Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

yupiii

Czy wiecie co sie dzieje w Buckeburgu? Widziałem ostatnio oferte pracy na pakowacza, nie wiecie czy nadal aktualne? Brygadzistą tam jest Bartek?

yupi

Czy wiecie co sie dzieje w Buckeburgu? Ostatnio widziałem oferte na pakowacza, nie wiecie czy to aktualne? Czy głównym brygadzistą jest Bartek?

yupi

Czy wie co się dzieje w Buckeburgu? Ostatnio znalazłem oferte ze poszukują tam pakowaczy-nie wiecie czy to aktualne? Czy głównym brygadzistą tam jest Bartek?

xzc
@yupi

Jeżdżę do Buckeburga co sezon marzec - wrzesień. To już mój 3 wyjazd, praca mi odpowiada.

yupi

Czy może ktoś napisać co się dzieje w Bukeburgu? Znalazłem ostatnio ogłoszenie że potrzebują pakowaczy Nie wiecie czy to aktualne i czy głównym brygadzistą jest Bartek?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

prost

Wiecej szczegolow, jaka firma? Jaka agencja?

xyz123

Firma Meat-pros- Stawki złodziejskie- średnio to 4.8-5.2 euro/netto/godzina. Potwierdzam opinie żeby zarobić 1000 euro trzeba pracować ponad 200 godzin. Średnia pensja 7500-850euro za 160godzin. Warunki mieszkaniowe wielka porażka i tragedia a to wszystko za 200-250euro/osoba/miesiąc ( często obskurne hotele lub zwykłe baraki ) Brygadziści firmy meat-pros to temat rzeka... (większość z nich ma problemy z alkoholem) Ludzi mają za nic i traktują prawie wszystkich jak śmieci. Co do wypłat to rzadko wypłacane w terminie i zawsze ale to zawsze coś się nie zgadza. Ogólnie jedno wielkie (usunięte przez administratora) i trzy metry mułu. Szczerze nie polecam.

Łukasz
@xyz123

Pracuję od ponad dwóch w Rheinstetten i jest ok. Wypłata w terminie, stawka zgadza się z tym co było ustalone podczas rozmowy.

Schwarz

No jakieś 700€ 600€ zależy ile ci w danym miesiącu upierd....lą , bo to rożnie bywa , a jak sie odezwiesz w tej sprawie to jak zaczną liczyć to wychodzi ze powinieneś zarobić jeszcze raz tyle wiec podsumują ze to biuro w Polsce bądź w Bielsku was oszukało ;-)

gość

Ile zostaje wypłaty po odliczeniu kosztu mieszkania firmowego ??? Pozdrawiam

IHA

Dokładnie ludzie przyjeżdzają i zaraz odjeżdzają albo jak zobaczą wypłatę...szczerze powiem to na niektórych placówkach jak mają kogoś zwolnić to mówią mu to w piątek,biuro wie już w środę wtedy mają czas na znalezienie kogoś nowego i juz nowi są w niedzielę więc nie ma sensu ogłoszenia zdejmować ....nie wszyscy sami odjeżdzają ,na niektórych zakładach u Pana Bąka nie ma tragedi nawet jest fajnie,mają jeden zakład gdzie ponoć Polakami nie rządzi Polak a Niemiec i ponoć jest dobrze bo jest się w miarę szanowanym a nie jak jest Polak nad Tobą i szuka byle czego aby Cię zwolnić

amin
@IHA

praca ciezka (usunięte przez administratora) jak w oswiecimiu auschwitz warunki zle pokoje 5 -6 osobowe na jednym domku 30 osob

Schwarz 18

No tak oferta wisiała wisi i będzie wisieć , bo oni jak już kogoś zatrudnia bo uda im sie kogoś oczarować to kolejni zjeżdżają nie potrafią zapełnić podstawowej ilości miejsc pracy na danym dziale , przyjmą 4 to zjedzie 15 wiec nie ma sensu zdejmować ogłoszeń .

aldi

To Gucio teraz rządzi w Buckeburgu? A z Asią jest? Miałem przyjemność go poznać jak był brygadzistą w Liebenburgu. Tam ogarniał wszystko maszyny miał w małym palcu tylko troche złe miał podejście do ludzi.Ale za to jego żona super babka.

IHA

a ja życzę firmie meat pros wesołych świąt i żeby pan Krzysiu od nowego roku nie był skąpy i płacił więcej bo niektórym naprawdę zależy na robocie w tej firmie pozdro

przyjaciel firmy haja

8.50 to jest ale netto. Jak policzysz to razy miesięczny czas godzin to wyjdzie z 1 tys euro. Na umowach dostaje dostajecie stawkę godzinowa a na miejscu zupełnie inna rzeczywistość. Oprócz tego zawsze coś wymyśla aby coś okraść pensje pracownika. Później wychodzi ze pracujecie za 3e/h

myk

Ja to potwierdzam. 1000 euro i to niezawsze bo jest i mniej

IHA

lUDZISKA DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TĄ FIRMĄ ....ZEBY ZAROBIĆ 1000 EURO TRZEBA DYGAĆ 200 GODZIN OKOŁO....MAJĄ PROBLEMY Z WYPŁACANIEM ZA URLOPY A TAKŻE KOMPROMITUJĄ SIĘ PODCZAS WYPŁĄT ZAPOMINAJĄ DOLICZYĆ TO I OWO I CZŁOWIEK POTEM WYDZWANIA I PROSI SIE O SWOJE CIEŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE

xxx

przede wszystkim zarobki, potem hotele. Praca nie sprawia większych problemów chyba, że trafisz na nierobów za których będziesz musiał zapieprzać i to bez prawa do dyskusji, bo brygadzista największy z leni jeszcze cię nieźle objedzie i zawsze wynajdzie ci taką robotę, że pojdzie ci w pięty. Tu nie ma problemu z pracą, stąd ludzie zjeżdżają albo przez zarobki albo przez ludzi i to niestety Polaków. Możesz też nieciekawie trafić na hotel.Wspólny pokój dwuosobowy w ktorym są już 3 osoby i ty jako 4 będziesz spać na materacu na podłodze, chociaż na tę chwilę raczej tak nie będzie bo w ostatnim miesiącu 7 osób zrezygnowało z pracy, tak więc miejsca są.Jeśli wiesz że poradzisz sobie z tymi niedogodnościami to przyjeżdżaj. No i dobrze byłoby znac chociaż podstawy języka bo w pracy nie będzie potrzebny ale do załatwiania czegoś na miejscu, a z pomocą jest tu różnie, nie jednemu mieli pomagać i wypięli się tyłkiem i samemu musieli sobie radzić.

......

Jeśli chcesz być oszukiwany na każdym kroku to możesz jechać. Zarobki marne. Na poczatek 4 euro, a biurze powiedzą ci coś innego. Z praca roznie bywa. Czasem jest a czasem nie ma. Praca może niezbyt ciężka, ale niewarta nerwow, które stracisz. Ludzie podli, jeden drugiemu robi pod górkę. Ty pracujesz za kogoś, a on ma te same pieniądze a może nawet więcej od ciebie i jeszcze cię obgada na boku. Szefostwo to zenada.

xxx

nie polecam

,,,,

Nie polecam. Lepiej poszukać czegoś lepszego.

xxxxxxx

Gdyby Panią A.L. było stać na to, aby zadzwonić osobiście do dawnych pracowników i przyznać się do błedu( że nie powinna tak olewac tego, że uciekają przez nia ), pewnie nie jedną osoba by wróciła z chęcią. A teraz grunt się usuwa spod nóg, bo brakuje niezawodnych ludzi, którzy zawsze chętnie pracowali i dawali z siebie wszystko. Niestety. Bardzo dobrze, że pracownicy uciekają stamtąd po kilku dniach pracy. Może wreszcie Pani kierownik przejrzy na oczy i doceni, to co stracila

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.