Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Cha.Os.

Jak długo czeka się na informacje czy kandydatura została przyjęta lub odrzucona? I czy w ogóle informują resztę o tym, że nie zostali wybrani? Czy jest jakiś sposób dowiedzenia się samemu o efekcie rekrutacji?

@Cha.Os.

Ja dostałam odp. Po 3tyg. Że znaleźli kogoś innego i po tyg.dostalem tel. Czy jestem dalej zainteresowany

rekrutacj
@Cha.Os.

Ja po tygodniu dostałem e-mila, że zostałem zarekomendowany do zatrudnienia na stanowisko i mam czekać na kontakt z działu HR. Ale do dnia dzisiejszego żadnego e-maila ani telefonu od działu HR. Chyba, te e-maile to jedna wielka pomyłka......

Wojtek

Operator swk z 40% karty górnika zg lubin, jakich zarobków można się spodziewać?

Lubin
@Wojtek

A czemu pytasz ? Jakieś ogłoszenia są na Lubin ?

Władek

Nagroda roczna jest przyznawana dla każdego pracownika ?? Jak byłem tydzień na l4 to mi się należy ??

Luniz

Witam na jeki zarobki roczne mozna liczyc na HMG jako elektryk, 10 lat stazu???

Elektryk
@Luniz

Na start idziesz na warsztat tam jak masz powyżej 26 lat czyli płacisz podatki to 2200-2300 zł na rękę. Jak się wykażesz to pół roku i idziesz na brygadę i tam masz w systemie 4 brygadowym 3300 zł ze świętówkami i dodatkami za zmiany i prace w weekendy i nocki. Szału niema, na stanowiskach robotniczych (piece, elektrorafinacja, FKS itp) masz wyższe grupy i mniej stresu i odpowiedzialności. A elektryk utrzymania ruchu to nie lekki chleb.

Luniz
@Elektryk

A na picie rocznie ile tego moze byc??

Elektryk
@Luniz

Około 70-80k zl brutto, jak masz stażowe itp.

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ciekawski

Siemka. Powiecie jak wygląda praca jako kalifaktor na powierzchni? Jak zarobki? ciężko czy lekko? Dzięki

Peer
@Ciekawski

Zarobki 2,8-3k. Praca do ciężkich nie należy, zależy jaki dział. Na górniczym więcej roboty biurowej niż fizycznej, na mechanicznym albo taśmowym więcej roboty na placu typu załadunki i opuszczanie materiałów. Nie polecam jak nie chcesz być chłopcem na posyłki.

Korsarz

Witam, na jakie roczne zarobki na PIT można liczyć na stanowisku Górnik? karta górnika 50%, proszę oszacować

Komora
@Korsarz

120-140k

Tejs

Dostałem się do ZG Rudna R1 GC/c9 ile wyjdzie na rękę 9grupa i karty górnika 20%, przepracowałem w podfirmie i mam 2 lata dołu

PEBEK

Na taśmowy?

@Men

Nie,na komorę jako mechanik

Ch.Os

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się jakie pytania pojawiają się na pisemnym teście kwalifikacyjnym? Chodzi mi o pytania z wiedzy ogólnej nie specjalistycznej. Wiem, że kiedyś była grupa powtarzalnych pytań, nie wiem czy są aktualne. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

zg Lubin

Jest oferta na zg Lubin jako ślusarz mechanik pod ziemią. Na wiertnice stacjonarne. Jakie zarobki ? Praca ?

Slusarz
@zg Lubin

zalezy jai staz doswiadczenie, karta gornika. od 2500netto pewnie zaczniesz

zg Lubin
@Slusarz

Oj malutko.... 50% karty. 8lat dołu

Zbig

Witam Panowie (i może Panie), mam pytanie w związku z rekrutacją prowadzona przez KGHM na O/ZG Polkowice. Mianowice, czy od złożenia aplikacji do telefonu z zaproszeniem na rozmowę mija dużo czasu? Czekam już trzeci tydzień i nic, a niedługo upływa termin w którym mieli ostatecznie się odezwać (według daty podanej w mailu potwierdzającym przyjęcie aplikacji). Czy po prostu raczej nie liczyć na jakiekolwiek telefony? Dodam, że wszystkie wymagania z oferty spełniałem (nawet w nadmiarze). Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

@Zbig

Sprawdz skrzynke mailowa. Nie zawsze dzwonia a wysylaja zaproszenie na maila. Pozdrawiam.

