Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

JK

Jestem w Konnern od niedawna z tych wpisów wynika że wy wszyscy się znacie.Nie wstyd wam tak się obrażać nie macie odwagi powiedzieć sobie w twarz co was boli tylko zajmujecie miejsce dla innych. Pewnie każdy z Was nie jest Aniołem a tak wogóle pewnie nikt tego nie czyta szkoda Waszego czasu. Praca w Konnern Ok choć trochę stresująca w porównaniu do innych placówek kasa porównywalna . Kierownictwo narazie OK POLECAM

kurczak

Hej kkk chodzi o (usunięte przez administratora) . był kiedyś w Chemnitz ale nienadawał się nawet do strojenia choinki więc go Bak zastąpił kimś innym teraz robi jako piesek Agi L. w Konnern. No i ta ALGIDA co jej nieposzło w planach G.O. zostaje ha ha Aga uważaj na Radka bo ALGIDA lubi facetów przy władzy ha ha ha

miss

nie obgaduje kkk, dlatego zostawiam bez komentarza

kkk

skoro kazdy ma wady i zalety to jaki masz problem do pani "L" Tez nie obgaduj!!!D.K teraz jest w chemnitz??na zmywaku czy jak?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
miss

Ludzie nie przesadzajcie, co Was to obchodzi kto z kim sypia. To jest forum o pracy. Nie chciałbyś zapewne, aby ktos z forum pisal o Twoim zyciu osobistym. Pomyśl następnym razem człowieku... Ja tez pracowałam w Konnern. Praca ok, ale p. Agnieszka L... Bez komentarza. Tak jak ktos wyżej napisal każdy z brygadzistow miał swoje wady i zalety. Ale proszę zauważyć, ze każdy z nas je ma. Jestesmy tylko ludźmi. I oni rowniez... A trafialo sie na ludzi naprawde nienadajacych sie do jakiejkolwiek pracy... Teraz pracuje w Pl i jest mi dobrze. Ale Konnern również wspominam milo. Pozdrawiam wszystkich byłych jak i teraźniejszych pracowników. Pomijając jedynie panią L.

SĘDZIA

Chemnitz panie D.K Chemnitz ha.ha.ha co nieposzło sieroto!!!!!!!!! zostało Ci być poganiaczem i paziem HA HA HA

MKk

Pewnie że sobie radzą bo wykonują tylko polecenia Agnieszki L. to ona jest ich mózgiem no a raty za audi same się nie spłacą ha ha ha trzeba włazić w pupę. Najpierw opisujecie bartka potem konrada, marcina no a teraz grzegorza no tak bo ich już nie ma tak jest łatwiej ha.ha Miałam okazje pracować z nimi czterema i każdy miał swoje dobre i złe strony ale można było sie chociaz od nich czegoś nauczyć dobrego a teraz tylko ogień z ...upy poganiacze i co wam z tego jakie mamy wypłaty teraz.Ci co odeszli pewnie też nie żałuja bo i czego, powodzenia dla wszystkich którzy mieli odwagę wstawiać się za ludzmi a nie tylko myśleli o swojej d...pie, M.K.

laguna

Szkoda Cię bo Darek tam na pewno nie pracował w 2011 może od 2013

lllll karo lllllll

bartek w samozachwyt wpadl troche nic sie nie zmienil cap!!!! w koner spokoj Daniel i krystian sobie radzi z nowa ekipa.grzegorz szalejei bzyka rodzinke (agnes.nycz) haha ludzie gadaja! za starymi pracownikami sie nie teskni nowych zapraszamy

yyy

a co Cię to obchodzi masz przyjechać czy jak ?

xxx

jak wygląda teraz praca w konner proszę o info

yyy

No zdecydowanie Bartek z tym jego "Kali mowic Kali pic" i to jest takie mocno naciagane... hehe, gosc nawet nie wie pewnie co z czym sie je i mysli ze bedzie panem i wladca! Zalosny typ. Wozi sie po zakladzie jakby nie wiadomo kim byl. Guciowi wlazi w d... a za jego plecami drze lacha z niego. Chcielibyscie takiego szefa? Gucio mi tam pasuje tylko gdyby byl troszeczke madrzejszy to by ta parszywa lajze juz dawno wywalil na zbity pysk!!!!!!!

xxx

Gucio nie nadaje sie na stanowisko kierownicze ani na brygadziste,nic nie potrafi zalatwic zlotowa piepszona kto ma z nim przyjemnosc pracowac to wie o co chodzi ...........czyli kto lepszy w tym buckeburgu gucio czy bartek?

o..

Szkoda gadac po prostu... a mąż może wie ale udaje ze nic się nie dzieje,,, zalosne

IZ

Znałem tylko jednego kierownika w tej firmie któremu wszyscy wchodzili w de. Nie tylko pracownicy. I nie dziwię się że pił, bo ja bym zwymiotował

kolega1

Dlaczego na tej stronie widać tylko nienawiść osob które w większości już niepracuja w tej firmie a zwłaszcza obrażanie się na wzajem osob które pewnie sie znają??????? To troche przykre że pamiętaja tylko te złe chwile.Każdy w życiu popełnia jakieś błedy i nikt nie jest idealny sztuką jest niepodwazac innych opinii i obrażać drugiej osoby. Ale czy pracownik 1 oraz alo to zrozumieją?

mikus

Nieprawda jest to ze Bartek z Buckeburga to sprzedawczyk itp. Ktos kto to napisal to z zazdrosci!!!!! Sprawdzal sie na kazdym dziale jako Brygadzista jest obcykany i zorganizowany ludzie tak pisza bo mu Zazdroszcza a prawda jest inna, teraz jest porzadek jak jest gucio kierownikiem nieprwda jest totalny haos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARTEK NA STANOWISKO KIEROWNICZE!!!!!!!!!!!!!!!! P.BAKU BARTEK NA STANOWISKO KIEROWNICZE!!!!!!

sloniu

PRACA W BUCKEBURGU NAWET SPOKO TYLKO KIEROWNICZKA"GUCIA"TO BITA PALA Z KTURA SIE NIEDA GADAC A TERAZ JAK GO ZOSTAWIL KOCHANEK"KONRADEK"TO DOPIERO LUDZIE TAM MAJA LIPE!!!!

pracownik5

Jak widać osoby które były w Konnern i do niedawna w Bueckeburgu nieporadziły sobie w pracy bądz to one myślały że będa w dupę włazić Paulinie M. Jak kiedyś Dariuszowi K. lecz tu zonk nieudało się i musiały zjechać bo kasa za mała ha,ha,ha.Bueckeburg ok praca wazne ze jest a przecież oto chodzi. Dziwne że po odjeżdzie pewnych osób z Konnern przestały ukazywać sie negatywne wpisy a jak te same osoby przyjechały do Buckeburga to pojawiaja sie znowu.Zbieg okolicznosci ,nie sądze to te same wsioki.Zazdrość ich zrzera od środka że komuś sie powodzi a im nie.POZDRAWIAM

alo

wiem bo pracowałem z nim w Konner i tylko wchodził Darkowi w d... jak cała reszta ekipy

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.