Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Jakie zarobki w Inova obsługa Lampowni dojazd we własnym zakresie oprócz wypłaty miesięcznej jaki dodatkowe profity ilu zmianowa praca Pozdrawiam.

Nobas
@Anna

Witam dostał ktoś odpowiedź na stanowisko magazynowy na hmg

Zatrudnimy

Witam byłem na rozmowie w czerwcu na GC jako spawacz czy mimo że pewnie już ktoś jest przyjęty dostanę mailem odpowiedź?

Stwfiii
@Zatrudnimy

Ja po rozmowie dostalem telefon ze jestem przyjety od tego czasu jakis miesiac pozniej mail ze sie dostalem i gratuluja itp

Zielony

Siema . Czy czekał ktoś z Was na meila z przyjęciem dłużej niż miesiąc ?

Rafal

Gdzie znajduje się oddział gg2 na zg lubin?

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Chciałem się odwiedzić jeżeli jestem zatrudniony na powierzchni w kopalni a chce iść do huty to muszę się zwolnić i wysłać do huty cv ,czy pisać podanie o przeniesienie ??A jak się zwolnię to mogę stać się o prace w innym wydziale kghm ??

@Marek

Lepiej robić na kopalni na powierzchni niż na hucie, dobrze to przemyśl

@Supernadoperator

A jak te badania tzn sauna itp?dzieki za odp

@Mietek

Na dół to sauna 50 min i rower stacjonarny, nic szczególnego A cz na hucie to samo to.nie wiem, raczej nic "ciezszego"

A ciezko to przejsc?

Jak jesteś zdrowy i nie wazysz 130 kg przy wzroście 160 cm to żaden problem

@Supernadoperator

Dzieki za jasna i rzetelna odpowiedź:) mam ponad 10 lat stazu u prywaciarza i dali mi pod ziemią 9 grupe. Warto?

Ar
@Mietek

Wiadomo że lepiej robić w KGHM nawet na ,, pierwszej grupie" niż u prywaciarza. Ale ta praca pod ziemią to jest z.. (usunięte przez administratora) wytrzymałem rok i się zwolniłem (pracowałem pod kghm) tak że się zastanów.

@Ar

Pracy raczej sie nie boje.jak juz sie dostalem spruboje

@Mietek

Spróbuj najwyżej się zwolnisz, ale jak już wgryziesz się w robotę to wątpię. Na 9 grupie się zaczyna po paru latach można liczyć na wyższą, ogólnie są możliwości rozwoju itp. A jakie stanowisko,oddział i która kopalnia ?

Miedziowiec

Hej, czy zatrudniono już kogoś na stanowisku ślusarz w zg Lubin? Rozmowy były w czwartek. Stażysta w dziale górniczym jest aktualne?

Natalia

Witam, oddział Lampowni Inova, ile można tam zarobić ? Pozdrawiam :)

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Proces rekrutacji na stanowisko: Ślusarz - mechanik – pod ziemią GC w KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin" Dział Energomechaniczny ds. Maszyn Dołowych - GC został zakończony. Została Pani/Został Pan zarekomendowana przez Komisję do zatrudnienia na to stanowisko. Witam pracuje od mieaiaca na komorze zg lubin i dostałem takiego maila....Uprzejmie dziękujemy za interesujące spotkanie i rozmowę oraz podzielenie się z nami własnymi doświadczeniami. W przedmiotowej sprawie będzie kontaktował się z Panią/Panem właściwy pracownik HR. Gratulujemy. O co to chodzi? Co to jest dział GC?

DXC
@Zainteresowany

Może w systemie się pomylili i wysłali Tobie mejla dopiero teraz, ja kiedyś dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjna gdzie byłem zatrudniony już od ponad pół roku

@DXC

A co to jest dział GC?

@Zainteresowany

Dział mechaniczny

Heh tak myślałem. Pozdro

Janekk

Witam cięzko przejść badania lekarskie na kopalnie

Mojeee
@Janekk

Podobno tak

Janek

Jak wyglądają zarobki ślusarz mechanik na powierzchni

@Janek

Zależy od grupy i karty górnika, około 2500 do 3000

Janek

Informacje odnośnie kalifaktora ,czym się zajmuje i na jaka wypłatę może liczyć ??Warto czy lepiej rezygnować ??

@Janek

Kalifaktor to człowiek od wszystkiego na oddziale. Zamawianie, odbiór z magazynu, wydawanie pracownikom i opuszczanie na dół materiałów. Oprócz tego cała papierologia oddziałowa, dniówki, bieganie do planistki, odbieranie telefonów, generalnie chłopiec na posyłki. Zarobki około 2,8 tys, nie warto za te pieniądze. Jak chcesz robić na powierzchni to lepiej celuj w oddział szybowy albo klimatyzacje, a jak planujesz prace na dole to z powierzchni bez znajomości będzie ciężko się przenieść.

Firmol

Jakie ma zadania ślusarz-mechanik na oddziale S na sierpolu?

@Firmol

Operator wiertnicy

Górnik 1

Chciałbym sie dowiedziec ile mozna zarobic w inova obsługa lampowni weekendy płatne czy za dzień wolny prosze o odpowiedz

Spaw

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie na spawacza na powierzchni w zg rudna

Spawacz
@Spaw

Też mam rozmowę w piątek 05.06 :)

Pawelll

Zapewne jak 100 innych osob heh jak to te rozmowy bywaja

I jak było? Miałeś jakiś test ? Długo trwało? Pozdro

Spawacz

Nie było żadnych testów, sztuka jak zawsze pewnie rozmowy tylko dla statystyk a na to miejsce już ktoś jest

@Spawacz

No szkoda że tak dalej jest.

Pirlo

Rozmowa na ślusarz mechanik pod ziemią dział MM . Czego można się spodziewać. Czy to dział szybowy ? Kopalnia Rudna. Rozmowa 09.06.2020. Za wszelkie info dziękuję. Pozdrawiam

Odp
@Pirlo

Tak szybowy. Pytania wykształcenie i doświadczenie zawodowe i kursy.

@Odp

Thx . Pozdro

Jaskooo

A wracajac do tematu badan i tych wydolnosciowych ciezko jest je przejsc?

Jasiek

Jak ogolnie wyglada praca elektromontera pod ziemia?

Polek
@Jasiek

Jak sama nazwa wakazuje

Jqcolll

Pany Elekteomonter TM pod ziemia ale na Zanam.jakie warunki i czy warto?

Michal
@Jqcolll

Bardzo dobre ponad 4k na reke bez sobót

Zielox

Siemka . Czego można się spodziewać na rozmowie ślusarz na powierzchni MM ? Pozdro .

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.