Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Odpowiedź

Ten zakład jest jedną wielką pomyłka ponieważ każdy na, siebie kapuje nie ma szacunku wzajemnego oraz praca jest bardzo ciężka. Każdy kto robił na prasach wie o czym mówię że tam tempo jest niesamowite. Odradzam każdemu wybór tej firmy. Dziękuję pozdrawiam

?

Witam, jakie zarobki na start? Na jaki dział najlepiej się dostać? Słyszałem coś o pile pakowni i sodzie???

@?

Dzień dobry, Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Operator Produkcji, oferta pracy jest publikowana w portalu OLX, zapraszamy do aplikowania. Podczas rozmowy przedstawiamy warunki zatrudnienia. Pozdrawiamy Dział HR

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

czy chcesz pracować.

@anonim a dlaczego można się choroby pleców nabawić?

@Michał

bo to praca fizyczna.

Pakowacz

wystarczy przyjść schludnie ubranym, odpowiedzieć na pytania odnośnie dojazdu i elastyczności w godzinach pracy i podstawowe pytania typu ,, dlaczego nasza firma ,,

dojazd praca w weekendy odporność na stres ambitnosc

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

klu

tak, umowę o pracę na okres próbny (max 3mce).

Największemu wrogowi bym odradzal ta prace zarobki na chwilę obecną to jakieś 2500zl dla ludzi z pięcio letnim stażem nowy może 2100 weźmie jedyne czego się tam dorobicie to choroby plecow praca od pn do sob i ciągle (usunięte przez administratora) o kryzysie przez który tak mało zarabiamy ale na jakieś chore inwestycje to są pieniazki

Lkjj

Jak nie jesteś lizusem dla brygadzistki to robisz cały czas najgorszą robotę. Wszystko ustawione jest po koleżeńsku. Jeszcze troche i sami brygadziści z przydupasami na obróbce zostana. Lepsze już to Valeo. Przynajmniej kręgosłup zdrowszy. Robota by była spoko jakby było sprawiedliwie.

ehh

Mobbing argumentowany dbaniem o bezpieczeństwo.Kamery na całej hali produkcyjnej,ciekawe ile ukrytych.Zebrania na których na siłe są pokazywane zdarzenia potencjalne wypadkowe.Coraz mniejsze premie ,lecz wiecej obowiązków i notoryczne zwiekszanie wydajnośći.Oczywiscie wszystko musi byc zgodne z BHP,lecz pracując powoli i spokojnie nie jest mozliwe wyrobienie normy produkcyjnej.Nie polecam nikomu tego zakładu.

Nil

Jak wyglada praca na produkcji w Hydro? Warto się tam zatrudnić?

Agnieszka

Podpowie ktoś z pracowników jak wygląda praca na stanowisku Laborant? Jakie warunki pracy i jakie sprzęty są do dyspozycji?

Orlik
@Agnieszka

Nie ma takiego stanowiska

Orlik

Jasne że tak. Bezpieczeństwo najwazniejsze

Łukasz

Czy to prawda ż,e pracuje się ciągle pod kamerami?

Felek

Nie idźcie do tego zakładu nawet gdyby 4 tys wam dawali praca ciężka i mobbing ze strony przełożonych wszędzie kamery inwigilacja całkowita no ale cóż w końcu (usunięte przez administratora) jest nie daleko.

jolka

Możecie coś powiedzieć o stanowisku kontroli jakości? Jest teraz ogłoszenie, ze na nie przyjmą. Jaka stawka, jaki socjal i warunki?

człowiek
@jolka

2500 brutto, 1800 na rękę na 3 zmiany to szału nie ma

@człowiek

Pewnie już jakiś czas pracujesz w firmie Hydro Aluminium. Dobrze byłoby zatem, żebyś powiedział Nam coś więcej na temat ogólnego jej funkcjonowania, a także o warunkach zatrudnienia. Czy miesięczne wynagrodzenie jest już na tyle zadowalające, że można byłoby spokojnie do nich aplikować? I jak przedstawia się kwestia premii - funkcjonuje?

@jolka

Jesli chcesz . się dowiesz, odpowiadać za niemożliwość decydowania, aplikuj, się dowiesz czemu. szukaja naiwnych

prasowacz

czy moze ktos napisac pare slow o M Brzezinskim.Dlaczego odszedl.

m
@prasowacz

Nie pasował do wizji firmy wg sapy.

Antypremier
@m

A jaka jest wizja furmy wg sapy?

@prasowacz

Mirek był fachowcem, jego odejście daje do myślenia. Czemu kapitan ostatnim nie jest?

@wolny

Tak na prawdę to dzięki Sapie Hydro straciło wielu fachowców. (usunięte przez administratora) TU niby fachowiec pozostał

PaweŁ

Witam,chciałbym się od Was dowiedzieć jak wygląda obecnie praca w Hydro?T.zn.-na jakie zarobki można liczyć na starcie?Słyszałem że funkcjonuje system zmianowy 2/2/3 ?...Na jaki pieniądz w przybliżeniu można liczyć przy dluzszej pracy 2-5lat?Dziękuję za odpowiedzi.

@PaweŁ

2500 brutto w pierwszych 3 mies około 2100-2400 na rękę

@ja

Użytkownik @PaweŁ dopytywał o te kwestie na początku czerwca. Być może już od tego czasu uzyskał odpowiedź na swoje pytanie, ale i tak bardzo serdecznie Ci dziękuję za to, że chciałeś pomóc. Takie zachowanie się chwali. Na jakim stanowisku pracujesz w Hydro Aluminium? Czy oprócz normalnej wypłaty dostajecie jeszcze jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe?

@PaweŁ

Szukaj dalej!

Jadwiga

Czy Hydro pracują kobiety?

@Jadwiga

Postawiłaś dosyć nietypowe pytanie. Faktem jest, że akurat ja nie jestem zatrudniona w Hydro Aluminium, a zatem nie jestem w stanie dać Ci na nie jednoznacznej odpowiedzi. Wypowiada się tu sporo osób, więc na pewno ktoś Ci pomoże. A chciałabyś aplikować na jakieś konkretne stanowisko?

UlaCoSeHula
@Jadwiga

Mnóstwo kobiet tu pracuje.

@UlaCoSeHula

Czyli tak, jak właściwie można było przypuszczać. Bardzo Ci jednak dziękujemy, że rozwiałaś nasze wątpliwości, jeśli chodzi o tę sprawę. Sama zapewne już od pewnego czasu jesteś pracownicą firmy Hydro Aluminium. Może w związku z tym przedstawiłabyś nam warunki, na jakie można liczyć, zatrudniając się w tym miejscu? Czy pracodawca ten stwarza Wam możliwości rozwoju kariery?

@Jadwiga

Odpuść, to praca dla robotów!Był zarząd, była dyrekcja był prezes!

Gościu.

Witam , 4 lata przepracowałem , jedyne czego się nauczyłem to pośpiechu.Przez 4 lata notoryczny mobbing przez brygadzistów pras, przymykający oko na to kierownicy z wiadomego względu , dodatkowo niekulturalny dyrektor produkcji, brak przerwy na posiłek na jednej i drugiej prasie , praca za dwóch spowodowana brakiem kadrowym, po 4-5 latach zarobki w okolicach 3200 brutto , przy systemie 4 brygadowym, zwalnianie pracowników za wydmuchanie 0.10% ,ciężka praca przy której trzeba się nadźwigać.Jest 2019 rok , pracy jest na tyle ,że polecam każdemu szukać zdecydowanie gdzie indziej.

@Gościu.

