MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Cześć. Myślę nad pracą w martexie. Możecie podać plusy i minusy firmy oraz na jaki socjal mogę liczyć?

jest ok
@Nowy

Przede wszyskim jeśli chodzi o magazyn w DG to ludzie są tu bardzo w porządku socjalu nie ma takiego ale może przy dobrej kondycji firmy prezes może zrobi jaką niespodziankę bo pracy jest naprawdę sporo i to dobrze także jest co robić .Ogólnie pracodawca jest Ok nie ma się do czego doczepić robić trzeba swoje

Tak tak
@jest ok

Jest to zwykły prywaciarz (usunięte przez administratora) bo z tego co mi wiadomo to jeśli pracodawca zatrudnia powyżej 50 pracowników to ZFŚS jest obowiązkowy. W grudniu prezes zaskoczy? Czym? Rzuci jakieś marne grosze i życzy wesołych świąt.

Tak i nie
@Tak tak

Ciesz się, że w ogóle coś dostaniesz. Plujesz jadem na firmę w której pracujesz i wyzywasz prezesa, pogratulować rozumu. Widać, że nigdy z biedy nie wyjdziesz.

Nie nie
@Tak i nie

Biedę to Ty reprezentujesz nie tylko materialną, ale również umysłową skoro cieszysz się z tych ochłapów jak bezdomny pies ze starych kości. O mnie się nie martw, bo już opuściłem ten tonący okręt i w końcu odżyłem. PS. Taka ogromna firma, z takimi zyskami, a nie potrafi dać pracownikowi premii świątecznej z której będzie wstanie zrobić kolacje wigilijną dla czteroosobowej firmy.

Nie tak
@Nie nie

Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że zarabiam ochłapy i że pracuję na magazynie. O moją materialną biedę nie musisz sobie zaprzątać swojej pustej główki. Premia jest najlepsza jak sobie wypracujesz i zarabiasz cały rok, że cię stać na wszystko a nie liczyć na ochłapy jak to ładnie ubrałeś w słowa, żeby móc zrobić kolację dla czteroosobowej rodziny PS dobrze, że już tu nie pracujesz bo masz problemy z percepcją, jak tutaj widziałeś tonący okręt.

tak nie tak
@Nie tak

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję że nie pracujesz na magazynie, tylko jako "krawaciarz" przy komputerze i Twoja wypłata to minimum 8k netto plus sowite premie za sprzedaż, za nowych klientów itd.. Całkowicie popieram kolegę "nie nie". W magazynie głównym w DG pracownik fizyczny zarobi max 4k i to nie zawsze. Do tego praca jak na akord i ciągłe pretensje i zabieranie premii za byle pierdołe. Popracuj fizycznie 3-4 miesiące i zobaczysz jak to jest "fajnie". Każdy jest mądry jak nie liznął pracy fizycznej. Nie pozdrawiam.

Nie tak
@tak nie tak

Każdy kiedyś zaczynał swoją karierę, nie od razu zaczęliśmy zarabiać tyle ile zarabiamy teraz, mylisz się, twierdząc, że nie wiem co to praca fizyczna. Jeśli przychodzisz z niechęcią do pracy lub coś nie odpowiada, to albo zmieniasz swoje nastawienie albo zmieniasz pracę, myślę, że czasem i fajna praca nie pomoże jak ludzie w najbliższym otoczeniu są wrogo nastawieni lub obniżają morale zespołu. Zawsze jest możliwość wysłania papierów do centrali o zmianę stanowiska na biurowe, co jakiś czas są konkursy czy rekrutacje, z tego o mi wiadomo, firma woli zatrudnić obecnego pracownika na inne stanowisko aniżeli kogoś z zewnątrz. Ja pozdrawiam.

Jeśli ktoś to ma to ty tej podwyżki nie dostaniesz nie należy ci się i tyle

Lombard

Pozdrawiam dział zwrotów głownie chłopaków słyszałem, że pracujecie na kierownika projektu który nic nie robi siedzi ogląda filmiki i wiecznie się wymiguje od pracy. Zastanawia mnie ze po tylu skargach taka osoba dalej pracuje na stanowisku kierowniczym, taka osoba powinna być zdegradowana na stanowisko sprzątacza może wtedy nauczyła by się szacunku do ludzi i pracy.

Zazdrość
@Lombard

uczucie przykrości spowodowane brakiem czegoś, co bardzo chce się mieć i co inna osoba już ma.

Kombiiii

Ludzie przed nami kolejna edycja imprezy w Rybniku ale również kolejna edycja walenia nas w (usunięte przez administratora). Wszyscy wiemy, że o jakimkolwiek socjalu możemy tylko śnić a pewnie większość z nas ma również gdzieś tą całą imprezę więc proszę też resztę, spotkajcie się prywatnie na browara i pokażmy wszyscy że mamy gdzieś tą całą szopkę. Czy góra wie wgl jak wygląda sytuacja w DG czy zdaje sobie sprawę że co chwilę zwalnia się pracownik z kilku letnim doświadczeniem którego ciężko zastąpić. Już nie wspomnę o osobach które też to mają w planach. Nowych na horyzoncie nie widać no chyba, że Ukraińców ale wy sami wiecie że wyłącznie z nimi tego nie ogarniecie bo gdy tylko wszystko wróci do normy to będą musieli na jakiś czas wrócić a wtedy zostaniecie z garstką pracowników którym ciężko będzie to ogarnąć. Polecam zadbać o obecnych pracowników bo jeszcze trochę a wszyscy odejdą w lepsze miejsca i tego wam w sumie życzę.

Lombard
@Kombiiii

Jeszcze nie do wszystkich dotarło to co widać na odległość. Tu specjalnie nie ma ani socjala ani gruszy czy innych dodatków w celu zamierzonym. Chodzi o to żeby właśnie Polacy się sami zwalniali to wtedy nie będzie trzeba płacić odpraw itd. W zamian zatrudni się dodatkowych ludzi z Ukrainy, którzy rzekomo pracują więcej itd. Tylko nikt z rządzących nie pomyślał że przyjdzie taki czas kiedy to wszystko się skończy. Ukraincy wrócą "do siebie" do odbudowy kraju itp. Zarządzający myślą tylko max tydzień w przód. Przykładem jest podajnik który od momentu uruchomienia tj. jakieś 5 lat, nie był jeszcze konserwowany w żaden sposób. Dopiero jak coś padnie to się telefony urywają. Ogólnie pisząc - już dawno to idzie po równi pochyłej. Pytanie tylko kiedy w końcu obudzą się decydenci i zorientują się że to nie budka z warzywami tylko mega firma, która działa dzięki pracownikom. Firma, która potrzebuje konkretnej osoby, która naprawdę zna się na rzeczy i słucha także pracowników.

@Lombard

tylko że jak za dwa lata będzie 15 % bezrobocia, to co z tego, że Ukraińcy wyjadą odbudowywać swój kraj.... Nie dostaniesz gdzieś w danym zakładzie pracy, bo nie będą zatrudniać a wręcz zwalniać głównie....

kołek
@Kombiiii

a co się dzieje w DG ?

kołek
@Lombard

a strajk włoski czy l4 nie uleczą ?

stołek
@kołek

Żadna forma tzw buntu nic nie da bo zaraz ci obetną premię uznaniową (od 500 do około 1000 w zależności od stanowiska - polecam poczytać wszystkie wpisy) a że jest kilku materialistów dla których tylko kasa się liczy to nie patrzą na nic aby tylko indeksów natrzaskać. Nie mają pojęcia o czyms takim jak prawa pracownika tylko ślepo wierzą w to co im się powie, itd. Wystarczy tylko powiedzieć że za słabo się stara i że jest w grupie do zwolnienia. Dotyczy to szczególnie osób z niskim stażem. A prawda jest taka ze nawet Ukraincy nie chcą tu wracać i ostatnio pojawiło się kilku azjatów. Tak że podsumowując firma nie będzie zwalniać i raczej cierpi na deficyt pracowników bo nikt nie chce pracować w takich warunkach personalnych.

Kormoran
@stołek

Szczera prawda, w tej firmie nie ma nic co mogło by przyciągnąć Polskiego pracownika.

Twój stary
@Kormoran

To się zwolnij

@Twój stary

Czyli jednak według Ciebie coś by przyciągnęło? Co?

Praca-martex

Też jestem tego ciekaw ?

@Praca-martex

Od niego to się chyba nie dowiemy. Może ktoś inny się odniesie?

@Kandydat

Tym wpisem przeczysz sam sobie. Poczytaj jakie jest obecne bezrobocie i ilu Ukrainców teraz pracuje w Polsce legalnie. Wyobraź sobie że około 90% wróci do swojego kraju. Wtedy w Polsce bezrobocie znacznie wzrośnie i będą w (usunięte przez administratora) . Ponownie wróci "rynek pracownika" - będzie mógł wybierać w ofertach jak w owocach na rynku. Poza tym u Nas pojawił się tzw system polecania znajomych do pracy za który można dostać kasę. Z tego co wiem to przez ostatnie 2 - 3 miesiące chyba nie przyszedł nikt, jak się dowiedział ile jest pracy i za ile. Jeżeli mogę tym wpisem coś zasugerować, to chciałbym napisać to "szefa wszystkich szefów" do Pana G.N. aby zmienił swoich doradców na kogoś młodszego. Kogoś kto wie jakie są oczekiwania innych, młodych pracowników, którzy chcą pracować tylko nie mają odpowiedniej "zachęty" do podjęcia niejednokrotnie swojej pierwszej pracy. Kogoś kto nie będzie patrzył na tabelki w Excelu tylko realnie patrzył na potrzeby nowych "rąk do pracy". Pozdrawiam.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?

Dyrektorzy powinni pomyśleć o wymianie niektórych ochroniarzy. Dwójka jest tragiczna gdyby mogli nawet w rzyć ci zajrzą. Kanapki nie pozwolą ci zabrać ze sobą lub" co tak masz w termosie?"

Jedzenie

Kanapki? Podziwiam za robienie tak wielkiego przemytu ale cóż czasami trzeba skoro z lodówki co chwilę coś znika.

Oczko

Oni tylko wykonują swoją pracę. Na drzwiach jest informacja, że nie można wnosić jedzenia na halę! Chyba Pan chce się pożegnać z premią.

Taki jeden
@Oczko

Na drzwiach jest wiele informacji. Większość niezgodna z przepisami czy ze stanem faktycznym. P1 Ograniczenie prędkości poruszania się wózkami (chyba do 5 km/h). Tzw "pieski" poruszają się w granicach 10 km/h. Ambony, systemówki itd. na pewno poruszają się szybciej. Nie da się tego przestrzegać bo nie będzie wykonanej normy. P2 Zakaz wnoszenia jedzenia i telefonów. Co do telefonów, można zakazać lub wprowadzić ograniczenia korzystania w miejscu pracy ale nie można bezwzględnie zakazać posiadania a co za tym idzie wnoszenia telefonu na teren zakładu ( art 49 Konstytucji). Dla "mniej lotnych w myśleniu" wyjaśniam że "posiadanie" a "korzystanie" to zupełnie 2 różne rzeczy.

@Oczko

Naprawdę pozbawiliby kogoś tutaj premii za jedzenie? Za co jeszcze innego tutaj ucinają czy nieczęsto się to ostatnio zdarza?

Chester
@Justyna

Dosłownie za wszystko chcą zabrać premie. Dlatego sprytnie nazwano "premia uznaniowa" aby "uznać" że akurat Tobie się nie należy. - za to że masz inne zdanie niż przełożony i uznają ze się kłócisz. - za przywiezienie towaru, który ma zniszczone opakowanie. - za to że towar nie jest opisany indeksem. - za to że nie znalazłeś towaru (1 z 1) a później po 30 minutach poszukiwań i przekopaniu całej palety okazuje się ze towar znalazł się na samym końcu. (Ty masz na to około 1 minuty) w sumie za wszystko co się umyśli aby tylko zabrać Jeszcze tylko czekać aż zaczną mierzyć miejsca parkingowe i zabiorą premie za to że krzywo zaparkowałeś.

Edek
@Chester

Jak jeździsz autem do pracy to na brak pieniendzy nie mozesz narzekać, coniektórzy na rowerze musza dojezdzac

@Pracownik2
@Oczko

Jeśli rzeczywiście tak jest ze nie wolno wnosić jedzenia na halę, to dlaczego szanowny kierownik wnosił notorycznie na halę obiady dla dyrektora ?? Tutaj już informacja ta nie działa i ochrona tego już nie widzi ??

