Opinie o New Pinto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie New Pinto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie New Pinto Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Pinto Poland w Bielsko-Biała

gość

Fajnie, ale chciałabym żeby ktoś odpowiedział na moje powyższe pytanie.

gość

Chciałam się dowiedzieć jak długo można tam popracować.Czy też stosują politykę zawracania głowy i zwalniają po miesiącu lub trzech?

!

Pan Prezes tego nie widzi?Przecież On tam rządzi.

byla pracownica zakladu

Mi sie dobrze pracowalo u [usunięte przez moderatora]. Nie dugo pracowalam na jego zmianie.Ale podobalo mi sie.Swietny kierownik a te zle opinie to pisza napewno byle pracownice. Danuta jest bardzo mila. Teresa jak to Tereska lubi sobie pokrzyczec ale tak to tez jest fajna. Beate pamietam ze zmiany tego chudego patyka ale nigdy na nia nie narzekalam za to Majka zgadzam sie powinna trafic na tasme razem z pania mozolowa:] A szef jest jak najbardziej ok :) Pozdrowienia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie New Pinto Poland? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
***

Ja nie narzekam na nikogo a kierownik Robert jest najlepszym z kierowników.Pozdrawiam Pana Roberta Danke która jest spoko,Beatke,Tereske,i Ewę i wogóle całą zmiane Cinala:)

bo we mnie jest seks

liderki uwazaja sie za nie wiadomo kogo :D jakie to one sa wazne itd buahaha a sa wysmiewane przez cala firme. Dance to juz w ogole odwalilo. A jak przychodzi jej zastepowac Roberta to nie czesc a dzien dobry trzeba powiedziec pani kierowniczce :pMarzy sie jej by rzadzic ludzmi ale moze sobie o tej posadzie pomarzyc. Robert to dobry kierownik i zadna z nich nie jest wstanie go zastapic.

wszystko by było oki gdyby nie znęcanie sie liderów nad pracownikami ich jedynym celem jest poniżyć i zgnoić człowieka włoch nie jest nic winien bo jego praktycznie nie ma na firmie !!! widze ze pisza tu głownie osoby zwolnione...

boze jedyny

tak wam zle to sie zwolnijcie:| Lazicie ciagle kurzyc. Do ubikacji spokojnie mozecie isc. Same jebiecie jak głupie. Kto wam karze tyle robic? Wiecie jaka macie norme to po co tak napiepszacie? Przez wlasna głupote musicie potem wiecej robic. Pokazujecie ze mozna wiecej to wam kazuja wiecej robic!! Normalne chyba nie? Jak głupie napiepszacie ale same tak specjalnei robicie by potem siedziec na (usunięte przez administratora) juz pod koniec zmiany. Wszystkie na tych igielkach takei madre. Nawala nie wiadomo ile a potem ida kurzyc po 20 minut siedzac na palarni a reszta kobiet musi machac rekami by to zrobic a te wstana wielkie panie i zadowolone. a jak przyjdzie im robic na innym stanowisku to wiecznie zasypane. A potem gledzicie, ze duzo trzeba ze kaza wam (usunięte przez administratora) itd zalosne. Co to za brednie jaki [usunięte przez moderatora]? Fakt kasy nie duzo ale nie przesadzajcie. Jakbyscie tak nie napierdalaly to by piatki byly.Trzeba bylo sobie szanowac robote:p

hej

Robert to cool gosc :) Bardzo fajny kierownik :)

ja mi sie dobrze pracuje

jest po rozwodzie:) Chyba:)

anonimka

Czy ktoś wie czy prezes jest żonaty?

Pan Rober człowiek który nie nadaje się na tą funkcje sterowany przez pracowników brak własnego zdania i obiektywizmu kompletna porażka !!!

to ja

Bzdura!!!! jak to można nazwać normalną pracą nic nie ma żadnych dodatków i motywacji do pracy tylko niewolnicza harówa a jak były upały to w ramach formalności dorzucił jedną dodatkową przerwę 5 minut Skandal !!! i oczywiście Pobieranie Bezprawnie 50 zł za urlop na żądanie. Tojest zakład gdzie żeruje na biednych ludziach . Tam trzeba Związków Zawodowych !!!!!! Koniecznie

Witam! Uwazam ,ze Praca w tym zakladzie jest naprawde ok! Pracuje tu juz dosc dlugo zeby wiedziec co mowie.Wystarczy sie po prostu zaaklimatyzowac i odpowiednio ustawic ;0 ,a bedzie dobrze. Poza tym premia co pol roku jesli zasluzysz i nadgodziny mozna czasem sobie zrobic. Wyplaty na czas oraz naprawde fajni szefowie. Tu pozdrawiam Pana Roberta!! moja filozofia dotyczaca tego miejsca pracy jest taka: przychodzisz ,odwalasz 8 godz i wychodzisz i tyle!!

Ela

Właściciel patrzy czujnym okiem to wszystko powinno grać.

bez nicka

a mnie sie dobrze pracuje :) Pozdraiam całe ciecie :D

Jest Państwowa Inspekcja Pracy , tam należy zapytać. Urlop na żądanie wlicza się do urlopu wypoczynkowego. Jeżeli w New Pinto pracownik musi płacić za należny mu urlop tzn., że coś jest nie tak.Widocznie właściciel nastawiony jest wyłącznie na własny zysk i prowizje.

???

Czy można ściągać pracownikowi z wypłaty 50,00 zł. netto za urlop na żądanie? Dlaczego trzeba płacić za coś , co się ustawowo należy?

gość

Myślicie że w innych zakładach jest lepiej?Dla porównania ECI (były Cabind) za Włochów to było super a teraz dorwał się do władzy polak to dopiero porażka.Tam jest więcej dyrektorów niż pracowników.Niektórzy z Waszych pracowników wiedzą o czym piszę bo tam pracowali.Polak to dopiero nie ma szacunku dla drugiego Polaka.Jak trzeba zwolnić pracownika z prod. to mówią że jest kryzys a za parę dni przychodzi kilku biurowych i po kryzysie.Wesoło!!!!!

jupi

pracowałam w pinto i nie narzekałam jakos specjalnie. zalezy jak do tego podejdziesz. jak w kazdej pracy wymagają ale czy ja wiem czy było tak żle?...nie bierzcie sobie aż tak bardzo tego wszystkiego do serca a będzie łatwiej,pozdrawiam wszystkich pracowników :)

Zostaw merytoryczną opinię o New Pinto Poland - Bielsko-Biała

New Pinto Poland
2.6/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Podwale 65
    43-300 Bielsko-Biała