Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

"Zawsze na początku rekrutacji definiujemy profil idealnego kandydata na dane stanowisko, a w samym procesie rekrutacji pytamy kandydatów nie tylko o to co by zrobili albo jakby się zachowali w danej sytuacji ale prosimy o konkretne przykłady zachowań i konkretne doświadczenia. To pozwala wykluczyć tych kandydatów, którzy nie pasują do oczekiwanego profilu i jednocześnie zawęzić grupę do osób, które reprezentują postawy oczekiwane w naszej organizacji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawa

Miałem do czynienia z NN, z Prudential i z Allianz, dopiero w MetLife poczułem jak faktycznie powinna wyglądać współpraca. Świetne nastawienie osób jest na wprowadzenie w firmie, szkolenia w pierwszym okresie. Wsparcia jest dużo. Pomagają też w spotkaniach z klientami, gdyż je prowadzą za ciebie - super dla nowych osób w branży. Poziom szkoleń jest na wysokim poziomie. Warsztaty krótsze/dłuższe są prowadzone codziennie, dzięki czemu stabilniej się zwiększa swoje umiejętności. Poziom wynagrodzeń - wow, chociaż prowadzę działalność gospodarczą, to i tak netto mam więcej niż sam oczekiwałem na rozmowie rekrutacyjnej, nie wracam na etat. Widziałem wiele negatywnych opinii poniżej o firmie, ale się z nimi nie zgodzę. One są przykładem tego dlaczego ludzie szukają pracy. W każdej firmie znajdzie się manager, przez którego osoby rezygnują i szukają zmiany. Na szczęście takich osób jest nie dużo, a potem weryfikuje to rynek i one też odchodzą.

@Paweł

A czy istnieje mimo wszystko możliwość pracy w tym miejscu na umowie o pracę, czy zawsze trzeba mieć własną działalność gospodarczą? Myślę, że warto o tym wspomnieć dla wszystkich osób, które właśnie w tym momencie rozważają zatrudnienie w firmie MetLife TUnŻiR. Wspomniałeś również o wysokim poziomie szkoleń - czy każdy pracownik jest przeszkolony w taki sam sposób? Czy takie szkolenia obywają się również cyklicznie, czy tylko na początku współpracy? Jak to wygląda w praktyce?

@Iwona

Współpraca w branży jest regulowana przez KNF. Każda osoba, która współpracuje w tej branży musi mieć wpisane określone PKD, a to tylko jako przedsiębiorca można mieć, więc tylko pozostaje jednoosobowa działalność gospodarcza. Szkolenia są grupowe i indywidualne. Po pierwszym miesiącu mamy dalej poranne warsztaty, w których powiększamy swoje umiejętności czy uczymy się stopniowo nowych rzeczy.

Bartek

MetLife to bujda na resorach... Teraz zapraszają na Assessment Center a jego poziom jest żenujący! Oferują stanowisko Manager Sprzedaży z kontraktem menadżerskim z podstawą plus prowizją :) hehe Po pierwsze nie wierzcie w podstawię, po drugie po 4 mc sami zrezygnujecie bo znajomi od Was się odwrócą, nie będziecie mieli na utrzymanie w Warszawie bo z prowizji nie dacie rady. Im chodzi tylko o pozyskanie nowych klientów wśród waszych znajomych. Uciekajcie od tej firmy jak najdalej, dla osób które nie wierzą - wyślijcie CV a na 100% skontaktują się z Wami :) wszystkich zapraszają na rozmowy, WSZYSTKICH chcą pozyskać bo pracownik każdy przyniesie im klienta i dostanie mare parę groszy prowizji. Nie dajcie się zwodzić, szkoda czasu! A wyniki którymi się chwalą zauważcie że są z rożnych lat, dwa nie są obiektywne.

Demin
@Bartek

Racja, jak wyjdzie się na zero to dobrze gdyż każdy musi mieć założoną działalność gospodarczą a ZUS, księgowość, biuro wirtualne kosztuje.

LUKAS78
@Bartek

Potwierdzam. Byłem na Assessment Center i nigdy więcej do tej firmy nie pójdę na rozmowę. Kłamstwa, zwodzenie i wyzysk.

Veronika
@Bartek

zdecydowanie odradzam, Bartek idealnie to ujął. Wyzysk jednym słowem.

Doświadczona
@Veronika

To praca dla ludzi pracowitych i wytrwałych , są miesiące świetne i gorsze.Jak każda inna praca NIE JEST DLA KAŻDEGO,nie wszyscy sobie w niej poradzą,ale te osoby,które sobie poradzą maja się świetnie !

@Doświadczona

Tak? Dlaczego takimi ogólnikami odpowiadasz? Produkty są słabe. Szkolenia słabe. Wzorców do naśladowania praktycznie nie ma.

Myśl Do Przodu
@Były

Dlaczego jesteś "BYŁY" ? ;-) Pachnie niepowodzeniem i frustracją, bo same ogólniki również u Ciebie :) Nie martw sie- praca w sprzedaży to nie praca dla każdego :)

Pozdrawiam
@Bartek

Bartek, też byłem na Assemencie. Przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Nie zdecydowalem sie, gdyz mam juz za duzo doswiadczenia i nie skorzystałbym zbyt wiele na takiej sciezce wdrozenia. Co wiecej - polowy z osob, ktore byly ze mna na Assemencie nie zaprosii, bo jestesmy w kontakcie ( przy okazji - b. fajna okazja do poznania ciekawych kontaktow, czego moze Metlife nie przewidzial :-). Natomiast bardzo ja popieram tego typu wprowadzenia w branże- praca dla ludzi, ktorzy lubia sprzedaz, a nie teoretykow/ filozofow i niewolników bazy danych firmy. Swietna sprawa dla mlodych managerow z 2-4 ( realnym!!) doswiadczeniem managerskim. No i praca na dzialnosci - smiech mnie ogarnia gdy czytam opinie osob, ktore nie potrafia liczyc ->ZUS na etacie+ podatki po przekroczeniu 2giego podatku doch + brak mozliwoscia obnizenia podatkow przy kosztach- przeciez tracisz na tym krocie, ktore moglbys zadysponowac sam!! Zlap za kalkulator Mistrzu Wypowiedzi Internetowych! Polecam cyfry i obliczenia! No chyba ze chodzi Ci o zarobki na poziomie 2-3tys- to przepraszam, ale to nie jest wynagrodzenia czlowieka sprzedazy. Wiecej pokory polecam- szczegolnie nieduzemu doswiadczeniu, ktore przebija w wypowiedziach :)

@Myśl Do Przodu

Sugerowanie, że moj nick cokolwiek oznacza, że osoba komentująca mój post ma problemy z myśleniem, a z logicznym składaniem informacji szczególnie. Mam doświadczenie w tej branży, ta firma chciała bym dla niej pracował, kontaktowała się ze mną mniej więcej 6 razy i za każdym razem odmówiłem. Pracowałem "u konkurencji" i doskonale znam realia tej branży. Prawda jest taka, że produkt ma znaczenie, ale agent sprzedaje przede wszystkim siebie i firmę/prestiż firmy.

@Pozdrawiam

Tak, ale sugerowanie że każdy agent ubezpieczeniowy zarabia ponad 2-3 tys. zł to żart i nieporozumienie. Zwłaszcza agent z doświadczeniem do roku-dwóch lat.

Ciekawe
@Bartek

Ciekawe, że na tym forum mnóstwo złości, frustracji ( jak to mówią "haters gonna hate" :-) . Usmiechu dla Was drodzy "rozłoszczeni". Firma sprzedażowa to firma sprzedażowa- trzeba umieć pracować z drugim człowiekiem ,rozmawiać, dochodzić do sedna, dostawać w skórę- a z tych opinii widać kto pisze- nie widział, a mam zdanie; nie słyszał, z ludzmi to chętnie, ale nigdy gdy pojawią się problemy. To jak z pracą lekarza - nie moze w niej pracować czlowiek, ktory mdleje na widok krwi :) Zadajmy sobie pytanie- większość opinii tutaj od ludzi, którzy zrezygnowali/zrezygnowano z nich w czasie rozmow rekrutacyjnych - i oni oceniają firmę :) Ba, ostrzegają przed nią! :) :) Rasiści, którzy nigdy nie widzieli ciemnoskórego, ale nienawidzą! FORUM dla NIEUDANYCH/SMUTNYCH Ludzi ! Wysypisko internetu:) I To nieważna jaka firma! Metilfie, Zetlife czy YLife .. Drodzy ludzie, bazujcie na swoim doświadczeniu, zadawajcie pytania (szczególnie te trudne) i podejmucie samodzielne decyzje. I uśmiechu życzę!

Zartownis
@Były

Fajne stwierdzenie - "agent sprzedaje przede wszystkim siebie" dodając "Pracowałem "u konkurencji" i doskonale znam realia tej branży" - chyba nie najlepiej swiadczy o Tobie i Twoich sukcesach "Były" :-) :-) :-) Takie to "logiczne składanie infromacji" :-) Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać... :-)

@Zartownis

Widocznie mówię zbyt dużymi skrótami byś mógł to złapać. Pracowałem u konkurencji i przechodzili do nas agenci z Metlife. Rozmawiałem też z klientami Metlife, nie mieli oporów by zmieniać polisę z moją pomocą. Słyszałem, że na świecie Metlife radzi sobie nieźle. W Polsce jednak coś na którymś etapie nie działa.

Menager
@Były

Pamiętaj, że klienci, którzy przechodzą z MetLife do innych towarzystw robią to również w druga stronę. Migracja z towarzystwa do towarzystwa była, jest i będzie. Argument bardzo marny

r2d2
@Menager

Tak samo, jak i pracownicy!

Pracuje w firmie od października, dla mnie praca pełna możliwości. Trzeba po prostu chcieć pracować. Możliwość rozwoju i wewnętrznych awansów. Oczywiście nie jest lekko ale praca jest odpowiednio wynagradzana. Polecam dla ambitnych! Lubię atmosferę w MetLife TUnŻiR S.A. za: Dobrze zorganizowane biuro, życzliwi ludzie. Dobry socjal.

@Ewa

Cieszę się, że obecne warunki zatrudnienia w firmie MetLife TUnŻiR Ci odpowiadają. Mogłabyś nam powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz w tym przedsiębiorstwie? Czy nim zatrudniłaś się tutaj miałaś już doświadczenie w branży? Wspominasz o możliwościach rozwoju - czy ścieżka kariery jest z góry określona? Warto również zaznaczyć, że działania firmy MetLife TUnŻiR CSR zostały wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki” na Forum Odpowiedzialnego Biznesu w 2016 i 2017 roku. Czy dotyczyło to również zagadnień pracowniczych, czy raczej ściśle konsumenckich?

Bede nowa

Hej, wie ktos moze jak nowe osoby startujace na managera pozyskuja klientow? Mam nadzieje ze cos sie zmienilo i nie jest to ubezpieczanie rodziny i znajomych? Pozatym jak yo wyglada w $$$ za pierwsze miesiace?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obiektywny

Firma działa na podstawie oklepanego schematu ubranego w ładne słowa i przyklepanego perfekcyjnym korporacyjnym bełkotem. Sama praca jest jaka jest ani trudna ani wymagająca - musisz gromadzić klientów. Nie licz na podejście pro pracownicze. Przy potknięciu lecisz z roboty. Firma poszukuje nowych kanałów sprzedaży (świeżego narybka agentów kierowników i liderów w celu podniesienia spadającej sprzedaży). Ludzie jakich masz nad sobą stanowią problem a największy Pan J.P. który jest flagowym przykładem zakłamania i wciskania ściem. Jeżeli ktoś lubi totalny „wyścig szczurów” z nastawieniem tylko na wynik nic więcej, bez relacji, bez zasad (niby są) i tylko i wyłącznie klepanie polis (bo do tego się to sprowadza - musisz robić MUSISZ bo jak to tak można żeby w miesiącu nie zrobić a jak zrobisz to usłyszysz ze co tak mało to minimum). Zbierając wszystko do jednego worka - Nie Polecam Moje sugestie dla MetLife TUnŻiR S.A.: Lepszy dobór ludzi do szkolenia i zarządzania grupa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: J.P i K.M z fast track do wymiany

Koleżanka Obiektywnego
@Obiektywny

Artur, proszę Cię.. Wielokrotnie z Tobą rozmawialiśmy.. Zrzucasz winę na innych, firmę, a nie dochodzi do Ciebie, że jeśli co drugi dzień nie ma Cię w pracy (fizycznie albo duchowo), nie spotykasz się z Klientami, a tylko dużo mówisz i mało słuchasz - to problem leży gdzie indziej. Jeśli jesteś obiektywny to napisz, że z 11 osób nikt z nas nie z szedł poniżej wyniku min. 5-6, tylko Ty sprzedałeś 1 ! przez 3 miesiące (a wypowiadasz się, że ani trudna, ani wymagająca - to jest zakłamanie.. I Ty dajesz tu na forum sugestie? Praca jest bardzo wymagająca, ale Twój komentarz - żenada..

antyPiS
@Obiektywny

Typowy sfrustrowany PiSowiec... nic nie robi, a wymagania nie z tej ziemi . A jak mu nie wychodzi to wszyscy winni i spisek..

Mazowiecki

Większość komentujących to typowi przedstawiciele "pokolenia Y". Chcą wszystko i w tej samej chwili bez poświęcenia

K.
@Mazowiecki

Serio? A zrobiles na to jakąś ankietę? Czy tak sobie z palca wyssałeś teorie? A może większość to tacy, którzy dotknęli innych firm I branż I wiedzą, że świat nie kończy się na Metlife I można pracować inaczej? Lepiej? Godniej?

Prawda

Nie warto tam pracować oszukują z wypłatami i mówią Tobie potem ze to twoja wina. Ponad to Pan J. P czyli niby szef to kłamca i oszust. Na początku wyglada wszystko fajnie ale po trzech miesiącach zaczynaj się schody znajdźcie lepiej prace w innym Towazystwie

K.
@Prawda

Tak. Najwiekszym problemem jest to, że regularnie mijają się z prawdą, szczególnie J.P, który na trudne pytania najchętniej nie odpowiada, idealna wizytowka tej firmy - dwulicowy, z nadszarpniętym kregosłupem moralnym, dla niepoznaki opakowany w nienaganny, budzący zaufanie garnitur I sztuczny uśmiech. Strach pomyśleć jak porozumiewaja się z Klientami, skoro z taka lekkością mamią swoich własnych pracownikow. Najpierw mówią, że to zawód z misją, a potem prześmiewają kolejne omawiane przypadki Klientów, ciesząc się, że udało się u kolejnego znaleźć wykluczenie I nie zapłacić. Wydawałoby się, że gdy Klienta spotka tragedia (A mówimy o ubezpieczeniach na życie) to pierwsza myśl, powinna być taka, że to przykra sprawa, a nie "No dobrze, ciekawe co zataił I jak tu zrobić, żeby nie wypłacić". Bardzo niespójne są więc deklaracje wobec czynów, zarówno wobec Klientów jak i Agentów.

Sandra

Byłam ostatnio na rekrutacji do MetLife przy ul.Przemysłowej. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, merytoryczne pytania w oparciu o moje CV. Widać przygotowanie osób do spotkania. Jasne i klarowne warunki - super opcja dla tych, którzy chcą się rozwijać w sprzedaży :) Lubię atmosferę w MetLife TUnŻiR S.A. za: Otwartość, jasność i komunikacja.

I.T.

MetLife potężna międzynarodowa firma. Najstarsze i największe Towarzystwo Ubezpieczeń na życie. Istnieje od ponad 150 lat. Pracuję od dawna w Metlife jestem z tego dumna i nie zgadzam się z oszczerstwami wypisywanymi pod adresem firmy. Nie rozumiem ludzi, którzy nie pracują tu, nie mają pojęcia ani o ludziach ani o samej pracy a ich pasją jest wypisywanie bzdur. Przykre i żenujące Lubię atmosferę w MetLife TUnŻiR S.A. za: Równe traktowanie ludzi, otwartość i swoboda.

Sprzedawca

Normalna firma, ciekawi ludzie, znajacy sie na sprzedazy, bardzo dobre szkolenia i poziom. Na pewno nie dla osób, które nie lubią ludzi, spotkań, inicjatywy. Na rynku trzeba walczyc o swoje, bo ubezpieczenia to nie jest towar pierwszej potrzeby. Ale za to b. dobra marża. Naprawde dobra i brak gornych granic - wynik zalezy w 100% od Ciebie i ten dobry i ten zly. Odradzam ludziom, ktorzy potrzebuja miec bat nad glowa- tu tego nie bedzie ( ja to lubie), ale widzialem kompletnie pogubionych.

Zakładasz działalność, jeździsz swoim autem, tankujesz za swoje,sprawy załatwisz swoim telefonem ,klientów szukasz na własną rękę a jak Ci się uda sprzedać polisę to masz prowizję. Nie ma podstawy, masz tylko koszta, jak nie sprzedasz jesteś na minusie. Ogłoszenie na lidera czy też kiero sprzedaży to szukanie agenta. Kierownicy z doświadczeniem szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną

Łaskawie udostępnią biuro by spotkać się z klientem, ale w zasadzie możesz spotkać się na mieście zapłacić za obiad ,kawę, spoko jak nie podpisze polisy znaczy że jesteś słabym handlowcem

Patryk

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

pracuje w metlife jako agent
@Patryk

Praca wykonywana systematycznie i sumiennie daje realne zarobki na poziomie 3200-5400 zł brutto - jest to działalność więc należy rozliczyć się jeszcze z ZUS i US oraz kosztów własnych. To na takim luzie a w kieszenie zostaje około 2500 zł - 4000 zł Można zarobić więcej o ile się chce, bo wtedy trochę więcej trzeba popracować (jakieś 8 godz. dziennie i jest efekt, nawet okolo 7 tys na ręke). Praca super, ludzie super a przełożeni świetni ich efekt zależy od naszego więc Nie ma ściemy a tylko wsparcie na każdym kroku.

@pracuje w metlife jako agent

Dodaj w jaki sposób pozyskujecie klientów bo to jest najlepsze :D

Adion
@pracuje w metlife jako agent

Sami piszecie te oceny? Żenujące

Annnt
@Patryk

Nie ma podstawy więc jedynie zarabia się na prowizjach. Praca opiera się na własnych rekomendacjach tzn. rodzina, znajomi oraz ich znajomi muszą zainteresować się ofertą, albo polecić kogoś dalej, bo w przeciwnym razie brak klientów skutkuje brakiem zarobków. Nie ma baz danych czy jakiejś pomocy ze strony kierowników, którzy podają namiary na osoby zainteresowane polisą ubezpieczeniową.

Darek
@Patryk

Okropna praca!!! (usunięte przez administratora) mamią wielkimi pieniędzmi i wszystko jest dobrze do momentu egzaminu a później trzeba sobie samemu radzić. Niby proponują dobre pieniądze, ale po odliczeniu pieniędzy jakie trzeba zapłacić za zus i podatku zostaje prawie nic. Nikt nie wspomina też o tym, że trzeba na własną rękę jeździć po całym województwie a nawet i dalej, dzień w dzień. Bez samochodu ani rusz, a jak odliczysz dodatkowo koszty benzyny to już marne grosze zostają z tych "kokosów". Pensja zależy od ilości podpisanych umów- jak nic nie podpiszesz to nic nie zarabiasz. A własna działalność generuje koszty stałe- miesięcznie kolo 700 zł trzeba mieć. Za to firma już nie zwraca, jak Ci się nie powiedzie. Na dodatek często opóźniają wypłaty. Sama praca polega na wyszukiwaniu ludzi przez internet i dzwonieniu do nich. I to nie z jakiejś bazy osób zainteresowanych- to zwykłe randomowe osoby. Musisz wciskać ludziom polisy. Nie polecam !!!

Iwona

Piszecie, że MetLife TUnŻiR S.A. oferuje wyłącznie współpracę na zasadzie działalności gospodarczej. Czy rzeczywiście nie ma możliwości zatrudnienia w innej formie? Wasze wpisy dotyczą głównie pracy w charakterze agenta. Czy w biurze panują inne zasady?

Xyz

W biurze umowa o pracę.

@Xyz

W biurze na jakich stanowiskach? Dział sprzedaży jest z tego na pewno wyłączony (dyrektorzy, managerowie, agenci)...

@Iwona

Kierownicy także pracują w formie współpracy na bazie działalności gospodarczej.

Xyz
@Były

A czy dział sprzedaży jest jedynym działem? Chyba jednak nie. Tu gdzie ja pracuję wszyscy są na umowie o pracę.

andrzej

czemu dział HR firmy MetLife korzysta ze skrzynki mailowej w domenie @gmail.pl?

argoargo

Uczciwa firma, fair wobec pracownika. Niezłe warunki zatrudnienia.

Ada
@argoargo

zgadzam sie w 100% :) do tego naprawde fajni ludzie pracuja :)

Były pracownik metlife
@Ada

Czy Ty przypadkiem nie jesteś na stanowisku kierowniczym...? Bo bzdury piszesz... dobrze wiesz jak tam pracowników traktują moja droga A do M......

Mel

Niestety firma praktykuje niefajne praktyki rekrutacji. Na portalach z ogłoszeniami pracy wstawiane są propozycje pracy na stanowisko Kierownika- Lidera grupy sprzedażowej, a jednak w rzeczywistości dotyczy pracy na stanowisku agenta ubezpieczeniowego. Nie ma możliwości zawarcia współpracy w innej formie niż działalność gospodarcza oparta na współpracy z firmą. Nie ma wynagrodzenia podstawowego. Praca opiera się na rekomendacjach, nie ma jakichkolwiek baz danych, a należy polegać jedynie na miłej chęci pomocy rodziny czy znajomych, bo inaczej ciężko zarobić jakąkolwiek kwotę. Rzekoma ,, podstawa" to wypracowana prowizja z poprzedniego miesiąca. Brak podpisanych umów równa się brakowi jakiegokolwiek wynagrodzenia. Osoby pracujące w firmie twierdzą, że są duże możliwości rozwoju i zostania kierownikiem, a następnie kierownikiem regionu i dyrektorem oddziału. Natomiast w większych miastach jest od 1 do 3 kierowników, którzy mają swoje zespoły sprzedażowe, a agentów jest wielu więc czy to wynika z braku ambicji agentów czy jednak mało realnych możliwości rozwojowych. Niestety nie można także liczyć na niezbędne narzędzia pracy.

Jaką umowę dostaje się na początek? Czy na własnej działalności też można?

@Andrzej

Przecież tu jest tylko jedna opcja. Umowa agencyjna na własnej jednoosobowej działalności gospodarczej. Umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło NIE MA!

@Były

Jak w coraz wiekszej ilosci firm - trend zachodni, ktory wchodzi tez u nas. :)

Damian
@Marek

Dokladnie tak, wczesniej pracowalem w korpo na stanowisku team leadera i tez bylismy zatrudnieni na dzialalnosci. Jaki w tym problem? Skoro da sie na tym zarobic dobrze, to mi obojetne ;)

@Damian

@Damian @Marek to nie jest żaden trend, tylko zwykła regulacja ustawy. Nie da się pracować jako agent ubezpieczeniowy na umowie o pracę. Na zleceniu tak, ale jako OWCA. Uważam, że Metlife jest dobrą firmą, ale nie w Polsce. W Polsce jeszcze długo musi pracować na swoją "markę", którą podobno ma. Poza tym domniemanie że jak coś świetnie funkcjonuje w USA i jest wielką organizacją, i przez to bedzie świetnie funkcjonować na całym świecie jest co najmniej durne...

Gregore

praca w porządku, rekrutacja też ok, bez jakiegoś stresu. Moim zdaniem jak ktoś szuka pracy to warto spróbować

Damian
@Gregore

Popieram w 100% - praca jest po prostu dobra i tyle

Eryk
@Damian

jak ktoś nie jest typem "narzekacza" to na pewno będzie zadowolony i fajny pieniążek zarobi. Taka moja opinia.

Zenonmocny

Do wszystkich zadowolonych i szczęśliwych z pracy dla MetLife ! Cieszę się bardzo z tego Waszego niepojętego szczęścia, że zostaliście wybrańcami spośród milionów kandydatów na jedno miejsce. Tak, to Wy zostaliście wybrani. Zwykli ludzie nie są w stanie pojąć i zrozumieć, tego waszego niepojętego szczęścia. Zazdrość zżera wszystkich złośliwców i nienawistników. A Wy chodzicie z wysoko uniesioną głową - TAK, to JA pracuję dla MetLife !!! Wszystko jest doskonale, współpracownicy przemili i uczynni, kadra zarządzająca otwarta i pomocna, zarobki wysokie i ciągle rosną, kariera i awans - otwarte drogi, czas pracy ustalany samodzielnie, a do tego zero presji, mobbing nie istnieje, wysokich planów sprzedażowych - brak - po prostu RAJ na ziemi !!! Zostaje jedno pytanie - Czy to Prawda czy Fałsz ???

@Zenonmocny

Ktoś im chyba zapłacił za te opinie , bo jeśli to prawda to pracowałem w zupełnie innej firmie bez mobingu , planów i wiecznych telefonów i wiadomości od dyrektorki

wiecie jak to u nas jest. jak czlowiek mowi, ze jest dobrze to nikt mu nie wierzy. Jako narod mamy predyspozycje do tego by tylko wylewac swoje zale. ja pracuje i jestem zadowolony, zarobki sa okej, ludzie tez, wiec na co narzekac? na to ze trzeba pracowac? a gdzie na trzeba ?

Seba
@Marcin

Marcin mam podobne wrażenia :) wiadomo że milionów nie zarabiamy, ale uważam że jak na średnią krajową to na prawdę dobrze jest. Zawsze się trafi gorszy dzień, ale tak jest w każdej pracy że ktoś czasem nas zdenerwuje.

trader

jestem trochę zniesmaczony po lekturze tych opinii, chciałem podjąć pracę w tej firmie...a tu takie komentarze...nie wiem, nie wiem....

Anka
@trader

ludzie lubia narzekac ;) praca jak praca, no trzeba miec dzialalnosc, ale teraz coraz wiecej firm przyjmuje na takich warunkach. Sama skladalam najpierw w kilku innych firmach cv i oferta byla bardzo podobna. Ja nie mam na co narzekac, pracowac trzeba wszedzie, wiadomo, ze praca z klientem latwa nie jest, ale da sie zarobic fajne pieniadze jak sie wykaze troche checi :)

Bożena
@Anka

Też mi się tak wydaje, są osoby które po prostu nie lubią pracować i w każdej firmie coś znajdą żeby się doczepić. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać tylko składać cv.

Anka
@Bożena

Dokladnie tak Bozenka, kazdy z nas potrafi narzekac, tylko po co ;) Czasem trzeba po prostu troche sie wysilic i jest git, ale ludzie niestety licza, ze wszystko dostana gratis od zycia..

Zostaw merytoryczną opinię o Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Kandydaci do pracy w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
2.9/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Topiel 12
    00-342 Warszawa