MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Nadeszła wreszcie pora na bezproblemowe usunięcie pracowników; leniwych nie wyrabiajacych normy często korzystających z l4 i tych wiecznie problemowych Również złodzieji o których wiadomo lecz nie złapano za rękę. Wszystko to na podstawie kryzysu likwidując stanowisko pracy. Nie ważne jaką masz umowę czy na rok czy bezterminową w obecnej sutuacji wypowiedzenie jest w pełni zgodne z prawem. Proszę o Zarząd Spółki skorzystać z tej wyjątkowej okazji by pozbyć się wyżej wymienione przypadki osob

Mlody

Zjedz snickersa , w tej firmie każdy jest traktowany tak samo , nie ważne czy ktoś zadupia jak roki czy choruje jak ... :)

Cień

A może lepiej wziąć się za tych którzy są w robocie ale (usunięte przez administratora) robią?nie przychodzi się do roboty po to tylko żeby byc....byłam chwilę ale widziałam (usunięte przez administratora)

Matrix
@Cień

Oj Estera Estera , stare nawyki zostają

LUNA

czemu chłopak w czerwonej kurtce jest głupi? i czemu sika w gacie na wózku ?

HalfmaN
@LUNA

Jestem głupi bo tak. A nasikałem w wózek zeby go oznaczyć ze jes moj. hehe I pamiętajcie - nie lejcie Castrola do samochodów - bo moze byc podrubka.

Wezuwiusz
@LUNA

dostał kurtkę z mitalu od sąsiada i chce się pochwalić ze robił na hucie ,dajcie mu już spokój na dworze jest tylko 20 stopni .

Fabiano

Witam.Powiem Wam tak...Ogarnijcie sie ludzie!Niedługo możecie stracić pracę A Wy tu takie (usunięte przez administratora) wypisujecie...Grozi nam wszystkim widmo zwolnień !Miejmy nadzieję, ze nasi szefowie poradzą sobie z tym kryzysem, ale niestety nie jestem optymistą...Trzeba powiedzieć sobie jasno, ze w ostatnich latach ludzie,którzy pracuja w firmie na wyzszych stanowiskach nie liczyli sie z wydawaniem firmowych pieniedzy..Nowe samochody dla kierowników, którzy mają po 6km do pracy ,wyjazdy itd..Sporo można napisać..Naprawdę szacunek dla Pana Grzegorza za stworzenie takiego imperium, ale szkoda, ze jest otaczany ludźmi, którzy nie liczą się z wydawaniem firmowej kasy..Mysle, ze gdyby rozsadniej byly wydawane pieniazki w tej firmie,nie byłoby dzisiaj takiego problemu jak zwolnienia czy cięcia pensji pracownikom,a na pewno nie tak szybko jak moze sie to stać...3mam kciuki za firmę Martex!Może ta sytuacja wplynie na rozsadniejsze decyzje w przyszlosci..Powodzenia!

Bodzio

Jakość żelaza poznaje się w czasie kucia, jakość konia w czasie jazdy. ........Miło nie miło, ciągnij, siwa kobyło!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
Weni

Kim zdaniem powinno w tym czasie wprowadzić inne zmiany jak na prawdę zależy pracodawcy na zdrowiu pracowników , ograniczyć pracę pracowników 2 zmianowych na magazynie do godziny 18 a nie do 22 z innych działów zrobić jedną zmianę na czas epidemii korona wirusa niewiem takie jest tylko moje zdanie tak bym to widział, karzde nie uzasadnione siedzenie i czekanie na napływ obowiązków jest tylko narazanoem się niepotrzebnie na zarażenia które przychodzą z zewnątrz.

Vidi
@Weni

Wow, widać ze szkoły były zamknięte.

Nadgodzinka
@Weni

Ci sie ośle nie podoba to do brembo na odlewnie! nadgodzin nie ma a ten baran jeszcze o skrócenie pracy prosi. No kretyów naprzyjmowali podah no nazwisko (usunięte przez administratora) a znajde cie

Vel Diamond
@Nadgodzinka

Tu nie chodzi o skracanie czasu pracy poczytaj dokładnie ,a debilem jesteś ty widocznie skoro nie umiesz powstrzymać nerwów na wodzy a może masz jakieś wakacje już zaplanowane pozdrawiam .

Weni
@Nadgodzinka

Podaj ty przyjdę do ciebie i porozmawiamy.

Covind 19

Pracownicy są przerażeni, na wejściu badają nas termometrem( który (usunięte przez administratora) nie działa prawidlowo) potrafi pokazac pracownikowi temperature 34,5 C. Kierownictwo nie reaguje na nasze proźby oraz obawy, brak dezynfekcji, tłok na magazynie oraz w szatni, brak podstawowych środków antybakteryjnych. Pracodawca powinien mieć świadomość o odpowiedzialności która bierze za swoich pracowników A także ich bliskich narażając ich na zarażenia się. Kierowcy z zewnatrz chodza po magazynie bez żadnej dezynfekcji. Zakład czeka na to, aż ktoś się zarazi i dopiero wtedy, gdy wszyscy ludzie będą już chorzy postanowią zamknąć oddział. Całkowity brak odpowiedzialności pracodawcy.

Covid19

Cześć, czy wprowadzono jakieś restrykcje z powodu koronawirusa? Magazyn pracuje? Biuro pracuje? Wiele firm przecież teraz zamykają...

Albert
@Covid19

Z tego co mi wiadomo biura ,sklep pracuja zdalnie. Magazyn oczywiscie normalnie..Tyle w temacie...

Virus
@Albert

Biurowiec zdalnie z domu pracuje sklep i magazyn ma robić bo kasa musi się zgadzać i niech chorują zero dezynfekcji.

Silny gabaryty

Dlatego że masz nosić akumulatory do 75tki, bez marudzenia mi tu trzy tony na łeb do przerwy

Kierowca okolice Jastrzębia

Proszę zrobić coś z tym kierowcą kręci się w Okolicach Jastrzębia w stronę Czech biały duży bus. Wyprzedzanie na 3 - ciego i notoryczne przekraczanie prędkości doprowadzi kiedyś do wypadku i będzie. Taki wysoki blondynek z dziwnym wyrazem twarzy.

Karlus
@Kierowca okolice Jastrzębia

To ten nie dorobiony Maciek?

Expo

Czy może ktoś wyrazić opinie o dziale eksportu? Jak wygląda praca / zarobki ?

Albert
@Expo

Kierownik na dziale exportu bardzo specyficzny zeby nie powiedzieć,ze ciężki...Zarobki takie sobie..Lepiej jak na magazynie,ale ogólnie bez rewelacji...

Expo
@Albert

Dziękuję za odpowiedź. Płaca jest wyliczana z zarobionej marży, obrotu? Czy też stała plus dodatki?

Export
@Expo

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się w tym temacie?

cycaty

Mi się podoba ta praca ze względu na przystojnych chlopaków.

nie Garbaty anioł

Pracowałem 3 lata na pakowaniu gabarytów praca jak praca ciężka ale stabilna ,mało płatna ale do „dziesiątego „starczało 3200brutto po 3 latach przerzucaniu złomu to tyle co nowym /sezonowym pracownikom z Ukrainy . (Do których nic nie mam ) Mam za to żal do Martexu , że: 1. Każdego pracownika traktują jak potencjalnego złodzieja zamiast zainwestować w ochronę swego mienia wolą gnębić pracownik zakazami wnoszenia telefonu , jedzenia , papierosów ,herbaty ,kawy itp. Nawet nie ma gorącej kranowy bo są tylko dwa dystrybutory podłączone do kanalizacji na 100/150 osób . JEDYNE CO SIĘ WNOSI TO CORAZ WIĘKSZEGO GARBA OD PODNOSZENIA TEGO 30/40/A NAWET 50 KG złomu. 2 .Wyliczają każdą sekundę przerwy , którą spędza się w 50% na wyciąganiu wszystkiego metalowego co ma się w kieszeni (nawet papierosów czy gum bo mają sreberko !) Potem kolejka do mikrofali ,zlewu, szatni, bo trzeba odłożyć telefon papierosy i wszystko co zawiera metal albo folie aluminiowa .Można wnieść tylko CIAŁO POZBAWIONE GODNOŚCI I CORAZ WIEKSZY GARB . 3. Mój były przełożony pan P . SZE*Ja (usunięte przez administratora) każdy na Martexie to wie i potwierdzi moje słowa. 4. Nakaz pracy w sobotę w zamian za wolny dzień w środku tygodnia . 5 .Brak socjalu ,gruszy , czy szacunku dla pracowników . Jak masz dzieci to na świętą dostaniesz paczkę nie ze słodyczami ale z zakazem robienia nadgodzin . 6. Brak dodatku za starz pracy . Często nowy pracownik ma taką sama stawkę jak ten stary różni ich od siebie tylko doświadczenie i duży GARB po tym poznajemy doświadczonego pracownia , jakim jest np. Roki . CDN

Czy pracodawca MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Młody Owoc Morza

Oczywiście że motywuje, tylko że wyznaje trochę inną definicję tego słowa. 250 zł brutto na Boże Narodzenie i to w sumie wszystko, brak wczasów pod gruszą, paczek dla dzieci czy innych dodatków. Jest jeszcze jednorazowe 100 zł na głowę na imprezie integracyjnej i kosmiczne 200 zł brutto podwyżki (jeżeli w ogóle bedzie)

Rozporek

Mnie zmotywował do zmiany pracy, dzięki Andrzej!

Andrew

A jak wygląda obecnie sytuacja w Rybniku?Czy jest może szansa zatrudnić się jako operator wózka widłowego? Jak wyglądają zarobki? Z góry dziękuję za pomoc.

Gregor
@Andrew

Złóż CV jak będę potrzebowali to się wszystkiego dowiesz

Lallalaj
@Andrew

Co ? Na wózek w Rybniku ? Jak oni nawet towar zbierają na drabinie :)

Aniołek

Martex Rybnik... Temat rzeka... Góra(ludzie bióra) ma swoje prawa, zarobki, upominki.. Inaczej jest z magazynem, zwrotami, kierowcami, reklamacjami,.. My jesteśmy szczurami, nam się nic nie należy, a człowiek który ma "najwięcej" do powiedzenia dostał białe Audi od szefa i gość...Niech popracuje na magazynie i przeżyje za to (usunięte przez administratora) wynagrodzenie, i wtedy możemy dyskutować... Pozdrawiam..

biurowiec
@Aniołek

a ci jak zwykle tylko mędzą " bo ci z bióra" jakby nie oni to magazynu by nie było

@biurowiec

Ok biurowiec pies się naje i tyłem wychodzi na tym to polega nie było by magazynu nie było i by sprzedaży , chyba że byś robił zamówienie i ruszał te twoje 4 litery i (usunięte przez administratora) kompletować twoje zamówienie.

Biurowiec2
@Baku

@Baku Nie byłoby magazynu nie byłoby sprzedaży. Nie byłoby sprzedaży, nie byłoby magazynu. Odkryłeś tajemnice zależności między działowej, z taką umiejętnością dedukcji prowadzącą do logicznych wniosków jesteś idealnym kandydatem. Zapraszamy do biura.

DG
@Baku

OK, ponarzekane w internecie, teraz mozesz iść dalej zbierać czy tam pakować towar i wszyscy zadowoleni.

Rikardo DG
@Biurowiec2

Szacunek dla biuoratów, wiecie że robole z magazynu centralnego DG tam 90 procent jest po gimnazjum część nawet nie ukończyła... smutne totalne nieudaczniki zamuast zdobyć choć mature i wtedy można rozmawiać "bióro" wszystko układa zamówienia exporty dlatego macie prace jak sie nie podoba dzwi wyjściowe stoją otworem

Vel Diamond
@Rikardo DG

My gadu a ty się wyrażasz z jakąś DG a tu nie sprawa o tym oddziale, a wam (usunięte przez administratora) ściska i się piętnujecie między wypowiedzi z innego oddziału jakimiś przytakowaniem ,lizaniem d...a ,co to (usunięte przez administratora) biurowiec jak ci się niepodoba to sam (usunięte przez administratora) tu piszą ludzie nie po to że praca be tylko że co poniektórzy, lubią ta pracę i są niezadowoleni z pensji wynagrodzenia za wykonywaną pracę , tobie dobrze pra wystarczy poczytać że zrozumieniem . Do siego roku 2020.

@DG

Chyba cię bzi pozbierać to mogę wiesz co.

Koleś

Człowiek (usunięte przez administratora) w pocie czoła pod sufitem albo w mrozie jak rampy otworzą ,a na nowy rok proponują mu 200zl .. a Ci co wala w (usunięte przez administratora) dostają tyle samo... albo dostawcy którzy jeżdżą po hali z telefonami i nikt im nie zwróci uwagi tez maja taka sama podwyżkę ... każdy Z kierowników ma to w (usunięte przez administratora) .... nie opłaca się tu wykazywać !!!!! Nic tylko zrobić strajk żony zobaczyli ze to dzięki nam stać ich na służbowe samochody i samoloty !!!! 200 zł to psy w schronisku dostają na nowy rok !!!!!! Taktują nas jak śmieci !!!!!!!!

SFRUSTROWANY PRACOWNIK

Tak na wstępie, praca ciężka, zarobki marne !!! Prezes skąpi każdej złotówki dla pracowników, w zasadzie pracowników uważa za bandę nieudaczników ! O dodatku socjalnym można zapomnieć, dodatek za niechorowanie ?, nie ma czegoś takiego w Martex'ie !! Nadgodzin brak a wiele osób to właśnie trzyma w tej firmie !! Zero jakiejkolwiek oceny pracownika, nie liczy się to co kto potrafi tylko wszyscy są zebrani do przysłowiowego "wora" i tak samo oceniani a co za tym idzie ? Wszystkim po 200 !!! Nikt nie zwraca uwagi jakim pracownik potrafi operować sprzętem, co potrafi wykonać w systemie czy jak wykonuje powierzoną mu pracę !! Firma bardzo dobrze się rozwija na rynku a ludziom dalej nie dadzą zarobić !!! A tak na marginesie... Skoro firma nie przynosi dobrych przychodów aby podnieść pensję pracownikom to dlaczego tak prężnie otwierają się nowe oddziały, firmę stać na utrzymanie zewnętrznych magazynów, magazyn centralny aż pęka w szwach bo tyle towaru. Tylko widać tych czekających klientów oczekujących na towar, codziennie jest wysyłane kilkadziesiąt ciężarówek nie licząc w tym kurierów i odbiorów własnych !! Pieniążki na firmowe Skody i Audi się znalazły ale co tam... Pracownik ma tylko ciężko pracować i nic się nie odzywać !!! LUDZIE MY TEŻ CHCEMY GODNIE ŻYĆ !!!

Robol

Martex w pigułce to CIĘŻKA PRACA MARNA PŁACA. CIĘŻKA PRACA czyli ciągłe dźwiganie : Akumulatorów, resorów , felg , opon , tarcz , bębnów, sprzęgieł itp. itd . Ręczny rozładunek kontenerów wyżej wymienionych części I TO WSZYSTKO CZĘŚCI DO TIRÓW !!!!!!! . MARNA PŁACA czyli najmniejsza stawka magazynowa na śląsku (nie adekwatna to ciężkiej fizycznej pracy.) BRAK SOCJALU czyli : brak gruszy , brak dodatkowej primi na święta np: wielkanocne , KADRY TYLKO PATRZĄ JAK ZABRAĆ PRACOWNIKOWI . np : zabierają polowe premi za jeden dzień l4 bo ktoś był u dentysty (Prezesa z Dyrektorem pewnie stać na wizyty u dentysty w sobotę czy niedziela ale nie magazyniera który zarobi 2500 neto z połowa premi.) Kadry zabieraja premie nawet za Urlop na Żądanie. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE .

Palarnia martex
@Robol

To się zwolnij :)

Fifa master
@Robol

Ja również proponowałbym się zwolnić, za parę tygodni będzie 16 ukraińców na twoje miejsce

KAS CBA CBŚ ABW

panie zet i panie a karuzela podatkowa to (usunięte przez administratora) vat nie palcie faktur dopuściliście do upadku wiele spółek a wasze powiązania biznesowe pokrywa czarna chmura i nie kasujcie tego bo słuzby wiedzą o was jesteście przestepcami wesołych swiąt

Podajnik

Premia na święta jak zawsze śmieszna bo czasami zwykłe miesiące wychodziły lepiej ale tutaj już trzeba przyzwyczaić się do braku jakiegokolwiek socjalu bo mydlenie oczu jakimiś imprezami nic nie daje a myślę że większość z tych ludzi wolałoby dostać jakikolwiek pieniądz do ręki niż schlać się za darmo. Dodatkowo wprowadzony zakaz nadgodzin na miesiąc grudzień tą premię świąteczną całkowicie niweluje bo nawet jak ktoś chce dorobić to niestety nie może i musi się już spodziewać słabej wypłaty w styczniu ale trzeba przecież sobie ją jakoś odbić kosztem pracowników. Są oczywiście wyjątki bo niektórzy mogą zostać i nie ma w tym żadnego problemu ale podobno jesteśmy taką jednością i wszyscy jesteśmy traktowani tak samo. To tyle jeśli chodzi o miesiąc grudzin. Pozdrawiam wszystkich pracowników bo jedyne co pozostało pozytywnego w tej firmie to atmosfera między nimi.

@Podajnik

Dokładnie kolego tak jak piszesz, pieniądze są nie kiedy wydawane na nie potrzebne rzeczy które mogły by być dodatkiem dla tak zwanych pracowników tyłu , odnośnie ostatnich rozmów znów cisza, wielkie zebrania i wielkie (usunięte przez administratora) co ile czekamy, ile dać żeby nie dać za dużo ,nie dzieje się dobrze . Czekamy

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.