Opinie o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3M Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 3M Wrocław Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Robin Hood

I jeszcze 1 sprawa na koniec.Nie rozkminiajcie i nie skupiajcie się kto tu pisze tylko Patrzcie co sie pisze i weryfikujcje fakty bo Mamy ucho że się skupiacie na tym kto tu pisze.Odejdźcie od tego bo jest to nieuczciwe posunięcie i ludzie z góry Was sprzedają.Pozdro Magazynierzy cały kodeks z prawda na czele za Nami stoi.Głowy do góry nikomu włos z głowy nie spadnie za pisanie tu prawdy.Gwarantuje wam to Robin Hood.

Robin Hood

Nie zgadzamy sie z decyzją odnośnie Sadoslawa Gość ten złamał wszystko co można było złamać jeżeli chodzi o zasady nie tylko w kodeksie pracy ale i w Kodeksie Etyki zawodowej 3M.Nie po to został kodeks stworzony ażeby go łamać i obchodzić go.Nie ma wyjatków.Niestety kto nie przestrzega regulaminu odchodzi z firmy z niczym.Decyzja została podjęta w oparciu o co?Łobuz niszczy ludzi a Wy go chronicie ciekawe jakim prawem i dlaczego tak się dzieje.Sadoslaw wyciąga ludzi na fajke trzyma po 40 minut na dworze obgaduje i knuje z pojedynczymi osobami napuszczajac jednych na drugich taka sytuacja i to nie jedyna miała miejsce w zeszłym miesiącu Gdzie Sadoslaw wyciągną Darka Amerykanca i trzymał go 40 minut na palarni ciekawe co pracownik w godzinach pracy robił na zewnątrz z Sadoslawem 40 minut na palarni.? Czy to pytanie też jest dla Was nie wygodne?Sprawdźcie czytniki i kamery one nie kłamią.Jest to do sprawdzenia.I tak robił wielokrotnie z ludźmi.Dlatego to kolejny bardzo ciekawy i rozwojowy temat.Który jest także zakazany w kodeksie etyki zawodowej 3M.W obecnej sytuacji cała firma patrzy na ten niesprawiedliwy nieuczciwy i łamiący prawo wewnętrzne zapisany w kodeksie etyki zawodowej firmy 3M werdykt przeniesienia przestępcy na inne stanowisko.My ludzie pracy nie pozwolimy na to ażeby to przeszło sobie tak bokiem ponieważ jest to również nie etyczne nie moralne i nie wychowawcze i jest to jasne zielone światło do tego typu zachowań na przyszlosc dla innych co jest absolutnie karygodne.Obecnej sytuacji przygląda się już cały Kraj i kilka instytucji Które to czytają i czekają tylko na hasło start.Czy naprawdę opinia publiczna nic dla Was nie znaczy?Każda logicznie myślaca firma chce wyprać brudy u siebie na swoim podwórku a Wy swoim podejściem Widać że chcecie wyprać brudy w kilku instytucjach.Pytanie czy jest to potrzebne?Skoro nie chcecie zwolnić przestępcy mobingowego to My to zrobimy.My bo to My jesteśmy poszkodowani a nie Wy.My naprawdę nie boimy się waszych kamiennych min i ostrych spojrzeń brania na osobne rozmowy i wygłoszeń wypowiadanych bez powietrza. Stancie po stronie poszkodowanych a nie po stronie przestępcy. Ten łobuz nigdy nie zrozumie co zrobił ludziom.Czekamy na zmianę nieodpowiedniej decyzji podjętej zbyt pochopnie.Uważamy jako załoga że takim werdyktem to teraz już Wy Nas krzywdzicie.

Kasku

Do czarnych chełmów.Panowie jak przychodzicie coś wygłosić to przede wszystkim ubiór a nie jakaś pantomima bo ludzie Cisna beke że bierzecie zły przykład z Jacykowa.Normalny ubiór bo przychodzicie do ludzi a nie bierzecie udzialu w żadnym spektaklu. Następnie Maiki i to do Ciebie jak cos mówisz to przede wszystkim postawa wyprostowana nie drapiemy się po brodzie i nie wąchamy palców bo to nie jest powaznie odbierane.Magazyn nic do Ciebie nie ma bo w sumie to znamy Cie tylko z opowiadań niektórzy widzieli Cie z rana 1 raz na tym spotkaniu w życiu. I nikt nie ma prawa nic złego powiedzieć o Tobie ale zmien ten ubiór i bądź sobą bardzo Cie prosimy.I Wiecej usmiechu.Natomiast do MC Gregora jesteś dobrym mówca umiesz się uśmiechać w porównaniu do Maikiego jesteś zawsze dobrze przygotowany ale też zmień ten ubiór bo te spodnie tak samo są źle odbierane.Ale szczerze zobaczylibysmy z chęcią w jajogniotach Sadoslawa w końcu dałby odpocząć wiecznym Jinom jak ktoś tam pisał już o tym wcześniej.Panowie w czarnych chelmach bierze od Was przykład najlzejszy Lider który stylizuje się na Was i z tego miejsca też warto i o Nim wspomnieć.Zmiencie pewne rzeczy i będzie całkiem całkiem.Pozdrawiamy Was i zastanówcie się jeszcze raz nad zmianą werdyktu bo naprawdę nie jest sprawiedliwy a wręcz razi w oczy i jest nie zgodny z kodeksem pracy i duchem firmy tymbardziej.Odetnijcie się od tego bo nikt do Was nic nie ma a sprawa ta nie zostanie tak pozostawiona za dużo ludzi jest poszkodowanych.

100-pro Racji

I przyszło 2 gnioto rurkowców ktorym wyglądem blizej do kruka niz do kierownika ogłosić werdykt który jest całkowicie nie zgodny z kodeksem pracy.Kodeks pracy wyraźnie mówi co za to jest a jest nim tylko i wyłącznie but z firmy art 52 kodeksu pracy.A tu awans.Nie robcie z sadoslawa takiego eksperta w projektach bo to czysty GŁĄB przez duże G.Parafrazując to tak jakby jechać pijanym w pracy na wózku widłowym zostać złapanym i dostać w tym samym czasie i stanie klucze od przełożonego do innego wózka.Ludzie czy widzicie ten WAŁEK?Jak można odpuścić w takim momencie?OK. w takim układzie uruchamiamy wszystko na bogato z naszej strony.Ja tu mogę nie pracować pracy jest wszędzie w brud a z takim doświadczeniem to praca wszędzie jest za podobne pieniądze.Trzymajcie się mocno stołków bo niedługo poniesiecie odpowiedzialność karna za zatajanie przestępstwa za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.Nie odpuścimy wam tego na długo zapamiętacie Sadoslawa i wyrok za niego.Poki co gnioto rurki i czarne kaski żenada wogóle na was patrzyć.Pozdro dla Ziomków.Idę spać Narciarz.

Rozmowa telefoniczna

Szanowna pani z HR z gatunku "bez kija nie podchodź". Zwykłe chamstwo. Nie polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Mowa Końcowa

2 tygodnie czekania 2 tygodnie nerwów.Ta sprawa za dlugo trwa i naprawdę nie będzie wyciszona bo jest to PRZESTĘPSTWO.Jak widać wyciszane.Jeżeli ta sprawa trafi do Pipu to będzie trzęsienie ziemi i wszystko bedzie do 1bramki a prace straci nie tylko Kasztan.Nikt nie chce tutaj tego ale jeżeli będziemy zmuszeni do tego posunięcia to się nie zawachamy.Firma ma narazie pierszeństwo w rozliczeniu przestępcy Mobera i wszyscy Magazynierzy trzymają jak narazie jeszcze ciśnienie.Nie pozwólmy by przestępca czuł się bezkarnie i dojechał Nas przy najbliższej okazji na ocenach.Nie będzie Przestępca Nas już nigdy oceniał NIGDY.Przestępco jestes już zwąchany nie ujdzie ci to PŁAZEM nie tym RAZEM.

O ela o ela

Ludzie,nie czytajcie opinii na tym forum bo jest nieobiektywne, wszystkie negatywne opinie, ktore sa z reszta prawdziwe na temat 3M sa usuwane przez administratora mimo, ze sa pisane bez wulgaryzmów. Nie liczy sie prawda co się wyprawia w 3M na kowalskiej, komuś bardzo zależy, żeby mobbing uprawiany przez grubaskę nie wyszedł na jaw. Screen bedzie zrobiony i wrzucany po każdym skasowaniu przez was posta...

IATD-WZOREM-JEST

Sytuacja ta pokazuje idealnie jak w dzisiejszych czasach ciężko stanąć firmie za ofiarami ,Jakże świat jest zepsuty i bez zasad że takie sytuacje wogole mają miejsce i są porostu zbywane.Nikt się nie zastanowił że praca w takim stresie powoduje błędy ktore jakże są niejedno krotnie katastrofalne w skutkach.Jakże przykre jest to że jesteśmy zmuszeni szukać pomocy w obcych nam instytucjach a nie ma pomocy na własnym podwórku.Nikt sobie nie zadał pytania dlaczego wszyscy udzielają się tu a nie przyjdą z problemem do Kadry czy do HR?Odpowiedź jest b.prosta ludzie nie dążą Was zaufaniem jest to całkowity brak zaufania do kadry rządzącej taka prawda.Jesteście w stanie zniszczyć każda osobę pojedynczo.Dlatego Związki to pewna równowaga między Wami a Nami taka równowaga w przyrodzie która daje gwarancję na lepsze jutro i uczciwe Jutro czego nie można powiedzieć o chwili obecnej.Przyzwyczajajcie się już po malu do tego że Związki Zawodowe Powstaną na Kowalskiej ponieważ jest to jedyna szansa na normalność w miejscu pracy i jedyna szansa na Naszą obronę w przyszłości ,której Wy jako kadra nie jesteście w stanie Nam Zapewnić.Teraz sie usmiechacie robicie dobre wrazenie ale to tylko gra pozorów.A życie pokazuje co innego.Poszukujemy ludzi do Związków Zawodowych Najlepiej po 2-3 Osoby z każdej Hali pomyślcie Bracia Wózkowi jak to robimy i pomyślcie kogo chcecie od Siebie nominować.Czy są od Was chętni? Na IATD już mamy komplet teraz AD i PSD czekamy na Was.

Tydzień Magazyniera

To zaszło za daleko zapewniam Cie ze to nie hejt nie ma innego wyjścia widząc olewanie sprawy.

@Tydzień Magazyniera

Ogłaszam Lokalne ŚWIĘTO MAGAZYNIERA cały przyszły tydzień Pamiętajcie to Nasz tydzień i będzie to Nasze Święto.Ogladajcie Tylko ich miny to będzie bezcenne.Pełen luz i patrzcie co się będzie dziać.A za chwilę zakładamy ZWIĄZKI czy tego chcą czy nie związki BĘDĄ!!!!!!!!!!!!!! prawo jest rowne i skoro na Kwidzyńskiej sa to i na Kowalskiej BEDĄ!!!!!!!!!!!!!!!!tak NAM dopomóż BÓG@WROCŁAW ELOOOOOOOO MAGAZYNY KOWALSKA City Yoooo

@TerazAlboNigdy

Tamen tydzień należał do Nich Nadchodzący tydzień należy do NAS zobaczymy kto lepiej działa zobaczymy.Przygotujcie sie na SZTORM.Będzie wszystko trzepane pod każdym kontem wszystko jest wiele do wyjawienia to nie tylko Sam mobbing wchodzi w grę ale wiele innych spraw też wyjdzie.Pozdrowienia z Amsterdamu.

GAME OVER

A więc tak, firma miała caly tydzień na udzielenie Nam pomocy, ale tego nie zrobiła skupiła się na zadawaniu pytań zamiast na odsunieciu przestępcy od ludzi który chodzi i się śmieje wszystkim w twarz czeka na to aż kurz opadnie i weźmie się za wszystkie osoby aby je dojechać.Za chwile Sadoslaw wystawia oceny takze wszyscy dostaniecie oceny w dól przestepca bedzie oceniał Wspaniale.Słuchajcie miarka się przebrała i nie można tego popuścić sprawy przestępcze zostają automatycznie zgłoszone w nadchodzącym tygodniu do wszystkich instytucji jakie będą w stanie Nam udzielić pomocy.Mamy swoją godność i koniec proszenia i niemal blagania o pomoc to się już skończyło.Od teraz bądźcie czujni bo oni Nie chcą pomóc a Nas dojechać wymieszaja Nas po wszystkich fabrykach to ich taktyka są przecieki.Zglaszajcie wszystkie sprawy mobingowe do PIP nie wahajcie się ani sekundy Mozna to zrobic w pelni anonimowo Laczmy sie BRACIA WÓZKOWI w ogromna grupe ze wszystkich fabryk nie bojmy sie tylko PIP pomoze tylko oni w grupie sila a jesteśmy ofiarami i Gdyby firma chciala pomoc juz bysmy taka pomoc otrzymali ale jej nie ma i nie nadejdzie .Jest Nas wielu Miarka sie przebrała GAME OVER.

@GAME OVER

PAŃSTWA INSEKCJA PRACY ul Zielonego Dębu 22 Wroclaw tam sie udajcie do zgloszenia w tej instytucji łamania prawa pracowniczego na 3M Wrocław na tych przestępców uprawiajacych Mobbing zapewne jak ruszy lawina kontroli na tych zakladach Iatd Magazyn i Ad Magazyn to wtedy Góra przejrzy na oczy i tych przestępców odsunie z tych stanowisk koordynujacych a Wy nie dajcie sie zastraszac pamiętajcie zyjecie w Państwie Prawa i Sprawiedliwości i sa instytucje które moga pomóc a wtedy nastanie Wasz Czas Chwały.Jestem z Wami pracownicy magazynowi z 3M Wrocław Ad i Iatd.

Gumiś

I jak się teraz czujesz Sadoslawie hmmm?Czy dalej jesteś w stanie patrzeć w lustrzanym odbiciu sobie w twarz?Masz to wielkie szczęśce i w sumie jedyne że ta sprawa jest w Polsce bo gdyby były to Stany Zjednoczone to już by cie Nie było.Widać że liczysz na cud ale On nie nadejdzie zapewniam Cie.Firma stara się w tym roku o bardzo ważny projekt jakim jest nowe ISO.I wiesz tak teraz myślę ze przez ciebie jesteśmy w stanie go stracić,nie dostać tak waznego certyfikatu który jest połaczony z zaufaniem konsumentów,czy zdajesz sobie z tego sprawę że naruszyleś bardzo poważny projekt.?Że firma nie może przez 1 człowieka tego projektu stracić?Chłopie powiedz na co liczyłeś z takim zachowaniem?Co siejesz to zbierasz znasz takie powiedzenie?Jesteś panem własnego losu zapamiętaj!

Powerbank w nodze
@Gumiś

Krzywdzisz tak piszac na tego koordynatora Iatd,nie zastraszaj jego w taki sposób tylko zadzialaj w sposób godny i zglos sprawe do kierownika kierownikow(usunięte przez administratora) napewno pomoga w takich przypadkach rozwiklac problem jawnie uprawianego mobbingu przez ta osobe koordynująca wasz wydzial magazynowy Iatd.

Według mnie praca na magazynie AD jest spoko. Koordynatorom nie mam nic do zarzucenia, kierownikowi tymbardziej.

Pomocny Janusz

Widze problem z mobingiem uprawianym przez kadre koordynatorow jaki piszecie na www.gowork.pl/opinie o 3M na dziale AD Magazyn i IATD Magazyn.Tak jest to jawny MOBBING a przypadki takie powinniście jak najszybciej zglosic do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY we Wrocławiu.Na chwile obecna nie polecilbym pracownikow do pracy w tych wydzialach Magazynow AD i IATD aby nie skrzywdzić ludzi do poki nie pozostsnie wykonany porzadek z kadra koordynatorów tych wydziałów.

Pomocny Janusz

Myślę ze najlepiej napiszcie zgloszenie grupowo do HR 3M na tych mobberow kadrowych koordynacji wydzialow magazynowych 3M AD i IATD a jak nic nie zrobia to zgloscie szybciutko sprawe do PIP.Gwarantuje Wam bo znam przypadki uprawiane w innych zakladach takich praktyk MOBBINGOWYCH ze skonczy sie to dla zakladu pracy milionowymi karami,odpowienia reputacja w swiecie a co najwazniejsze wydaleniem tych mobbingowcow z szeregow zakladu pracy na bezrobocie ale to nie wszystko bo mobbing to przestepstwo a przestepcy tacy trafiaja na ruszta Prokuratury i pod Sad niekoniecznie Pracy a to dotkliwie zaboli bo pracy po wyroku jako kadra nie uswiadcza napewno.

Obserwator

Poza tematem!!! Dlaczego na kierownikow czy koorynatorow nie saa wybierani tacy ludzie jak arek czy andrzej ktorego już z nami nie ma??? Z takim składem mozna swiat podbic

Never Lose Hope

Zbudujmy pewne struktury od nowa przeanalizujmy wszystkie błędy wspólnie co można uczynic by Nasza firma byla jeszcze lepsza Wzorowa jak opisywany Koordynator ACTD.Wejdzmy Wszyscy wraz z Nowym Rokiem z obupólnym szacunkiem do siebie skoro jesteśmy wszyscy Na Ty w Firmie 3M.Nie ma przyzwolenia na takie traktowanie i samozwancze decyzje a poszkodowanym trzeba teraz krzywdy wynagrodzić, naprawić co złe i zasiac na nowo dobro. Magazyny to śruba napędowa całej Łodzi na której siedzimy wszyscy razem.Magazyn to także ludzie którym tak samo należy się szacunek jak i każdemu na każdym stanowisku nie zależnie od wykonywanej pracy.Tu liczy się współpraca i wzajemny szacunek.I Hasło kluczowe 0 TOLERANCJI DLA MOBBINGU 0. Od tego trzeba zacząć zmiany w Nowym Roku zapracojmy wszyscy na to ażeby pojawiały się tu tylko pozytywne komentarze żeby było o czym mówić na koniec roku na Wspólnej Wigilli żeby ludzie widzac pozytywne wypowiedzi walili oknami i drzwiami do Naszej Firmy Uwierzcie jest to możliweZasiejmy wspólne DOBRO wypychajmy do przodu pasjonatów,pracusi ludzi tworząch Markę.Szukajmy ludzi na poważne stanowiska tego pokroju.A nagroda i maksymalne wyniki przyjdą same.Jestem głęboko przekonany że Wszyscy razem zbudujemy Najmocniejsza jednostkę w Europie.Ale umówmy się Przed Nami wiele pracy.Nie zmarnujmy tego.Nowy Rok to nowe możliwości zadbajmy o to WSZYSCY RAZEM.

Wzorowy Koordynator

Z tego miejsca chciałbym powiedzieć kilka słów o Jedynym Magazynowym Koordynatorze na Kowalskiej który nigdy się nie splamił i jest wzorem do naśladowania Wzorem przez duże W!!!Gość pomocny uczciwy rozwiązujący każde problemy LUDZKI!!! pomimo przebywania w złym towarzystwie innych koordynatorów zawsze był i jest Sobą!!!Nie ulega zlemu towarzystwu Uważam że z takim podejściem To Kierownikiem już dawno powinien być i tego Mu życzę całego serca.Pokażmy ilu Nas jest i wyróżniamy go polubieniem tutaj bo jest tego Wart!!!!!!!Wielka szkoda dla Kowalskoej wielkaaaaaaa że odchodzi bo to wielka osobowość i PRAWDZIWA TWARZ 3M!!!Jeżeli się z tym zgadzacie co pisze to lajkujcie uczcijmy w ten sposób WZOROWEGO KOORDYNATORA Z ACTD.

Kwas w 3m

Ludzie zgloscie sprawe tego mobingu do Inspekcji Pracy aby ukrócić ten problem na magazynie 3M Iatd(usunięte przez administratora)Udajcie sie na Sepolno na ul.Zielonego Dębu 22 51-621 tel.71-371-04-30 Inspekcja Pracy oddzial Wroclaw mozna zglaszac osobiście oraz anonimowo - szybko dzialaja po zgloszeniu przestepcow mobingowych i terorystow w zakladach Pracy jak w 3M Wroclaw wydzial magazynu Iatd.Dzialajcie a ukrocicie cierpienie swoje i innych.Powodzenia zycze w walce z tym przypadkiem odosobnionym.Jest jeszcze instytucja Sądu Pracy tez skuteczna jak PIP skontroluje i stwierdzi nieprawidlowosci w danym przypadku.Boże miej P.Radoslawa S.naszego oddanego służbie koordynatora pod opieką jak sie PIP zjawi na 3M Wroclaw Iatd.

Spearow

Witam jakiś czas temu robiłem w firmie 3M zatrudniony zostałem po przez firmę Randstad.Co do koordynatora z IATd,gdzie robiłem 0 motywacji do jakiekolwiek podejścia do pracy. Kiedy o coś go zapytać było trzeba nie umiał odpowiedzieć na pytanie, ciągle chodził i czepiał się gdyby to on był tu ważny na tym dziale. Nie wiem jak on tam się znalazł i kto go zatrudnił on ma swój świat niczym Matrix. Ciągle chodził gdyby był na spidzie. Czepiał się wszystkiego nie poczytalny i brak szacunku do pracowników.powinien dawać przykład i robić wszystko aby w pełni ona pełniła zakład pracy a nie obozu koncentracyjnego.Gdy tak teraz czytam te komentarze uświadamiam sobie że dobrze że się z stamtąd zwolniłem.Jest takie powiedzenie kto pod kim dołki kopię ten sam w nie wpada.i przyjdzie taki czas to kiedy role się odwracaja.Ten czas właśnie jest teraz kto na jakiej podstawie ocenia pracownika na dziale,gdy z tym Panem nawet nie można było porozmawiać! Brak słów jest poprostu nieobliczalny ,każdego gnoi tępi lekceważy byle ,aby czerpać z tego radość i satysfakcję z swych obowiązków a tak to nie daje przykladu,by można tam było pracować. I cóż mogę tak pisac jeszcze zbyt wiele ,ale takiego człowieka powinno się jak najszybciej wyeksmitować z 3m nie powinien on tam pracować .ciągle zażywa mobingu ,oczekuje od pracowników 2razy więcej pracy niż to jest przewidziane w normie. Ludzie szanujmy się a nie. Nie dajcie sobą manipulować i tępić Brak czasu na takiego człowieka .niech raz się to skończy a odetchnięcie z ulgą jak go już nie będzie

KoniecZmobingiem

Czas najwyższy zgłosić to wszystko do Państwowej Inspekcji Pracy oraz w trybie natychmiastowym przyspieszonym do Minnesoty nie ma wyjścia jak widać koordynatorek jest nie do ruszenia wszyscy zbrylili się wokół niego jak żubry w jedno stado przeciwko Nam Pracownikom.Kombinują i będzie polowanie na pojedyncze osoby to ich taktyka narazie latają jak szerszenie i nie wiedzą jak to sprawnie ugryźć ale są naszczescie przecieki które wyciekły że idą za kordynatorkiem VA Bank.Nie sprawdzając niczego co ludzie napisali ok.Mieli swoja szanse Nam pomóc.Ale teraz Sprawdzi to już kto inny.Tego można było się spodziewać On vs My.Pamiętajcie nie możemy tego przegrać mając świetą rację nie możemy...W imie uczciwosci i prawdomówności Wygramy.........

Kwas w 3m

PROPOZYCJA LUDZIE Z IATD,AD zalozyc zwiazki zawodowe wystarczy 6 osob chetnych i mozecie zrobic porzadek z mobingowcami takimi jak koordynatorzy z ad czy iatd lub inaczej zgloscie wystepki tych przestępców mobingowcow do INSPEKCJI PRACY na Ul.Zielonego Dębu a jak wpadna na kontrole inspekcja to wtedy Góra zrobi porzadek z plepsem.(usunięte przez administratora) czas juz się za Was zabrac,zrobmy porzadek zglosmy nawet Anonimowo do inspekcji pracy zakończymy to nie bójmy się,to jest do wygrania z tym klopotem jest 21 wiek czas zakonczyc krzywdzenia ludzi do walki do dzialania wprawmy to w życie.

Sp
@Kwas w 3m

Hej ;) To (usunięte przez administratora) co pisze źle na temat Daniela to pajace albo nieroby co wala strasznie w (usunięte przez administratora)co wy macie do tego normalnego spoko kolesia ktory zawsze jest za swoimi pracownikami i pomaga im jak tylko sie da ? Nie dostales szybko umowy ? Jestes nierobem ? To nie obrażaj inny osób !!! Lepiej Ci ze pod anonimem kogos pociskasz i psujesz mu ocene ? Spotkaj sie z nim i powiedz mu to prosto w oczy a nie jestes leszczem i przez neta wypisujesz glupoty.. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Wrocław Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.

3M Wrocław Sp. z o.o.