Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

AERO

Stary7 - 2013-03-11 12:42:56 głupek RS staną w obronie głupka xyz no cóż chłopcy wspierajcie się dalej... analfabetyzm wtórny wciąż popularnyCo zrobiŁ cytuję ''staną'' Stary7 co Ty [usunięte przez moderatora] polskiego w szkole nie miaŁeś....hahahhahahhahahahaha

wujek dobra rada

Co się tak pocicie na tym forum, lepiej się ludzie umówcie na wódkę po pracy, obgadacie "kolegów" w realu!

RS

Stary7 - 2013-03-10 13:00:20 mamy już 16 stron wpisów głupków wszystkim Wam gratuluje ha haDokladnie jest tak jak piszesz , więc przestań się wypowiadać,to poprawisz statystykę i już nie będzie na stronach wpisów GŁUPKA...

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

Stary7

... oczywiście, że nie wiesz... bo jesteś tylko głupkiem z 16 strony tego forum ha ha i tak właśnie pierdoło wygląda całe twoje życie.

Stary7

a skąd ty wiesz ile ona ma???

mamy już 16 stron wpisów głupków wszystkim Wam gratuluje ha ha

M

WnW - 2013-03-10 09:11:30 Czy to prawda że u [usunięte przez moderatora] pracuje się na przerwachNa przerwach pracuje sie na wielu liniach byle tylko wynik byl na ''zielono''.Przodowalo w tym kiedyś PQ i IPS teraz już rzadziej bo zleceń brak...

WnW

Czy to prawda że u [usunięte przez moderatora] pracuje się na przerwach

AMG

DAG - 2013-03-09 05:14:51 Dostają najlepsi :) Najlepsi hahaha ciekawe w czym...wielei osob sie stara i jest niedoceniana zapewne podwyzki dostają co roku te same osoby...Najlepsi w czym???chyba w donoszeniu i wchodzeniu w d bez wazeliny liderom...hahahahhaha HWDL

DAG

Dostają najlepsi :)

Stary7

młody pracował, młody dostał cześć młody

Młody

Ja dostałem. Sam Stary mi przyznał.

Stary7

skoro słyszałeś to nie dostaniesz, Ci dostaną którzy pracują, oni słyszeli

zxcvbnm

Witam...obilo mi sie ostatnio o uszy,że ponoć w Naszej firmie na produkcji byly już jakieś podwyżki dla wybranych???Czy ktoś z osób na forum też o tym slyszal???Pozdrawiam

IPS

Jak tam Pan [usunięte przez moderatora] i jego straszenia? Widać że wymięka jak słyszy ,że ktoś pójdzie do związków, odrazu zmienia zdanie.

vvvv

fffffff - 2013-03-05 23:09:21 bbbbb - 2013-02-26 07:26:01 Racja "aaaaa", bajerować, to dobre określenie, a nie rozmawiać o sprawach zawodowych. Bo montaż TMC i branża gastronomiczna, nie mają wiele wspólnego. Ha,ha,ha???Nieświadoma pani [usunięte przez moderatora] Pan [usunięte przez moderatora] dobrze się bawi.

fffffff

abc

Hmm - 2013-03-05 19:34:43 Bo może w końcu nie mają się czego bać?Coś w tym jest.

Hmm

Bo może w końcu nie mają się czego bać?

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch