Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Dezerter

Witam mam szanse dostania się do kghm zakład hydrotechniczny na operatora pogłębiarki ssącej czy jest tu ktoś kto tam pracuje? Jak atmosfera i zarobki? Z góry Dzięki za info.

Jarek

Pracuje na powierzchni należy mi się nagroda kwartalna ??

Peer
@Jarek

Dostać możesz, ale czy ci się należy to wie najlepiej twój kierownik

Allah

Czy warto pracować w dziale zakupów?

@Allah

Czy aplikowałeś do zakupów? Masz jakieś spostrzeżenia?

Rekrut

Ja składam podania od 2 lat po kilka w miesiącu. W wiekszosci spelniam wymagania. Nikt ani razu sie nie odezwał .

Jacek
@Rekrut

Ja wysyłalem i wysylalem bylem na kilku roZmowach az sie udalo.zero znajomosci zero ukladow serio

Mr Tadek
@Rekrut

No to słabe masz uprawnienia albo doświadczenie. Ja składałem cv 3 razy 3x zostałem zaproszony na rozmowę z czego 2 x nie byłem z racji sytuacji prywatnej itd. I mimo wszystko za każdym razem się odzywają, teraz następna rozmowa na którą już idę w następnym tyg

@Mr Tadek

Mr Tadek, a czy możesz napisać, na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja pierwszy raz skladalem dokumenty do kghm- dział zakupów. I chciałbym wiedzieć, ile potencjalnie czasu dać sobie na ewentualną odpowiedź (ogłoszenie z ofertą pracy skończyło się chyba 02.09.2020). Dziękuję za wszelkie info. Pozdr.

@Jacek

Na jakie stanowisko? Pozdr.

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szukam

Wiem ze większość popuka się w głowę ale szukam kogoś z o/zg Lubin kto chciał by się zamienić za oddział. Chce się wybić z taśmowego, może znajdzie się ktoś znudzony z fedrunku albo drogowego.

@Szukam

Wydaje mi sie, ze nawet jak ktoś będzie mocno znudzony na fedrunku lub drogowym to i tak się nie zamieni bo nikt nie chce zarabiać mniej. Ciężko będzie Ci kogoś znaleźć

@Adam

Dzięki za odpowiedz :) A wiesz do kogo uderzać w sprawie kotwiarki ?

@Szukam

Pytasz o kurs czy juz masz i chcesz sie przenieść?

@Adam

Powiem Ci szczerze ze wolał bym gdyby Zakład mnie wysłał, aczkolwiek jestem na tyle zmotywowany ze od września zaczynam prywatnie

@Szukam

Wg mnie W twoim przypadku moze byc ciężko aby zaklad cie wyslal sam na kurs, bo twoj kierownik nie będzie miał w tym żadnego interesu aby cie wysłać ani poprzec ten kurs, bo po co mu kotwiarz na taśmowym a nie będzie miał cie miesiac w pracy. Jak już sam go zrobisz na własny rachunek to mozesz uderzyć do "szefa" albo ngc i myślę że dlugo nie będziesz czekal aby isc na kotwiarke bo kotwiarzy zawsze malo bo nikt na tym robic nie chce. Powodzenia i daj znać jak ci poszło

Jak można skorzystać na Allegro z karty kultura ??

Witam. Czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej na Lampownie ?

Mat

A kiedy dostales/dostalas info o rozmowie? Ile dni przed?

@Mat

Dwa dni przed. Jakie jest prawdopodobieństwo dostania tej pracy ? Dlugo się czeka na odpowiedź?

Romek

Na jakie zarobki może liczyć elektryk na maszynie wyciągowej? A ślusarz-mechanik? Nie licząc dodatków, bez nadgodzin, jak to wychodzi? Na rękę

Witam, jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku ślusarz na powierzchni oddział strzałowy w Zg Lubin?

Janek

Pracujemy kopalni ponad dwa miesiące po jakim czasie mogę się starać o przeniesienie ??

Maniek
@Janek

A z jakiego oddziału chcesz sie przenieść? Bo ja też chce zmienić oddział a ponoć łatwiej sie zamienić oddziałami

Ambitny
@Janek

Ponoć po roku

Wacek

Koedy wypłacają grusze dla osób złożonych do 12lipca

Kiedy zaliczka z zysku w sierpniu?

Wczoraj mialem rozmowe w HMG i mysle ze poszlo mi bdb. Ile czeka sie na telefon z decyzja??

Zdzichu
@1234

A mi poszło jeszcze lepiej tak że chyba się nie doczekasz.

@Zdzichu

Nie badz taki pewny.

Lala
@1234

To lepiej nie myśl.

Punisher
@Lala

Wiecie co, jeden drugiemu kłodę pod nogi by rzucil byle bym dostał się ja a nie on. Prawda taka że żaden z Was się nie dostanie...

Zdzichu
@Punisher

Napisałem to dla jaj. Pracowałem w tej niby zajebistej firemce jaką jest kghm, do której lecicie jak muchy do gówna, i wytrzymałem niecały rok i to był niecały rok zmarnowanego życia. Tak że lubię się pośmiać, z ludzi którzy dostając pracę w kghm myślą że Pana Boga za nogi złapią.

Górnik

Witam, Ile mogę zarobić bez weekendów jako operator przenośnika taśmowego pod ziemia albo górnik strzałowy mając 3 lata doświadczenia dołowego na kopalniach węglowych? Dzieki i Pozdrawiam!)

Aqak
@Górnik

Na taśmowym koło 3.5 tys w zależności od twojej karty górnika

MSi
@Górnik

3500zl z jedną sobota i 30% karty górnika. 4000zl jeśli masz jedną sobotą i jedną niedzielą + 30% karty górnika + dobre premie. Tak to wygląda

Mr Tadek
@MSi

To powiem Ci ze śmiech na sali. Sobota, niedziela i karta Górnika 30% i 3500 ????

Kartyk

Witam przenosił się ktoś może z huty do kopalni ciężko było się przenieś ?

Bolekilolek

Witam, chciałbym zapytać o atmosferę oraz przedział zarobków brutto, netto w dziale zakupów lub na stanowisku koordynatora, kierownika zakupów. Będę bardzo wdzięczny za info.

kemp

Witam. Jakie pieniedze na poczatek na oddziale MT z 9 letnim stażem pracy?

Maciek

Witam.ile czasu przed przyjeciem do pracy badania wstepne.

Niunia
@Maciek

To zalezy. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandyadatury kwestia 2-3 dni. Ale kazdy oddzial ma inne procedury. Chodz o dziwo.. To jedna firma.

Ruddna

To prawda że Rudnej mają dać jakiś hajs za koronawirusa ? To samo co było na Lubinie?

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Operator urządzeń mechanicznych – Ratownik straży Pożarnej. Ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.