BOSCH

Oleśnica

Opinie o BOSCH

WESOLY

tak jak w życiu najgorsi są plotkarze a cześć się za pewnie czuje i nie gadajcie głupot ze dobre zarobki jak po podstawówce na budowie mają więcej na taką firmę to 3000 tys na rękę bez nadgodzin powinno być a nie śmieszne 1700 zł po odliczeniu dojazdu i ciągłe straszenie ze premie zabiorą!podstawa 1500 zł a reszta premia.we Wrocławiu wynajmij pokój 1300 zł a gdzie jedzenie?dlatego w fabrykach zawsze za grosze przyjmują i praca na 3 zmiany nie masz życia.co tydzień inne godziny pracy.dlatego już tam nie robię chciałem po 2 latach pracy choć100 zł podwyżki bo w innych tak dają a tu nic.w takich fabrykach niema perspektyw tyranie za darmochę.a większość tam robi bo niema wyjśćia

Zostaw opinię o BOSCH - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOSCH