Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Dixi

Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, inne firmy powinny się uczyć!

gok

z tego co widze akurat mało kto pisze o rheinstetten a tam się pozytywnie zaskoczyłam warunkami i atmosferą pracy. harówka cięzka ale w takim towarzystwie to się fajnie pracowało!!

Markat
@gok

A dostałem od nich ofertę na to miasto i myślałem czy jechać. Teraz już wiem :)

Naomi

Witam.,wyjezdzam do pracy do Buckeburga.,czy ktos może mi przedstawić opinię o tym miejscu pracy?

@Naomi

Witam. Nas to spotkało przez chwilę , ale masakra tam jest . Obiecano nam spoko warunki , a na miejscu okazał się horror! pokój w którym mieliśmy mieszkać był gorszy od obory z krowami! P.Agnieszka tylko zadzwoniła , nawet nie przyjechała na miejsce , masakra.Uważajcie ludzie!!! Ta baba tylko pięknie gada przez telefon!

Naomi
@Ania

Dziękuje za odpowiedź co do zakwaterowania,a moglabym dowiedzieć się jakie są warunki pracy na halach w Buckeburgu?

Pati
@Naomi

Ma ktos adres do buckeburg zebym moglam zobaczyc wizualnie jak wyglada na google?

kanapka

jak długo sie czeka na odpowiedź jak sie wyśle cv?

Ytrewq
@kanapka

W miarę szybko się kontaktują.

kanapka
@Ytrewq

dzięki faktycznie szybko.

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pawel

Polecacie jechać do Könnern przez Meat pros? Mają dla mnie ofertę i nie wiem czy skorzystać. Proszę o kontakt tu lub mailowy pablo.bambi89@gmail.com. Pozdrawiam

szesnasta
@Pawel

skorzystaj a co sie bedziesz zastanawiał!!!!

@Nie jestem robotem, możesz napisać nam coś więcej. Praca jest w systemie zmianowym? Wynagrodzenie stałe czy akordowe? Czy są nadgodziny dodatkowo płatne? Praca również w weekendy? Użytkownicy forum piszą, że warunki mieszkaniowe są zadowalające a jak wygląda dojazd do pracy? Czy pracodawca wymaga jakiegoś doświadczenia i znajomości języka? Co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy?

Nie jestem robotem
@Karolina

Zmiana jest jedna. A co do wynagrodzenia to będzie zależeć od podejścia i chęci do pracy. Jak to mówi przysłowie jaka praca taka płaca prawda. Doświadczenie i język nie jest wymagany. Wszystkiego można się nauczyć.

rozumiem

pojechalam do rostock i wrocilam cala i zdrowa he he. roboty duzo ale warunki przyzwoite i porzadni ludzie.

Pawel
@rozumiem

Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy tam?

Nie jestem robotem
@rozumiem

Jedna mądra duszyczka która prawdę pisze. Reszta tych szarakow myśli, że przyjadą aby się nie narobić a zarobić. A tu psikus, każdy takiego na starcie wyczuje (lesery). Wszystkie wasze kłamstewka wychodzą na światło dzienne.

Majkel

Witam czy moze ktos sie wybiera do pracy przy Pakowaniu produktów spożywczych - Niemcy,W miejscowościach takich jak; Konnern, Karlsruhe. . i jest z okolic Kutna-Łowicza i miał by ochotę jechac pod koniec maja.zapraszam do kontaktu azazelus5@wp.pl

Majkel

@Renata az tak zle,dlaczego ?

Fioderp
@Majkel

Nie jest źle jak pisze Renata. Pozytywnie oceniam pracę z Prosa, więc nie daj sobie wmówić, tylko jedź.

Dziagna
@Majkel

Azazelus jak tam pojechałes do tej pracy

GabrysiaGabrysia

Witam może ktoś pracował w Britz-Chorin przy pakowanie i marynowanie wedlin warto jechać czy raczej odpuścić? Jak warunki mieszkalne i zarobki? I sama atmosfera w pracy normalni ludzie? Z góry dzięki wielkie za odpowiedź :)

Prosze
@GabrysiaGabrysia

Moja zona tam pracowala. Dobre zdanie ma o tej firmie chociaz napracowala sie tam duzo. Atmosfera byla znosna w miare normalni ludzie. Nie mowila nic wielkiego o zakwaterowaniu wiec pewnie byly normalne warunki.

cargo
@GabrysiaGabrysia

byłem. jedź, nie zastanawiaj się.

Siostrzeniec
@cargo

Nie jedz 8,75€ brutto wychodźi 5 € netto .Podwyzek nie było od 3 lat .Branza mięsna w tej chwili ma stawki powyżej 9,50€

Dziagna
@GabrysiaGabrysia

Witam czy ktoś jedzie do konnern Albo już tam jest mój numer telefonu 793 469 905

Norbert

Czy tylko narzekać potrafią niektóre osoby?

dekster
@Norbert

jak to w internecie. żal czytać czasem.

Jakub

Witam, czy ktoś wyjeżdża do Wossstadt ? I jeśli ktoś był to proszę o opinie. Dziękuje i pozdrawiam

Workor
@Jakub

Mój brat mówił że było dobrze. Zakwaterowanie do przeżycia a na samej robocie dobre pieniądze sobie załatwił, więc myśle że warto jechać. Sam się nad tym zastanawiam czy nie pojechać.

Brygada Kryzys
@Workor

Ja aktualnie jestem ,sztela jest bardzo sprzątana z leserow i pijaków .Kazdy pracuje na siebie ,najlepsza majster to Ania .Warunki mieszkaniowe są na hotelach dobre ale zależy gdzie się trafi ,zaulhem odradzam jako hotel .Ja mieszkam w Armsheim ,właściciele kosy ale sprawiedliwi nie ma u nich patologi .A zapomniałem dodać ze odkąd jest Marta na Gaubig to człowiek wie ze ktoś się o niego stara i w końcu jest osoba która idzie za pracownikiem a nie ze każdy kolejny szef obiecywał jak pisowiec a potem pod swoją (usunięte przez administratora) .Warto przyjechac ja chciałem na miesiąc a jestem już prawie rok .

energetyk

głupoty gadasz!!! wosstadt jest w porządku!!!

Rotniczanka :)
@Brygada Kryzys

Tak to racja praca fajna. Przyjechałam na 2-3msce a pracuje przeszlo pol roku. Kasa dobra, jezyka nie trzeba bo pomoc sie uzyska,a zeby zarabiac niewiadomo jaki kokos trzeba dac cos od siebie umiec język. Fajna praca! moja brygadzistka super:) pozdro A. Busy zawoza odwoza za 25e to czego chciec wiecej ? Hotele na wysokim poziomie :) PoZdro Pani B. ;) nienarzekam pod zadnym względem ;)

Laura

Co znaczy sprzyjmowane?

Szteli
@Laura

Kolega pisze byle by pisać. Laura, Wosstadt to dobre miejsce do pracy, hotele w porządku, robota też.

Robert
@Szteli

Jakie hotele ?? Chciałem przyjechac to mi powiedziano ze nie ma hoteli to kto tu kłamie

H
@Laura

Przyjmowani.

Rojal

Pracowałem w Britz. Firmie Meat Pros nie mam nic do zarzucenia, bo wszystko było w należytym porządku. No a w Britz to przede wszystkim dużo roboty, ale da się przeżyć, robiłem w gorszych miejscach. Można normalnie przyzwoicie robić.

kwik
@Rojal

racja, racja, britz bardzo spoko do pracy.

@Rojal

chciałem zapytać jak z urlopami w Britz

Mam jechać do Weissenfels może ktoś tam pracował proszę o opinie

o.
@Nowy

ogulnie praca jak praca lekka nie jest ale brygadzista jest dobry, wyplaty na czas, dużo godzin. dla mnie git

Mąż
@Nowy

Oceniam podobnie jak kolega - robota jak robota, ciężka, ale no atmosfera i warunki okej.

@Nowy

Nie polecam byłem pracowałem porażka

Buziaczek

Drogi kolego. Nie wypisuj tu bredni. Bo te 6 dni w tygodniu musiałeś w piekarni pracować. . Łykaleś jak pelikan co inni Ci mówili i dobrze na tym nie wyszedłeś. Kawę drogi Panie zrób sobie w domku i nie zachowuje się jak dziecko. Pracowałeś parę dni a wypowiadasz się jak pracownik z kilkumiesieczny stażem. Oby trafiła sie Tobie i twojej dziewczynce praca leżąca z twoim podejściem.

B

Dobrze Pani pisze pani Renato takie warunki są wszędzie z tej firmy na każdej szteli. Rodzinka i (usunięte przez administratora) brygadzistów i kordynatorów tylko się liczą. Zwykły taki szaraczek ma 5 EUR.

Publy

Rzetelna firma, uwag nie mam.

Renata
@Publy

Nie ściemniaj

Scarface

Uwagą na pracę w Bückeburgu! Warunki mieszkalne to jakaś kpina, nie dajcie się nabrać na mieszkanie z internetem czy telewizją. Praca po 6 dni w tygodniu, minimum po 10 godzin. Wypłata śmieszna, wychodzi max 1200€ na miesiąc i to pod warunkiem, że ci za nic nie odliczą. Naprawdę omijać szerokim łukiem.

serwer
@Scarface

w buckeburgu było nieźle z tego co pamiętam, nie miałem nic nie tak z zakwaterowaniem, zwyczajne mieszkanie było.

Kefirre

Ja mam trochę odmienne doświadczenie, bo z polskim Meat-prosem, nie zagranicznym, ale podzielam opinie pozostałych, że praca jest wymagająca, ale na całkiem niezłych warunkach, także w Polsce również można normalnie popracować.

Alaa

Witam, planuję przez tą firmę wyjechać do pracy w Karlsruhe. Moglibyście podzielić się opinią?

rocznik
@Alaa

było sie rok dwa temu i w karlsruhe jest nieźle. porządne towarzystwo.

Natalia
@Alaa

Też jestem zainteresowana wyjazdem, skąd Pani jedzie i w jakim terminie ?

Donique
@Alaa

Ja również mogę polecić Karlsruhe. Nie zawiodłam się na warunkach i ludziach. Miałam bardzo dobyr kontakt z koordynatorem.

Alaa
@Natalia

Jeszcze nie podjęłam decyzji na 100%, a jechała bym z okolic Zielonej Góry i jakoś na początku czerwca. A Pani?

Nie polecam

Nie polecam pracy w Köönern. !!!(usunięte przez administratora) jedna z najgorszych koordynatorów jakie dotychczas spotkałem. Nie potrafi z człowiekiem po ludzku porozmawiać. Przy maszynie nie masz czasu sobie czepka poprawić jak Ci się zwinie bo maszyna podkrecona na maxa. Do łazienki masz niby prawo wyjść ale prawda jest taka że wyjść nie możesz bo każdy się boi .(usunięte przez administratora). Atmosfera nie najlepsza. A brygadzista na zmianie skandal. Wypłata całkiem inna niż powinna być . W dniu wyjazdu inna stawka przy podpisywaniu umowy znowu inna stawka A przy wyplacie kompletnie się nic nie zgadza. Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.