Opinie o Optima SA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optima SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Optima SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima SA w Gdańsk

budzik

a co takiego dokładnie robi ten (usunięte przez administratora), że tak wszyscy po nim jadą?

stryjek

Oczywiście można i mieć takie zdanie na temat tej firmy i DEMOKRACJI. Szanowny Panie kolego płacą ci za literówkę i pewnie jesteś na etaciku nie mającym nic wspólnego z pracą w terenie.Dla nas etatowych pracowników terenowych wizerunkiem firmy jest właśnie (usunięte przez administratora) o którym często pisze się na tym forum.Demokracja to możliwość wypowiadania własnego zdania na różne tematy.A w tej firmie jest to nie możliwe dopóki na stanowiskach kierowniczych będą zasiadali tacy właśnie ludzie.Podobno czasy kacyków partyjnych bez umiejętności elementarnych bez kultury osobistej i poszanowania dla innego człowieka już odszedł w zapomnienie.Ale nie w tej firmie !!!

wujek

mam wrażenie że wypowiadają się głównie ludzie którzy albo już nie pracują w tej firmie (prawdopodobnie zostali wyrzuceni) i teraz wielka obraza na cały świat jacy to oni są pokrzywdzeni albo za chwilę zostaną wyrzuceni jak ktoś ich przyłapie na lenistwie pamiętajcie osoby zadowolone z swojej pracy bardzo rzadko wchodzą na takie serwisy i wychwalają się jak jest fajnie, bo każdy będzie chciał przyjść i jest potencjalna konkurencja co do (usunięte przez administratora), przecież w wielu firmach w których pracuje kilkanaście-kilkadzisiąt kobiet mężczyzn ktoś kogoś ...... , tak jest wszędzie i wasza zazdrość tego nie zmieni, nic wam do tego z kim (usunięte przez administratora) kogoś kobieta/mężczyzna dopóki nie jest to wasza kobieta/mężczyzna co do zarobków- proponuje iść na rozmowę i zapytać, spróbować, przecież nasze prawo pozwala w każdej chwili zwolnić się z pracy jak się nie podoba, a sąd pracy jest darmowy, jeżeli czujesz się oszukany to zgłoś to a nie wywalasz pretensje do pana Boga jak to ktoś cię okrada lub że jesteś(usunięte przez administratora) i pracujesz na czarno, taka mentalność polaka, zamiast coś zrobić to tylko narzekać pisanie że pożyczki w providencie, optimie i wielu innych podobnych tworach to lichwa - ludzie przecież walczyliśmy o kapitalizm, który opiera się na biznesie, kupić sprzedać drożej, na straganie skarpetki które sprzedają po (usunięte przez administratora) są kupowane w hurtowni po (usunięte przez administratora) więc jaka tu jest \"lichwa\" razy 5, a nikomu to nie przeszkadza czas pracy 10-12 godz ? przecież kierownicy terenowi mają swobodę działania, jeśli nie potrafi sobie organizować czasu pracy tzn że nie nadaję się do takiego trybu pracy, czy w tej firmie czy w innej na podobnych zasadach dla niezadowolonych leniwych oszustów i wywalonych życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej, jak to się już przyjęło - \"poza strukturami firmy\"

anonim ze śląska

Witam wszystkich forumowiczów i pracowników Optimy.Pracuje w firmie Eurocent pokrewnej Optimie i czytając wasze wypowiedzi na temat waszej firmy to jestem przerażony bo doszły do nas słuchy na śląsk że wasza firma ma zamiar połączyć się z Eurocentem a jeśli do tego dojdzie to obie firmy pójdą na dno ponieważ w naszej firmie tak jak i w waszej dzieją się cuda a do tego jeszcze nasz (usunięte przez administratora) to były pracownik z Providenta który zajmował pionem kontroli wewnetrznej więc możecie sobie wyobrazić jakie ma pojęcie i wiedze operacyjną na temat pracy w terenie...Z resztą zapraszam na nasze forum to sami się przekonacie...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Bartosz

przeciez tam kazdy agent kreci na boku

nic ale to nic kompletnie nic z tego nie bedzie znam osbiscie kierownikow ktorzy robili walki na swoim terenie z agentami 0 jakij kolwiek odpowiedzialnosci wiec jak masz okazje to rob waly za nim cie zwolnia klienci za to zaplaca

Tylko wyrzucają nie zwracają kasy ,znam pare takich

ewa

a czy może ktoś wie co się dzieje z przedstawicielami co narobili przekręty, wiem tylko tyle że zostają zwalniani ale czy zwracają forsę którą ukradli -może się ktos orientuje

diablo - 2011-02-17 14:57:13 jeszcze jedno jesli rzeczywiscie cos kombinuje to jest glubszy niz wyglada bo taka (usunięte przez administratora) to powinien nosic na rekach Czy wy wszyscy w ogóle coś wiecie o osobach które obrażacie?

diablo

jeszcze jedno jesli rzeczywiscie cos kombinuje to jest glubszy niz wyglada bo taka(usunięte przez administratora) to powinien nosic na rekach

kim long huy

dżony wróżba z wyspy świętego krzyża

fasa

ciekawi mnie kto jest kierownikiem na terenie gdańska

Damian

witam.jak się pracuje jako przedstawiciel w Grudziądzu?

Borys - 2011-01-26 12:31:27 Hej tak przypadkowo ich widziałeś czy po prostu ich śledzisz. mówią ze jej stary jeszcze nic nie wie albo nie chce wiedzieć??? A co tam u (usunięte przez administratora) wróciÅ� do domu czy nadal tuÅ�aczka ?

Powiem

A Pan sobie Panie (usunięte przez administratora)jawnie leci w (usunięte przez administratora).ja a ja to widzę.Możesz Pan ściemniać innym ile wlezie ale ja Wiem kim Pan jest i coś Pan jest wart. A jak się dowiedzą to będzie (usunięte przez administratora) jak się patrzy.

widziałem przypadkowo.z kąd wiesz że jej stary nic nie wie

Borys

Wiem bo widziałem ich razem.

gall anonim - 2011-01-13 22:24:18 tak mnie zastanawia , bo sledzę te forum, znowu szukaja kierownika na Elblag ? a starałem sie rok temu i mnie nie chcieli a 4 -letnie doswiadczenie mam jako rep w Prov.. bo nie masz ukaldow proste

za niekompetencje brak logicznego myslenia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Optima SA - Gdańsk

Optima SA