Opinie o Optima SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Optima SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Optima SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima SP. Z O.O. w Gdańsk

Paulina Nowy wpis

Powiedzcie coś wiecej o tej firmie?

eja Nowy wpis

Lubię atmosferę w Optima SP. Z O.O. za: Bardzo dobrze mi się pracowało. Kadra menagerska na poziomie. Elastyczne grafiki, brak cech korpo.

Bogdan Nowy wpis
@eja

Jak długo pracowałaś w firmie Optima? Możesz napisać, co takiego wpłynęło na to, iż aktualnie już tam nie pracujesz? Chciałbym, abyś przedstawiła szczegółowo, jakie warunki zatrudnienia oferował pracodawca? Można było liczyć na umowę o pracę, czy raczej na początku pracodawca oferował umowę zlecenie? Opisz proszę, jak to wyglądało.

Zawiedziona Nowy wpis
@Bogdan

Pracowalam 8 miesiecy omamiona obiecankami zmian oferowanymi przez kierownika, praca na caly dzien, duzy teren, bilam swoje auto za umowe zlecenie i wynagrodzenie prowuzyjne, czyli ok 200 zl miesiecznie, czemu tak dlugo?.... Bo obiecywali zmiany, firma bez ambicji, nie wykazujaca szacunku do pracownika, jednym slowem...firma kant (usunięte przez administratora)pracuje sie za darmo i na dodatek doklada do interesu

Nie Nie Nie dla nich

Mnie interesuje z jakiego powodu ten chłam ma w ogłoszeniach na portalu o pracy status "superoferta"? jakie są kryteria? Bo jeśli wyzysk za marną prowizyjkę od wyegzekwowanych kwot i przeniesieniu wszystkich kosztów na windykatora to superpropozycja to zaczyna być smiesznie

Linki

Masakra. Praca dla bogatego kamikaze..

Windykator Terenowy

spotkanie w kawiarni.Ingorancja rekturera(kierownika ds windykacji)objawiająca się deprecjacją umiejętności i doświaczenia kandydata.warunki - dno. badziewna prowizyjka od kwot wyegzekwowanych. bez zwrotu kosztów. sprawy stare,przemielone. wymagają podpisania weksla.

w zasadzie to nie było merytorycznych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Badziew

Zrozumcie : praca na prowizji w takich firmach gdzie zleceniodawca ma wiedzę, że sprawy przerobione zostały już wielokrotnie (od wierzyciela poprzez kilka innych podmiotów), sprawy "przedawnione" i przerzucenie wszystkich kosztów na windykatora to po 1 wyzysk, po 2 to nie "firma" daje wam te 10 czy 15% ale....wy im oddajecie 90%. I powtórze to dziadkowi w taniej flaneli i przekaż to swoim "bossom"- goń się z takim wyzyskiem. goń się z wekslem. goń się ze wszystkimi kosztami po mojej stronie. a te 10 czy 20 procent prowizji od zera to przeznacz na lepszą koszule.

Natalia

@Badziew jak rozumiem - wziąłeś udział jedynie rekrutacji i swoja opinię budujesz na tym, co usłyszałeś na rozmowie? @potwierdzam a czy Ty byłeś zatrudniony w Optima? Dla osób szukających pracę na pewno bardzo istotne staną się sprawdzone informacje na temat poziomu wynagrodzenia w firmie. Jak naliczane są więc prowizje, o których wspominacie?

@Natalia

Od kwot odzyskanych. Przy należnościach starych, przemielonych przez kilka innych podmiotów, z docieralnościa niską i przerzuceniu wszystkich kosztów na windykatora to 10 czy 20 % od .... od zera to jest wciąż zero. symulacja : 100 spraw, zastajesz 5 osób(sprawy 10 letnie więc taka jest realna docieralność), spłacają ci 2(skuteczność 50 procent przy przemielonych starych śmieciach). koszty: 100x10 (obszar miasta i gminy) = 1000 zł, przychód: 2x2000 zł (na tyle wynegocjujesz raty), zysk 20% z 4000 = 800 zł. jesteś do tylu 200 zł. A Natalia w tym śmietniku naciągającym ludzi pracujesz? czy jesteś trybunem ludowym? pomyśl weksla powinien być spenalizowany. I tego typu praktyki zakazane.

Teren
@Badziew

Bledy.po 1 nikt nie wplaci 2k.po 2 prowizja blizej 15 czy 10 niz 20.Wiec doloży sie więcej niż 200 zł.Na prowizje radzę iść tylko na nowych,świeżych sprawach.Na 10 letnich to tylko strata czasu i kasy.

Badziew

Rozmowa ws posady/zleceń na windykację terenową. podtatusiały ignorant (nie zapomne ci chlopaku określenia ze moje 15 lat w windykacji to "ma pan jakies tam doswiadczenie") w biednej,taniej flanelce. dalej-do obslugi mają stare śmieci (do 10 lat), z docieralnością w okolicach 5% (w porywach), przemielone, przewałkowane.za to prowizyjka. bez zwrotu kosztów. wiec jak na dzisiejsze warunki do nie jest to nic czym warto by sie zainteresować. ot szukają jeleni, ktorzy będa próbować coś na tym ugrać. starzy wyjadacze po raz n-ty trafia na te same nazwiska,adresy ;) co ciekawe ten badziew oczekuje podpisania weksla. chlopaki macie g. do zaoferowania i powinniscie ze szcześcia kiciac jak traficie jelenia, ktory będzie dla was jezdzil.

Potwierdzam
@Badziew

Szukaja naiwnych do pracy za prowizje.

rr

cześć, widziałem że teraz firma Optima Sp. o.o. prowadzi całkiem spora rekrutację, mozna aplikować na przykład na stanowisko przedstawiciela w Radomiu

Zostaw merytoryczną opinię o Optima SP. Z O.O. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Optima SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Optima SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Optima SP. Z O.O.