Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

dzida

tylko ksasa - 2012-09-10 23:36:39 NOP ,to głupie co napisałeś, a co mają powiedzieć mężowie, którzy ciężko pracują na zachodzie, budując tamtą gospodarkę. Są dumni ze swoich żon , które czekają na nich, a one, jak to kobieta bez mężczyzny, robi różne rzeczy................? Wszystko kasa, nie nauczyłeś się jeszcze, rządzi pieniądz. Samo życie. I nikogo nie interesują bzdury o narodzie, przyjaźni i takie tam. Kasa. Otwórz oczy, widać to na naszym podwórku. No urzekła, mnie Twoja historia! Skoro dla Ciebie liczy się tylko kasa, to dla czego "nie pracujesz" na ulicy, tylko dajesz du-y za marne 2 czy 3 klocki, byle łosiom w bosch. Ty dajesz za dużo mniej :-), a gdzie , nie powiem, :-).

chętna

Hej Wiem, że niektórym z was nie wystarcza praca w fabryce. Jeżeli chcielibyście otworzyć własny interes, jestem chętna w pomocy. Interesuje mnie branża gastronomiczna. Mogę pomóc w prowadzeniu małej knajpki lub pizzerii. Mam bardzo duże doświadczenie w "tych" sprawach. Mogę naprawdę pomóc, jestem profesjonalistką. Proszę o ewentualny kontakt :-).

boguś 96

BOSCH - kiedyś* = dziś - SELLPRO !!!!!

dupa

ile zarabia kontroler jakosci w boszu??

JESTEŚ Dupa
@dupa

5000 ZŁ

dupa dup
@dupa

....Ty takiej kasy nie dostaniesz bo jesteś analfabetą ha ha ha i to tego nie wiesz jak się piszę nazwę firmy w której pracujesz... jaki żal

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

surpsrise

wy się tutaj pocicie a admin was już dawno zrobił w "ch" sprawdźcie o jakiej firmie wystawiacie opinie, bo już dawno nie o Bosch Mirków tylko Bosch Jarocin. Ale chyba większość komentujących link do forum ma w "ulubionych" żeby szybciej i łatwiej komuś naubliżać

aaa

Wspólna fajeczka poranna pod wiatą, wspólna droga do pracy, bezcenna żenada. Wspólny biznes, czy coś innego ? CDN....

nowy

A dlaczego został przeniesiony?te prawa są jeszcze za czasów starego dyrektora.A nie ma takiego prawa że pracownik dojeżdżający na własną rękę po wyżej 50km to może starać się o zwrot po części za paliwo?

@nowy

Podczas zawierania umowy o pracę, strony mogą uzupełnić treść określoną art. 29 Kodeksu pracy o dodatkowe postanowienia. Przy rozszerzeniu zakresu postanowień umowy o pracę o klauzule istotne dla stron, pracodawca powinien pamiętać, że zgodnie z zasadą zawartą w art. 18 k.p., postanowienia umów o pracę nie mogą być mniej korzystne dla pracownika niż przepisy prawa pracy. Dodatek, który rekompensuje pracownikowi zwrot kosztów dojazdu do pracy jest przychodem ze stosunku pracy, a więc podlega oskładkowaniu i opodatkowaniu. Zwrot kosztów dojazdu pracownika do zakładu pracy objęto zwolnieniem podatkowym (art. 21 ust. 1 pkt 112), jeżeli obowiązek ponoszenia kosztów przez zakład pracy jest określony przepisami innych ustaw.W przypadku ubiegania się o zwrot kosztów dojazdu do pracy od pracodawcy, możliwość taka występuje tylko wtedy, gdy pracownik został oddelegowany do pracy przez pracodawcę. A więc w przypadku dobrowolnego przyjęcia oferty pracy w miejscowości, która jest oddalona o 20, 50, czy 200 km od miejsca zamieszkania, opłatę za dojazdy należy pokryć samodzielnie. W związku z tym, pracownikowi nie przysługuje możliwość otrzymania odszkodowania czy też zwrotu wydanej kwoty.

nowy

Bo tak stanowi prawo.Jeżeli pracodawca przenosi zakład pracy to jest zobowiązany zapewnić dojazd z jednej lokalizacji do drugiej.

Dlaczego autobusy i busy są TYLKO podstawiane dla pracowników Twardogóry?, a reszta musi dojeżdżać własnymi autami.W ten sposób dyskryminuje się ludzi czym Twardogóra się różni?, tym że kiedyś był tam zakład?Jak czytacie to czas przeszły BYŁ!!! od kilkunastu lat jest już pod Wrocławiem a ludzie np.z Oleśnicy,Sycowa powinni mieć zapewniony dojazd tak jak i Twardogóra!!!!to są te same kilometry.

Gizmo

W biurze przy Jutrzenki pracują osoby mające plecy u Pani Prezes. Bałagan zamiatają pod dywan. Wchodzą w kompetencję swoich podwładnych decydując za nich i nie ustalając z podwładnymi historii rozmów z dystrybutorami na każdym szczeblu.

Robert Bosch

Hej, Jak już pisałem to forum jest dla pracowników Bosch, ale widzę, że dalej same opinie z FD, więc dziękujemy wam, twórzcie opinie o swoim zakładzie, ponieważ inni ludzie chcąc zaciągnąć opinii o zakładzie czytają wasze posty, a są one poniżej normy i na Miarę FD!

.......
@Robert Bosch

Ok, ok. Już się wyłączamy. Zostańcie sami ze sobą. Ale uważajcie, zostają z wami osoby, które zrobią dużo, aby osiągnąć cel, bardzo dużo.A jak osiągną cel, koniec,nie będziecie się liczyć.(usunięte przez administratora)

Poranne przywitanie

Niektórzy nie uczą się na błędach. I znowu sprawdza się przysłowie"mądry Polak po szkodzie". A można ich załatwić jednym zdaniem np.: "sprawdźcie placówkę tą i tu, w tym zakładzie i w tej miejscowości" i coś dodać od siebie. Proste, no nie? :-).

albalb

Niektórzy chcieliby ukryć swoją tożsamość,swoje czyny, aby nikt nic o nich nie wiedział. Ale to jest organizacja, nie da się pewnych rzeczy ukryć. Kłamstwo nie popłaca.

czy ktoś może mi wyjaśni dlaczego tak się dzieje, tyle mądrych głów pracuje w tym zakładzie a taki bałagan, brak ordanizacji jeden wielki chaos!Co mam na myśli: np. na produkcji,nieraz jestem gościnnie na IPSi co zauważyłem,że ludzie robią jak roboty są przemęczeni,na myśl 12-stki robi im się nie dobrze!!mają dosyć i nie ma głupiego wytłumaczenia,że nie chce mu się robić tylko że człowiek jest tylko człowiekiem!ja też nieraz zgodziłem się przyjśc na 12-stkę i uwieżcie mi organizm tak dostaje w tyłek, a jeszcze po nockach!Zgadza się tylko, bo chce zarobić takie jest wytłumaczenie i w dodatku musi SAM sobie PILNOWAĆ wypracowanych godzin.Kto te 12-stki wymuślił kiedyś ich nie było i zakład też dobrze prosperował,czy mój poprzednik ,,bla bla,, ma rację?

bla bla

Tego regulaminu waszego nie da się czytać. Jak umowa w banku :-). Dajcie sobie na wstrzymanie, skoro nie można nic pisać. Organizacja to żywy organizm, w którym są ludzie, zawiązują się romanse, przyjaźnie itd. A jak jest, wszyscy wiedzą, w każdej organizacji, ludzie chcą jak najwięcej zarabiać, i jak najmniej robić, a właściciel chce jak najwięcej wycisnąć z pracowników i jak najmniej płacić. Podstawowy konflikt, o którym się mówi na każdych studiach.

jadwiga

super

oca

(usunięte przez administratora)Niestety nie mam pleców u nikogo bo nikogo nie znam :( wielka motywacja do pracy za to jest ;)

oca

Cześć ;) a są teraz jakieś przyjęcia u Was ?? Chodzi oczywiście o pracę na produkcji lub w magazynie ?? Jeżeli tak to dajcie znać pozdro

lld jest cudowne

jesteście śmieszni, najlepiej narzekać na jakimś forum, na lld, na TL, na sekretarki, na to, że was (usunięte przez administratora) boli od niewygodnych krzesełek na automacie. Nikt was do pracy na FD ani w Boschu nie przymuszał. Obiady za 3zł każdy by jadł, pełen socjal i godziwe wynagrodzenie, ale lepiej ponarzekać na forum. Zawsze możecie iść do Ilpeii za 1500zł na prase, latem +45stopni, zimą +5, albo do gały na Raymana.

assa
@lld jest cudowne

Dokładnie zgadzam się z tą wypowiedzią każdy chce jak najwięcej jak najlepiej. Ale tego się już nie zmieni. Nikomu nie dogodzisz. (usunięte przez administratora)

ide sie odlac bo nie moge na to patrzec

w sieci nie jestescie anonimowi jak wam sie to wydaje, po co ujawniacie takie sprawy jak zarobki czy zachowania pewnych osob, za te wszystkie informacje wypisywane tutaj ktos moze was pociagnac do odpowiedzialnoci cywilno-prawnej, i stracicie ta super prace na ktora kazdy tak narzeka, we wszystkich firmachy w ktorych pracowalem bylo tak samo, zawsze kogos bolalo ze za te same pieniadze ktos jest bardziej eksloatowany niz inne osoby, ze ktos umiejetnie sie miga od ciezszej pracy - tu wasze posty o wkladeczce gumeczce czy inne, macie pretensje ze ktos pracuje na lini manualnej i musi 8 h zapiepszac a na lini automatycznej jest luzniej- to zamiast narzekac i wylewac zale na forum, porozmawiajcie z liderem- kierownikem by ludzie byli szkoleni na wszystkich stanowiskach i aby byla wieksza rotacja, mozemy sie zamieniac aby dla nas wszystkich bylo latwiej. Przeciez nikt nie powiedzial ze jak (usunięte przez administratora) stanal na lld to musi tam robic do emerytury, my sobie pomozemy i dla kierownictwa bedzie latwiej bo beda mieli wyszkolonych pracowników na wszystkich stanowiskach. ekipy z kazdych lini produkcyjnych moga sie swobodnie zamieniac, najwazniejsze jest wykonanie oczekiwanego od nas planu za co nam placa i to nie jakies grosze jak ktos wspomnial konkretne pieniadze, nie uwazajcie siebie ze pracujecie w boschu czy FBP ze zlapaliscie Boga za piety i jestescie super wykwalifikowanymi pracownikami bo prawde mowiac to wszyscy mamy fart w zyciu ze mamy taka prace a w wiekszosci jest ona zalatwiana po znajomosci, wiele z was pracowala w (usunięte przez administratora) czy innych tego typu zakladach i zarabiala grosze, bo w obecnych czasach przytulic 1500 i majac rodzine rate na kredyt czy inne wydatki bylo by wam ciezko. Dziwie sie wam ze tak narzekacie polowa z was mieszka z rodzicami i 80% wyplaty macie dla siebie. Polski narod jest przyzwyczajony do narzekania i biadolenia jak jest ciezko a najwazniejsze jest to by sie umiec w tym wszystkim odnalezc i realnie patrzec na pewne sprawy, zastanawiam sie czy tak samo byscie narzekali jak byscie robili w super samie na kasie za niecale 2 tys a o siku trzeba sie dobrze dopraszac albo tarabanic dzwonkiem by ktos przyszedl. Radze na prawde sie ogarnac i cieszyc ze jest praca i praca dobrze platna - bo jak by nie patrzec ambicje wielkie a umiejetnosci zerowe - w kazdej innej firmie tego typu nie mielibyscie szans no ale jest wujek ciocia mama tato i wkrecili do firmy ale zawsze jest jakies si . serdecznie pozdrawiam wszystkich marudów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch