Opinie o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie 3M Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 3M Wrocław Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Kowalska 143

Ilona

witam czy firma przyjmuje nadal tylko przez agencje pracy czy jest mozliwosc przejdzie na firme?

Wtajemniczlny
@Ilona

Ogólnie jak nie leci się w kulki z L4, nie sprawia problemów i do się coś od siebie nie mówię o łupaniu norm, to od 3 miesięcy do 1 roku trzeba popracować, żeby przejść na umowę pod 3M. Niestety teraz chyba są zablokowane konwersje, bo CoViD, z tego co wiem nawet konwersje 3M to 3M są blokowane.

Green
@Wtajemniczlny

Trzeba szukać przez stronę 3M i aplikować bezpośrednio. Oferty się pojawiają regularnie.

Czy są przyjęcia w 3 M?

Ona

Nie ma, zwalniaja ludzi... :(

Ciekawy

Czy po rozmowie rekrutacyjnej jest od razu podpisywanie umowy czy trzeba czekać na telefon z wynikiem rekrutacji?

Molak
@Ciekawy

Trzeba czekać. Nie ma tak że jest rozmowa i gratulacje "witamy na pokładzie". Czasem trzeba się również przypomnieć HR-om. Rynek pracownika się skończył, wiec jeśli nie spełnisz wymagań nie odezwą się.

Fido Dido.
@Molak

E gościu co ty gadasz Mnie odrazu przyjeli i na rozmowie kwalifikacyjnej odrazu wiedziałem że jestem przyjęty.Jak zobaczyli moje CV i chwilę pogadali to odrazu wiedzieli że Mnie chcą także wszystko zależy od człowieka i to co ze sobą reprezentuje proste.

Rodey

Chyba musi być kiepsko skoro wykopali moje cv z 2016 roku i bardzo chcą zatrudniać?

Rafix67
@Rodey

Skoro kiepsko nie się nie umawiaj na rozmowę. Bedzie mniej roszczeniowych :)

Rozmowa telefoniczna

Szanowna pani z HR z gatunku "bez kija nie podchodź". Zwykłe chamstwo. Nie polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

Hej czy firma was jakoś zabezpiecza w związku z koronawirusem?? Dostajecie maseczki z filtrami ffp3, 2? Wkoncu produkujecie maseczki na potęgę. Pytam bo szukam pracy i zależy mi bezpieczeństwie przede wszystkim?

@Ania

Nie wyposazyli nas w maseczki, sprawdzają temp przy wejsciu, zapewniają żel dezynfekujący i każą zachowywac odstępy

@Prezio

No właśnie słyszałam. Szkoda bo mam blisko ale dostałam info ze w macopharma pracownicy kończą pracę godzinę wcześniej tak by nie widywać się z innymi zmianami. Mają pleksy pomiędzy stanowiskami i maseczki na twarz. Więc chyba tam spróbuję. Dziwię się że w takie firmie jak 3 m nie daje się maseczek dla pracowników

ppp
@Ania

wychdzimy pol h wczesniej zbey tez sie z innymi nie widac mierza temeperature , pleksy tez nam porobili

olo
@Prezio

Powinni nas wyposażyć w maseczki wielokrotnego użytku.

@Ania

Temat maseczek troche ulegl zmianie, otoz dostalismy maseczki, na razie jednorazowe 3szt / dzien, docelowo mamy dostac wielokrotnego uzytku, jednak obowiązku noszenia na terenie zakladu nie ma wiec biorą ci co chca

Adik89
@Ania

Na działach gdzie to możliwe również jest tak w 3M. Oprócz tego pomiary temp, darmowe maseczki i płyny dezynfekujące. Na czas zamknięcia stołówki darmowe napoje i posiłki.

hedito

Kazdy kto byl zatrudniony przez agencje zostal zwolniony z powodu coronavirusa. W normalnych firmach i normalnych krajach ludzie poprostu maja platny postoj.

ADES
@hedito

Skąd ten żal po zwolnieniu do 3M że to nie normalna firma? Skoro tam pracowałeś/aś to chyba nie było tak źle? Skoro Ci tak źle w naszym nie normalnym kraju to praca w Niemczech już na ciebie czeka. Każdy by chciał siedzieć na czterech literach w domku w kapciach i pobierać postojowe od pracodawcy.

Polka

Dlaczego w dobie koronawirusa firma 3M wysyła maseczki do Niemiec, kiedy brak jest ich w Polsce???!!! SKANDAL!!!

@Polka

Bo tam jest magazyn centralny. Natomiast czemu nie wyposazyli w nie pracownikow to juz zagadka

Stawkowy

To byłaby bardzo fajna firma gdyby oprócz posiadania kodeksu etycznego (z którego przestrzeganiem jak widać bywa dosyć średnio) godnie wynagradzała pracowników produkcyjnych i jakościowych za ich ciężką pracę. Etycznie jest płacić absolutne minimum, przy którym pracownik jeszcze nie ucieka? Ta firma już dawno przestała być konkurencyjna na rynku pracy, bo inne firmy podciągnęły swoje kwoty wynagrodzeń, a nawet je przewyższają. Nie ma się co dziwić, że ludzie masowo uciekają. Podwyżki roczne ledwo rekompensują inflacje, więc to żadne podwyżki. Celowo zaniżane są też roczne oceny, bo to wiązałoby się ze wzrostem wynagrodzenia pracowników. Jak zarząd nie da konkretnych podwyżek w tym roku, to będzie cieniutko. Zaangażują może dobrze opłacanych kierowników do pracy na maszynach, bo nie będzie kim zarządzać!

Max
@Stawkowy

Super wypowiedź twoja na ten temat,popieram w calosci

SPRAWIEDLIWY

Chciałbym przytoczyć 2 maksymy,2 przemyślenia jakże pasujące do zaistniałej sytuacji. 1.Bardzo jest źle gdy człowiek jest Świnią ale jeszcze jest GORZEJ jeżeli ŚWINIA udaje CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (autor nie znany) 2.Warto jest być w życiu UCZCIWYM choć nie zawsze się to OPŁACA.OPŁACA się być nie UCZCIWYM,ale nie WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(prof.Karski) Zobaczcie jakże te powiedzonka z życia wzięte pasują Tutaj.

Zelki
@SPRAWIEDLIWY

Dobrze piszesz

Brawo

Widac ostatnio ze cos cicho sie zrobilo czyżby to cisza przed burzą.

Skrzywdzony

A u Nas na AD to jak bylo to jest dalej bez zmian moberzy jak koordynatorka E.D. i koordynator D.B.dalej u nas uprawia psychoterror i mobbing pracowniczy i nic nie zrobila gora z ta przestepcza klika zakladowa.Kilku z Nas juz lada dzien rzuca papier i spadamy z tego (usunięte przez administratora) byle daleko od 3M bo i tak tu niema możliwości rozwojowych a zarobki to za plotem lepiej proponuja.Nie polecam pracy zwlaszcza tutaj na Ad magazyn 3M.

@Skrzywdzony

Potwierdzam nic nie zrobili w sprawie tych osob zarzadzajacych z Ad magazyn dalej Nas(usunięte przez administratora) tylko wyciszaja to i licza ze wygaśnie samo

@Skrzywdzony

Jak nie masz znajomości i nie chcesz tańczyć jak Ci zagraja , zrobią z Ciebie smiecia , stłamszą , obarczą winą i na koniec wywalą pod byle pretekstem. E.D jawnie mobbinguje pracowników za zgodą D.B a dział HR zwalnia ludzi , ktorzy to zgłaszają . Patologia , nie mozesz normalnie pracować bo i tak siw dowalą do Ciebie ,że nie lizesz im tylkow i nie chcesz być korpoczszurem . Magazyb Ad to nie miejsce na spokojna pracę , odradzam jeśli masz swoj honor i swoje poglady .

Niszczyciel Maroszego

Prawda jest taka Panie Maroszy, że każdy na WH wie, że to Pan pisze te głupie komentarze. Nie można już tego znieść, że Pan cały czas rozmawia o przeniesionym na inne stanowisko Koordynatorze, wszyscy dookoła mają już dość Pana uwag na temat wyżej wspomnianego „byłego szefa iatd”. Niech Pan sobie już odpuści te komentarze, bo wchodzenie na Pana Łabę nic nie zmieni, wręcz przeciwnie... widać, że jest Pan po prostu psychopatą. Powodzenia w sprzedaży wazonów i (usunięte przez administratora)

Adwokat
@Niszczyciel Maroszego

Bezpodstawne pomówienie będzie ścigane prawnie za wykorzystanie niepowtarzalnych ( unikatowych) inicjałow mojego klienta także.W myśl prawa nikt nie może zostać uznany winnym dopóki winy mu się nie udowodni.Sprawa zostaje zgłoszona do sądu z mojej kancelarii z automatu.Poczekaj na dalsze czynności a porozmawiamy na końcu.(usunięte przez administratora)

Prawnik.
@Niszczyciel Maroszego

Czy ty sobie człowieku zdajesz wogóle sprawę z powagi tego co zrobiłeś? 1.Groźby karalne w nagłówku ścigane z urzedu 2.Pomówienie ściganie prawnie na wniosek pokrzywdzonego 3.wyzwanie niewinnego człowieka od psychopaty na forum przy wielu ludziach ściganie na wniosek pokrzywdzonego Jesteś krotko mówiąc za chwilę oskarżony z 3 paragrafów. 4.Dodatkowo Uzyles do tego forum pracownoczego co poteguje to wszystko do kwadratu. Szczerze to już Ci współczuję jeżeli ten człowiek pójdzie z tym na Policję a powinien.Lepiej się módl ażeby tego nie zrobił.Panie Maroszy dobra moja rada jeżeli to Pan czyta to zgłosic to niezwlocznie jak najszybciej na Policję bo nie wiadomo co Panu grozi i niech Pan nie pozwoli ażeby ktos tak Pana traktował. Posłuchaj Pan dobrej rady a dobrze Pan na tym wyjdzie.Pozdrawiam.

Prawnik_24_
@Niszczyciel Maroszego

Będzie Pan miał wielki problem bo sądy zaostrzyly kary za groźby i karają z najwyższej półki za te przestepstwo.Pisząc ten post chyba wogóle Pan nie znał prawa.A nie znajomość prawa nie zwalnia z jego odpowiedzialności.Źle Pan zrobił bardzo źle ale przyjdzie za to odpowiedzieć.Musi mieć Pan tego świadomość. Prawnik_24_

Kolega Kolegi
@Niszczyciel Maroszego

Taki jestes mądry?To zobaczymy gdzie cie twoja mądrość doprowadzi.Mam nadzieję że w sądzie usłyszysz gdzie jest twoje miejsce.Rob już za wczasu wiele nadgodzin bo kasa Ci się przyda na zaplate za proces i zadoscuczynienie moberze zastraszający kolegę.

Ktoś Ważny
@Niszczyciel Maroszego

Odpowiesz za to karnie przed sądem i niedlugo po tym,opuścisz także i firmę.Żarty się skończyły.

Zbigniew Biodro
@Prawnik_24_

Jak na prawnika to ortografią Pan nie grzeszy :) Dajcie już spokój, bo żal czytać te śmieci...

Ktoś Ważny

Nie umiecie pisać jak ludzie to niedługo się czegoś tutaj nauczycie.Po tej nauczce zastanowicie się dziesięć razy zanim coś na kogoś raz napiszecie.Dosyć tego bierzemy sprawy w swoje ręce. Koniec z bezkarnym nadawaniem.

Maroon5

Ludzie dajcie sobie już spokój. To się robi nudne i żałosne. Jeśli macie coś do siebie to powiedzcie to sobie w twarz, bo takie pisanie obrażanie na forum jest chamskie i do niczego nie prowadzi. Cała Kowalska ma bekę z magazynu IATD przez takie komentarze.

HUB
@Maroon5

Potwierdzam własnoręcznym podpisem. Zachowujecie się jak dzieci i sami z siebie robicie (usunięte przez administratora) Choć nie wiem czy zaraz za to mnie nie będziecie straszyć prawnikami... także z góry sorki za określenie. Pozdrawiam AZ

Gypsy King

CHLOPCY UKŁADOWCY bo o nich mowa.A byli nimi na czele Blejd jego zastępca Peppies i wspomniany podrzegacz i kiLKu innych sprzedawczykow i lizusów co sprzedawali i podpuczczali.Nie ma dymu bez ognia.To bylo imperum ZŁA.a My zwykle szaraczki musielismy na to wszysko patrzeć i bron boże sie sprzeciwic bo kary byly za to przewidziane.Nie bylo rownego traktowania pracownikow wogóle.Nie popieram takiej formy pisowni na kogoś ale Ale ALE i tu uwaga Komuś puściły nerwy.Kij ma 2 konce.Oczywiście ktoś używa nie właściwych słów ale to efekt waszego biernego podejścia do sprawy olewania i pomijania bardzo ważnych faktów na to też nie można patrzeć.i jest to conajmniej lekko mówiac zastanawiające.Powiem tak wasza taktyka opiewa na opadnieciu tzw. kurzu i wtedy będziecie się mścic ale zapewniamy Was że my żeśmy to przewidzieli i mamy plan awaryjny także w ostateczności użyjemy planu B.Nie jesteście w stanie Nas zepchnac na margines Nie tym razem.Niestety ale z przykrością trzeba powiedzieć że nie trzymacie się całkowicie zasad zapisanych w kodeksie etyki zawodowej który zescie Sami stworzyli,nie trzymajcie się kodeksu pracy, upadły wszystkie morale i zasady i ludzie to widzą ludzie wiedzą co teraz piszę bo to jest głos ludu GŁOS LUDU.Esencja Prawdy w najczystszej krystalicznej odsłonie.Koledzy magazynierzy pokażmy raz jeszcze ilu Nas tutaj jest i ile osób uważa tak samo.Moze te głosowanie da Wam coś do myślenia i wrócicie na prawidłowe tory : prawdy,uczciwości i szacunku do 2 człowieka tak bardzo pomijanego.Póki co wszystko jest odwrotnie.Czekamy na Wasze ruchy.Wy zaczynacie my czekamy...Zróbcie coś by Świat był lepszy by chciało się tu przychodzić.W obecnej sytuacji chorej sytuacji wielu z Nas już szuka innej pracy i finał będzie taki ze za chwilę sami wyjdziecie z za biurek i będzie zaopatrywali produkcję.Mimo wszystko życzymy miłego Dnia Wszystkim oprócz wspomnianych oprawców donosieli kapusiow i podrzegaczy...

Cosik

Jako, że pracowałem prawie 2 lata jestem w stanie się wypowiedzieć o magazynie AD. Ela - ogólnie jeśli nie zaszło jej się za skórę i było się dla niej miłym to była w miarę w porzadku. Problem u niej był taki, że nie potrafiła postępować z ludźmi. Daniel - ziomeczek od BMW przeswiadczony o swojej zajebistosci. Często gadał rzeczy fantastyczne a jak mu się to wytknęlo to miał w skłonności ciągnąć temat. Ogólnie po czasie stwierdzam, że był w miarę ok koordynatorem. Nie za dobry, nie za zły taki w sam raz. Myślę że największym problemem w takich zakładach jest kolesiostwo. Ludzie od których widać, że są tępi zarządzają innymi ludźmi.

Prawda

Zapamiętaj sobie tchórzu Jedno: Źródłem informacji o danym człowieku, jest właśnie ten człowiek. Nie, nie Kurwa jego rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, znajomi, nieznajomi wraz z Jego wrogami na czele. Jeśli nie potrafisz przyjąć prawdy na klatę, tylko pragniesz karmić się durnymi plotkami na temat danego człowieka, lub wszelakimi informacjami z dupy wyciągniętymi to wiedz, że karmisz i zachwycasz się gównem. Zapamiętaj sobie, ze Prawda leży po stronie silnych, a pomówienia, kłamstwa i ploteczki, zarezerwowane są dla tchórzy. Choć mimo wszystko mam dla Ciebie radę... Chcesz znać prawdę o człowieku? Zapytaj danego człowieka. Jeśli Cię na to nie stać, to zamknij dziób i zajmij się sobą. http://jakubczarodziej.com

Kowboj
@Prawda

Słuchaj krowi brodaty placku z władcy much bo 2 razy nie będę powtarzał twój pomazaniec jest już za burtą za swoje postępowanie jeszcze chwila i ty dołączysz do niego.Jesteś pod mega lupą i wszyscy dookoła z którymi się bujasz są już ustawieni na kontrolę także poczekaj na rozwój wydarzeń.To że jeszcze nosisz biały kask to cud.Sam wiesz ze nie jestes godny wogole go nosic.Mówia na ciebie Pepies Becon i wszyscy wiedzą o kogo chodzi na zasadzie idź do Pepisa on załatwi... ale od czasu do czasu włącz logiczne myślenie bo widzę że opuszczasz tą strefe.Na AD się szybko na tobie i twoim pomazańcu poznali także i tam masz odpowiednią opinie jak i twój były szef.Gdy Twój pomazaniec odchodził z AD na IATD to 3 skłócone zmiany bo i tam napuszczal ludzi na ludzi to odrazu się te 3 zmiany ustawily na wielkie świętowanie i opicie tej wspaniałej informacji do lokalu fuga mondi.Także sklej wary bo jeszcze jeden twój wpis i odpalą się kolejne Asy na Ciebie po których to już tylko pozostanie obiegówka dla ciebie.I pamiętaj jeszcze jedno nie jesteś godny nosić białego kasku bo w miejscu w którym piszesz też obowiązuja zasady i zgodność z duchem a ty tu bluzgasz.A wiesz kto zawsze bluzga?ten kto nie ma racji.Także synu z duchem i zasadami firmy i odłącz w końcu mózg od kloaki i włącz logiczne myślenie jeśli wogóle potrafisz.

@Prawda

TAK TY KRO@WI BRODA^Ty KOLOROW€ANY BO%BKU wiemy ze to ty Mobberz'e psych&ozakladowy wiec ze tak jak SADOSLAWA i Ciebie dosiadzie sprawiedliwosc i tez pozostaniesz wymazany z kadry koordyn"""ujacej A%D a za te zanizane oceny roczne to nie licz na nasze WSPOLCZUCIE podrobko Alpiny.Skonczysz jak twoj ziom R.S.

Skrzywdzony

Na magazynie (usunięte przez administratora) koordynujaca przeprowadza z Nami indywidualne oceny roczne ,widac ze sprawiedliwie do tego nie podchodza nasi(usunięte przez administratora) bo oceny niespr&awiedliwie zanizaja-MAMY ŻAL ze to nie przeprowadza niezawistny kierownik (usunięte przez administratora).tylko Wielkie Dwojca koordynatorow zawistnych(usunięte przez administratora) aby Nas upokorzyć,zastraszyc, sponiewierac .Nie damy sie tym prze$stępcą w taki sposób oceniać pojdziemy ze skarga do HR .

Zdzichu
@Skrzywdzony

Byłbym zapomniał,jest jeszcze jeden chwast do wyrwania,a mianowicie Zbigniew,ma się za (usunięte przez administratora) wie za kogo i co i kogo?i z nim sobie poradzimy!!!skończy się jego panowanie,jedno mu już zdechło i to nauczka dla innych,my sobie z nim poradzimy bo w nas jest siła ze chej!!!!

Joker

Sadysto Sadoslawie,sprawa została zgłoszona. CZEKAMY.

HE-MAN MOCY PRZYBYWAJ

Czy oglądaliście kiedyś He Man-a?jWiedziałem że tak!Jak myślicie co bylo największym orężem tej postaci?uczciwość,pomoc poszkodowanym I co najwazniejsze PRAWDA PRAWDA PRAWDA! Panowie i Panie.Prawda leży po stronie Magazynu.Oni się tej prawdy panicznie boją gdy wyjdzie na jaw.Jak myślicie dlaczego przez ponad 3 tygodnie ani jednemu magazynierowi włos z głowy nie spadł?Odpowiedź jest prosta bo kazdy tu mowi prawde.Do póki mowicie tu wszyscy prawde to jestesmy wygrani Bo Oni się boją tej prawdy która kruszy największe i najtwardze skaly układów i układzikow.Jak myślicie dlaczego najwyzszy czarny kask złożył wypowiedzenie z firmy?Bo jest to jedyny logiczny czarny kask i wie co będzie i ucieka z tonacego statku.To oznaka Ich słabości niepewność wprowadza w nich ciśnienie 10 krotnie większe niż my mamy teraz jako robole jakże często ocenami przez Sadoslawa jako uciekajace Karaluchy gdy zapali się światło.Wygrana jest po naszej stonie tak mówią prawni eksperci i czekają tylko na przycisk.Niech zło zniknie raz na zawsze na Firmie i widać bardzo wyraźnie że to My Robole musimy walczyć o zasady i PRAWDĘ niczym HE MAN walcząc że szkieletorem mistrzem kamuflarzu i ciemno grodu.Łada moment Do wie się cały Swiat będzie to głosne w telewizji i radiu i Minesota dowie o tym przestępstwie właśnie z mediów.Dopóki Walczymy z prawdą u boku jesteśmy ZWYCIEZCAMI.POZDRO i nie nie bójcie się niczego bo wygraną mamy w kieszeni.

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Wrocław Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Wrocław Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Wrocław Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.

3M Wrocław Sp. z o.o.