Opinie o Optima SA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optima SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Optima SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima SA w Gdańsk

Praca dla (usunięte przez administratora) Lub tych co mają swoje pożyczki które muszą spłacić!!!!!!!

gość

Poszukują przedstawiciela w Żurominie. Jakie tam są zarobki i do kogo można zadzwonić?

unthinkable

witajcie Mam pytanie co do pracy w call center w Optimie w Gdańsku, ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń i nie wiem czy warto się pchać. Chodzi mi o atmosfere w pracy, ludzi etc.

km

sprawdź krs...i zobaczysz skład właścielski....grunt to wiedz u kogo się pracuje:)hhhahah

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Pracuje od dawna ale z dobrego źródła wiem, ze bardzo dobrze płaca tez w Skarabeuszu. Właśnie sie zastanawiam. Pozdrawiam

KRR

są tacy co wyciagają po (usunięte przez administratora)! ale to jak się postarasz i masz dobrego kierownika:) a średnio to pewnie poława tej kwoty ale są tacy co i (usunięte przez administratora) nie zarobią jak mają do bani kierownika, najpierw zapytaj (usunięte przez administratora) ile zarabia jak mało to znaczy, że ty też nie zarobisz

doradca konkurencji

Jak tam u was płaca przedstawicielomjestem zainteresowany praca jako przedstawiciel

krr

popieram

jack

A z Providenta odszedłeś bo miałeś podobne sukcesy ? Nie zestawiaj tych firm bo to tak jak byś porównywał Mercedesa z rowerem.Organizacyjnie oraz kadrowo różnice są tak ogromne że nie ma sensu szukać porównań.

krr

popieram

(usunięte przez administratora). Już niebawem straci cały zespół i nie będzie miała kim zarządzać.

reksio

ciekawe

Bo w BEST cie trzeba było pracować żeby coś znaczyć ...

Mam pytanie odnośnie windykacji tel. w Gdańsku. Miesiąc temu było ogłoszenie, wysłałam dok. aplikacyjne -nikt się nie odezwał, tydzień temu taka sama sytuacja, spełniam wymogi z ogłoszenia i mam doświadczenie na windykacji. Dziś zauważyłam że kolejny raz pojawiło się ogłoszenie. Kogo szuka ta firma? Magistrów z dyplomem? Czy może lepsza byłaby osoba, która się na niczym nie zna? A może trzeba mieć koneksje??? Czy jest ktoś, kto może udzielić odpowiedzi na moje pytanie? Pozdrawiam.

openspace

Spoko dziewczyn z CC mówiły, że (usunięte przez administratora) na dniach odchodzi. (usunięte przez administratora) nie jest miejsce większych plotek niż open space więc nie przesadzajmy, wszyscy plotkujemy. Pozdrowienia od Open Space dla (usunięte przez administratora) nie jesteście dziewuchy takie złe jak Was malują.

Pracuje w tej firmie,w Gdansku.Faktycznie w terenie jest niezly (usunięte przez administratora).W biurze ludzie sa naprawde ok,oprocz tylko tych z call center.Najwieksze plotkary w calej firmie,a (usunięte przez administratora)

Obywatel - 2011-07-27 20:34:36 Szanowny Panie (usunięte przez administratora) firmy Optima Tak, tak do Pana kieruję te słowa, zapewne zastanawia się Pan dlaczego za pośrednictwem tego portalu? Otóż sprawa dotyczy wszystkich pracowników firmy Optima i czas poruszyć ją na forum ogólnym, a poza tym ludzie którzy to przeczytają będą niejako Pana recenzentami, osobami które będą rozliczać Pana z podjętych decyzji. Koniec z zamiataniem spraw pod dywan oraz pudrowaniem syfa aby wydawał się ładniejszy. Zwolnił Pan jednego z najlepszych kierowników w firmie bez żądnych dowodów tylko na podstawie poszlak, a w tym samym czasie przyjął Pan osobę bez kręgosłupa moralnego, osobę która nie wiem jak zarządza się ludźmi, kogoś kto firmę traktuje jak (usunięte przez administratora) i myśli, że poprzez zastraszenie oraz stanowisko otrzyma to co chce. Otóż powiadam Panu „BASTA” „STOP”. Takie zachowanie, a mam tu na myśli molestowanie, składanie dwuznacznych propozycji, niewybredne komentarze pod adresem pracowników oraz psychiczne znęcanie się nad podwładnymi, określa się jednym słowem (usunięte przez administratora) Przypominam, że takie zachowanie jest karalne oraz grozi konsekwencjami finansowymi. Ciekawe co by powiedzieli na to właściciele firmy, szczególnie jeśli chodzi o (usunięte przez administratora). Kiedy sprawa trafi do prokuratury, a potem na wokandę sądową firma Optima straci reputację, (usunięte przez administratora) rozniesie się po Polsce i trafi za ocena. Mam nadzieję, że tego Pan nie chce. Proszę moich słów nie traktować jako groźby, moją intencją jest zwrócenie Pana uwagi na problem, którego być może Pan nie dostrzega. Nie chcę również aby osoba, która ostatnio została zatrudniona na stanowisko Dyrektora straciła pracę, nic z tych rzeczy. Musi jednak on zmienić charakter i styl swojej pracy. Liczę na to, iż zajmie się Pan opisanym powyżej problem i go rozwiąże, po to aby w momencie kiedy pracownicy powiedzą „Sprawdzam” mógł Pan spokojnie spojrzeć w lustro i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Obywatel (usunięte przez administratora) to podstawa tej firmy,tez to przeszłam i wiem ze tak sie dzieje w tej firemce,chciałam nawet to zgłosic i wytoczyc proces ale sobie odpusciłam bo jak(usunięte przez administratora)

Obywatel

Szanowny Panie (usunięte przez administratora) firmy Optima Tak, tak do Pana kieruję te słowa, zapewne zastanawia się Pan dlaczego za pośrednictwem tego portalu? Otóż sprawa dotyczy wszystkich pracowników firmy Optima i czas poruszyć ją na forum ogólnym, a poza tym ludzie którzy to przeczytają będą niejako Pana recenzentami, osobami które będą rozliczać Pana z podjętych decyzji. Koniec z zamiataniem spraw pod dywan oraz pudrowaniem syfa aby wydawał się ładniejszy. Zwolnił Pan jednego z najlepszych kierowników w firmie bez żądnych dowodów tylko na podstawie poszlak, a w tym samym czasie przyjął Pan osobę bez kręgosłupa moralnego, osobę która nie wiem jak zarządza się ludźmi, kogoś kto firmę traktuje (usunięte przez administratora) i myśli, że poprzez zastraszenie oraz stanowisko otrzyma to co chce. Otóż powiadam Panu „BASTA” „STOP”. Takie zachowanie, a mam tu na myśli (usunięte przez administratora)składanie dwuznacznych propozycji, niewybredne komentarze pod adresem pracowników oraz psychiczne znęcanie się nad podwładnymi, określa się jednym słowem (usunięte przez administratora). Przypominam, że takie zachowanie jest karalne oraz grozi konsekwencjami finansowymi. Ciekawe co by powiedzieli na to właściciele firmy, szczególnie jeśli chodzi o molestowanie seksualne. Kiedy sprawa trafi do prokuratury, a potem na wokandę sądową firma Optima straci reputację, smród rozniesie się po Polsce i trafi za ocena. Mam nadzieję, że tego Pan nie chce. Proszę moich słów nie traktować jako groźby, moją intencją jest zwrócenie Pana uwagi na problem, którego być może Pan nie dostrzega. Nie chcę również aby osoba, która ostatnio została zatrudniona na stanowisko Dyrektora straciła pracę, nic z tych rzeczy. Musi jednak on zmienić charakter i styl swojej pracy. Liczę na to, iż zajmie się Pan opisanym powyżej problem i go rozwiąże, po to aby w momencie kiedy pracownicy powiedzą „Sprawdzam” mógł Pan spokojnie spojrzeć w lustro i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Obywatel

zainteresowany

Ok, ale nie wierzę, że wszędzie jest źle, mi chodzi konkretnie jak jest w Łodzi i okolicach, a opinie są dość ogólne. dziękuję i pozdrawiam

ide na tenisa

jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora), takie życie. firma to nie schronisko więc o co chodzi? mi płacą na czas i zgodnie z umową, wszystkiego razem mam więcej niż w poprzedniej firmie, trochę duzo tych zmian ostatnio i nie wiadomo jak to dalej poleci, ale ja tam ma to w (usunięte przez administratora) i robie swoje, ide na teniasa! a wy sobie płaczcie nad swoimi wynikami:)))

Zostaw merytoryczną opinię o Optima SA - Gdańsk

Optima SA