Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

spongebob

trallla tralla la la weźcie się ludzie do roboty i cieszcie się z tego co macie jakby jeden z drugim po 900 zł na miesiąc dostał to by inaczej spiewał a tu po 3000 tyś i jescze źle....ogarnijcie się!!!!!!!!!!!!

Operator

zwolnić??? gdzie ja znajdę taką tyrkę za trzy tysie gdzie mogę siedzieć na automacie i smarowac na go worku na innych no gdzie?

mili

Nie lepiej się zwolnić?

hahahah

powiem ci to w oczy jak ty pójdziesz do dyrektora i powiesz mu że nie dajesz RADY że jesteś słaby jako TL że ludzie cię nie słuchają że stanowisko cię przerosło!!!!

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

tip top

automat z manualną się zamienia,oczywiście są to osoby stałe, bo reszta to ma lewe ręce!!!może rzeczywiście ktoś by się wziął za porządek!!!! np z tymi sekretarkami one są OPERATORAMI i odwalają papierkową robotę za TL,wychodzi na to, że TL nie DAJĄ RADĘ!!!!!a uważają się za.....śmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Super Anonim

... pralni???? przecież napisał palarni, nie chce po tobie jechać ale chyba robisz na Automacie ha ha ha

Ronin

...bądźmy sprawiedliwi, jeśli uważamy że TL bierze kasę za darmo, to co możemy powiedzieć o NAS o operatorach, dlaczego ten który pracuje na LLD czy Dacii ma brać tyle samo albo i mniej od tego z automatu, nie potrafimy nawet się zastępować, foch i te grymasy, i wciąż wymówka że kręgosłup, że nie dam rady, albo specjalne zamulanie a jak przyjdzie TL i to zobaczy to na pewno wrócę na automata, siedzenie dupskiem na uszczelce dwie godziny potem wkładeczka, i wsorniczek, a na koniec hmm.. niech pomyślę... druga wkładeczka, i kaska jest, narzekanie na Czarnych nie ma sensu nie chcę ich obowiązków ani kasy, a to że laska siedzi i nalicza mi nadgodziny wtedy kiedy czarny jest tyrany przez dyra ludzie dajcie spokój... zacznijmy od siebie Narzeka ten co (usunięte przez administratora) robi.

każdy wie co do obowiązków należy operatora-taśma produkcyjna itd,ustawiaczy -usuwanie DROBNYCH awarii itp,MQ -kontrolowanie wyrobów gotowych itp,a TL tzw BRYGADZISTY -dozór nad ludzmi i robota przy biurku w papierach a NIE wtajemniczanie operatora nie kompetentnego w korespondencję e-maili itp.Widocznie TL nie wyrabiają się i wysługują się operatorami a co miesiac kasa!!!!za co????? NIe będzie pralni ?????to będziemy chodzić brudni ale większy problem to PARKING!!!!!!!teraz jest ciasno (otarcia ,stłuczki....)

Ronin

(usunięte przez administratora) bardziej mnie interere, że na nowym zakładzie (podobno) nie będzie palarni... to jest dramat!!!! i temat do dyskusji!!!

OOOOOOO

ba,ba....a kto i odpowie na pytanie DLACZEGO TL mają własne sekretarki które siedzą przed kompem przez 7,5 godz i wpatrują się jak .......a przecież są operatorami !!!!!jaka to funkcja?????potem ludzi brakuje na linii.A może by tak dla TL jakiś kursik albo przeszkolenie z kompa, bo tak to "Polski nie zbudujemy"!!!

Krótko zatrudniony

Zostałem zatrudniony w firme BOSCH-Mirków. Zostałem przydzielony do mistrza który ma jakieś dobre plecy w zarządzie, szuka pracowników którzy będą cicho siedzieli "jak mysz pod miotłą". Na drugi dzień pracy stwierdził że- "nie umiem śrubek przykręcać i nadaje się tylko do zakładania gumek". To odpowiedziałem mu że "gdy bym gumki tylko zakładał to nie miał bym czworo dzieci". Nic złego na jego temat nie mówiłem, a on obrócił kota ogonem, że go wyzwałem od różnych- zostałem zwolniony.

