Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

keks

Całkiem przyjemna praca z dobrymi zarobkami.

Grzesiek__

W porównaniu z innymi komisach w których miałem okazję bywać, komis AAA cechuje się przede wszystkim profesjonalnym i fachowym podejściem do Klienta, uczciwością i świetnym doradztwem. Mają bardzo dobre samochody, szeroka oferta zarówno nowych jak i używanych aut, no i ważne jest też to że nie kombinują nic przy cofaniu liczników. Cieszę się, że kupiłem samochód właśnie u nich bo po sprawdzeniu go na stacji diagnostycznej okazało się że kupuję naprawdę świetne auto. Samochodem jeżdżę już dość długo i jeszcze nie miałem z nim żadnych problemów. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Mirek H

Ja też należę do zadowolonych pracowników firmy aaa i całkowicie przyłączam się do pozytywnych opinii na ich temat. Pracuję u nich już jakiś rok czasu i naprawdę nie było ani jednej sytuacji kiedy byłbym niezadowolony i kiedy bym żałował że się u nich zatrudniłem. W AAA są uczciwi ludzie, szanują się nawzajem i szanują też Klientów. Lubię u nich pracować bo panuje tu fajna atmosfera a nie jakiś wyścig jak to bywa w niektórych komisach. Tutaj nikt nie rywalizuje ze sobą, wszyscy są równi i jak trzeba to zawsze sobie pomagamy. Jak trzeba nie raz zostać za kogoś to nikt nie robi problemów. Także praca jak najbardziej w porządku a jeśli chodzi o zarobki to też nie narzekam, wystarcza mi na wszystko i jeszcze mogę zawsze coś odłożyć także spoko.

zikzak

Wcześniej pracowałem w innym komisie ale sam się zwolniłem bo już nie mogłem wytrzymać tej atmosfery. Tam każdy patrzył Ci na ręce i tylko czekali żeby podkablować do szefostwa. Z urlopem też był zawsze problem, wypłaty były wypłacane kilka dni po terminie także z tym też była porażka. W końcu sam postanowiłem odejść z tej firmy i poszedłem do konkurencji - właśnie do AAA. Tutaj wszystko wygląda zupełnie inaczej. Szefostwo wyrozumiałe, uprzejme, pracownicy pomocni, zawsze pomogą, z urlopem nie ma żadnego problemu, zarobki o wiele wyższe niż w tamtej firmie a wypłaty wypłacają bez żadnego opóźnienia. Teraz jestem bardzo zadowolony z pracy. Chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy a nie z przymusu tak jak to było wcześniej...

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

Patison

Pracuje w AAA ponad 2 lata i naprawdę widzę jak tutaj się traktuje Klientów i to nieprawda że nie szanują Klienta i jego pieniędzy. Są uczciwi i nie sprzedają dziadostwa tylko konkretne, zadbane i sprawdzone samochody. Jeśli natomiast chodzi o kredyt czy leasing to zawsze szukają najlepszej i najkorzystniejszej oferty dla Klienta. Także jak najbardziej chwalę sobie chwalę pracę u nich i polecam też ich jako komis i skup.

tiktok

bardzo uczciwi ludzie, polecił mi ich znajomy żebym złożył u nich CV i na szczęście się udało

Nel

Praca ok, zarobki bardzo dobre, fajne godziny pracy, Szefostwo wyrozumiałe. Polecam

Renata
@Nel

Napiszesz więcej szczegółów odnośnie zarobków w AAA Autocentrum? Czy są jakieś premie? Dziękuję za odpowiedź

xc

Nie dość że miła, profesjonalna obsługa to jeszcze bardzo duży wybór samochodów. Kupiłem u nich volvo xc40. To jest najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem. Mega wyposażenie, super zadbany w środku, z zewnątrz tak samo robi wrażenie. Jak zajechałem nim pierwszy raz do pracy to wszyscy byli w szoku. Komis AAA oceniam jak najbardziej pozytywnie, wszystko na wysokim poziomie. Myślę że jeszcze kupię u Was nie jedno auto!!

Toyota

W komisie jakiś czas temu kupiłem sobie Toyote Corolle. Z samochodu jestem naprawdę bardzo zadowolony, super mi się nim jeździ, jest bezawaryjny i wygodny. Codziennie dojeżdżam nim do pracy ponad 30 km także auto jest sprawdzone. Komis śmiało mogę wszystkim polecić. Fajne auta, bardzo duży wybór, obsługa profesjonalna, pomocna i uprzejma. Super!!

Leszek

Pracował już ktoś z was w firmie? Widziałem że szukają pracowników do kilku działów kariera.aaaauto.pl i interesuje mnie atmosfera i warunki zatrudnienia jakie oferuje AAA Autocentrum.

Bartek

Widać że znają się na samochodach, auto dokładnie sprawdziłem na stacji diagnostycznej, wszystko wyszło elegancko, zero problemów także zdecydowałem się od razu na zakup i polecam ten komis wszystkim

Rrrr

też jestem zadowolony, spoko ludzie i uczciwa firma, zarobki bardzo dobre, nie mają ani jednego dnia opóźnienia z wypłatą

Misia

super, naprawdę piszę tę opinię szczerze... firmę mogę polecić wszystkim którzy się wahają czy złożyć do nich CV czy nie i czy kupić u nich samochód czy raczej zrezygnować. Uważam że są uczciwą firmą która przede wszystkim szanuje Klienta i nie ma na celu oszukiwanie ludzi. Gorąco polecam

Emilia
@Misia

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie AAA Autocentrum. Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz napisać na jakie benefity można liczyć podejmując pracę w AAA Autocentrum? Czy pracodawca oferuje możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego?

Domaa

Praca ok, ludzie w porządku, nie narzekam. Oby tak dalej

Emilia
@Domaa

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie AAA Autocentrum, jednak Twoja opinia nie zawiera zbyt wiele konkretnych informacji. Może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? Jak oceniasz takie aspekty pracy jak wysokość zarobków, możliwość uzyskania premii? Czy w firmie jest szansa zdobycia podwyżki?

Volvo

komis polecił mi kolega i dobrze że u nich kupiłem samochód. stan techniczny super, nic nie dołożyłem do niego a samochodem jeżdżę już ponad rok także serdecznie polecam ten komis!!

tak

zgadza się, zarobki bardzo dobre i fajna atmosfera. ludzie wyrozumiali

Jakub
@tak

Również chciałbym dowiedzieć się coś więcej o wynagrodzeniu. Napisałeś, że zarobki są bardzo dobre. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź pod tym kątem i napisać, jak dokładnie one wyglądają? Chciałbym zweryfikować, czy są adekwatne do ilości obowiązków, które mamy do wykonania.

polecam. uczciwy pracodawca, zarobki oczywiście jak dla mnie wystarczające. od dawna chciałem pracować w komisie i w końcu się udało :)

Marzena

Wow super, że możemy znaleźć tak dużo pozytywnych opinii o firmie. Powiecie nam coś więcej o pracy? Jakie godziny obowiązują na poszczególnych stanowiskach? Z waszych wypowiedzi możemy wywnioskować, że ich ilość jest adekwatna do otrzymanego wynagrodzenia. Czy pomijając wynagrodzenie podstawowe AAA Autocentrum oferuje premię uznaniową bądź benefity pozapłacowe?

AAA polecam

wcześniej robiłem w innym komisie, nie będę mówił gdzie, i powiem szczerze że tam nie zarabiałem tak dużo jak tutaj,do tego szef nie zawsze był wyrozumiały i miał swoje humorki. Tutaj każdy cie traktuje poważnie i profesjonalnie i zawsze starają się być wyrozumiali.

misiek20

Bardzo wyrozumiałe szefostwo. Firmę polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum