Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Cześć, orientujecie się ile moze miesięcznie zarobić specjalista na powierzchni? Chodzi o prace w biurze

Kalifaktor
@Kandydat

9/10 grupa plus dodatki mniejsze niż ślusarz na powierzchni :)

Szyb r7

Jak to jest z przedłużeniem ymowy po roku czasu czy ktos miał z tym problemy?

@Szyb r7

Ponoć teraz trza pisać podanie czy coś w tym stylu o przedłużenie miesiąc przed zakończeniem umowy.

@Szyb r7

Piszesz podanie miesiac/2tyg przed... Najważniejszym kryterium jest to czy nie miałeś chorobowego, jeśli miałeś KILKA dni umowa znowu na rok.

@123

Przez to trzeba szanować urlop :) i niestety wykorzystać go podczas choroby. Trudno. Rok trza się pomęczyć. Choć z drugiej strony częste chorobowe mimo umowy na stałe ... .

Cos w tym jest, jednak mowia ze kazdy ma szanse pracowac w kghm.Ja mysle ze to ktos z zg lubin z dzialu szybowego lub g5 to wypisuje te brednie i probuje wrabiac.Na poczatku myslalem ze chodzi o mnie bo mnie zwolnili w styczniu 2021 i tez mam inz log ale specjalnosc Bhp. I mam kwalifikacje nadsztygara ds.bhp. Jezeli faktycznie cie zwolnili to sie spruboj zatrudnic w zg rudna,polkowice lub lubin w czym problem.

Alicja

Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje lub pracował w Departamencie Zakupów? W sieci krąży kolejne ogłoszenie, że szukają tam kogoś i jestem ciekawa czy warto?

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
gornik

chcecie chodźcie zmuszają do weekendów sw1 nie będziesz robił przeniosą na inny odział lub szyb dalej nie robisz zwalniaja

Przemek

Był ktoś na rozmowie ślusarz mechanik na rudnej dział energomechaniczny. 30.09? Dostał już ktoś jakiś e-mail z przyjęciem bądź nie? Ja jeszcze nic nie mam i nie wiem ile tak trzeba czekać.

@Przemek

Tez czekam bo nie ma żadnego odzewu jak narazie

Hubert

Witam, na jakie zarobki moze liczyc elektryk w hucie miedzi głogów?

Witam dostałem oto takiego e-mail ile czasu czekaliście na telefon? Ślusarz-mechanik Zg Rudna. Została Pani/Został Pan zarekomendowana przez Komisję do zatrudnienia na to stanowisko. Uprzejmie dziękujemy za interesujące spotkanie i rozmowę oraz podzielenie się z nami własnymi doświadczeniami. W przedmiotowej sprawie będzie kontaktował się z Panią/Panem właściwy pracownik HR.

Przodowy
@Nowy

Różnie Panie. Różnie. Ogólnie pewnie na dniach. Teraz dostaniesz skierowanie na badania i potem kwestia wypowiedzenia w wcześniejszej firmie. Ale fakt jest że już jesteś przyjęty. I fakt jest też taki że kopalnia jest coraz mniej atrakcyjna. Jest coraz ciężej i głębiej. No ale i tak gratulacje.

@Nowy

Kiedy kolego byłeś na rozmowie? W lipcu?

@Paweł

W czerwcu

@Przodowy

Ja się tam wyzwań i pracy nie boję. I tak lepiej wyjdę na tym jak na najniższej krajowej

Ochotnik
@Nowy

Witam Moge podpytac jak przebiegala rozmowa kwalifikacyjna o co pytali ?

@Ochotnik

Nie ma reguły. Mogą pytać o wszystko i o nic :) Pewnie staż czy był dołowy. Praca na zmiany czy pasuje. Dojazd. Praca na wysokości itp. Poprostu trza być sobą i szczerze odpowiadać. Powodzenia

@Ochotnik

Przygotuj się na głupie pytanie nie mające związku z pracą, a za to wkraczające w strefę prywatną. Szczerze przyznam, że po rozmowie byłem trochę zniesmaczony takimi pytaniami.

Tejs

Na jaki oddział i jaka grupa,przeważnie 1-2 tyg

@Nowy

Witam. Mam pytanie o rowerek. Czy stres może wpływać na wynik badania ? Dostałem na rok ale niepotrzebnie się stresowałem i podejzewam że miałem niepotrzebnie wysokie tętno. Nikt nawet nie powiedział o co chodzi w tym badaniu i jak do niego podejść na spokojnie. Ogólnie też byłem chory na covid wcześniej . Też się zastanawiam czy to mogło wpłynąć na wynik. Pozdrawiam

Powiedz jak możesz na którą kopalnie się dostałeś?

Jako?

@Nowy

To ja zadałem pytanie pierwszy . Jako górnik :) zresztą czy to ważne. Każda praca jest tam ciężka

Jack
@Nowy

Ile czasu po rozmowie dostałeś meila z informacja o rekomendacji przyjecia?

Przemek

Był ktoś na rozmowie Ślusarz Mechanik dział energomechaniczny? Był to test czy sama rozmowa?

Raczej rozmowy są

Test i rozmowa 30.09

Maciej

Ile zarobi elektryk w HMG praca zmianowa? Podstawa plus dodatki?

Kamol

Dostałem telefon z Kadr od pani która była podczas rozmowy kwalifikacyjnej i pytała się między innymi czy dalej jestem zainteresowany .odpowiedź była oczywista . Minęło już trochę jak myślicie czy będzie coś z tego ?

@Kamol

Myślimy że raczej będzie.

@Kamol

Tak będzie czekaj na następny telefon

@Nowy

Ciekawe czy się będzie opłacać hmm przenosić ?

zg

Z kad do kad?

@zg

Z kopalni węgla kamiennego , czyli całkowita przeprowadzka ja i moja familia

zg
@Kamol

Długo na węglu ? Zarobki dobre ? Jak bierzesz ponad 4500 zł to bym nie przychodził tutaj . Dużo więcej nie weźmiesz.

@zg

Nie pisz mu ile na rękę bierze, tylko napisz mu jaki masz pit za cały rok. Bo jednak dodatki na węglu, a miedzi się różnią. Poza tym zależy jaka KWK, bo pewnie zaraz następne polecą do likwidacji.

@Robert

Tak co do likwidacji tak moja ma być za 2 lata , obecnie zajmuje stanowisko kierownicze(zarobek obecny powiedzmy Neto z kartkami ok 7000tys z 4 świętami ) można tak powiedzieć, w KGHM zaczynam od stażysty .

@zg

Generalnie to już 16 lat pracuje , obecnie zajmuje kierownicze stanowisko (można tak powiedzieć) , zarobki różne ale z 4 weekend-ami ok 7000 plus kartki żywnościowe to jest max nie liczę Barbórki i 14-ej pensji to osobno. Dlatego interesuje mnie ile zarabia dozur w KGHM ? Tam zaczynam od zera czyli jako stażysta liczę się na początku z mniejszym zarobkiem pytanie ile ? I ile zarabia sztygar zmianowy na wydobyciu ?

Krzyś
@Kamol

Jakbyś zaczynał od zera to byś zaczynał od ślusarza-mechanika...

@Krzyś

Być może ale żaden ze mnie mechanik .????

Krzyś
@Kamol

Na miedzi większość zaczyna od ślusarza-mechanika - tak to się nazywa, a tak naprawdę jest to zwykłe fizyczne stanowisko na oddziale górniczym. Czemu tak? Nie wiem. A zaczynasz na stanowisku "stażysta z wyższym wykształceniem"?

Maciej

Witam na jakie może liczyć zarobki elektryk/elektronik w Hucie Miedzi Głogów? Jaka stawka na początek i jakie dodatki na początku i po roku czasu? Praca zmianowa.

Bob

Witam, ile zarobi Elektryk/Elektronik w HMG? Praca zmianowa? interesuje mnie pensja podstawowa plus dodatki. I jak wyglada sprawa z dodatkami w KGHM? Na jakie można liczyc? Pozdrawiam.

opinia

KGHM to wyjątkowa firma

@opinia

Tzn?? Na czym polega ta wyjątkowość?

Przemek

Był ktoś na rozmowie Ślusarz Mechanik dział energomechaniczny Rudna główna? Robia test czy sama rozmowa?

Powerfun

Witam, może ktoś mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na GW o zg polkowice sieroszowice 10 grupa 50% karty Górnika?

Kanydat

Był ktos moze ostatnio na rozmowie na stanowisko slusarz mechanik? Jak przebiegala rozmowa? Jakich pytan mozna sie spodziewac?

@Kanydat

Raz i na zawsze. Nie ma nigdy takich samych rozmów !. Każda jest inna. Można spodziewać się wszystkiego :)

Mr. Bin
@Kanydat

Różnych

PRL-owska POLSKA

Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo w obecnej Polsce - identycznie jak w Polsce PRL-owskiej nadal obowiązuje pogląd, że jak jesteś PRZECIWNIKIEM SPOŻYWANIA ALKOHOLU W FIRMACH PAŃSTWOWYCH / SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA, CZY FIRMACH IM PODLEGŁYCH - to jesteś WROGIEM PUBLICZNYM NUMER 1!!! Pracowity Inżynier ds. Logistyki i Gospodarki Materiałowej bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie umiał integrować się ze swoimi PEBEKOWSKIMI współpracownikami, którzy swobodnie spożywali sobie alkohol w pracy kiedy tylko chcieli, spali sobie po 3-4 godziny w pracy, grali sobie po kilka godzin dziennie w dziecięce gierki komputerowe, drukowali sobie co chwilę przepisy kulinarne, wyzywali tego inżyniera od (usunięte przez administratora)lub całymi dniami serfowali sobie po Internecie, tak jak robił to ZASTĘPCA PANA KIEROWNIKA, który najpierw dawał pełne przyzwolenie na swobodne spożywanie alkoholu na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, potem jako jedyny donosił o tym fakcie temu samemu kierownikowi, a na końcu bezczelnie (wraz z tym kierownikiem) to właśnie on oskarżył tego inżyniera o PSUCIE ATMOSFERY WŚRÓD PRACOWNIKÓW NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH!!!Teraz inżynier ten musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo jakiś TOTALNY AMATOR w Firmie PEBEKA dokonał takiego podziału pracy na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, że inżynier ten prawie cały czas miał coś do roboty, a inni pracownicy nie wiedzieli co zrobić z wolnym czasem…No to inżynier ten poinformował pracowników CENTRALI FIRMY KGHM o wyżej opisanym fakcie spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA, ale też i o niezaprzeczalnym fakcie bezczelnego przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH… I co zrobiła PISOWSKA ADMINISTRACJA FIRMY KGHM? Ano nasłała na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko nie narażać się swoim PEBEKOWSKIM KOLEGOM, żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i zamknąć buzię temu inżynierowi, ale też żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym śmiało może przecież pracować ŻONA, MĄŻ, CÓRKA, SYN, CIOCIA, WUJEK, WNUCZKA, WNUK, KUZYNKA, KUZYN, SZWAGIERKA, SZWAGIER, KREWNA, KREWNY, ZNAJOMA lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika Firmy KGHM, kogoś powiązanego z (usunięte przez administratora) i SPRAWIEDLIWOŚCI, kogoś powiązanego z jednym ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Grupie Kapitałowej KGHM lub kogoś pracującego w jednej ze SPÓŁEK-CÓREK FIRMY KGHM… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w TELEWIZJI PUBLICZNEJ chwali się (usunięte przez administratora) Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie będzie uczęszczał na wszelkie integracje i to nie będzie podobać się wielu osobom… Ciekawe, czy wszystkie osoby notorycznie blokujące zatrudnienie tego inżyniera w Firmie KGHM, które wychowały córki, taką samą niechęć i odrazę jak do tego inżyniera okazywałyby również w stosunku do kandydatów na przyszłych mężów tych córek, gdyby również i oni byli osobami bez jakichkolwiek nałogów, porządnymi i pracowitymi?... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów nie może pracować w Firmie KGHM, bo nie podobało mu się spożywanie alkoholu w Firmie PEBEKA, w której od swojego kierownika dostał następujące ULTIMATUM: „ALBO DOSTOSUJESZ SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW W TEJ FIRMIE, ALBO ZOSTANIESZ ZWOLNIONY” i w Firmie, w której też często słyszał i takie stwierdzenia: „JAK TY NIE PIJESZ ALKOHOLU, TO TY TU DŁUGO NIE POPRACUJESZ…” A ustawę o ZWALCZANIU NEPOTYZMU W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA (CZYLI RÓWNIEŻ W FIRMIE KGHM), przedstawiciele PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI to mogą co najwyżej czytać swoim wnukom i wnuczkom na dobranoc, ponieważ jest ona zwykłą BAJKĄ…Tak bardzo chwalą się w telewizji publicznej, że „OBECNIE W POLSCE MAM SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY”… Chwalą się i chwalą, a NEPOTYZM W FIRMIE KGHM dalej trwa, bo przecież nie można pozwolić, żeby jakiś inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów zajął stanowisko, na którym przecież śmiało może pracować jakiś krewny lub dobry znajomy… Bronią dostępu do Firmy KGHM nasyłając na tego inżyniera LUBIŃSKI SĄD REJONOWY… Pozamykali się szczelnie w Firmie KGHM, ponastawiali wszędzie ochroniarzy i szlabany ochronne i robią sobie z Firmy KGHM FIRMĘ RODZINNĄ I FIRMĘ PRYWATNĄ… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM(usunięte przez administratora)

Kamol

Część ile można zarobić jako stażysta a potem szt.zmianowy ?

Kamrat
@Kamol

Dokładnych kwot Ci nie podam, bo jestem zwyklym fizolem, ale z 2-3 lata mina zanim sie "dokopiesz" do dobrych pieniedzy, wszystko zalezy jak bedziesz robote ogarnial.

@Kamrat

Dzięki za odpowiedź . Czy generalnie warto jest się zatrudniać KGHM ? I czy zarobki dozoru są lepsze niż na węglu czyli szt zm. ma średnio 5500 z weekendami plus kartki żywnościowe ? Pytam bo myślę i zmianie pracy co wiąże się zmianą miejsc zamieszkania nie i rodzinny

Kamrat
@Kamol

Na poczatku jako stazysta musisz sie pogodzic z nizsza pensja. Ale jak juz zostaniesz zmianowym to na pewno duzo lepiej. Tu jest wiecej dodatkow: zyski, wczasowe, premia kwartalna itp. Jedynie posiłki profilaktyczne sa w duzo gorszej postaci, bo dostajesz jakies kielbasy, soki, ser, masło wiec na slasku jest z tym o niebo lepiej. Tam pracujesz przy wydobyciu?

@Kamrat

Można tak powiedzieć że przy wydobyciu zajmuje trochę inne stanowisko niż szt zmianowy. W KGHM zaczynam od zera dlatego się zastanawiam , w końcu węgiel ma nie pewna przyszłość jak narazie .

new

Witam. Miał ktoś po rozmowie kwalifikacyjnej że nie został przyjęty, ale dodany do bazy centralnej rekrutacji? Ponoc nie trzeba pozniej składać na te same stanowisko? Po jakim czasie dzwonią ? Czy wogole dzwonią :) ?

@new

Mogą zadzwonić jutro albo nie odezwą się wcale. Dużo osób dostało zapewne takiego maila. Pewnie jak z dnia na dzień potrzebują to biorą z takiej listy. Ale ja bym dalej tak czy tak składał :)

@new

Tak, wszyscy co byli na rozmowie i dostali odmowną decyzję to są w bazie danych przez rok na to stanowisko. Mogą się odezwać, ale nie muszą. Jakie jest prawdopodobieństwo to ciężko mi powiedzieć, ale warto aplikować chyba dalej na inne zakłady albo na ten sam na inne stanowisko, zależy od preferencji i kwalifikacji ;)

@Robert

No właśnie nie wszyscy. Jest standardowa nota że mają kogoś innego. A ja jeszcze mam dopisek że zostałem umieszczony w bazie danych. Wiem po innych że mają tylko że nie wybrali bo mają kogoś innego.

@new

Uprzejmie dziękujemy za interesujące spotkanie i rozmowę oraz podzielenie się z nami własnymi doświadczeniami. W wyniku analizy doświadczeń zawodowych i kwalifikacji osób zaproszonych przez nas do udziału w procesie rekrutacji, podjęliśmy decyzję o wyborze innego kandydata. Dlatego w chwili obecnej nie możemy zaproponować Pani/Panu objęcia stanowiska w KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna". Pani/Pana oferta została umieszczona w Centralnej Bazie Kandydatów GK KGHM Polska Miedź S.A. co stwarza możliwość uczestnictwa w późniejszych rekrutacjach na podobne stanowiska lub o podobnych kwalifikacjach bez konieczności ponownego aplikowania.

@new

Mi raz babeczka na rozmowie powiedziała, że każdy kto był na rozmowie to jest w tej bazie danych przez 12 miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 632.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.