Opinie o Optima SA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optima SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Optima SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima SA w Gdańsk

dick

Jak masz skrupuły to nie pchaj się do tej firmy.Tu trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora).Poza tym za jakiś czas ciebie także (usunięte przez administratora)

KRR

pisz do dyr regionu (usunięte przez administratora)i nie czytaj tych bzdur tutaj, w każdej firmie jak się robi duża trafią się(usunięte przez administratora)

zainteresowany

Mam pytanie odnośnie Łodzi. kilka razy mnie namawiano na złożenie papierów do firmy na Kierownika. Ale czytając forum i słuchając "życzliwych" zgłupiałem. Interesuje mnie konkretnie Łódź i okolice, jaka atmosfera, kasa czy faktycznie wyniki takie cacy itp. Nie chcę w coś wdepnąć więc z góry dziękuję, tym bardziej, że z tego co wiem obsada jest pełna, nie wiem czy kogoś chcą zwolnić czy nowy etat. Pozdrawiam wszystkich.

aaaa

awans za lojalnosc proste, jak bedziesz robiał co ci każą to będziesz bezpieczny a jak zaczniesz się stawiać to skończysz poza firmą, typowo amerykańskie podejście, prosto do celu i nie ma zmiłuj

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
siódme nie kradnij

Przestań pisać takie bzdury.Człowiek o którym tak źle się wyrażasz to manager o czystych rękach.Jest zasadniczym filarem który miał i ma niebagatelny wpływ na jej wielki rozwój.Drugą taką osobą jest oczywiście(usunięte przez administratora).To także osoba o kryształowej przeszłości i wielkich zasługach dla tej firmy.Ci dwaj Panowie to postaci wybitne i niezastąpione, to żywe wizerunki tej firmy to przyszłość i przykład dla wszystkich pracowników.Przynajmniej tak o sobie mówią i takiej oceny oczekują od swoich podwładnych. A na koniec ...(usunięte przez administratora)

luzak

Także jestem kierownikiem tej firmy.Nie jest tak źle jak niektórzy piszą.Zasadnicza rzeczywiście głodowa ale można zdrowo ich rąbnąć na kilometrówce.Trochę sprytu i jesteś ustawiony nawet w takiej firmie jak ta.

PRACOWNIK111

Jeśli chodzi o twoje pytanie, to podstawa śmieszna wiecej zarobisz w sklepie spożywczym za kasą ,jeśli chodzi o premie to sumy są ok. ale praktycznie nie do zrealizowania (kosmos) może jeden parametr w miesiącu a to nic ci nie da do tej smiesznej podstawy . Decyzja należy do ciebie zastanow się dwa razy zanim wdepniesz w to . Pisze to jako kierownik jeśli nadarzy się okazja to spadam z tej firmy jeśli chcesz zostac przedstawicielem to odpuść od razu nie zarobisz na nic jeśli zaczynasz od zera a nawet jak masz jakąś liste to się nie rozwiniesz w tej firmie bo zasady sprzedaży nowych to porażka.

do ktoś - 2011-07-14 13:42:48 regionalny nie jest od wizyt, ale od analizowania danych i zarządzania a to jemu wychodzi bardzo dobrze, więc zamiast pisać po nocach na forach lepiej zajmij się swoim terenem, bo masz ciagle czerwoną flagę złotko haha ja juz dawno nie pracuje w tej firmie i dzieki bogu...poza tym nie mow do mnie zlotko bo jestem facetem.....

Na Grunwaldzką.

czytelniczka

Dzięki za odpowiedź, wysłałam swoje dokumenty aplikacyjne, teraz pozostaje mi czekać aż ktoś się odezwie. Próbowałam dzwonić ale jest dziwny sygnał, może lepiej byłoby pojechać osobiście, tylko nie wiem czy na Grunwaldzką, czy na Polanki, bo są dwa adresy w internecie?

callcenter

podstawy są rynkowe, do tego premia, godziny elestyczne, dużo zależy od ruchu i jak się dogadasz, atmosfera i kierownictwo OK, dobre szkolenia, firma rośnie

czytelniczka

Mam pytanie. Czy jest ktoś z Gdańska? Jakie są zarobki na windykacji-podstawy, po ile godzin się pracuje, do której najpóźniej. No i jeszcze jedno czy istnieje prawdziwy(usunięte przez administratora) ? Czy warto aplikować do tej firmy. Mam nadzieję że ktoś mi odpowie bo jestem bez pracy z jednego (usunięte przez administratora) ..na się wydostałam i nie chciałabym wejść w następne. Pozdrawiam.

do ktoś

ktoś...

Tego jeszcze w żadnym filmie nie grali!!! (usunięte przez administratora) został dyr...zastanawiam sie tylko od czego, chyba od ściemniania!!! Przedstawiciel Kierownik Dyrektor cóż za fenomen...widzę że teraz awans jest za siedzenie w biurze bo tego pana w terenie sie nie oświadczy...jak długo znam tę firmę zarządzanie terenowe przy udzielale (usunięte przez administratora) rzadko się to zdarza!!! gratuluje pomysłowości ,niewątpliwie jego podwładni (chociaż itak każdy pracuje dla siebie, a nie dla niego)będą uważać go za \"przykład\" o autorytecie nie wspomnę w łódzkim słowniku takie słowo nie istnieje!!!

zgadzam się

Bo co byś nie napisała to zawsze znajdzie się taki, co mu nic nie pasuje i najlepiej jak wszystko zrobią za niego. A jak ktoś ma pomysł i coś chce zrobić to go inni wyśmieją. I dobrze, niech się śmieją, ale mi to wisi bo ja mam kredyt mieszkaniowy i będę robić swoje. Firma jest wypłacalna, jak zrobie swoje to mi zapłacą, a byłam już u takich, co to góry obiecują a jak przyjdzie co do rozliczenia to się zaczynają korowody. Ale idź i se próbuj jak ci tu nie jest dobrze i jak ci robota nie potrzebna to daj miejce innym.

do stef

jasne! tacy jak ty zawsze wszytsko wiedzą i każdy pomysł jest dla nich do(usunięte przez administratora) ale ciekawe ile zarabiasz? tacy jak ty (usunięte przez administratora)osiagają i dlatego krytykują wszytsko i wszystkich

stef

Zwiększ człowieku dawkę jaką zalecił lekarz, Po tak silnym ataku euforii nastąpi nagłe pogorszenie i znajdziesz się w (usunięte przez administratora)

ja1234

btw gdyby istniało takie forum, trochę osób pewnie by się nauczyło paru przydatnych rzeczy:)

ja1234

no to powinno się wprowadzić proste zasady. Za narzekania i off topy - ban, forum wyłącznie dla aktywnych, zarejestrowanych użytkowników z loginem i hasłem firmowym. Kilka działów bez żadnego hyde parku, np wzory wypisywania umów, rozliczeń tygodniowych ect, windykacja klientów, proponowanie wznowień itd. Ci, którym na tym co robią zależy na pracy i na kasie pewnie chętnie by czytali. Ostatnio miałem trochę wolnego i postanowiłem pomóc znajomemu przedstawicielowi (też jestem przedzstawicielem). Robił zbiórki na poziomie 30-50% kwoty wygenerowanej, a jak ja się z nim przeszedłem z nudów zrobiło się 120%. Potem tylko wielkie oczy - jak to możliwe.

tylko że takie forum służyłoby do narzekania a nie do wymiany spostrzeżeń i wszyscy dobrze o tym wiemy ale mimo wszystko jestem za:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Optima SA - Gdańsk

Optima SA