Opinie o Krupabruk Dariusz Krupa w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krupabruk Dariusz Krupa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krupabruk Dariusz Krupa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krupabruk Dariusz Krupa w Chrzanów

Adam Nowy wpis

W jakiej sprawie jest to postępowanie sądowe ?

poszkodowana

Oszust i partacz !!!!!!!!!!! Nie polecam tej firmy zapłaciłam za partactwo kostka byle jak położona. Porobiły się koleiny, nie da się otworzyć drzwi do garażu. Miałam brukowany duży plac na którym po zimie pozapadały się kostki i mam wielką dziurę na środku że można auto uszkodzić. PAN KRUPA NIE DOKONUJE ŻADNYCH POPRAWEK SWOJEJ FUSZERY TAK WIEC JEGO GWARANCJE MOŻNA WRZUCIĆ DO KOSZA. Piszę aby ostrzec kolejnych poszkodowanych. Ja przekazuję sprawę do Sądu bo niestety ten Pan ma w nosie swoich Klientów!!!!!!!!!!!!!!!!

sylwester Nowy wpis
@poszkodowana

jak tam postępowanie sądowe ja też chcę podać do sądu

Zygmunt Nowy wpis

Nominuje firme KRUPABRUK pana Kupy do programu " PRACE WYKONANE NA (usunięte przez administratora) '

Cezary Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma, tak jak nie idealnych pracowników!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Krupabruk Dariusz Krupa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Antek

Serdecznie nie polecam, partacz i oszust, sprawa niestety oddana do sądu bo ten krętacz nieraczy uznawać gwarancji. OSTRZEGAM omijajcie tą pseudo firme szerokim łukiem.

SYLWESTER

partacz przez duże P zmienia w czasie pracy cenę za usługę dodatkowe prace nie ustalone "jakoś się do gadamy" cena z Warszawy razy 2 ślimaki wyprzedzały pracowników Kilka rad Nie płacić za usługę w trakcie prac tylko na koniec Ustalić cenę za każdą rzecz na piśmie / czy cena netto brutto/ Ustalić czas prac / oczywiście brać pod uwagę na nie pogodę/ podjazdy oraz tam gdzie jest ruch samochodowy podsypka z cementem u tego pana nie robi się tego / za duży koszt/ a potem koleiny. dziury itp GORĄCO NIE POLECAM Z DALA

Rozczarowany

Niepoważny facet. Zwodzi, kłamie, przesuwa terminy. Jak zacznie, to przerywa roboty i lawiruje. Jest niesłowny ! Zawyża ceny! Trzymać się jak najdalej od tego gościa!

Asdf

Jak najdalej od tego człowieka, nikomu nie radzę tam pracować,

Tom

u mnie wykonywał roboty może termin nie był taki do końca jaki chciałem ale większych zastrzeżeń nie mogę mieć co do ceny spoko wyszło w porównaniu do innych firm .tak też byłem zadowolony ...

gość

Nie płaci swoim pracownikom, o każdy grosz trzeba się prosić, zapytajcie kiedy ostatnio widzieli wypłatę.

Gosc11

Ale w sumie racja te komentarze sa nie prawdziwe TYPU ZE TO SOLIDNA FIRMA :) TAKZE TYLKO DO SADU CHYBA ZE SZEF KRUPA SAM SOBIE JE WYSTAWIAL :) HAHA

Gosc11

Nie ma problemu z wielka przyjemnoscia jeszcze wyrok sadu udostepnie ktory bedzie po mojej stronie bo mysle ze wczesniej sie spotkamy w tym sadzie :) ze sprawa wykonanej przez ta pseudo firme roboty ktora jednym slowem spierdo...... :) pozdrawiam serdecznie bo widze ze chociaz tu jest kontakt z wlascicielem

GOŚĆ

TRZEBA BĘDZIĘ SIĘ SPOTKAĆ W SĄDZIE ZA TE KOMENTARZE NIE PRAWDZIWE

Gość11

Szef o ile mozna go nazwac szefem najwiekszy burak i leser jakiego spotkalem w zyciu. Firma dno nie polecam nikomu chyba ze chcecie miec same problemy z gosciem i jego pseudo firmą...

bartosz

polecam tą firmę bo jest bardzo solidna

daromdk

Burak to z ciebie jest facet

daromdk

Wierirutne kłamstwa i wszystkie opinie od jednego nie inteligentnego człowieka.Firma Krupabruk ma wielu zadowolonych klientów bo zaciągałem opini od innych inwestorów a ja współpracuję z tą firmą już ponad sześć lat i polecam tą firmę z pełnym szacunkiem.

Niezadowolony

Tragedia. Ekipa leni i nierobów z szefem burakiem, który narzuca dodatkowe koszty typu "bo kilka razy przywoziłem kostkę", nie dotrzymuje umowionej kwoty, nie dotrzymuje terminów. Na robotę przyjeżdza kiedy mu się chce i ma gdzieś plany inwestora. Wykonana robota po kilku miesiącach się zapada - podbudowa wykonana na odwal i "byle by było". Zlecenie do wykonania w 2 dni jest wykonywane przez ponad tydzien, bo jak szefa nie ma, to robotnicy mają przerwy na pracę, a nie przerwy na odpoczynek. Ogólnie - baaaardzo negatywne wrażenia i odradzam korzystanie z usług tej "firmy".

Jarek

Niepoważny facet. Zwodzi, kłamie, przesuwa terminy. Jak zacznie, to przerywa roboty i lawiruje. Dolicza za wszystkie bzdety! Zawyża ceny! Trzymać się jak najdalej od tego gościa!

Bardzo niesolidna firma. Mimo ustaleń terminów ciągłe zmiany rozpoczęcia prac. Bardzo długi czas wykonywania usługi - równoległe prowadzenie innych robót i zabieranie pracowników bez żadnej informacji! Fatalna organizacja prac - mimo wcześniejszego ustalenia zakresu prac i wyboru kostki firma nie przygotowała się do pracy i dopiero po rozpoczęciu prac zamówiła kostkę. Nieprawdziwe oferty: firma gwarantuje 100 zł za metr kwadratowy a później dolicza 20 zł do każdego metra i zwiększa cenę końcową o 10 % (za całość łącznie z podbudową!). Dodatkowo każda praca jest dodatkowo płatna według najwyższych stawek (wywóz ziemi, zabudowa dekli itp.), tak że cena wykonania przekracza 170 zł za metr kwadratowy. Dodatkowo firma pozostawia zleceniodawcy posprzątanie po sobie - zebranie nadmiaru piaski oraz wywóz śmieci po użytych przez firmę materiałach! Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Krupabruk Dariusz Krupa - Chrzanów

Krupabruk Dariusz Krupa

Krupabruk Dariusz Krupa