Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

"Zawsze na początku rekrutacji definiujemy profil idealnego kandydata na dane stanowisko, a w samym procesie rekrutacji pytamy kandydatów nie tylko o to co by zrobili albo jakby się zachowali w danej sytuacji ale prosimy o konkretne przykłady zachowań i konkretne doświadczenia. To pozwala wykluczyć tych kandydatów, którzy nie pasują do oczekiwanego profilu i jednocześnie zawęzić grupę do osób, które reprezentują postawy oczekiwane w naszej organizacji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawa

jarek

w metlife pracuję od kilku miesięcy i rzeczywiście, na początku pracuje się na pełnych obrotach, jednakże po pewnym czasie można zwolnić, bez ryzyka spadku zarobków :)

Rekruter
@jarek

Dziwne te wpisy dzień po dniu same pochwały pracy w Metlife , widać ze rekrutacja nie idzie skoro aż tak trzeba ściemniać

Marysia
@Rekruter

Ludzie są zadowoleni bo praca w porządku i tyle, ja sama sobie chwalę a też ze znajomych nie słyszałam żeby ktoś narzekał. Tak samo mogłabym napisać ze te negatywne piszę konkurencja czy coś

@Marysia

Dokładnie Marysia :D Paru osobom coś nie spasowało to każdy według nich powinien być niezadowolony. A według mnie praca jest dobra, można zarobić - wiadomo trzeba się napracować ale nigdzie za darmo nic nie dają

Anita
@Marek

taka mentalnosc ;) ludziom sie latwo narzeka, a jak ktos powie cos dobrego to od razu musi byc podstawiony ;D hahaha witamy w polsce!

Były

Przynajmniej jeden szczery i pisze, że roczny program "rozwoju zawodowego" jest BEZPŁATNY... "Szukam : WIZJONERA! Zarobki : 8000 - 10000zł brutto Umowa agencyjna B2B Branża : ubezpieczeniowa Masz dosyć być niewolnikiem korporacyjnym? Szukasz nowego wyzwania ? Pragniesz wolności ? Kochasz sprzedaż? Marzysz zbudować własną agencję? Dobrze sie składa - MetLife szuka przedsiębiorców, nie etatowców! Budujemy nową sieć sprzedaży! Nowe produkty! Nowy standard sprzedaży! Nowy projekt międzynarodowy. Udało się za granicą. Uda się w Polsce. Insurance 2.0 - tak to nazywamy. Jesteśmy pionierami w branży. Nikt nie robi to co robimy. Wymagania: Wiek min. 25lat 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B lub B2C Wykształcenie średnie + niekaralność Nie wymagane doświadczenie w ubezpieczeniach - wolimy nauczyć niż oduczyć! Zadania: Realizacja planów sprzedażowych Rekrutacja i wdrażanie doradców finansowych Oferujemy: Bezpłatny roczny program rozwoju zawodowego. Możliwość stworzenia własnego biznesu ubezpieczeniowego - własna franczyza bez wkładu własnego! Najlepsze praktyki w zakresie handlowym, rekrutacyjnym i managerskim. Jeśli nie wierzysz w NFZ ani w ZUS. Jeśli chcesz uratować nasze pokolenie. Aplikuj do MetLife. Może zmienimy twoj Life"

Były

Obrzydliwy zalew PRu. Ale Metlife i tak pod tym względem jest w miarę w porządku w porównaniu do innych firm, które negatywne wpisy po prostu kasują...

Iwona

@Uwaga A co w tym złego? To bardzo popularny zabieg w rekrutacji w ostatnim czasie. Wiele firm prowadzi rekrutacje jako "ukryte". @KZ Czy mógłbyś się podzielić na forum informacjami jakie warunki pracy oferuje MetLife TUnŻ? @Rekruter Dlaczego uważasz, że ostatnie wpisy na profilu firmy MetLife TUnŻ nie są prawdziwe? Napisz proszę co Ty sądzisz o MetLife TUnŻ jako o pracodawcy.

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Kamil Olczak

Dużo osób narzeka a ja nie widze w ogóle podstaw do tego - firma jest bardzo porządku wobec pracownika, warunki pracy też są ok. Także tylko trzeba trochę zaangażowania z naszej strony

Mirek

Ja typem narzekacza nie jestem ;) jak trzeba cos zrobic to trzeba - wiadomo, praca z klientem latwa nie jest, ale firma oferuje wiele szkolen, dzieki ktorym udalo mi sie ten nawyk w sobie wyrobic :)

@Mirek

Dokładnie, popieram w 100%, klienci to klienci, ale firma ogólnie dba o szkolenia i o atmosferę i daje możliwości rozwoju

Filip Olsek

Rekrutacja przebiegła sprawnie, w bardzo miłej niestresowej atmosferze. Warunki pracy są dobre, wiadomo trzeba się napracować ale gdzie nie trzeba :) ja ogólnie firmę polecam bo mi się pracuje dobrze

Ariel
@Filip Olsek

Dokladnie tak Filip. Sam cos o tym wiem, na poczatku bylem przerazony, bo nie ogarnialem tej sprzedazy, ale teraz idzie juz coraz lepiej, a zarobki sa warte zaangazowania.

Uwaga

UWAGA! Metlife kryje się ze swoimi rekrutacjami i na portalu Pracuj zataja nazwę firmy - pod nazwą pracodawcy widnieje "Rekrutacja ukryta". Jednak ogłoszenia są bardzo czytelne, łatwo po nich poznać kto szuka ludzi do pracy.

Ulka

Dobrze, że piszecie jak wygląda praca. To praca dla osób mających smykałkę do sprzedaży.

nyga22
@Ulka

Witam. Rowniez otrzymalem zaproszenie na spotkanie z dyrektorem oddzialu w Warszawie w sprawie pracy jako kierownik doradcow. Mam sie. Spodziewac ze owe stanowisko raczej to przykrywka aby zwerbowac zwyklego agenta tak?

@Ulka

Stanowiska w siłach sprzedaży zawsze są dla osbób ze smylałką w handlu

Były KZ
@nyga22

Dokładnie tak

@Były KZ

No to akurat prawda - nikt kto nie lubi i nie potrafi tego robic nie bedzie sobie radzic, bo na tym sie wszystko opiera. No ale to sie chyba wiaze z branza ;) Przeciez wiadomo na co sie piszesz.

dorota

Witam uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko managera zespołu w Warszawie na ul. przemysłowej. Byłam już na 2 rozmowach rekrutacyjnych, zajrzałam tutaj by dowiedzieć się coś więcej przed tym jak podejmę ostateczną decyzję czy podejmę współpracę. Z plusów to bardzo fajne biuro i lokalizacja. Praca związana ściśle ze sprzedażą własną i podległego zespołu, moim zdaniem niezbędne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Ja sama aktualnie jestem kierowniczką z własnym celem sprzedażowym, więc nie mam z tym problemu. Cały proces rekrutacyjny w porządku, ponieważ nikt nie kazał mi odgrywać scenek, szopek i wszelakich zadań biznesowych. Minusem jest dla mnie forma zatrudnienia, ponieważ miałam działalność i duży Zus dla mnie wynosi 1200zł zamiast 330zł.

@dorota

Zarobek prowizyjny z każej sprzedaży szybko zapełni tę lukę między preferwncyjnym, a standardowym Zusem

kry$t
@dorota

Również zostałem dziś zaproszony na rozmowę na stanowisko Managera Sprzedaży. Pracował Pan w tej firmie, warto się z nią wiązać?

@dorota

Od siebie powiem że chyba rynku nie znacie bo to jest standard w firmach ubezpieczeniowych. Wiem bo byłam na kilku rozmowach. A co o Metlife - ja przeszłam pozytywnie proces rekrutacji na stanowisko menagera właśnie i mam swoj zespół. Nic nie ściemniali. Dla mnie praca jest ok i firma bardzo pozytywna

zmieniampracę
@anonymous

Zgadzam się z opinią. Byłam na wielu rozmowach właśnie w firmach ubezpieczeniowych i każda wyraźnie opisuje co będzie robił agent, czego się od niego oczekuje i jak wygląda kariera w kierunku menagerskim. Wszystkie rozmowy były uczciwie prowadzone i to zdaje się być standardem a jesli ktoś tego nie rozumie, to znaczy, że nie nadaje się do takiej pracy. W firmie Metlife byłam także i tu duży plus za szczerość rekrutera. Zanim rozpocznie się pracę wszystko jasne a decyzja stoi po stronie zainteresowanego: czy zgadza się na własny biznes, na poszukiwanie klienta lub zespołu a co za tym idzie godziwe wynagrodzenie za to. Ja szukam pracy i w tej branży pozytywnie oceniam tą firmę.

Były KZ
@anonymous

Chyba sobie jaja robisz z tej wypowiedzi pracowałem dwa lata jako kierownik dobrego zespołu i po tym okresie prowizja od mojego 10 osobowego zespołu nie przekraczała 1500 zł zaznaczam brutto a ma się działalność i trzeba odprowadzić podatki

Damian

Praca jest ok, nie mam na co narzekac. Wiadomo, czasem sie trzeba nagonic, ale jest warto ;)

Amelia
@Damian

Wiadomo :D jak w kazdej pracy :D no ale faktycznie, zarobki sa tego warte :)

Oceniacz

Słyszałem, że to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!!

KZ

Witam, jestem kierownikiem zespołu. Osoby zainteresowane pracą w firmie Metlife na terenie woj. małopolskiego- zapraszam do kontaktu: rekrutacjawubezpieczeniach@gmail.com Pozdrawiam

wojciech

w metlife znalazłem swoją wymarzoną pracę :) sam wyznaczam sobie godziny pracy, a od osiągniętych efektów w dużej mierze zależą moje efekty :) jestem bardzo zadowolony, że natrafiłem na metlife i że dali mi szansę!

Jedna z niewielu firm, dzięki której można rozwinąć skrzydła i zarabiać naprawdę ogromne pieniądze. To, ile zarabiamy jest w dużej mierze zależne od nas - niektórych to zniechęca do pracy, a mnie wręcz przeciwnie.

Marcel

w MetLife pracuję od roku i powiem wprost: żadna inna praca tak nie nie satysfakcjonowała. Wstaję do niej z radością i w końcu zarabiam godziwe pieniądze o jakich w innych miejscach trudno... Jeśli ktoś ma tylko taką możliwość, powinien podjąć się pracy, bo jest to jedna z niewielu firm, która umożliwia ciągły rozwój, a mi bardzo zależy na tym, aby się jednak rozwijać.

Armen
@Marcel

Potwierdzam, jeśli komuś się chce i ma ambicję to na prawdę można się rozwijać i czerpać sporą satysfakcję z pracy. Marudzą tylko Ci co chcieliby wszystko za darmo. Do tego tak jak kolega pisze - finansowo bardzo dobrze

Adek33

Warunki zaoferowali świetne, przynajmniej jak dla mnie. Niedługo zaczynam więc dam znać coś więcej.

Ogłoszenie o pracę znalazłem na jednym z portali ogłoszeniowych. Zaproponowane warunki mnie usatysfakcjonowały, ale wiadomo, że każdy ma inne wymagania. Niemniej jednak, polecam.

Znalazłem na pracuj.pl ofertę pracy w Metlife, stanowisko: Opiekun Klienta - Doradca. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca na tym stanowisku? Czy jest to praca jaką wykonuje typowy agent? Czyli sprzedaż od zera na systemie prowizyjnym czy wyglada to inaczej?

Klemens

Osoby które narzekają to chyba osoby które nie chcą się narobić a chcą zarobić ;) bo praca jest dobra, wiadomo sporo rzeczy trzeba ogarnąć ale wypłata jest ok, na pomoc zawsze można liczyć a poza tym są spore możliwości rozwoju. Pracodawca jest bardzo w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.?

Kandydaci do pracy w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
2.9/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Topiel 12
    00-342 Warszawa