Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

NN

Widziałam, że szukają do księgowości. Może się ktoś wypowiedzieć o warunkach?

Rozczarowana :(
@NN

Omijać szerokim łukiem :'( zresztą trzeba się przekonać na własnej skórze. Rotacja praciwników jak klientów w McDonald's ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Powodzenia!

Xxx

Może ktoś się wypowie o warunkach pracy i przełożonych w Animex Koryta?

Robol

Podjąłem pracę w Animex Szczecin, organizacja pracy po prostu tragiczna, pomimo to że Umiesz pracę to "mistrzowie produkcji" o ile można ich tak nazwać i śmieszna "kontrola jakości" mają Cię za nie umiejącego nic człowieka, non stop krzyczą, nie znają pojęcia w zakładzie mięsnym takich jak straty. Zero wyrozumiałości. Ponadto pracując poprzez pośrednika, pracuje się około 2 tygodni na czarno, bo nie chcą ponosić kosztów rejestracji pracownika co wynika z górnych opłat Zus etc. Jeśli chcesz iść pracować na pośrednika to śmiało. Najniższa pensja krajowa jest na konto, reszta w kopertę. W taki sposób nigdy nie będziecie mieli godnego życia, a co dopiero spokojnej starości. Więc jeśli chcesz, pooglądać biegające szczury, (usunięte przez administratora) na stołówce i PRL-owski wystrój wnętrz to oddział Animex w Szczecinie zaprasza.

@Robol

W Korytach Transport to samo porażka. Zero pojęcia o robocie.

Niky

Specjalista ds higieniczno-sanitarnych, może ktoś wypowiedzieć się na temat tego stanowiska?

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mis

Mam pytanie, Co firma ma zamiar zrobić z zakażonymi osobami ktorzy są tu nielegalnie, chodzi o tych z agencji pracy. Nie macie prawa narażać ludzi, należy zawiadomić sanepid i służby graniczne.

Mario
@Mis

Nikt będący nielegalnie nie może pracować więc proszę nie pisać bzdur. Na bieżąco weryfikuje to nawet Ochrona. Tak samo, że są osoby zakażone. Pracownicy wrócili z Ukrainy i obligatoryjnie mają kwarantannę tak samo jak każdy polak wracający teraz zza granicy.

Alinka
@Mario

Przedewszystkim to jakim prawem przyjezdzaja do zakladu obcokrajowcy ,ktorzy w obecnej sytuacji nie maja prawa u nas w pl pracowac ,ludzie boja sie pracowac ,boja sie o zdrowie I zycie swoich rodzin I swoich to juz nie sa zarty

Mis
@Mario

Mario ci ukraincy co są obecnie w zakładzie( nie wszyscy) ale duza większość przebywa na wizach turystycznych, papiery mają nie takie dlatego w tej chwili nie mogą wyjechać na Ukrainę. Licza że niedługo będą otwarte granicę i proszę nie opowiadac że jest to weryfikowane.

Bercik
@Mario

100 % prawdy. Ochrona również weryfikuje. Nie ma nawet 1 osoby nie legalnie. Nie słuchać głupot. Firma że standardami chociaż po Pinim długo trzeba budować nowe zasady.

Weryfikuje tylko przepustki tymczasowe

Baba 15

Nie polecam.... Oszuści i kańciarze, obiecują złote góry a potem nic z tego nie ma. Warunki mieszkaniowe w tzw. "hotelu" pożal się Panie Boże..... Ludzie nie dajcie się nabrać...

On

Hej jaka atmosfera w pracy na magazynie , czołówki mają czy bocznego też ?

Robol

Jakie zarobki są na szynce, jaką stawka rzeczywista na godzinę?

Daniel

Witam ile można zarobić na czysto na trybowaniu łopatki dla doświadczonego pracownika? Pozdrawiam

szok

@Mis ale to normalnie na zakład przychodzą osoby zarażone??

joran

Paczek świątecznych w tym roku nie będzie ? Wie ktoś coś?

Gosia

Wszystko fajnie ale ktos napisze jakie zarobki?pare pytan juz bylo o to ale zero odpowiedzi.

Iza
@Gosia

Ja również jestem ciekawa na jaką konkretnie stawkę można liczyć podejmując pracę w firmie Animex S.A. Mam nadzieję, że wkrótce ktoś udzieli nam odpowiedzi. Jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na ich stronie internetowej nie znalazłam żadnych ofert, może wiesz gdzie jeszcze są publikowane?

@Iza

Koryta pakownia 2400 .rozbior 2600

Dariusz
@Lambi

Podajesz kwoty brutto, czy netto? Z góry dzięki za sprecyzowanie.

Li
@Lambi

Tu się pracuje nie dla pieniędzy lecz dla najlepszego człowieka w tym miejscu, dla Artura.

Dariusz
@Li

Oczywiście atmosfera w pracy i koleżeńskie relacje mają duże znaczenie jednak wysokość wynagrodzenia jest bardzo istotna. Mógłbyś napisać jakie motywujące benefity oferuje firma?

Majka

Brutto

Vacek

Żadnych

@Dariusz

Z 2400 brutto wychodzą po 2100 niecałe, z 2600 brutto 2 224, ale to też zależy od premii, nagrody i nadgodzin to też więcej się zarobi.

Vacek

Słabiutkie

Majka

Brutto

Brutto oczywiscie

@Anonim

Jakie premie,nagrody śmiech na sali.Nadgodziny są i to z góry narzucane ,atmosfera jaka atmosfera ostry zapierdziel i tyle busy przesuwane tak jak im pasuje idźcie do Koryt sami się przekonacie

gośc
@Gosia

Zarobki jak zarobki zależy kto co robi i jakie ma kwalifikacje na UR od 2800 do 5000 brutto + premia czy to mało czy durzo oceńcie sami

EMLK
@Li

Kim jest Artur i czy rzeczywiście taki dobry?

Mario
@EMLK

Artur to dyrektor produkcji.

Damian

W obecnej sytuacji nakaz wjazdu z maską, tylko szkoda że nikt nie poinformował wcześniej, Plus za czynną toaletę na rampach, bo z tym ostatnio problem.

Weronika

@Aldona a na jakie stanowiska w tym biurowcu dokładnie szukają ?

Aldona

Cześć, dużo osób się wypowiada o produkcji a czy ktoś ma opinie o pracy w biurowcu ? Czesto ukazują się ogłoszenia czy warto aplikować? Jaka tam jest atmosfera bo nie ukrywam ale to jest najważniejsze. Czy ciężko jest się dostać jak przebiega rekrutacja. Proszę o info z góry dziekuje

Nie polecam pracy w zakładzie Animex w Ostródzie.

Człowiek
@Marek

To może chciałbyś pracować w Korytach? Tu dopiero to jest jazda.

Zawiedziony

Witam,nie polecam pracy w CF Morliny. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

No wejście na produkcję po gumoleonie. Szatnie jak u Barei. Rewelacja w dzisiejszych czasach. Dział UT farba z sufitu odpada i kilka dyndających się żarówek.

Jakie firmy zewnętrzne obstawiaja zakład??

mech

Nie polecam Pracować w Animex K3 ( Koryta) .Trzymajcie się z daleka od tego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.