Opinie o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IZO-BLOK S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IZO-BLOK S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IZO-BLOK S.A. w Chorzów

obiektywny

Sprawa jest prosta. Jest to praca jaka jest. Każdy jest panem swego losu. jeśli chce tam pracować, to będzie. JA juz tam nie pracuje prawie 2 lata i nie powiem, bo nauczyłem się ciężkiej pracy w izo, choć teraz mam o wiele lepiej. najwazniejsze jest to zeby z kazdej pracy wyciagac cos pozytecznego. Pozdrawiam wytrwałych ;)

a ja nie narzekam , uwarzam ze kierownictwo jak najbardziej zachowuje sie odpowiednio . jesli chodzi o szkole to jesli czlowiek porozmawia normalnie z kierownictwem mozna cos pomyslec ja sie ucze i pracuje jakos mi nikt problemu nie robil . jesli ktos chce pracowac to nie robi problemow a te opinie to chya wystawiaja pracownicy ktorzy popracowali 3 tyg i zostali zlapani na pijanstwie i teraz sie chca mscic. a jesli chodzi o przywileje to co jak cos ale w tych czasach ciezko o prace na umowe o prace n ie wspominajac o wczasach pod grusza itp . JA JESTEM ZADOWOLONA I NIE MAM ZASTRZEZEN . ALE ZEBYY SIE PRZEKONAC TRZEBA PODJAC PRACE I SPROBOWAC(usunięte przez administratora)

mimoza

Praca dla ludzi bez życia osobistego, praca na magazynie ciężka piątki świątki i niedziele swięta! płacą setki fakt wczsy pod gruszą też ale jak ktoś napisał duzo ludzi o niespełnionych ambicjach każdy chce rządzić i być kierownikiem... każdy każdego obgaduje... na konfekcji chociaż maja wolne weekendy a ja nie pamiętam kiedy niedzielę wolną miałam... na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali co innego a w rzeczywistości jest.. guzik

tom

wiecie co swiadczy o firmie? ile osob przewija się przez firme. Im więcej tym gorzej. A w Izo jest ich naprawdę dużo. Co chwile nowi pracownicy. Może na magazynie nie jest tak zle. Ale na produkcji to co 2-3 tyg ktoś nowy. A już nie wspomnę o pośredniku pracy AAS. Z ta Pania podpisuje się umowy na smietniku gdzies na hali lub w samochodzie hehe. A trzeba powiedzic ze wczasy pod grusza wynoszą 700zl premia roczna 300zl i na karpika 50 zl to sa realne zarobki. Także Twój wybór. Ale na produkcji niema opierdalania się.:D

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
były

nie wiem jak teraz ale jak ja tam pracowalem to zalezy bo kobiety zazwyczaj pracowały jako pakowacz ( pakujesz komponenty do form (klucze itd..) to miały weekendy wolne ale 3 zmiany, a jak dostaniesz sie na brygade na magazyn to robisz normlanie weekendy tez 4 dni praca 1 wolny. wiec nie wiem co moglo sie pozmieniac ze kobity nie robia weekendow.

ojej

i nastala cisza....

dżaba

a pracujesz tam obecnie??

Silesia Lnd
@dżaba

Kobiet jest dużo.

dżaba

Ja wlasnie jestem zainteresowana praca w tej firmie:). i mysle ze gorzej niz na Niedzwiedzincu byc nie moze...:) nie rozumie tylko watku od MAŁPY : "Baby, które tam robią, mają luksus. Weekendy wolne, co chwile kawka, herbatka, siedząca robota i jeszcze marudzą. Wrzuć jej karton czy palete bo ona nie da rady, a zarabia tyle co facet;)" -od kiedy to baby maja wolne weekendy?? skoro wszyscy ponoc pracuja na 4-ro brygadzie... znajdzie sie ktos mily co mnie wdrozy??

CiEnIu
@dżaba

Przyjęcia są przynajmniej ostatnio znów były z tego co mi wiadomo. Złożenie CV w niczym ci nie zaszkodzi. A jak masz nóż na gardle myślę że nie masz się co zastanawiać. Zawsze masz te 3 miesiące na obadanie terenu w IZO :P

CiEnIu

No i właśnie o takich czubkach pisałem. Żenada totalna. czy twoja kultura osobista zna jakieś inne słowa ? Poczytaj co napisałem dwa posty wyżej. Co do pana (usunięte przez administratora) to ma coś w sobie co denerwuje ale może to jest taki typ człowieka a co do pana (usunięte przez administratora) czytaj wyżej a nie wypisuj takich pierdół. Napisz coś normalnego i z sensem. (usunięte przez administratora)

dżaba

aha i w jakim przedziale wiekowym sa pracownicy?? ... duzo jest wogole kobiet?

Mamut

Są dalej przyjęcia? Warto się zatrudnić? Napiszcie bo mam nóż na gardle, jak ta 4 brygadowka?

mrowka
@Mamut

kadra kierownicza sredniego szczebla ponoc bardzo wulgarnie i niecenzuralnie odnosi sie do pracownikow.Ponoc przeklinanie w modzie i do tego zwykly pracownik to bardzo maly pionek u tego ktory dorwal sie do stanowiska nawet tego sredniego.

jakim pomysłem na siebie Panie Marcinie(kierownik k)? Chcecie ludzi którzy będa pracować jak masyzny i najlepiej aby się nie rozwijali w żaden sposób, bo wtedy będzie łatwiej nimi manipulować. Jak ktoś chce iść na studia i chce weekendy wolne i pracować od pon-pt to usłyszy" to wybieraj, albo praca albo szkoła" to o czym to świadczy? że najlepiej żeby pracownik nie podwyższał swoich kwalifikacji bo będzie wtedy z serii tych " trudnych". Więc uważam, że pomysł na siebie to tylko taki aby zarabiac 1600 do konca zycia i nic wiecej z niego nie mieć. Pozdrawiam, manipulujcie dalej ludzi, życze zmian na korzyśc pracowników, oraz rozwoju firmy.

ja tam nie narzekam na prace w izo bloku. mogłoby byc lepiej jakby kierownicy byli bardziej dla pracownika otwarty na jego problem i to co zauwazy w pracy. kierownicy powinni sie ustalic co jest dobre czy złe w elementach. poniwaz jak sie cos pusci do klienta i jest reklamacja to zawsze dostanie szary pracownik w (usunięte przez administratora) a kierownik co pozwoli puscic zły element to jest zawsze nie winny. a powinno byc ze kier. dostac w d... z zapytam sie kierownika czy dobry element 1 powie złom wyrzucic za chwile inny kierownik powie puscic klient weznie. przyjdzie reklamacja to szary pracownik dostanie premie 0 zł. i jaka to sprawiedliwosc. jedynie wazne tez ze za setki płaca a nie gadaja ze trzeba wybierac godziny. a jezeli ktos w swieta i tak płacone jest. albo daja urlop wiec nie jest zle.

tdkw

Firma dla ludzi z pomysłem na siebie i pracę. Jak sie przychodzi tam pracować to mozna i zarobić. Firma sie rozwija i jest stabilna. Sa premie roczne, na święta, wczasy pod grusza itp.

kierownik k
@tdkw

Stary jaka premiera :-):-):-):-):-):-)ty chyba premi żeś nie widział hihihihi:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

on

Praca na maszynach to niezla jazda. Ani chwili żeby odetchnąć. Maszyna musi pracować non top bo inaczej nie zrobisz normy. A jak się cos spierniczy to już masakra. Załozmy ze cykl maszyny trwa średnio 200 sek. w tym czasie musisz wypatrzeć bledy bądź jakies inne usterki z elementow co maszyna wypluła a wypluwa od 1-32 elementow naraz, każdy element oglądasz sprawdzasz co jakiś czas wazysz układasz odpowiednio na wozku wypisujesz mini raport ile na wozki czas schnięcia czy wszystko ok itd.jak wozek pelny odprowadzasz pod suszarnie bierzesz nowy dojeżdżasz pod maszyne, no i teraz druga maszyna tak samo elementy z niej wypadają sprawdzasz układasz wazysz raporty odwozisz itd. No zapomniałem ze jeszcze utrzymujesz pozadek na stanowisku MUSISZ sprawdzać czy maszyna nie zamyka się z jakims elementem w srodku co nie wypadl jak się cykl skonczyl bo będzie masakra. a to wszystko za najnizsza krajowa plus premia UZNANIOWA 400 zl brutto - raz jest raz niema. Ale na rozmowie kwalifikacyjnej to można by się spodziewać ze tam promy kosmiczne buduja. No i 4-ro brygadowka jak masz 1 weekend wolny na 3-4 miesiące to trzeba się cieszczyc taki grafik. p.s. pisze to po to ze będziesz wiedział/ła jakie tu warunki panuja na produkcji zanim się przyjmiesz. pozdro

pompa

IZO BLOK :) 4 brygadowka 3 zmiany. 4 dni pracujesz 1 dzien wolnego. np: sobota niedziela poniedzialek wtorek, sroda wolne czwartek piatek sobota niedziela.. i tak w kółko.. Pracując tam miałem wrarzenie, że moje zycie tylko składa się z pracy. Ludzie niektórzy zajebisci i nie wiem co tam robią... ale niektórzy niespełnione ambicje maja i pracuja za damski .... i jak ktos wyzej napsial nadaja na kazdego zeby sie przypodobac za jakies gorsze premi.. brutto. Za kazda (usunięte przez administratora) obcinaja premie. Ogolnie zarobki z tkz (setkami) sa fajne. Ale nocki i weekendy sie pracuje... wiec to jest praca dla ludzi ktorzy nie maja zycia prywatnego. Prawda jest taka ze jakby byl koniec swiata to w izo-bloku i tak by pracowali. wigilie, sylwester itd... takze to bylo do ... 9 miesiecy pracowalem i dziekuje ;) lepiej zarobic mniej ale miec zycie prywatne i cos z niego a nie tylko izo izo izo. pozdrawiam.. tych co musza znosic Kilerowskie zagrywki ;) A ogolnie to polecam ludziom skonczyc studia i zebyscie nie musieli dla nikogo pracowac. bo wtej pracy wykorzystuja to ze nie macie gdzie isc i beda wami pomiatac;) .

nolek

Na początku wydawało się że praca będzie ok ale już po kilku tygodniach pracy nie do końca wyglądało to zgodnie z obietnicami na rozmowie kwalifikacyjnej za wszystko ucinanie premi non stop nerwówka i ta kadra zarządzająca porażka szczególnie kierownik (usunięte przez administratora)wiadomo o kogo chodzi.Ludzie ok gdyby jeden drugiego nie (usunięte przez administratora)

Prezesss

Warunki pracy ok. Wypłaty zawsze na czas . Główny kierownik porażka nie interesuje się robotą a tylko wprowadzaniem zamentu i nienawiści wśród pracowników . Każdy na każdego nadaje aby tylko przypodobać się kierownikowi. I co najlepsze tam można podobno zostac inżynierem bez studiów . Śmieszny system czterobrygadowy i obcinanie premii za cokolwiek . Ogólnie robota była by wpożo gdyby nie fałszywe kierownictwo .

Robotnik ;-)

Czy ktoś napisze coś o tej firmie???

Zostaw merytoryczną opinię o IZO-BLOK S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w IZO-BLOK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IZO-BLOK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IZO-BLOK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IZO-BLOK S.A.?

Kandydaci do pracy w IZO-BLOK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IZO-BLOK S.A.
3.8/5 Na podstawie 233 ocen.
  • ul. Legnicka 15
    41-503 Chorzów