Bosch

Wołów

Opinie o Bosch

Bar

Omijac szerokim lukiem,totalna beznadzieja,ceny z kosmosu! Nie potrafia zdiagnolizowac bledu,a co gorsza polaczyc sie kompem najlepiej powiedziec ze instalacja lub gniazdo w aucie zepsute! ODRADZAM!!!!!!

miejscowy

ten serwis to klasyczny brak elementarnej wiedzy motoryzacyjnej, wysokie mniemanie o sobie właściciela i masakryczne ceny, tyle w temacie, naciągają ludzi na zbędne naprawy i produkują wysokie rachunki, ot co

Hanna

Jak oceniacie Bosch jako pracodawcę? Firma spełniła Wasze oczekiwania?

polk

Pewnie, że to nie jest ciężka praca @edop, a tak przynajmniej można liczyć na wynagrodzenie adekwatne do powierzanych obowiązków. A premie się zdarzają?

samo sedno

nadzieja matką głupich
@samo sedno 25.06.2016 11:57
noo i poszedł przemądrzały cwaniaczek marcinek w pistu haha teraz lipnica go wydyma w góra pół roku haha...

Lipnica to się chyba raczej sama wydyma, bo już nie ma tam kto pracować, a miało być tak pięknie !

kupa śmichu

taaa i wypłata 1500, tyle to dobry elektromechanik na samych fuchach w tydzień zarobi

pozytywnie

Informacje o ciągłej rotacji pracowników i ich "żenującym poziomie umiejętności" to totalna bzdura. Wystarczy znać kogoś, kto tam pracuje, żeby wiedzieć, że zatrudnieni są od lat ci sami ludzie i na pewno nie z "łapanki". Ceny na pewno wyższe niż w małych warsztatach, ale to już wybór klienta czy chce naprawić auto w profesjonalnym serwisie na oryginalnych częściach czy w garażu u "pana Janka" na używanych zamiennikach. Wolna wola! Moje kilkuletnie doświadczenia z Bosch Niwisiewicz są tylko pozytywne i dotyczy to zarówno stacji diagnostycznej jak i warsztatu. Obsługa jest miła, zawsze doradzą i nic nikomu na siłę nie wciskają. Szkoda, że zadowoleni klienci rzadko piszą opinie na portalach, bo niezadowoleni wylewają jad wiadrami :-)

wołów
@pozytywnie 09.03.2016 09:05

panie marcinie niech się pan już choć tutaj nie błażni do reszty!

były klient

klienci uważajcie bo junior spłaca duże kredyty zaciągnięte na ten cały biznes wiec bedzie was skubał bez umiaru na wszystkim jak leci a czy cokolwiek naprawi i tak pewnosci nie ma!

warsztat pomyłka. DNO DNO DNO omijajcie z daleka. LUDZIE Z ŁAPANKI, TERMINY NAPRAW KILKA DNI brak ludzi do pracy 3 stanowiska jedno pracuje. CENY WYŻSZE NIŻ WSZĘDZIE. UWAŻAJCIE NA AUTA BO NAPRAWIAJĄC JEDNO ZDARZA IM SIĘ USZKODZIĆ INNE RZECZY. WARSZTAT TRAGEDIA. LUDZIE OMIJAJCIE Z DALEKA.

@111 01.03.2015 00:54

żaden porządny mechanik z okolicy nie chce tam pracować lub już pracował i podziękował, to mówi jasno z czym mamy przyjemnosc

killer

jajogłowy w pinglach ma nierówno pod czapeczką!

uczciwy i szczery

to zwykli naganiacze, w tej firmie nie ma jednego dobrego mechanika a sam wlasciciel ma wiedze mechaniczna tylko ksiazkowa, wymianiaja co popadnie na chybil trafił i generuja wysokie faktury, bo roboczogodzina kosztuje i na czesciach bosch tez maja grube marze, polecam unikac cwaniaczkow i jechac do mechanika z wiedza, doswiadczeniem, rozumem i uczciwoscia

Marcin

Opiszę swoją historię. Miałem włączoną kontrolkę awarii wtrysku paliwa. Panowie podłączyli mnie do komputera. Skasowali za 50 pln. Stwierdzili, że sonda lambda jest do wymiany i umówiliśmy się na wymianę. Koszt wymiany wraz z nową sondą ok 340 pln. Przez niecały miesiąc było ok i kontrolka włączyła się ponownie. Pojechałem do nich myśląc, że jest jakaś gwarancja. Znowu mnie podłączyli do komputera. Stwierdzili, że to jest coś innego niż to co robili i skasowali mnie znowu za 50 pln. Próbowali umówić się ze mną na kolejną naprawę. W sumie zostawiłem u nich prawie 500 pln a usterka jest dalej nie usunięta. Nie mam czasu na szkolenie mechaników moim kosztem na moim samochodzie. Polecam unikać ten warsztat z daleka i nawet roweru tam nie zanosić do naprawy.

@Marcin 11.01.2015 20:03

Kolego masz wode w paliwie, wlej do baku dodatek do usuwania wody z paliwa i zmien stacje paliw na której tankujesz

@Marcin 11.01.2015 20:03

czujnik na pompie wysokiego ciśnienia benzyny wariuje od obecności wody w benzynie i wywala check wtrysku, tutaj żadne wymiany sondy jednej czy drugiej (za lub przed katem) nic nie pomogą, trzeba lepsze paliwo dolać i dodatek do wiązania wody z benzyną w zbiorniku żeby sie przepaliło razem, domyślam sie że to nowoczesny silnik benzynowy na bezpośrednim wtrysku i stąd takie atrakcje bo przy zwykłym wtrysku pośrednim jest dużo mniejsze ciśnienie benzyny i woda tak nie przeszkadza a potem sama sie przepalana w koncu

znawca

nie tylko w tym Bosch Service jest taka żenada, polecam też bosch service we Wrocławiu na Żmigrodzkiej, tak jak oni potrafią regenerować wtryskiwacze Delphi to żaden serwis w okolicy nie potrafi, bo bardziej już się nie da [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak w sumie prostej regeneracji hahaha

klient

Ja opisze swoją historię - klienta. Jak pewnie każdy dobry mechanik od fordów wie że zwłaszcza Escorty sa wrażliwe na jakość tulei wahaczy przednich. W zasadzie tylko oryginały sie kwalifikuja a podróby wytrzymują ... góra tydzień. Potem nie można zmieścić się na drodze. Zanim do tego doszedłem wyjmowałem ze 3 x tuleje. Po którym tam razie mówię sobie - nie możliwe, jade na okręgówkę, niech mi gość sprawdzi bo może za głupi jestem. Obszedł gość auto, sprawdził i mówi że OK. A ja ledwo dojechałem!!!!. Ja na to że może jednak zejdzmy do kanału. Patrze i pokazuje mu wyrwane tuleje. A ten zaczyna gadkę jakby on znalazł usterkę. Skasował mnie z cennika . Od tego czasu unikam.

wołów

dobrzy mechanicy w Wołowie przecież są to po cholerę się pchać do tego bosch service

ojojoj

Oj Oj ceny kosmiczne. Skorzystałem z usługi raz i już nigdy tam nie wrócę ze względu na ceny.Taniej wychodzi naprawiać auto w serwisie Bosch we Wrocławiu.

Eryk

Dzięki w takim razie za ujwanienie całej prawdy o bosch service, ale ja słyszałem trochę inne opinie, tylko teraz szukam potwierdzenia,jakby ktoś takie miał, to niech pisze jak najszybciej.

tt

@cenzura, może lepiej jak napisza, w razie czego moderator ocenzuruje wulgaryzmy i tym podobne, ale może da się jednak napisac bez takich słów.

roman

Potwierdzam zawyżanie rachunków. Obsługa klienta miła, ale co z tego jak kroją klientów. Radzę żądać pisemnej wstępnej kalkulacji kosztów naprawy bo rachunek może zaskoczyć. Dla mnie jesli w zakładzie potrzebują na wymianę rozrządu dwa razy więcej czasu niż zakłada producent.To jest to zwykłe złodziejstwo, albo mechanicy mają dwie lewe ręce.Ale co to mnie obchodzi.

dzięki wam za info, na pewno są przydatne, mam jeszcze pytanie, na jakich umowach sie tam najczęściej pracuje?

Wołowianka

co racja to racja, potwierdzam opinię o tej firmie

Andrzej

Ta firma to totalne dno, omijajcie z daleka, bo często rekrutują z powodu tego, że pracownicy się zwalniają co kilka miesięcy, a to już samo świadczy o poziomie firmy i jej właściciela.

Zostaw opinię o Bosch - Wołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosch