Krupabruk Dariusz Krupa

Chrzanów

Krupabruk Dariusz Krupa

Opinie o Krupabruk Dariusz Krupa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

poszkodowana

Oszust i partacz !!!!!!!!!!! Nie polecam tej firmy zapłaciłam za partactwo kostka byle jak położona. Porobiły się koleiny, nie da się otworzyć drzwi do garażu. Miałam brukowany duży plac na którym po zimie pozapadały się kostki i mam wielką dziurę na środku że można auto uszkodzić. PAN KRUPA NIE DOKONUJE ŻADNYCH POPRAWEK SWOJEJ FUSZERY TAK WIEC JEGO GWARANCJE MOŻNA WRZUCIĆ DO KOSZA. Piszę aby ostrzec kolejnych poszkodowanych. Ja przekazuję sprawę do Sądu bo niestety ten Pan ma w nosie swoich Klientów!!!!!!!!!!!!!!!!

sylwester
@poszkodowana 24.07.2017 20:52

jak tam postępowanie sądowe ja też chcę podać do sądu

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Krupabruk Dariusz Krupa?

Zygmunt

Nominuje firme KRUPABRUK pana Kupy do programu " PRACE WYKONANE NA (usunięte przez administratora) '

Cezary

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma, tak jak nie idealnych pracowników!!

Antek

Serdecznie nie polecam, partacz i oszust, sprawa niestety oddana do sądu bo ten krętacz nieraczy uznawać gwarancji. OSTRZEGAM omijajcie tą pseudo firme szerokim łukiem.

SYLWESTER

partacz przez duże P zmienia w czasie pracy cenę za usługę dodatkowe prace nie ustalone "jakoś się do gadamy" cena z Warszawy razy 2 ślimaki wyprzedzały pracowników Kilka rad Nie płacić za usługę w trakcie prac tylko na koniec Ustalić cenę za każdą rzecz na piśmie / czy cena netto brutto/ Ustalić czas prac / oczywiście brać pod uwagę na nie pogodę/ podjazdy oraz tam gdzie jest ruch samochodowy podsypka z cementem u tego pana nie robi się tego / za duży koszt/ a potem koleiny. dziury itp GORĄCO NIE POLECAM Z DALA

Rozczarowany

Niepoważny facet. Zwodzi, kłamie, przesuwa terminy. Jak zacznie, to przerywa roboty i lawiruje. Jest niesłowny ! Zawyża ceny! Trzymać się jak najdalej od tego gościa!

Asdf

Jak najdalej od tego człowieka, nikomu nie radzę tam pracować,

Tom

u mnie wykonywał roboty może termin nie był taki do końca jaki chciałem ale większych zastrzeżeń nie mogę mieć co do ceny spoko wyszło w porównaniu do innych firm .tak też byłem zadowolony ...

gość

Nie płaci swoim pracownikom, o każdy grosz trzeba się prosić, zapytajcie kiedy ostatnio widzieli wypłatę.

Gosc11

Ale w sumie racja te komentarze sa nie prawdziwe TYPU ZE TO SOLIDNA FIRMA :) TAKZE TYLKO DO SADU CHYBA ZE SZEF KRUPA SAM SOBIE JE WYSTAWIAL :) HAHA

Gosc11

Nie ma problemu z wielka przyjemnoscia jeszcze wyrok sadu udostepnie ktory bedzie po mojej stronie bo mysle ze wczesniej sie spotkamy w tym sadzie :) ze sprawa wykonanej przez ta pseudo firme roboty ktora jednym slowem spierdo...... :) pozdrawiam serdecznie bo widze ze chociaz tu jest kontakt z wlascicielem

GOŚĆ

TRZEBA BĘDZIĘ SIĘ SPOTKAĆ W SĄDZIE ZA TE KOMENTARZE NIE PRAWDZIWE

Gość11

Szef o ile mozna go nazwac szefem najwiekszy burak i leser jakiego spotkalem w zyciu. Firma dno nie polecam nikomu chyba ze chcecie miec same problemy z gosciem i jego pseudo firmą...

bartosz

polecam tą firmę bo jest bardzo solidna

daromdk

Burak to z ciebie jest facet

daromdk

Wierirutne kłamstwa i wszystkie opinie od jednego nie inteligentnego człowieka.Firma Krupabruk ma wielu zadowolonych klientów bo zaciągałem opini od innych inwestorów a ja współpracuję z tą firmą już ponad sześć lat i polecam tą firmę z pełnym szacunkiem.

Niezadowolony

Tragedia. Ekipa leni i nierobów z szefem burakiem, który narzuca dodatkowe koszty typu "bo kilka razy przywoziłem kostkę", nie dotrzymuje umowionej kwoty, nie dotrzymuje terminów. Na robotę przyjeżdza kiedy mu się chce i ma gdzieś plany inwestora. Wykonana robota po kilku miesiącach się zapada - podbudowa wykonana na odwal i "byle by było". Zlecenie do wykonania w 2 dni jest wykonywane przez ponad tydzien, bo jak szefa nie ma, to robotnicy mają przerwy na pracę, a nie przerwy na odpoczynek. Ogólnie - baaaardzo negatywne wrażenia i odradzam korzystanie z usług tej "firmy".

Jarek

Niepoważny facet. Zwodzi, kłamie, przesuwa terminy. Jak zacznie, to przerywa roboty i lawiruje. Dolicza za wszystkie bzdety! Zawyża ceny! Trzymać się jak najdalej od tego gościa!

Michał

Bardzo niesolidna firma. Mimo ustaleń terminów ciągłe zmiany rozpoczęcia prac. Bardzo długi czas wykonywania usługi - równoległe prowadzenie innych robót i zabieranie pracowników bez żadnej informacji! Fatalna organizacja prac - mimo wcześniejszego ustalenia zakresu prac i wyboru kostki firma nie przygotowała się do pracy i dopiero po rozpoczęciu prac zamówiła kostkę. Nieprawdziwe oferty: firma gwarantuje 100 zł za metr kwadratowy a później dolicza 20 zł do każdego metra i zwiększa cenę końcową o 10 % (za całość łącznie z podbudową!). Dodatkowo każda praca jest dodatkowo płatna według najwyższych stawek (wywóz ziemi, zabudowa dekli itp.), tak że cena wykonania przekracza 170 zł za metr kwadratowy. Dodatkowo firma pozostawia zleceniodawcy posprzątanie po sobie - zebranie nadmiaru piaski oraz wywóz śmieci po użytych przez firmę materiałach! Nie polecam!

AD z Dąbrowy Górniczej

U mnie też robili. Ciągłe problemy z materiałami. Przerywali prace na kilka tygodni. Ja też ofertę znalazłem na allegro. Miało być 100 zł za metr kwadratowy - ale mnie wyszło aż 180 zł za metr po uwzględnieniu "gratisów"! Ja również nie polecam!

Trzebinia

Jeżeli jesteś masochistą - to firma dla Ciebie! Co najmniej pięć razy zmieniał terminy rozpoczęcia prac. Gdy już potwierdził maj 2015, to już w maju przeniósł na czerwiec, a potem na sierpień. Gdy już nerwowo nie wytrzymałem, to przyjechał 10 sierpnia 2015 r. Rozkopał całe podwórko i kostkę, którą sam zaproponował stwierdził, że wstrzymali produkcję na miesiąc. W tym czasie nie wyrównał terenu, tylko pojechał na wczasy do Chorwacji. Po przyjeździe raczył wyrównać teren. Prace skończył 19 października, zostawiając stertę śmieci i miotłę do pozamiatania piasku. W sumie zmietliśmy 3 taczki piachu i ustaliśmy! Za około 170 m2 bruku plus dodatkowo odpływy z trzech rur spustowych zapłaciliśmy 30100 zł - łatwo można policzyć ile wychodzi m2, a gość ogłasza się na allegro, że bierze 100 zł/m2. Tylu kłamstw, ile od niego nasłuchałem się, to nigdy wcześniej nie słyszałem. Ogłoszenie jego znalazłem na allegro, więc wystawiłem mu komentarz neutralny. Gość niestety nie dość, że kłamie to nie ma jeszcze honoru i na znak zemsty wystawił komentarz negatywny! Ostrzegam wszystkich - uciekajcie od tej firmy, jak najdalej!

Zostaw opinię o Krupabruk Dariusz Krupa - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krupabruk Dariusz Krupa