MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

A jak wyglada praca na Kolejowej?

tyż robiłem na hali

Koksik, przyleć no do mnie na budowę zoboczysz co to gorąc i ciężko robota. Pod dachem to mocie super

koksik z siłownii

W magazynie centralnym w dąbrowie górniczej codziennie łamane są przepisy BHP! Pan który jest odpowiedzialny za przestrzeganie tychże przepisów sam je łamie przykłady: -przyzwala na podnoszenie ciężarów: akumulatory, resory, tarcze, bębny i inne przekraczające 50 kg nawet do pół tony i więcej pracownik podnosi sam rzadko kiedy robią to dwie osoby kierownik magazynu udaje ze tego nie widzi, koordynatorzy zachowują się podobnie. Masz to podnieść! spakować ich to nie interesuje czy wazy to 50 czy 300 kg ma być zrobione i to na czas bo auto czeka i kropka. Kręgosłup u człowieka jest nie wymienialny! Czy w firmie Martex występują choroby zawodowe? okaże się z czasem. Limit podnoszenia ciężarów na osobę jest tutaj nielimitowany. - druga gorąca sprawa to temperatura. Ludzie pracujący na wysokościach ok 6 m (szczerze współczuję) pracują 7,5 godziny w temp. 35-40 st. Oczywiście wszystko jest w porządku. Szanowny Pan bhp-owiec doskonale to wie. co mówią przepisy? Temperatura nie powinna przekraczać: 27° C w pomieszczeniach roboczych, gdzie pracuje się na stojąco 29° C w strefie stałego pobytu ludzi przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C. Zatem w praktyce, jeżeli ktoś pracuje na magazynie gdy słupek rtęci przekroczy cyfrę 29 piszemy notatkę służbową i pryskamy do domu. Jeszcze jest oddzielny aspekt chodzi o posiłki regeneracyjne przy ciężkiej pracy ze względu na utratę kalorii. Ale tylko 30% załogi pracuje w pocie czoła jako operatorzy i magazynujący gabaryty reszta pracowników jest "uprzywilejowana" pupilki koordynatorów, symulanci lęku wysokości, udający ślepców , lenie z natury, starcy, znajomi kierownictwa. Zatem pytam się Szanownego Pana od BHP jest Pan przekupiony że nie zwraca Pan na to wszystko uwagi? jest Pan głupcem? czy może łamanie przez Pana zasad BHP powinno być zgłoszone do Inspektoratu? Pozdrawiam.

Jeździłem traktorem

Co tam na Zagórskiej słychać?

Ja dalej jeżdżę
@Jeździłem traktorem

Tęsknisz? Nie ma tam już miejsca dla ciebie

Jeździłem traktorem i jest mój
@Ja dalej jeżdżę

Bardzo tęsknie, nawet nie wiesz jak lubiałem tą prace, te warunki i kierownika Michała.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ten (usunięte przez administratora) to u ciebie w domu, chamie!

Dlaczego tu jest 3 x użyte słowo (usunięte przez administratora) i moderator tego nie usuwa?

Agata

Proszę o przestrzeganie regulaminu forum, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Wypowiedzi z nim niezgodne będą usuwane. Zapraszam do lektury: https://www.gowork.pl/regulamin Forum dotyczy tego jakim pracodawcą jest firma MARTEX LOGISTICS. Jak obecnie prezentuje się jej sytuacja? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Zachęcam do aktywności, gdyż pomoże ona osobom zastanawiającym się nad pracą w tej firmie.

Agata

Wątek dotyczy firmy MARTEX LOGISTICS, więc proszę o wzajemne nieobrażanie się. Wpisy nie zgodne z regulaminem Gowork.pl będą usuwane przez administratora. @Jerzy, czy Twoja opinia pochodzi z własnego doświadczenia czy została zasłyszana? Jeżeli miałeś styczność z firmą MARTEX LOGISTICS zapraszam Cię do włączenia się w dyskusję i udzielenia wyczerpującej wypowiedzi.

Jerzy

MARTEX LOGISTICS ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i myślę, że niektórzy nie dali rady się utrzymać!

Rekrut

Wlasnie to wy nigdzie chyba nie pracowaliscie bo macie klapki na oczach jak firma was wykorzystuje.A ja juz w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje.Wy tylko twierdzicie ze wszedzie zle a guzik wiecie.Dalej niech was dymaja.Powodzenia

Rekrut

Brak slow na takich ludzi z klapkami na oczach....

Chris
@Rekrut

Rekrut pytanie, po co? Po co tam pracujesz jak ci tak źle? Pewnie nigdzie indziej nie pracowałeś? . Pamiętaj szanuj to co masz i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Rekrut

Ty tempaku co tu nie rozumiec. Zarobki pdniesli do gory a premie zmniejszyli. A premia miala byc wyzsza niz byla jest nizsza.

Kala
@Rekrut

Tepak to cię zrobił śmieci jeden

Rekrut

Firma bez przyszlosci. Mialy byc wysokie premie a sa gorsze niz byly. Oszukuja na kazdym kroku ale prawdy nie powiedza. Szkoda czasu na taka firme. Zastanowcie sie lepiej czy w niej pracowac. To ze daja wysoki zarobek o niczym nie swiadczy. Ale praca odbiega od wszystkiego co mowia na rozmowie.

@Rekrut

Miały być wysokie premie ale za to są wysokie zarobki ??? Rekrut co ty piszesz ? 25 lat na rynku. Firma bez przyszłości ?!

Agata

Nie znalazłam żadnych ofert pracy w F.H.U. MARTEX. Czy osoby, które są zainteresowane pracą w tej firmie, mogą próbować aplikować spontanicznie? Czy ktoś z Was tak zrobił z pozytywnym rezultatem? Proszę Was o podzielenie się swoją wiedzą na ten temat.

Bibi

nie ma zle pracuje tam juz prawie rok czasu (Martex DG) ostatbio dostalismy podwyzki wiec stawka brutto wychodzi 3400 wiec niema zle ale cos za cos , mianowicie wprowadzili nam za to grafik na soboty(usunięte przez administratora)ale sa girsze rzeczy, ci do kolegow donosicieli ehh niestety jest takich kilku i nic sie nie poradzi na to w kazdej firmie tacy sie trafiaja praca potrafi byc ciezka po 8 godzinach kregoslup siada kombinuja cos z premiami przez co beda jeszcze nizsze i wyzsze dla tych ktorzy siedza w robocie (usunięte przez administratora) a jest kilka takich osob wiec im premia wyjdzie sensowna bo liczona jak w pracy na akord 10gr brutto ponoc od punktu wiec w wiekszosci przypadkow premia wyniesie okolo 400brutto dal bym wam przyklady jak to wyglada u innych pracodawcow, ale nie ma sensu w kazdym razie Martex zaskoczyl mnie uczciwoscia wzgledem pracownika w porownaniu z innymi pewcodawcami i skoro uznaje martex mimo tego co wyzej napisalem za uczciwa firme wzgledem pracowniak to zastanowcie sie co jest gdzies indziej..... ja sobie chwalw martex mimo wszystko

Olimpiada w jarzynowie

A jak tam na Zagórskiej, wszyscy w kożuchach jeżdżą?

Chris
@Olimpiada w jarzynowie

Chyba Ci się firmy pomyliły

Olimpiada w jarzynowie
@Chris

Nie pomyliły mi się, to ty mało wiesz o tej firmie. Martex ma magazyn również w Będzinie na ul. Zagórskiej i ja tam pracowałem. Brembowskie tarcze hamulcowe tam magazynują.

Szukam pracy

A jak praca w Rybniku w tzw centrali? To kraina miodem plynaca ze nikt sie nie wypowiada czy boja sie mowic prawde? Jest mozliwosc awansu wogole w tej firmie?

To szukaj dalej
@Szukam pracy

Jak szukasz pracy to złóż cv. Jeszcze nie pracuje a już chce awansować.

Bezimienny

Jeśli ktoś narzeka na swoją pracę,nie pracował jeszcze w Martexie DG. Motto kierownika Zaporowskiego: KTO Z NAMI NIE MASZERUJE,MUSI ZGINĄĆ! Oprócz odbijania się kartą na wejściui wyjściu z magazynu i wpisywania się na listę,każdy jest jeszcze odnotowywany przez ochronę,o którę wszedł do pracy i z niej wyszedł i o której zszedł na przerwę i z niej wrócił na magazyn. Przerwa jest aż jedna 20 minut (w pracy fizycznej!) i jest rozliczana co do sekundy. Nie ma norm,jest akord. Pierwsza firma o jakiej słyszałem,że jest zakaz posiadania telefonu komórkowego przy sobie,chociaż pracodawca nie może tego bezwzględnie zakazać ( http://kadry.infor.pl/kadry/indywidualne_prawo_pracy/odpowiedzialnosc_prawa_i_obowiazki/311510,Korzystanie-z-prywatnego-telefonu-w-pracy.html ). Zakaz będzie pewnie obowiązywał do momentu aż ktoś nie zostanie o czymś natychmiast powiadomiony i dojdzie do jakiejś tragedii. Ale zazwyczaj coś się musi stać,żeby ktoś zaczął myśleć.Ubezwłasnowolnienie,odcięcie od świata,szukanie powodów za które można uciąć lub zabrać premię,akord,możliwość pracy non stop ( za zbyt długi postój i odpoczynek od dźwigania można dostać naganę ),to wszystko za średnie pieniądze.

dorosły
@Bezimienny

Idź do Lidla pracować, będziesz miał dwie niedziele wolne, jest jeszcze inna opcja, przyjmij się do prac drogowych, dają zupę z "wkładką", ponapierdzielasz 8 godzin kilofem przy -15 to wydoroślejesz, a mama płaci ci za mieszkanie, czy przychodzisz do niej na ciepłe obiadki i po pranie? Karta do bankomatu tez sprawia ci tyle problemu co odbijanie się na wejściu? W zakładach produkcyjnych to jest norma, może pomyśl o takiej pracy żeby nabrać wprawy. Z tego co tu widzę, to "call center" to wymarzona praca dla ciebie, jedyne co będziesz dźwigał, to słuchawkę od telefonu.

MartexFota

W Rybniku zarabiamy mniej niz w DG a co do awansu to jesli jestes z rodziny to zostaniesz kierownikiem z samochodem sluzbowym na potrzeby wlasne a jak nie to zwykly pracownik biurowy. No chyba ze posiadasz "bogate" cv z przeszloscia to stanowiska wyzsze ;)

Avatar

Panowie pisac cos o tym beznadziejnym magazynie centralnym DG......Co wy zostaliscie pieskami martexu i maszerujecie razem z nimi hehe

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.