Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

POLSKA ZAWIŚĆ

Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo Firma PEBEKA zdecydowała, że demoralizuje on pracowników spożywających sobie alkohol na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH... Jak inżynier ten zgłosił do przedstawicieli Centrali Firmy KGHM proceder spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA i proceder przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych, ci nasłali na niego LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i nie narażać się swoim "pebekowskim" kolegom no i też dlatego, żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym przecież śmiało może pracować SYN, CÓRKA, MĄŻ, ŻONA, WUJEK, CIOCIA, KREWNY lub ZNAJOMY kogoś aktualnie zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika tej Firmy, kogoś powiązanego z obozem PiS-u, jakiegoś przedstawiciela jednego ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Firmie KGHM lub kogoś pracującego w jednej ze spółek-córek Firmy KGHM... Oto POLSKI PATRIOTYZM i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w telewizji publicznej chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO... Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo skrytykował spożywanie alkoholu w Firmie PEBEKA... Ciekawe, czy kierownicy i dyrektorzy (lub inne wszystkie osoby), którzy blokują jego zatrudnienie w Firmie KGHM, a którzy mają córki - takie same kryteria "odrzucenia" i "niechęci" stosują w sytuacjach, gdy kandydaci na przyszłych mężów tych córek również nie mają jakichkolwiek nałogów?...

Kris

Witam, jakie zarobki HM Głogów wydziały produkcyjne? Ktoś? Coś?

PISOWSKA POLSKA

CAŁE KLANY RODZINNE pozatrudniane w Firmie KGHM, a inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów szczuty LUBIŃSKĄ POLICJĄ i LUBIŃSKIM SĄDEM REJONOWYM, żeby tylko jak najszybciej go uciszyć i zamieść sprawę pod dywan... Oto POLSKI PATRIOTYZM i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w telewizji publicznej chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO... Inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów pozbawiony przez Firmę PEBEKA środków do życia za demoralizowanie współpracowników swobodnie przechylających sobie kieliszki z alkoholem w jego miejscu pracy (oczywiście w tym również i podczas jego 3-miesięcznego wypowiedzenia)...

Zenek
@PISOWSKA POLSKA

Zbanujcie tego deliba bo to już nawet śmieszne nje jest..

Wagadugu
@Zenek

popieram, zaśmieca to forum praktycznie codziennie.

@Wagadugu

Ma pewno jakiś kompleks

ALKOHOL W PEBEKA

Inżynier ds. logistyki i gospodarki materiałowej bez jakichkolwiek nałogów zgłosił w Centrali Firmy KGHM problem przyjmowania do pracy w tej firmie po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych i problem bezczelnego spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA przez ludzi, których rzekomo demoralizował... I co zrobiła PISOWSKA ADMINISTRACJA FIRMY KGHM? Nasłała na niego LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i nie narażać się innym ludziom... Inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów musi teraz wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, a jego współpracownicy z Firmy PEBEKA swobodnie chlejący sobie alkohol w jego miejscu pracy (w tym również i podczas jego 3-miesięcznego wypowiedzenia) spokojnie sobie teraz dopracowywują do EMERYTURY... Oto SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którym tak pięknie w telewizji publicznej chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO...

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

SZYBOWY

Witam. Dostałem się na dział szybowy na R IX pod ziemię jako ślusarz mechanik, stąd moje pytanie, jak wygląda praca na tym szybie, i jak z zarobkami? Wiem że na początku nie jest kolorowo ale jak to wygląda przyszłościowo ??

R.
@SZYBOWY

Kolego długo czekałeś od rozmowy do informacji, że zostałeś przyjęty?

NEPOTYZM WG PISU

Jednym z nadrzędnych celów Firmy KGHM jest BEZPIECZEŃSTWO w pracy. A jednym z nadrzędnych celów PARTII RZĄDZĄCEJ jest WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA... A co zrobili przedstawiciele PISOWSKIEJ ADMINISTRACJI FIRMY KGHM, jak tylko inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów zgłosił im problem SWOBODNEGO I DEMORALIZUJĄCEGO SPOŻYWANIA ALKOHOLU W FIRMIE PEBEKA i PROBLEM PRZYJMOWANIA DO PRACY W FIRMIE KGHM KANDYDATÓW PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH?... Ano bez zawahania nasłali na niego LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i nie narażać się innym swoim PARTYJNYM kolegom i aby inżynier ten przypadkowo nie zajął stanowiska, na którym śmiało przecież może pracować SYN, CÓRKA, MĄŻ, ŻONA, KREWNY lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika tej firmy, kogoś powiązanego z obozem PiS-u lub kogoś powiązanego z którymś ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH działających przy firmie KGHM... Oto walka z NEPOTYZMEM, którą tak pięknie w telewizji publicznej chwali się PARTIA KACZYŃSKIEGO...

Adiiijos

Część, ile bym zarobił na stanowisku Operator urządzeń mechanicznych – Ratownik straży Pożarnej ? Jako "straża" ? Też jest 25 lat i emerytura? Co się robi jak nic się nie pali i nie ma wezwań?

@Adiiijos

Nie no sztos

POLSKA ZAWIŚĆ

Jestem inżynierem ds. Logistyki i Specjalistą ds. Gospodarki Materiałowej. Wykładam jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE. Zgłosiłem problem przyjmowania do Firmy KGHM kandydatów po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych. Ale PISOWSKA Administracja tej Firmy nasłała na mnie LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, tylko żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i abym czasem nie zajął stanowiska, na którym śmiało może pracować syn, córka, mąż, żona, krewny lub znajomy kogoś już zatrudnionego w tej firmie, byłego pracownika tej firmy lub kogoś powiązanego z obozem PiS... Oto POLSKI PATRIOTYZM, SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY i POLSKA BEZ PODZIAŁÓW, którymi tak pięknie w telewizji publicznej chwali się partia KACZYŃSKIEGO... Ja jestem zawistny? - a jakimi zawistnymi i nieprzyjemnymi trzeba być osobami, żeby na moje zapytania i sugestie "DLACZEGO NIE MOGĘ PRACOWAĆ W FIRMIE KGHM" - udzielać mi następujących, bezczelnych i kompletnie nie pokrywających się z publicznymi wypowiedziami PRZEDSTAWICIELI PARTII RZĄDZĄCEJ - odpowiedzi: 1. "NAJWYRAŹNIEJ MA PAN ZA SŁABE NAZWISKO, ŻEBY MÓC PRACOWAĆ W FIRMIE KGHM", 2. "ZAPISZE SIĘ PAN DO PiS-u, TO MOŻE TAM KIEDYŚ PANA PRZYJMIEMY", 3. "CO PAN TAKI ZDZIWIONY - TO SYNOWIE PRACOWNIKÓW FIRMY KGHM MAJĄ PIERWSZEŃSTWO DO ZATRUDNIENIA W TEJ FIRMIE, 4. "MA PAN BARDZO DOBRE CV i BARDZO DOBRĄ WIEDZĘ ZAWODOWĄ I NA PRAWDĘ JEST DUŻA SZANSA NA PANA ZATRUDNIENIE, TYLKO PROSZĘ PODAĆ NAZWISKO OSOBY POLECAJĄCEJ PANA KANDYDATURĘ"... , 5. "ZACHOWUJE SIĘ PAN JAK UPARTY KLIENT W SKLEPIE, DO KTÓREGO NIE DOCIERA, ŻE NIE WSZYSTKIE PRODUKTY MOŻNA KUPIĆ"... Po pierwsze: nie wiedziałem, że obecnie o przyjęciu do pracy w Firmie KGHM decyduje jeszcze SIŁA NAZWISKA... Po drugie: nie wiedziałem, że obecnie o przyjęciu do pracy w Firmie KGHM decyduje PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA... Po trzecie: SYNOWIE OWSZEM MAJĄ PIERWSZEŃSTWO DO ZATRUDNIENIA, ALE W FIRMIE PRYWATNEJ, a póki co Firma KGHM jest Spółką Skarbu Państwa i mam takie same prawo w niej pracować jak osoby przyjmowane po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych... Po czwarte: nie wiedziałem, że obecnie o przyjęciu do pracy w Firmie KGHM decyduje POPARCIE OSOBY POLECAJĄCEJ... I po piąte: Jak chcę być klientem w jakimś sklepie to idę na zakupy, np. do KAUFLANDU, a do Firmy KGHM to przychodzę po to, żeby móc się rozwijać zawodowo zgodnie ze swoim wykształceniem, a nie na zakupy... Jakimi trzeba być niemiłymi ludźmi, żeby tak bardzo nie chcieć integrować się z ambitnym inżynierem ds. logistyki, który na dodatek nie ma żadnych nałogów...

Gawron
@POLSKA ZAWIŚĆ

Czytam czytam i wtf a gdzie to słynne "brak jakichkolwiek nałogów" na szczęście było w ostatnim zdaniu bo już się martwiłem

Boniek

Przestań pisać już łaskawie te brednie, nie idzie tego czytać.

Swiezy

Dostałem sie na stanowisko ślusarz na powierzchni -sw 1 wydział GC 10 - jak opinie o pracy ? Wynagrodzenie ? Jestem właśnie przed badaniami.

POLSKA ZAWIŚĆ

Jakim zawziętym trzeba być człowiekiem, żeby nie chcieć zatrudnić inżyniera ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów m.in. dlatego żeby czasem nie zajął stanowiska, na którym śmiało może przecież pracować synek, córeczka, krewny lub znajomy kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM i m.in. też dlatego, że nie będzie uczęszczał na żadne integracje i to nie będzie podobało się wielu osobom... Jakim zawistnym trzeba być człowiekiem, żeby pracowników swobodnie spożywających sobie alkohol w Firmie PEBEKA i wyzywających mnie od SZMACIARZY, śpiących sobie po 2-3 godziny w pracy, grających sobie w dziecięce gierki komputerowe, czy też przez kilka godzin serfujących sobie po internecie, ochraniać PARASOLEM BEZPIECZEŃSTWA, a inżyniera ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów pozbawić środków do życia poprzez bezczelne oskarżenie o złamanie ARTYKUŁU 52 KODEKSU PRACY za rzekome demoralizowanie tych właśnie wszystkich ww. pracowników... Jakim zawistnym i fałszywym trzeba być człowiekiem, żeby z jednej strony oskarżać inżyniera ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów o PSUCIE ATMOSFERY w jego miejscu pracy, ale z kolei z drugiej strony - być jedyną osobą donoszącą o spożywaniu alkoholu przez podległych mu pracowników do swojego kierownika... POLSKA ZAWIŚĆ NIE ZNA GRANIC...

Mechanik :)

Witam jakie pytania zadają na sw-1 na taśmowego?

@Mechanik :)

A co kiedy masz rozmowę ?

Zg
@Mechanik :)

Kiedy dostałeś wezwanie na rozmowę ? I na kiedy masz ?

Mechanik
@Zg

Na 7 lipca

POLSKA WG PiS-u

PiS tak pięknie chwali się w telewizji publicznej, że obecnie w Polsce mamy swobodny rozwój zawodowy, i że bez aktywności społecznej obywateli nigdy nie będzie dobrej kontroli... A co zrobiła PISOWSKA Administracja Firmy KGHM, gdy inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów, wykładający jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, zgłosił problem przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych i problem swobodnego spożywania alkoholu przez swoich współpracowników w Firmie PEBEKA?... Zamiast wziąść w obronę człowieka, który przez ostatnią dekadę głosował tylko na PiS i chce się rozwijać zawodowo w Firmie KGHM, administracja ta nasłała na niego LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, tylko żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan... Oto PISOWSKA POLSKA, ostro krytykująca WŁADYMIRA PUTINA za prześladowanie obywateli, którzy za "dużo" mówią... SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY - chyba tylko dla wybrańców...

Anfred
@POLSKA WG PiS-u

Marcin, odpuść już.

POLSKA WG PISU
@Anfred

Skąd tyle nienawiści, tyle zawistości do mnie - oskarżono mnie o demoralizowanie pracowników w firmie PEBEKA, a oni nawet podczas mojego 3-miesięcznego wypowiedzenia swobodnie spożywali sobie alkohol w moim miejscu pracy... Co to miało być? W jakim my kraju żyjemy? Co to za chlanie alkoholu w spółce Skarbu Państwa?... Jakim zawistnym trzeba być człowiekiem, żeby nie chcieć zatrudnić inżyniera ds, logistyki bez jakichkolwiek nałogów?... POLSKA ZAWIŚĆ NIE ZNA GRANIC!!!

Pozdrawiam

Witam jak wygląda praca na oddziale górniczym (tg), ZG Rudna, dział głównego inżyniera? Ślusarz mechanik maszyn i urządzeń górniczych pod ziemią, odwadnianie, reczna obrywka stropu, warto się pchać?

Robert
@Pozdrawiam

A gdzie teraz i jako kto robisz?

Ela

Jak z przyjęciami do biurowców? Są realne szanse bez znajomości?

@Ela

Szansę są zawsze

Robert
@Ela

Jak widzisz, że jest oferta na stronie na konkretne stanowisko - to aplikuj. Faktycznie mogą akurat kogoś tam potrzebować i szansa jest.

Ares

Jaka jest różnica w wynagrodzeniu między wydawca środków strzelniczych a probkobiorca ? Kto zarabia więcej ?

Mare
@Ares

Ponoć probkobiorca zarabi trochę więcej

@Ares

Wydawca na sierpolu ma 35% premii a probkobiorca tylko 20% także wydawca powinien zarabiać wiecej

Aloj
@bono

A na Rudnej ? Słyszałem ze jest na odwrót

Marcino

Byłem ostatnio na rozmowie jakoślusarz na powierzchni. Z tego co usłyszałem mógłbym zostać przyjęty na 10 grupie. Ja jakie zarobki można rzeczywuscie liczyć z 25 procent karty Górnika? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Marcino

Niema jako ślusarz takiej karty górnika jest albo 20 albo 30 i tak wzwyż co 10% do 60 max na dole

@Marcino

A sorry nie doczytałem że to na powierzchni. To na powierzchni to max 40%

Grzesiek

Cześć. Zostałem zarekomendowany do przyjęcia. Zaczynam pracę od kolejnego miesiaca. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda faktycznie z wysokością barborka i 14? Czy to wychodzi jakby goła wypłata bez weekendow czy taka powiedzmy jak co miesiąc z nadgodzinami? Chodzi mi oczywiście po przepracowaniu pełnego roku.

@Grzesiek

Cześć powiedz gdzie idziesz na którą kopalnie i jako kto ?

@zg

Na sierpol na ślusarza na powierzchni

@Grzesiek

O wybacz na powierzchni to nie pomogę :)Powodzenia życzę :)

@zg

Ale chyba zasady przyznawania są wszędzie takie same??

Zygi
@Grzesiek

Jak długo czekałeś na informację od rozmowy?

Barbórka jest liczona od wypłat z sobotami niedzielamii tak samo 14

AKTYWNY ZGODNIE Z PiS - em...

Jakim trzeba być zawistnym i nieporadnym człowiekiem, żeby na inżyniera ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów, wykładającego jogurty w lubińskim KAUFLANDZIE nasłać Lubińską POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, tylko za to, że zgłosił problem przyjęć do pracy w Firmie KGHM po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych i problem swobodnego spożywania alkoholu u jednego ze swoich poprzednich pracodawców... Przedstawiciele Partii Rządzącej w telewizji publicznej tak pięknie chwalą się, że "BEZ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OBYWATELI NIGDY NIE BĘDZIE DOBREJ KONTROLI" - ja byłem aktywny społecznie, a Pisowska Administracja Firmy KGHM nasłała na mnie POLICJĘ I SĄD... Oto SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY według PISU HAHAHA

JAN

Panowie jakie pytania na teście na ślusarza na powierzchni?

@JAN

Ja nie miałem testu. Była tylko rozmowa

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 628.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.