Wszędzie, nie w Hydro

Analny Adam

Hydro to super zakład z fantastyczną załogą,praca lekka i przyjemna w miłym towarzystwie,wszyscy uprzejmi i uśmiechnięci pełna kultura,mega premie bonusy kwit zawsze się zgadza do tego mnóstwo gier i zabaw po prostu bajka.a całe te pi@#$*lenie że to i tamto trzeba się samemu przekonać a nie słuchać ludzi słabych którzy nawet w takich przeczkolnych warunkach nie dają sobie rady,zresztą to nie średniowiecze nikt tu na siłe nikogo nie trzyma z ręką na sercu każdemu polecam.

WszystkichNieDaSięOszukać
@Analny Adam

Byłem... i tak w to nikt nie uwierzy, kto widział i kto zobaczy. Mówię o produkcji. PrzeDszkolne warunki? Gry i zabawy? Z dziennym tonażem wydajnościowym? ByHyPy? max 5 lat i siada kręgosłup. P18, pakownia, piły - przeDszkolne warunki. hahahahah Tony, tony, tony

Ula co Se hula
@WszystkichNieDaSięOszukać

Skrzywdzili cię na produkcji i nie możesz dojść do siebie biedaczku,teraz to trochę inaczej wygląda

@Ula co Se hula

@Ula co Se hula Rozumiem, że nie zgadzasz się z wszystkimi opiniami, ale to nie jest chyba odpowiedni wątek na dyskusje o takim właśnie charakterze. Skoro wiesz coś na temat specyfiki pracy w Hydro Aluminium, to bądź tak uprzejmy i opisz nam ją. A Ty na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony?

Tobi
@Ula co Se hula

Nie wiem jak teraz dokładnie ale słyszałem tak 7 ton na pakówke na dzień i dyche na chłopa na dzień. Tak wygląda. Pozdro dla niewolnictwa.

@Tobi

@Tobi W takim razie, jeśli ktoś chce pracować w Hydro Aluminium musi mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną i przede wszystkim być zdrowy. Jesteś jeszcze tam zatrudniony, czy już postanowiłeś pożegnać się z tą firmą? Opisz nam jeszcze, jak przedstawia się tam kwestia, związana z umowami.

Kk
@Analny Adam

A na którym dziale bo chyba tam nie trafiłam ?

Noi fajnie
@Analny Adam

Naprawde super dla dziewczyn z pakowni jak ida dzwigac na P35 albo 10 metrowe profile ktore waża 100 kg lekko we dwóch dźwigać i wtedy uśmiech od ucha do ucha z pewnością super zabawa pajacu

fajnie iNo
@Noi fajnie

Hydro produkuje profile aluminiowe nie wate cukrową kretynko, myślałaś że będzie jak w warzywniaku?, a do pakowania dużych ciężkich profili jest specjalny sprzęt więc nie dramatyzuj.

@Analny Adam

Adam odpuść. nie jesteś robotem.

@fajnie iNo

fajnie i no, jesteś oszołomem, ignirantem, ćwokiem, ubliżasz kobiecie. Tyraj 8 h na pakowni . Zaproś twoją rodzinę, by tyrała jak kobiety z pakowni. Dle twej premi. Co rodzinie powiesz przy Grilu? Sorry?

@Analny Adam

Analu, nie pracowałeś w Hydro , pracujesz gdzieś. Hydro to była firma szanująca pracowników. Byli inteligętni ludzie zarządu, teraz jest mobing, dziecinada, hartem

wolny

Kierownictwo tej firmy, preferuje oszołoma jako kierownika działów, tworzyłł coś niczym harem! Wszyscy w firmie wiedzieli, i wiedzą. Nadal jest tym kim jest. Pewna pani z BHP stwierdziła, to dziwny człowiek. Wytrzymajcie. Aktualnie gnoją pracowników spotkaniami produkcyjnymi. Przedszkole? żłobek?Hydro jest ewenementem. przeproś,, klęknij, proś o przebaczenie. Dla Hydro nie ma słowa człowiek!

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.