?

racja ludzie narzekali i będą narzekac

xxx2013

Ja chciałem/am podziękować za Piknik rodzinny, który odbył się w sobotę. Przeraziła mnie tak mała frekwencja ludzi!!!!są podstawiane autobusy, symboliczny poczęstunek i atmosfera którą sami stworzymy i co ????pustki!!!!DLACZEGO??nie wiem....organizuje się coś dla pracowników gdzie teraz wszystko kosztuje i wciąż słychać narzekania!!!że cienkie nagrody, że wygrywają ludzie z biur główne nagrody....itp.a jak by zakład nie zorganizował imprezy ,bo przecież nie musi,to co ???dopiero by narzekali. Dlatego moim zdaniem kierownicy,TL,inżynierowie powinny dawać przykład i swoją obecnością reprezentować ten dzień. CI CO NIE BILI NIE MAJĄ PRAWA NARZEKAĆ,bo w innych zakładach nie mają NIC ,a nam się organizuje i wciąż narzekamy i nie doceniamy!!!

jw

Tymczasem wielu szefów firm wciąż myśli stereotypowo: "Muszę kobiecie zapłacić mniej, bo ma dzieci, a one będą chorować, czyli kobieta będzie pracować krócej niż mężczyzna". Nowoczesna firma powinna z tym walczyć, bo utrata talentów wśród kobiet jest bolesna dla każdej branży.

Tala
@ jw

wg równouprawnienia trzeba (usunięte przez administratora) po równo, a nie mężczyźni niewieścieją :) Boscha nie oceniam nie pracowałam.

kc

KTO odpowie? - 2013-06-23 18:10:05 w Boschu mamy co godz.5 min.przerwy ,a w FD niestety NIE, ale to nic ponoć kobiety zasuwają na LLD i dźwigają tony są dyskryminowane a młode jak dęby panowie siedzą na wkładkach i uszczelce.Czy ktoś pomyślał o młodych kobietach jako przyszłe matki ?NIE,czy ktoś pomyślał że jest to płeć słabsza?NIE,czy ktoś domyśla się że kobieta ma swoje słabsze dni?NIE....itd chciałyście równouprawnienia ppodobno

Prawda boli...
@kc

Same walczylyscie o rowno-uprawnienie to zobaczcie jak mezczyzni maja lekko, ale wam ciagle malo i tu wlasnie wychodzi kobiece EGO!! TO nie Wy zasuwacie na budowach czy innych ciezkich pracach, nawet normy bhp co do dzwigania macie mniejsze i Wam jest zle?! Nawet w poszukiwaniu pracy kobiety maja latwiej a facet to musi niezle sie naszukac i nakabinowac! Zastanow sie kto tak naprawde ma gorzej i dopiero sie wypowiadaj a skoro w boschu Ci nie pasuje szkola zycia i pokaz prawdziwego i (usunięte przez administratora) swiata to zmien prace np. na super sekretarke i dopiero poznasz co to dyskryminacja.

Jola
@Prawda boli...

może i nie zapieprzaja na budowach ale za to zapierdzielaja w domach opieki społecznej za marne grosze dźwigając starców, myjąc ich, karmiąc i znosząc ich narzekania. Dlaczego baby takie prace wykonują anie z natury do tego stworzenia męzczyźni?

jestem ZA

Same kryształy w naszym zakładzie, nikt się nie umawia, nikt się nie spotyka, sami kryształowi ludzie. To ważne, jak załoga, taki zakład ;-).

KTO odpowie?

Logista

Tak mnie ciekawi, dlaczego BHPowcy nie uruchomią tych 5'minutówek co godzina? Czekają aż ludzie zaczną padać jak muchy?

karol-in

Słyszałam że będą przyjęcia do Boscha. Ktoś może potwierdzić ?

Robert Bosch

Hej, Przypominam, że na tym forum piszę się opinie o pracy w bosch a nie FD, a więc gamoniom z FD już podziękujemy Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch