BOSCH

Wrocław

Opinie o BOSCH

Ma pan cefałke?

Chyba nie jest najgorzej bo niewiele pracowników się wypowiada. Zwykle opinie wystawiają ci niezadowoleni ;)

zainteresowana

Witam są przyjęcia do Boscha proszę napisać szczerze prawdę jak obecnie tam teraz jest?

yeti

mała kasa bez podwyżek oto bosch[usunięte przez moderatora] pracownika a kasa idzie do centrali

WROCŁAWIAK

ostatni numer to przyjechała dyrekcja i ludzie musieli dłużej o godzinę zostać.a kasę trzepią w milionach.ludzie robią w wolne dni i się podnieca mam ileś stów do przodu.a to jest[usunięte przez moderatora] ale dajcie się tak dalej wykorzystywać jak[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o BOSCH - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOSCH