Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Kat67

Jak wygląda przebieg rozmowy na próbobiorce pod ziemią na ZG Rudna? Czego się można spodziewać? Z góry dzięki za info.

KGHM
@Kat67

Nie polecam tego stanowiska, kasa słaba. Spodziewac można się wszystkiego

Aramo
@KGHM

Kasa słaba ale nic nie robisz praktycznie zero odpowiedzialności :)

Niki
@KGHM

Wszystkiego tzn?

Niki
@Aramo

Na 9 grupie, 40% karty górnika,jakie zarobki?

oOOOoioOOOo
@Niki

strzelam 2800-3k na rękę

Jakie opinie o szybie świetego Jakuba, dobrze trafiłem ?

Olo
@Marek

Ile ci zaproponowali na start? Na jakie stanowisko cie przyjeli?

Jasiu

Mi wyliczyli na start 3600 netto na rękę ? Jak to wyglądało u was ? Każdy zaczyna od takiej stawki ?

@Jasiu

Siema, która grupa i ile karty górnika? Gołej pensji czy roczna przez 12 miesiecy?

Jasu
@Jasiu

Która grupa i ile karty tego nie zapamiętałem, z wszystkim wyliczyl mi 3600 netto plus wymienił dodatki typu 13stka 14stka i wiele innych dodatków

@Jasu

To inaczej, jako kogo Cie przyjeli i ile miałeś stażu pod ziemią wcześniej?

Hjh
@Zibi

Brak stażu pod ziemia

@Hjh

No to jak bez stażu to chyba całkiem nieźle. A jakie stanowisko?

Vietnam_DGL

Cześć jaka jest szansa na dostanie się do KGHM ? Staż - 3 lata PRGW 1,5 roku Kopex ( kopalnia miedzi szyby SW 1, SG, PZ, PG, LUBIN główny, wschodni, zachodni. obecnie 2 lata kopalnia węgla Karwina Czechy 3 szyby obecnie pracuje tam gdzie doszło do wybuchu metanu CSM Sever. Uprawnienia Operator wiertnice stacjonarne, wozy wiertnicze, kotwiące, do stawiania obudowy pod. + czeskie na obsługę przenośników taśmowych. Dzięki

@Vietnam_DGL

Z racji że masz doświadczenie pod ziemia i papier na swk to masz duże szanse na przyjęcie bo kotwiarzy brakuje i ludzie jeździć tym nie chcą

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hejsj

Jakie pieniążki netto dostaliście na start za stanowisko podziemne ?

Elk

Idzie ktos w srode na rozmowy na sierpol?

piter

idę na test dopiero

@piter

I jak tam poszło?

Sierpol

Ja na Zg Rudna dostalem email ze zostalem zarekomendowany do przyjecia i jak narazie czekam tydzien na telefon jakiś

Robert
@Sierpol

A ile kolego po rozmowie dostałeś tego maila?

Sierpol

Dzisiaj byłem na drugiej rozmowie na MT. Rozmowa wygladala tak, ze mam cos o sobie powiedzieć itd. Nie bylo zadnych takich kontretow. Zawsze to tak wyglada?

zzzz
@Sierpol

A byłeś wcześniej na rozmowie ? Testy miałeś ? Kiedy byłeś ? Może przeszedłeś testy i teraz na luzie było

@zzzz

Egzamin mialem 19 lutego. Myslalem, ze beda wypytywac o jakies konkrety a tu tylko pytali sie o transport do kopalni, skąd jestem gdzie pracuje, uprawnienia i cos o sobie. Bylo nas moze 6 osób i kazdego tylko chwile trzymali i wynik do dwóch tygodni

zz
@Sierpol

Powinno byc ok. Jeżeli po teście was wezwali to może być do przyjęcia

@zz

Czyli można powiedziec, że to taka norma?

Refi
@Sierpol

Ja byłem na rozmowie w Pebeka kghm 3 tygodnie temu, po rozmowie zadzwoniono po tygodniu po dosłownie kopi moich papierów na meila, poinformowano mnie ze nadsztygar wnioskuje o przyjęcie mnie jednak on nie jest osoba decyzyjna i nadal czekam na informacje czy mnie chcą. Czy u was tez tak długo trwało to wszystko ?

@Refi

No ja na z rudnej dostalem dostalem email ze jestem zarekomendowany do przyjecia ale jak narazie czekam tydzien na telefon jakiś

Refi

No to czekamy

Jakie testy sprawnosciowe są do zg?

DXC
@Kandydat

Rowerek 10 minut i 50 minut sauna

@DXC

Na rowerku jest określony jakis dystans?

DXC
@Kandydat

Nie, po prostu z każdą minuta zwiększają obciążalność na nogach i jesteś podpięty pod ekg i sprawdzają twoja wydolność

Mateusz

Witam, czy ktoś kto mial rozmowę 9 lutego na KGHM rudna dostał już odpowiedź?

Krecik
@Mateusz

Tak, dzwonili mam iść na badania

Pirlo
@Krecik

No to gratki i powodzenia ! Moje pytanie. Czy ktos z was dostal sie do pracy z listy rezerwowej ? Jaka jest szansa ?

DonJuan
@Mateusz

Na jakie stanowisko miałeś rozmowę?

Dziki
@Pirlo

Ja na liście rezerwowej jestem od listopada i na razie cisza z tego co się dowiadywałem to mogą zadzwonić jak będzie zapotrzebowanie. Powodzenia

Aleksander
@Dziki

Widzę, że jesteście osobami, które aplikowały w ostatnim czasie do pracy w firmie KGHM. Świetnie się składa bo ja chciałbym dowiedzieć się czego można spodziewać się na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w tej firmie? Miło będzie, jak wypowie się osoba, która brała już udział w procesie rekrutacyjnym. Podzielicie się czego można się spodziewać?

Mateusz
@DonJuan

Mechanik ślusarz maszyn i urządzeń górniczych. Dziś dostałem maila z odmowa

Pabloo
@Dziki

Tez bylem 9 lutego i wczoraj dostalem email, ze zostalem zarekomendowany przez komisje do przyjecia. W jakim czasie teraz powinni sie skontaktować? Czy to tez jest tzw lista rezerwowa?

Eldo
@Dziki

Jak sie dowiedziales ze jestes na liscie rezerwowej?

Dziki
@Eldo

Dostajesz wiadomość na e-mail, że zdecydowali się wybrać innego kandydata ale Ciebie umieszczają w bazie danych i jak będzie następna rekrutacja na to samo lub inne stanowisko mogą wziąć Cię pod uwagę bez konieczności ponownego aplikowania na stanowisko

Majkel

Na jaki okres czasu moge spodziewać sie umowy po zatrudnieniu, jak wygląda to z pierwszą umowa i jak z następnymi.

Marekk

Witam chciałbym zmienić odział pytanie gdzie w miarę dobrze płaca i w miarę przyzwoita praca jest ? Myślałem o wozie dostawczym ? Albo na paliwiaku czy wydawca środków strzałowych pytanie tylko jak z zarobkami ?

Rekrut

Panowie jestem w tym nowy. Jak wygląda przebieg rozmowy rekrutacyjnej na hmg. Czego mogę się spodziewać? Aplikuje na pracownik produkcji hmg.

Wózek

Witam panowie z KGHM huta mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na hutę 1 i mam napisane że będę miał kurs wózka widłowego jak to wygląda. Ktoś taki kurs posiadał i może się pochwalić jak to wygląda i jakimi wózkami jeździcie

Nobas
@Wózek

A na kiedy masz rozmowę ja mam na 26 a test jest na wózku linde

@Nobas

26 też

@Nobas

Tylko mnie ciekawi co tam będzie

Wschód

Chcę złożyć wypowiedzenie o prace, jest gotowy szablon czy pisze własnymi słowami ??

Rudna
@Wschód

Jak tam z przyjęciami w KGHM?

Elektryk

Witam wszystkich chciałbym zapytać ile u was zarobi elektryk z 3 letnim stażem mając papiery na 1kv 6kv i dexa.Oczywiscie chodzi mi o przodek.

Elo
@Elektryk

Staż dołowy czy ogólnie ? Papiery tez dolowe czy normalne ? Jeżeli chodzi o przodek nie ma czegoś takiego, przyjmiesz się najpierw komora, łycha, później oddział, utrzymanie ruchu - tu masz „przodek” jak se pójdziesz popatrzeć :D

Mucka

Witam ktoś wie jakie zarobki na oddziale k-2 z 4 swietami??

Ryszard

Jakie premie na drogowym są dla nowych przyjętych pub jakie widełki płacowe są ?

Michael

Gdzie w miarę jest dobra praca i płaca na jakim stanowisku ? Dobra praca mam na myśli zarobki 4500 zł z 20% karta górnika bez weekendow

Rocky

Dzień dobry. Panowie orientuje się ktoś jakieś zarobki na początku na szybowym ? Aplikowalem o stanowisko

Ambata
@Rocky

Jaki % premi ? Ile można zarobić ? Nikt nic nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.