Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

boeing 373

Nie jesteś pierwszy mały i naiwny. Ale jak podpadniesz, out. Pamiętaj . Nie będzie miała skrupułów.

uhjikuik

taka cienka i promowana ...

TL.TL.TL

o tak !!! tan kto ją wypromował ,a każdy wie kto!(taki owoc TL)to teraz żałuje i chowa głowę w przysłowiowy piach-BYLE TAK DALEJ.Wizerunkiem nie nadrobi,jest prosta i tyle ,a udaje nie wiadomo kogo. EJ!!!!!!

MM

Ubiegam się o pracę w Bosch, napiszę tak czytam te opinie i stwierdzam tylko jedno nikt z Was chyba się nie nadaje, tam plotkary i aferzyści zajmijcie się powierzonymi obowiązkami, a nie sianiem afer i pomówień...sami taką atmosferę tworzycie to sami się w niej już dusicie, zniszczycie samych siebie takim postępowaniem.

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

hhhhhhhhhh

Sami pszczelarze, bartnicy. Tylko miodek w głowie. Żadnych zielarzy. Może jakieś ziółko na zatwardzenie. Za moich czasów za miodem trzeba było trochę się przejechać. Teraz jest na miejscu. No proszę. Jak się zmieniło. Haa,haa

Jano

Najlepszy miodek spadzionek dostępny ma miejscu

ggggggggggggggg

Nie jestem wcale taka głupia. Haaaaaaa,haaaaaaaaaaaa

jjjjj

kupcie miód i będzie git

ffffffffff

Jesteś chora psychicznie, i nie zrównoważona emocjonalnie. Pewnie koszmarne dzieciństwo. Dlatego się mścisz. To do niczego Cię nie zaprowadzi. Zrozumiałem, że trzeba Ci wybaczyć twoje zachowania.

Stary7

(usunięte przez administratora) Szukają oszczędności a TL-y z IPS przychodzą na montaż DACIA w niedzielę zamiast operatorów i monterów .... To jest chore, dlaczego kierownictwo na to pozwala, gdzie dyrektor .... przecież oni zarabiają dużo więcej niż operator czy monter i zabierają pracę innym, a w niedzielę muszą takiemu zapłacić jak za 2 operatorów, gdzie oszczędności których tak bardzo szukają - teraz chyba jedynie w odbieraniu prami pracownikom bo na to stawia zakład i dyrekcja szukają byle powodu, żeby odebrać premię.... hm zastanówmy się... ja Ci wszystko wytłumaczę.. wiesz dlaczego nie możesz pójść na Dacię? Bo jesteś leserem z linii automatycznej, i nie dałbyś rady bo Ty (usunięte przez administratora) siedzisz 8 godzin nakładając uszczelkę kwadratową a ja zasówam na Lini manualnej. i nie wstaniesz nawet do awari, masz od tego Ustawiacza, na daci potrzebni są ludzie ogarnięci manualnie, chcę Ci powiedziec jeszcze że gdy był odpalany projekt PQ to na tej linii pracowali wszyscy TL, z całego zakładu łącznie z Dyrektorem Fabryki, mało tego leserku z linii automatycznej, Na Linii IPS pracowali wszyscy TL, ustawiacze Inżynierowie, MQ, ale ty o tym nie wiesz bo jesteś młodym gnojem który pracuje Tu najdłużej jeden Rok. A soboty spędzasz w domu bo mama ugotuje, a jeśli chcesz oszczędności to zgaś światło (usunięte przez administratora) w toalecie.Nigdzie nie zasuwasz skoro bronisz TL to napewno jesteś jednym z nich,skoro znasz doskonale sytuacje na lini PQ i na IPSie to chyba wiadomo o kogo chodzi,do tego twoje (usunięte przez administratora) uziemiony na automacie na wygodnym krzesełku podczas gdy ja za taką sama kasę przerzucam tony.Tak czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam sie o czym piszesz bo co chwile zmieniasz pogląd i piszesz o czymś nowym...Najpierw dowalileś sie do kolesia który manifestuje to że liderzy przychodzą na nadgodziny kosztem operatorów,potem opisujesz sytuacje na zakladzie ktore mialy miejsca kilka lat temu,następnie masz pretensje do osob ktore siedzą i 'nic nie robią"-oczywiście Twoim zdaniem a 'Ty przerzucasz tony'...No i oczywiście wedlug twojej skromnej osoby nikt nie nadaje się do pracy,bo tobie sie wydaje że jestes taki zajebisty...Acha no i wszyscy bez wyjatku są glupkami albo gejami...Chlopie nie wiem po czyjej jesteś stronie ale masz chyba jakies problemy natury emocjonalnej i w dzieciństwie ktos Ciebie mocno skrzywdzil,a teraz wszelkie frustracje i niepowodzenia zyciowe uwidaczniasz na tym forum,które jest dla twojej skromnej osoby calym zyciem...Nastepnym razem jak bedziesz mial coś 'mądrego do napisania' to zastanów się nad tym glęboko zanim przepiszesz kod z obrazka...Pozdrawiam normalnych...Cześć, zadanie było proste, jak można, odciągnąć ludzi od tematów istotnych, cała strona poświęcona szczeniackiej pyskówce, nikt w między czasie nie przeszkadzał, wiesz dlaczego? Bo ludzi nie obchodzi zakład, trzęsą teraz dupami by nie stracić pracy zresztą uważam że całkiem niezłej, (nie mam pretensji sam się boję) a to forum nie służy wymianie poglądów, skoro ludzi interesuje kto został zwolniony za napój, który lider gdzie chodzi, czy kto z kim śpi, zauważ że wiele postów, nie ma kontynuacji są wrzucane nazwiska z pianą na ustach licząc że cała reszta będzie jechała po tych ludziach. Pozdrawiam.

RS

heh - 2013-03-17 21:16:56 Ale się tu ładnie wyzywacie :) Nie odbiegajmy od tematu Panowie i Panie. Mamy pisać tu o rzeczach ważnych i istotnych, a istotną informacją jest tak, że 26 marca nastąpi paraliż na Śląsku z powodu STRAJKU GENERALNEGO organizowanego przez związki zawodowe SOLIDARNOŚĆ. Czy nasi związkowcy przewidują wsparcie w jakiś sposób strajkujących górników, hutników, pracowników kolei, pracowników szpitali czy tramwajarzy?? Czy tylko będą organizować kolejną WYCIECZKĘ... Strajk będzie dotyczył umów śmieciowych, likwidacji NFZ i innych ważnych dla nas POLAKÓW (usunięte przez administratora)spraw.Nasi związkowcy chyba rzeczywiście nie zawiele robią mają cieple posadki są ustawieni i maja ludzi w glebokim poważaniu...Jestem zdania ,że zwiazki powinny byc spoza zakladu pracy...

RS

Ważne - 2013-03-17 21:23:14 Przy drzwiach otwartych z dyrektorem zakładu, jeżeli ktoś z was tam chodzi, proponuję zgłosić projekt stworzenia w zakładzie gorącej linii etycznej dla pracowników. Można by tam było zgłaszać naruszanie regulaminu, przekraczanie uprawnień, mobbing. Myślę, że dyrektor chciałby wiedzieć co się dzieje w firmie także od tej strony. Może dzięki temu mógłby zapobiec pewnym zachowaniom, zanim np. ktoś pójdzie do sądu pracy czy do związku. Może dzięki temu polepszyłaby się atmosfera w pracy. Niektóre zakłady pracy, którym zależy na dobrej opinii także w oczach swoich pracowników, posiadają takie linie, także międzynarodowe. Każdy dzwoniący może tam liczyć na wsparcie tłumacza oraz wysłuchanie.Bardzo dobry pomysl kolego,pracowalem kiedyś w takiej firmie gdzie cos takiego funkcjonowalo...calkowicie popieram...Myslę że te otwarte drzwi z dyrektorem to cos podobnego,chociaz nie kazdy chodzi bo sie boi...Pozdrawiam

Ważne

heh

Ale się tu ładnie wyzywacie :) Nie odbiegajmy od tematu Panowie i Panie. Mamy pisać tu o rzeczach ważnych i istotnych, a istotną informacją jest tak, że 26 marca nastąpi paraliż na Śląsku z powodu STRAJKU GENERALNEGO organizowanego przez związki zawodowe SOLIDARNOŚĆ. Czy nasi związkowcy przewidują wsparcie w jakiś sposób strajkujących górników, hutników, pracowników kolei, pracowników szpitali czy tramwajarzy?? Czy tylko będą organizować kolejną WYCIECZKĘ... Strajk będzie dotyczył umów śmieciowych, likwidacji NFZ i innych ważnych dla nas POLAKÓW (usunięte przez administratora) spraw.

Do stary 7

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

do glupka nr 7

(usunięte przez administratora)staną w obronie głupka xyz no cóż chłopcy wspierajcie się dalej... analfabetyzm wtórny wciąż popularnyCo zrobiŁ cytuję 'staną' Stary7 co Ty k.....polskiego w szkole nie miaŁeś....hahahhahahhahahahahaej (usunięte przez administratora) zwykła literówka, widzę,że wylizałeś każdą moją literkę może wyliżesz Mi coś jeszcze ha ha ha a powracając do tematu mamy więc trójkącik pan aero stanął w obronie rs-a i pana xyz bawcie się chłopcy dalej.....ci.tyDobra to w takim razie mamy uklad...Ja Cię w d..e a ty mi l..a .To na kiedy możemy się ustawić i gdzie frajerze nr 7..(usunięte przez administratora)argumencików brakło? i wszystko w tym temacie!!!No wlaśnie widze...chyba Tobie...Mi nigdy argumentów nie zabraknie o ile dyskusja jest prowadzona w konkretnym temacie..Stary 7 zapędzileś się w pętlę i nie wiesz co dalej...Głupkuoczywiście że wiem! spotkaj się ze swoimi nowymi kolegami, panem RS i XYZ oni ci dostarczą uciech o które tak zabiegasz ha ha haChętnie...a Tobie żal (usunięte przez administratora) ciska,że nie masz kolegów nie mówiąc już o koleżankach....hahahahahahano chłopie teraz to sobie sam pojechałeś ha ha " Takich kolegów jakich Ty masz to ani Ja ani nikt inny z tego forum by nie chciał mieć"Pojechales to Ty sobie jeśli każde spotkanie dla Ciebie w męskim gronie oznacza jedno to świadczy o Twoim głęboko zakorzenionym...wiesz czym...ja nawet o takim czymś bym nie pomyślal ,ale wyszlo szydlo z worka,bo glodnemu chleb na myśli...przynajmniej teraz wiadomo czemu zacząles ten temat,jeśli szukasz chlopaka to zmień forum bo tu piszemy tylko i wylacznie o pracy...

Stary7

AERO - 2013-03-12 00:39:50 Stary7 - 2013-03-11 12:42:56 głupek RS staną w obronie głupka xyz no cóż chłopcy wspierajcie się dalej... analfabetyzm wtórny wciąż popularnyCo zrobiŁ cytuję ''staną'' Stary7 co Ty [usunięte przez moderatora] polskiego w szkole nie miaŁeś....hahahhahahhahahahahaej [usunięte przez moderatora] zwykła literówka, widzę,że wylizałeś każdą moją literkę może wyliżesz Mi coś jeszcze ha ha ha a powracając do tematu mamy więc trójkącik pan [usunięte przez moderatora] stanął w obronie [usunięte przez moderatora] i pana [usunięte przez moderatora] bawcie się chłopcy dalej.....ci.ty

a13

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

XXX

Witam slyszeliście może o tym ,że z IPS-a zwolnili kolesia co ponoć kradl napoje ze stolówki...???

Linia IPS

W naszej firmie jest coraz gorzej .... :/// Szukają oszczędności a TL-y z IPS przychodzą na montaż DACIA w niedzielę zamiast operatorów i monterów .... To jest chore, dlaczego kierownictwo na to pozwala, gdzie dyrektor .... przecież oni zarabiają dużo więcej niż operator czy monter i zabierają pracę innym, a w niedzielę muszą takiemu zapłacić jak za 2 operatorów, gdzie oszczędności których tak bardzo szukają - teraz chyba jedynie w odbieraniu prami pracownikom bo na to stawia zakład i dyrekcja szukają byle powodu, żeby odebrać premię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch