Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Hajer

Ile średnio wynosi Barbórka w KGHM? Załóżmy przy 60% karty górnika i 9 grupie? Chcę porównać z naszymi w JSW.

Mati
@Hajer

Zależy ile zarabiasz miesięcznie :) Barbórka to taka dodatkowa wypłata u Nas.

Witam. Mam pytanie. Dostałem zaproszenie na rozmowę 09.10.2020 na ZG RUDNA. Stanowisko ślusarz mechanik dział transportu poziomego MT. Z racji sytuacji rodzinnej nie mogę na niej być. Czy przy pozniejszych rekrutacja przez to nie będzie problemu ? Niestety jak bym nie pokombinowal nie mogę stawić się na zaproszenie. Za info z góry dzięki. Pozdr

Ano

Nic się nie stanie,zbyt wiele osób ubiegających się o stanowisko by się tym przejmowali, dziś byłem i 35 kandydatów na jedno stanowisko,testy masakra

Joachim

Kiedy płaca ??

Ile mozna zarobic pod ziemią tak na poczatek

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam jak to jest z tymi masłami,serami i napojami jak to sie liczy i jak pobiera

POLICJA I SĄD NA KANDYDATA

INŻYNIER DS. LOGISTYKI WYKŁADA JOGURTY W LUBIŃSKIM SUPERMARKECIE. PRZEZ OSTATNIE 10 LAT W KAŻDYCH WYBORACH, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁ, GŁOSOWAŁ NA PRZEDSTAWICIELI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. OD KILKU LAT STARA SIĘ O PRACĘ W FIRMIE KGHM, GDZIE CHCIAŁBY SWOBODNIE ROZWIJAĆ SIĘ ZAWODOWO I PODNOSIĆ SWOJE KWALIFIKACJE... W NAGRODĘ - ADMINISTRACJA FIRMY KGHM NASYŁA NA NIEGO LUBIŃSKĄ POLICJĘ I LUBIŃSKI SĄD REJONOWY!!! Oto "POLSKA BEZ PODZIAŁÓW" I "SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY", którymi tak pięknie w telewizji publicznej chwali się Partia Rządząca... SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY? - chyba tylko dla wybrańców...

olo

Jak to jest z tym dmuchaniem w alkomat na bramach w czasie pandemii?

Jacek

Jest.wyrywkowo

Zbyszek

Rozmowa kwalifikacyjna na dziale transportu poziomego. Jakich pytań można się spodziewać? Ktoś pracuje podzieli się informacjami ?

@Zbyszek

W piątek? Też idę

Zbyszek
@Ano

Tak w piątek

Ano

Witam, pracuje w podfirmie i załapałem się na rozmowę, chciałbym się dowiedzieć czy oddział GC jest na szybie SW1? Jak z płacą na 10 grupie bez karty górnika,ile wyjdzie netto bez świątecznych.

Peer
@Ano

Dział GC to oddziały mechaniczne, są na wszystkich szybach.

SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY...

Inżynier ds. Logistyki, znający 3 moduły systemu SAP-ERP wykłada jogurty w supermarkecie... (usunięte przez administratora) Oto "POLSKA BEZ PODZIAŁÓW" I "SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY", którymi tak pięknie w telewizji publicznej chwali się Partia Rządząca... SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY? - chyba tylko dla wybrańców!!!

nowy

nowy
@Xx

no moze X

Sezam

Witam. Porzucał ktoś robotę aby zacząć pracę w kghm i może się wypowiedzieć jak to wygląda?

Patryk
@Sezam

Mi babka powiedziala z KGHM ze porzucajac trace lata na karte gornika

Agata

To prawda ze w firmie są marne szanse na rozwój?

marco polo

Szanse rozwoju bardzo znikome, jako robotnik - codzienna monotonia, ciężka praca fizyczna. Jeśli jesteś inżynierem i masz ambicje zawodowe to stanowczo odradzam, ja przepracowałem ok. rok czasu jako fizyczny mając na starcie wszelkie uprawnienia (np. NOT) dyplom politechniki na poziomie mgr inż. oraz wcześniejsze doświadczenie zawodowe w swojej branży, i co z tego miałem? NIC, poza cienką wypłatą. Zwolnienie się stamtąd i zatrudnienie się w nowym zakładzie wyszło mi tylko na dobre:). Pozdrawiam;)

bialas

@afd żeby zostać dozorcą pod ziemią, musisz mieć 3 miesiące (mając mgr inż.) zgodnie z Ustawą PGiG (z 11.06.2011). Po co ludzi wprowadzasz w błąd. Najpierw doucz się a potem wypowiadaj się.

Rade.on

Nie proponuję pracy w tej firemce, szkoda zdrowia i życia jeśli chcesz czerpać radość z życia. Wbrew pozorom zarobki bardzo przeciętne, a na twoich plecach dorabiają się ... Myślę, że lepiej pracować na normalnych zdrowych warunkach do wieku emerytalnego i pozostać w zdrowiu, zamiast co dzień oddychać toksycznymi kopalnianymi spalinami i zapyloną atmosferą kopalnianą.

Witek

Pracuje na kopalni i chce iść na hutę to normalnie wysyłam CV i jak się dostanę to się zwalniam ??

Peer
@Witek

Dostałeś zaproszenie na jakąś rozmowę? Podobno zgłoszenia przez e-rekrutację są automatycznie odrzucane jak jesteś pracownikiem kghm. Ja też wysyłam podania cały czas ale jak na razie bez odzewu.

Arttur
@Peer

Nie są odrzucane, dwa miesiąc temu zmieniałam pracę z tej dziury w ziemi na pracę w Energetyce.

DXC
@Arttur

W "Energetyce" czy na Wydziale Energetycznym bo to jest duża różnica. Wiem od znajomych że z Huty jak wysyłali papiery na kopalnie to dostawali normalnie propozycje na rozmowę bez problemu

Arttur
@DXC

W ,, Energetyce" uczę się na operatora kotła.

aaa
@Arttur

orientujesz się może na jakie zarobki może liczyć operator kotłów?

rekruter

Ile czasu czekaliście od wiadomości z pozytywną rekomendacją, do telefonu z działu HR? Obecnie czekam już 2 miesiące i nadal cisza... Już teraz nie wiem czy nadal aplikować czy czekać

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do ,, Energetyka" stanowisko maszynista pomp. Czego można się spodziewać na rozmowie ? Jakie są zarobki? atmosfera?

Xxx

Ile może zarobić ślusarz mechanik pod ziemią?

Smg

Siemnako mam pytanie Mam rok stażu pod ziemia jestem w trakcie kursów na wozy dostawcze ile mogę zarobić na początek

Wydawca
@Smg

Ale pracujesz w zg czy podfirmie

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.