Zbig
@Niunia

Niestety, na mailu nic nie ma. Mam w takim razie pytanie, czy mozliwe, zeby zadzwonili albo wyslali maila na chwile przed podanym ostatecznym terminem ? No i jesli nie bedzie odezwu moze warto zadzwonic do rekrutacji czy lepiej nie robic z siebie glupka ?:) PS. Dzieki za poprzednia odpowiedz

Lala
@Zbig

To oznacza że są lepsi.... Do mojego znajomego odezwali się chwilę po otrzymaniu cv

@Zbig

Do mojego meża napisali maila z zaproszeniem na rozmowę która okazało się że była testem. Był w czwartek, w poniedziałek zadzwonili z informacją że został pozytywnie zrekrutowany, w środę robił już badania. Jeśli nie odzywają się dłużej niż 2 tyg to raczej się nie odezwą. Ale nie poddawaj się! I nie prawdą jest, że przyjmują tylko po znajomości. To nie prawda! Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia.

Aga
@Niunia

A na jakie stanowisko jeśli to nie tajemnica :-) Mój mąż był już na 3 rozmowach / testach - wszystkie wymagania spełnia , ma naprawdę bogate doświadczenie - 14 lat w innej organizacji i nic. Mam wrażenie , że tylko ze znajomościami ma się szanse na prace w Kghm.

Jacek
@Aga

Bzdury.zero ukladow zero znajomosci i sie dostalem

Kand
@Jacek

Jakie stanowisko jeśli można wiedzieć?

Czytelnik
@Jacek

Na którą kopalnię?

@Aga

Na SW1 a w efekcie na PZ. Ślusarz Mechanik pod Ziemią.

Maniek

Witam zostałem zarekomendowany do przyjęcia na stanowisko elektromontera p/z ZG rudna jakich zarobków można się tam spodziewać?

Arambo

Jakie są zarobki wozaka bez weekendów ? Załóżmy z kartą górnika 20% ?

Maniu

Ok 3 tyg temu była romozwa na taśmy czy ktoś dostał już jakieś info odnośnie przyjęcia?

Maniu
@Maniu

Na ZG rudna

Ano
@Maniu

Też czekam,na razie cisza

Ano
@Ano

Dziś dostałem odpowiedź, niestety nie udało się, mimo że wypadłem na rozmowie bdb

Leszek

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie o pracę na stanowisku górnik? Jakiej średniej wypłaty dla nowej osoby? Czy warto się przenosić z PGG ?

Amb

Ile zarabia tak średnio wydawca środków strzałowych ?

Fgt
@Amb

3400 z kartą górnika60% bez sobót

Witam mam pytanie ile zarobie jako gornik strzalowy na 13 grupie i 50 % karty goRubika w zg rudna ?

@Nowy

szwagier cos taki ciekawy

Patryk

Witam, od jakiej grupie jest zatrudniony wydawca środków strzelniczych?

amen 111
@Patryk

na jakim zakladzie

Matieson

Kto tu jest zg Rudna z Taśmowego i chciałby się zamienić oddziałami na Kotwiarke ?

Szukajacy
@Matieson

Idź zrób sam rogaciznę i idź do szefa powiedz ze chcesz być kotwiarzem. Nie powinieneś długo czekać

matieson
@Szukajacy

Ja jestem na rogatach i chce się zamienić heh

Damek

Hej. Płacili juz premie kwartalna na zg rudna? Od tego msc ma byc wypłacana odzielnie, nie w wypłacie ale nie podali daty kiedy

Witam. Przyjołem sie do ZG Rudna pare miesiecy temu. Niestety praca na moim oddziale mi nie odpowiada. Byłem w związkach ale podobno nie można od tak zmienic oddzialu po paru miesiącach. Takie szybkie pytanie: Czy jest tu ktoś może komu się udało lub sam chciałby zmienić oddzial?

Ja bym chciał zmienić oddział, choć nie wiem czy byłbyś zainteresowany pracą na szybowym.

A na jaki szyb?

Guzice R9

@Gość

To podziekuje. Szybowy mnie za bardzo nieinteresuje chyba ze by to był R3 to bym sie zdecydował tylko dlatego ze mieszkam 10minut na piechote od tego szybu. Powodzenia w szukaniu chętnego

Mati

A Ty na jakim oddziale pracujesz i gdzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.