Pracownik 3
@@Pracownik2

Dlatego tak się dzieje bo są równi i równiejsi. Z telefonami jest podobnie. Przełożeni mogą mieć prywatny telefon i dzwonić w prywatnych sprawach w czasie pracy a Ty nie możesz wnieść telefonu nawet gdy ktoś z rodziny jest w szpitalu.

Pracownik 4

Zażenowanie to jest mało powiedziane. Ale co tu oczekiwać jak liczy się kasa a nie człowiek/pracownik, przecież zawsze go można zastąpić (w myśl powiedzenia że nie ma ludzi niezastąpionych) innym a szczególnie teraz jak tyle osób z Ukrainy jest u nas. Przykładem jest to że na 30-sto lecie firmy są duże nagrody dla klientów ale o pracownikach zapomnieli, w sumie po co o nich pamiętać to tylko mrówki/niewolnicy umów, zresztą jak zawsze ważne ze towar wyjechał. Ja tylko czekam aż to co nieoficjalnie mówią pracownicy w końcu stanie się faktem ( jest zaplanowana akcja aby w jednym czasie około połowa zmiany złożyła wypowiedzenia za porozumieniem stron lub porzucenie pracy za ogólne traktowanie, za np. zabierane premie i wszystko inne za co się zabiera kasę). Jestem tylko ciekawa jak wtedy zareagują rządzący. Tutaj kieruję info do osób do każdego miejsca/oddziału firmy MARTEX Może pora pomyśleć o tym aby w końcu założyć związki zawodowe i sami pomyśleć o swojej przyszłości zanim zrobią to nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Jeśli jesteś ZA to (plus) jeśli PRZECIW to (minus) Jestem ciekawy ilu pracowników myśli identycznie - niby szary pracownik a jednak tryb w tej całej maszynie do zarabiania kasy Pozdrawiam (nie) wszystkich

@Pracownik 4

Tyle minęło i jest "odrobinę" lepiej

JedenZnich
@Pracownik 4

Są większe problemy w tej firmie niż wnoszenie jedzenia..

Grazynka
@@Pracownik2

Bo oni nie jeżdżą wózkami i nie pracują na akord, wiec nie stwarzają zagrożenia w ruchu

Pracownik321
@Grazynka

To mamy tutaj prace na akord? Fakt, może kierownik nie jeździ na wózku więc jedząc nie stwarza zagrożenia, ale chodzi po magazynie w butach do tego nieprzystosowanych, brak jakichkolwiek „nosków” ochronnych..

Bambino

A może krzysiu ty źle kombinujesz i pokazał byś ten wyciąg z konta to może i ty wtedy złapał byś jak to mówisz za (usunięte przez administratora)????

Grażyna
@Bambino

A czemu miałby coś kombinować? O co Ci chodzi?

Parka

(usunięte przez administratora). Teraz królowa Martexu trochę popłaczę i będzie sobie ustawiać gdzie ma pracować i co ma robić a król z tego co widzę taki cwany i uliczny a lata od razu do akwarium.

Adffgh
@Parka

Jak taki mądry jesteś to podejdź na magazynie to zobaczymy czy będziesz taki cwany jak na zeby wyłapiesz

Rzepak
@Adffgh

O ku... krojony ziemniak się uruchomił. Nikt Ci w (usunięte przez administratora)nic nie będzie mówił bo znowu polecisz do akwarium frajerze. Pokazałeś jak sprawy załatwiasz

William
@Adffgh

Dostaniesz lepe odemnie i psiarskie polecisz pobicie zgłosić konfidencie (usunięte przez administratora). Gdybyś nie był 60 to już dawno by Cię lali xD

MTX

Wszyscy kierownicy z DG to jedno wielkie XD A na ochronie "Zdrapek" to się prosi o liścia haha Najgorsza firma jaka istnieje, podajnik premia 650, zbierający 600-900, a na gabie 300-420 XDD @JMartex, tylko czekam, aż odbiore C+E :-)

@MTX

System premiowania - Dno Brak dodatków do wakacji, Brak możliwości rozwoju :-) Nic tylko uciekać :-)

Mamam
@MTX

To mu wypłać liście kozaku

Odważny
@MTX

A czego tu oczekiwać jak nikt ( poza prezesem i dyrekcją - choć to też nie jest do końca pewne) nie ma odpowiedniego wyższego wykształcenia/wyszkolenia w kierunku kierowania zasobami ludzkimi. Kierownik zmiany po ogólniaku czy podobnej średniej szkole i wielce ważny bo "dostał funkcję" i mu odwaliło. Kierownik magazynu to już totalnie porażka. Co chwilę wydziera gębę jak zarzynany orangutan jakby był w domu. Dno i 2 metry mułu. To się nadaje pod odpowiedni paragraf z KP bo patrząc z perspektywy czasu to osadzeni w ZK mają lepsze traktowanie niż tu czasami bywa. Podobno sam BOSS właściciel Pan GN (lub jego zaufani ludzie) tu zagląda na forum, którego prywatnie bardzo szanuję za stworzenie takiego imperium i ogólnie za to że naprawdę jest człowiekiem bardzo w porządku i potrafi porozmawiać (sam osobiście z nim rozmawiałem) nawet ze zwykłym szeregowym pracownikiem. Stąd wielka prośba do w/w. Proszę wymienić 90% kadry zarządzającej magazynem głównym zwanym Centrum logistycznym w DG. inaczej to padnie szybciej niż się wszystkim wydaje.

Tchórzliwy
@Odważny

Oj jacek jacek, Taki twardy i odważny jesteś na go worku, a na żywo tylko straszysz że od 6 lat średnio co tydzień się zwalniasz, wiesz gdzie złożyć papiery jak tak ci źle.

blaster
@Tchórzliwy

Ale o którego chodzi bo pracuje tam (Jacków) chyba z pięciu. Jeżeli chodzi o tego o którym myślę to chyba jednak się zwolnił bo go od około 2 tygodni nie ma, słyszałem że ostatnio (sprzątał) szafkę i podobno brał jakieś papiery z biura.

Kryształowy Areczek

Ja się pytam gdzie moja statuetka ??

@Kryształowy Areczek

A za co chcesz miec statuetke?

Szary pracownik

Cześć. Mógłby ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe, że firma z roku na rok się rozrasta, rozwija, pobija rekordy w tych jakże „trudnych czasach”? Tak duża firma powinna dbać o pracownika, skoro firma odnosi sukcesy to i pracownikowi standard życia powinien się podnosić. Z miesiąca na miesiąc zostaje nam coraz mniej pieniążków w portfelu, a firma zarabia coraz więcej.. jak to jest możliwe!? Owszem, dostajemy podwyżki. Szkopuł tkwi w tym, że podwyżki wszystkiego na około przewyższają podwyżkę stawki w pracy, na dodatek jest to podwyżka „do premii”, bo jest „ciężka sytuacja”, a na magazynie od groma nadgodzin - kolejny martexowski absurd!

Januszek
@Szary pracownik

To się zwolnij, poszukaj czegoś gdzieś lepiej płaca w tej branży, tylko potem nie wracaj…

Kilo
@Januszek

Sam się zwolnij dobrze gada chłop

Wanda
@Januszek

A Ty uważasz że tu jest ok?

kandydat
@Szary pracownik

nie płacą ci za nadgodziny ? Ile zarobi tam u was magazynier

Darek

Jedzenie na imprezie było super!

Grażyna
@Darek

No to świetnie! A co najbardziej Ci smakowało? Polecasz coś?

Dariusz
@Grażyna

Tak, polecam danie wypowiedzenia ;)

Vasyl Roma

Praktiker to legenda przestańcie cisnąć po gościu , lepszego nie ma i nie będzie. Prakti wracaj !!!

Jacek

Jacek Jacek ale ty marudzisz.

Bartex

30 lecie było poziom (usunięte przez administratora)się zgadza. Poziom dzielenia kadry na pracowników i (usunięte przez administratora) Skończcie już usuwać komentarze które są wam nie na rękę. Boicie się krytyki?

Serio?!

Te ku… z zarządu na trzydziestolecie rozdają klientom nagrody warte kilka tysięcy, a dla pracowników co mają z okazji trzydziestolecia?

Martexiorz
@Serio?!

(usunięte przez administratora) tam, za mały jesteś na nagrody :) turki czekają na towar

anonimowy magazynier
@Serio?!

z tego co slyszalem to sprzedawcy dostaja premie i bonusy wystarczy zobaczyc jakimi furami jezdzom zanim powiecie jak taki cwany jestem to czemu nie pojde na sprzedaz to wiedzcie ze aplikowalem ale nie odpisali mi nawet, wyszystko ustawione tam jest i zarabiaja a nas wyzyskujom. nie slychac zeby sprzedawcy narzekali ze dla pracownikow nic bo oni swoje dostaja

Abraham
@Serio?!

To nagrody od dostawców !!! Proszę czytać z rozumieniem.

Szymon
@anonimowy magazynier

Czyli na magazynie nie ma żadnych premii tylko są dla PH? A dodatkowe benefity? Są dla wszystkich zatrudnionych czy też tylko dla wybranych? Powiesz jak jest?

Pajeł
@Serio?!

Co dostaniemy?Wielkie gowno!Dostaniesz w lipcu 5 stówek do podstawy i czesc jak czapka.Powiedzial co wiedzial...Powodzenia martexowe buraki.

@Pajeł

To jednak coś dostaniesz. Zamiast się cieszyć to jeszcze mówisz że Ci mało? Może być trochę docenił, że nie 100 a 500??

Władysław
@Justyna

Super! Mam się cieszyć, że firma da mi 500zl w czasie gdy biją rekordy i są to najlepsze jej lata, a mój status życiowy wcale się nie polepsza. Podsumowując dostałem 500zl BRUTTO podwyżki, ale jednocześnie inflacja i inne podwyżki zjadły mi 800zl wypłaty. Firma ma progres, a ja regres, dzięki!

Pajeł
@Władysław

Zgadzam się z Tobą kolego...500zl brutto,ciesz się i zamknij ryja..A te Wasze "nie podoba Ci się to się zwolnij"jest żałosne...

Edek

Więcej obowiązków

Luki
@Władysław

To się zwolnij? Znajdź firmę gdzie będzie progress

Krzysztof

Koło to koło.

A praktiker 5 lat kradł a teraz z brembo tarczy nie wyniesie biedactwo...

Pola

Jak wynosił przed 5 lat palety, to z brembo tym bardziej tarcze wyniesiesz, nie bój się zazdrośniku który żarówki się boi wynieść

Praktiker był koxem XDDD

Pluto

Co to za gościu na antresoli ? Jakiś taki dziwny trzęsie się jak galareta. Podobno trzeba na niego uważać i słyszałem że lubi dojeżdżać laski. Prawda to?

Edyta
@Pluto

Ze niby co, co przez to rozumiesz? Słabo to wygląda co tu piszesz

Pluto
@Edyta

Słyszałem tylko tyle że jakieś dziewczyny płakały i że jest chamski dla nich i dlatego pytam czy to prawda. W poprzedniej firmie w której pracowałem też był taki jeden mądry co zwyzywał jedna dziewczynę to nie dość że go zwolnili to jeszcze jej chłopak z nim "porozmawiał"

Młodzieniec

Martex ma jeden problem Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy.

Ukr
@Młodzieniec

Chcesz to zapraszam na ukraińską umowę. Będziesz robił ponad 300 godzin za najniższa krajową.

Aleksander
@Ukr

Skoro tak wygląda ukraińska umowa to jak wygląda polska :D? Czym się różni?

@Ukr

Ktoś Cie zmusza do 300 godzin? A mieszkanie, dojazd do pracy i premie wliczyłeś w wynagrodzenie czy to się należy?

Ukr
@Tomek

Nie robiąc tylu godzin, nie opłacałoby się tutaj pracować, ale powiem ze za 300 godzin mam wypłaty jak ty za 168 :)

Krzyś

Dajcie w końcu spokój z tymi kwiatami! To nie ja je kupiłem. Dziewczyny pracujące w Martexie się złożyły i kupiły w moim imieniu, żeby zrobić mi na złość. Nie lubią mnie.

Bobo
@Krzyś

Krzysiu bądź facetem i się nie tłumacz. Wszyscy widzą jak ci ślinka cieknie na widok Olenki

Olenka
@Krzyś

Krzysztof nie kłam! Mi mówiłeś coś innego :( w poniedziałek musimy poważnie o nas porozmawiać

MALEŃKA
@Krzyś

Krzysiu nikt nie lub konfidentów :)

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.