WYŚMIEWAŁ SIE Z LUDZI OBGADYWAL NIERAZ DYŁEM Z NIMI NA ZMIANIE TYLKO OBGADYWANIE RAZEM Z GOSKA K NIE LEPSZA UMIALA SIE PODLIZYWAĆ

mała
@KOLO

możesz napisać KOLO gdzie odprowadzaja podatki? raczej ważne to dla mnie,moze napisac oczywiście każdy kto pracuje lub pracował,dzięki wszystkim za przydatne wpisy.

mała

WITAM,JA CHCIAŁABYM Z KOLI WIEDZIEĆ JAK JEST Z PODATAKIM.WIDZE NA FORUM,ZE WSZYSCY,NO PRAWIE WSZYSCY PRACUJECIE CZYLI PRACOWALIŚCIE W TEJ FIRMIE WIĘC WIECIE GDZIE ODPROWADZAJA PODATKI.DLA MNIE LEPIEJ BYŁOBY W NIEMCZECH,PLANUJĘ W DALSZEJ PRZYSZŁOŚCI PRZENIEŚĆ SIĘ TUTAJ WIĘC PYTAM,ALE JEŚLI W POLSCE TO TEŻ SPOKO.BARDZO A TO BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ.MAGDA.

Ewelina

Witam Czy ktoś może mi powiedzieć o pracy w Bückeburgu z firmy Meat Pros??? Bardzo proszę o konkretną wypowiedź, Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

glodek

No znow pani jurkowa sie uniosla. z pozdrowieniami ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.