Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

4.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AAA Autocentrum

Justyna

Niestety z powodów osobistych musiałam zrezygnować z pracy w AAA ale nie powiem o nich złego słowa. Bardzo dobry, uczciwy pracodawca, firma solidna, profesjonalna i szanująca pracowników

Karol
Klient

kupiłem auto w leasing, raty mam idealnie dopasowane także jestem zadowolony

Ann

jak dla mnie pracodawca na medal

Justyna

Marek Nowy wpis
@Justyna

Z uczciwością i szanowaniem pracowników akurat ta firma nie ma nic wspólnego.

Justyna Nowy wpis
@Marek

Czemu tak uważasz? Co dzieje się w takim razie w firmie nie tak?

Grzesiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Omijać. Chora firma. Jako pierwsza praca ok. Później łatwo zrozumieć jak podle zasady tu panują. Niech pisane na zamówienie będą tego najlepszym przykładem. Kto stosuje takie praktyki? No właśnie resztę sobie dopowiedz.

Paolo

Ponad przeciętne zarobki, fajna atmosfera w firmie, ale zagraniczna "góra" będzie traktowała Cię jak śmiecia, i zrobi wszystko żebyś nie zrozumiał systemu wynagrodzeń zmieniającego sie jak kartki w kalendarzu. Firma skrajna, z jednej strony z ręką na sercu mogę polecić pracę w tej firmie, z 2 odradzam. Trzeba przekonać się samemu, ciekawe doświadczenie które napełni Twoje konto i zrujnuje Ci psychikeę

Ilona
@Paolo

O co chodzi z tym zmieniającym się systemem wynagrodzeń?

@Ilona

Raz płacą Ci za sprzedane auta, raz za obsłużonych klientów, nie wchodząc w szczegóły zawsze będzie tak żebyś nie mogla normalnie zarobić. Mobbing, chaos na porządku dziennym, są dziesiątki ciekawszych pracodawców w Warszawie i okolicy. A pozytywne komentarze pisane na zlecenie potwierdzają że ro chore miejsce

Renata
@Paolo

A z jakiego powodu mieliby tak robić? Takie działania byłyby legalne względem zawartej umowy?

Marek Nowy wpis
@Renata

Umowa jest tak skonstruowana, że są "na prawie" A Twoje zarobki zależą tylko od ich widzi misie. Ten pracodawca to absurd wyrwany z lat 90

Olo
Kandydat

Jestem bardzo ciekawy ile może zarobić sprzedawca samochodów?!? Powiedzmy we Wrocławiu?!? Jak wyglądają warunki pracy???

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do AAA Autocentrum. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Julia

zarobki w porządku, ludzie też super także atmosfera bardzo fajna, polecam

Iwona
@Julia

No to elegancko, a pracodawca jakoś dba o atmosferę między wami że jest tak dobrze? Macie jakieś integracje itp?

Lila

pracuję w biurze, bardzo dobre zarobki, świetna atmosfera

Natalia
@Lila

na jakim stanowisku robisz i od jak dawna jesli mozesz zdradzic ? atmosfera dobra wsrod pracownikow czy z kierownictwem tez idzie sie dogadac, bo to dla mnie wazniejsze niz sama kasa zeby nie było spiec ;)

K. Matuszewski

pracuję ponad 4 miesiące w AAA i jestem zadowolony. Dobre zarobki, super atmosfera

Natalia
@K. Matuszewski

o jakims konkretnym dziale piszesz ze super atmosfera czy ogolnie w calej firmie jest fajnie i gdzie nie pojdziesz mozna sie dogadac?

Pracodawca

Aktualność
Dominika

pracuje i jestem bardzo zadowolona :)

Renata
@Dominika

Hej, a z czego tutaj najbardziej jesteś zadowolona i jak długo pracujesz? Ktoś jeszcze podziela tę opinię o satysfakcji z pracy u nich czy raczej wręcz przeciwnie?

Ann

jak dla mnie pracodawca na medal

Polecam

dobre warunki, super atmosfera - dla mnie to jest najważniejsze

Sławo

polecam. pracuję w aaa i jestem bardzo zadowolony

Magda

wczoraj minął dokładnie rok odkąd zaczęłam tutaj pracę. Polecam

Krzysiek

Po rozmowie kwalifikacyjnej dość szybko do mnie zadzwonili. Cieszę się że mam tę robotę

AAA

już u nich nie pracuję, ale pamiętam że byłem bardzo zadowolony bo zarobki naprawdę spoko

Nowy

pracuję od niedawna ale super ludzie. Polecam

Stefan
@Nowy

O, to najważniejsze, atmosfera jest mega istotna, także super, że jesteś zadowolony. A jak oceniasz kasę? Też powiedziabyś, że super? :D

Nicki

pracuję ju,ż bardzo długo u nich. mam super kolegów, super zarobki i świetną atmosferę w pracy

Edyta
@Nicki

Super to czytać! :) A czy mogę się od Ciebie dowiedzieć jeszcze jak wyglądają te super zarobki? :) Co się składa na wypłatę? Są premie/prowizje? Jest zapewniana stała podstawa?

robie_to_co_lubie

dość szybko udało mi się załapać do nich do pracy i jestem zadowolony, w końcu robię to co lubię

jr111

pracowałem wcześniej w innym komisie ale AAA jest zdecydowanie lepszą firmą która szanuje swoich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 30 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AAA Autocentrum?

Liczba opinii klientów firmy AAA Autocentrum, to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AAA Autocentrum