Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Xxxx

Witam zastanawiam się nad wysłaniem oferty ślusarz na powierzchni MM RUDNA co wy na to jakie zarobki i czy warto proszę o sensowne wypowiedzi

@Xxxx

Praca jedno zmianowa, Zależy czy praca w weekendy w tyg wolne czy od pon do pt i ew nadgodziny Ale nie liczył bym na więcej niż na 2500 bez nadgodzin

Dzięki bardzo za wypowiedź

@Kghm

To na rozmowę można śmiało iść

@Xxxx

2500 na rękę to dobra kasa? Ludzie szanujcie się...

@Kghm

A dodatki są takie same ma powierzchni jaki i pod ziemią czy się różnią

@Xxxx

No będziesz miał dodatki typu kredkowe, barbórka itd ale nie masz karty Górnika, zjazdowych, dodatków za zmiany bo tam tylko 1 zmiana. Więc pit będziesz miał połowę mniejszy niż na dole na np komorze..

Kinioo

Witam 9 grupa pod ziemia i 10lat stazu poza kghm jaka kasa?

Spawaxz

Jaka kasa na GC na powierzchni oddział rudna dla spawacza? Jest oferta ale jeżeli zarobki typu 3000na reke to s r a l ich pies

Stefek

Pany jaka kasa dla spawacza na powierzchni oddział GC rudna

Spawacz

Po twojej wypowiedzi widać jakich ludzi przyjmują do kghm podstawówkę chociaż skoczyłes?

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam... Ślusarz mechanik pod ziemią c2c lubin wschodni... Może mi ktoś przybliżyć czym się tam zajmuje

Zyski kiedy placa ? W maja będzie jakaś kasa?

Czarek

Panowie z Polskiej Miedzi nie robicie zadnych imprez brygadowych,dzien dziecka,zadnych wyjazdów itd.....to chyba mozna zrobic wkoncu jakis maly bon dla dzieci.

Kamil

Ślusarz - mechanik pod ziemią, dział GS , ktoś może przybliżyć co oznacza skórt GS I czym się tam zajmują? I na jakie zarobki mogę liczyć?

Wiartacz
@Kamil

Gs na sirpolu to dział techniki strzałowej, będziesz wiertaczem

ZAINTERESOWANY

Dzień dobry, A ja tak z innym pytaniem... Czy ktoś wie, gdzie można zaopatrzyć się w kompletny rozkład jazdy autobusów pracowniczych na wszystkie pobliskie Oddziały Górnicze KGHM plus na Huty Miedzi Cedynia, Głogów i Legnica... Mieszkam w Lubinie, a taki najbardziej odpowiadający przystanek to byłby dla mnie ten koło "Jamników", ale tam nie ma żadnych przyklejonych rozkładów takich autobusów... Myślę, że w taki kompletny rozkład jazdy autobusów pracowniczych na poszczególne oddziały KGHM powinien być wyposażony każdy kandydat starający się o pracę w tej Firmie... Czy np. w Firmie MERCUS LOGISTYKA udostępniliby mi taki rozkład? Pomóżcie!

@ZAINTERESOWANY

Prędzej w wydziale transportu u siebie w zakładzie

Jak pracuje od Marca w kghm to jak liczone będzie wczasowe i wogole dostanę w tym roku

@Nowy

Wczasowe dostaną osoby zatrudnione na dzień 1 styczeń 2020

A jak jest z kredkowym czy też muszę być przyjęty na dzień 1 stycznia

@Nowy

Nie pamiętam jak było w tamtym roku ale najlepiej zapytać W Biurze Ruchu. Na wczasowe wiem bo juz są wnioski do wypełnienia i jest tam napisane

JA

Dzięki za odpowiedź

@DXC

A kiedy placa pog grusza ?na leczenie potrzebuje wdzieczny za odpowiedź.

Wczasowe mają płacić 17 czerwca

Ciekawy

Witam.jakies opinie na temat tej calej bazy pracowników rekrutowanych ktorzy czekaja na prace?fikcja sciema czy sie odzywali?

Matrio

Jakieś wiesci elektromonter ZG Lubin ?oferta z kwietnia

Markooo
@Matrio

Taaa byla rozmowa i test ustny

Palkooo
@Markooo

U mnie cisza

Engel

Jak wyglada sprawa autobisów z Głogowa do Lubin pracowniczy ??

Euforia

A czy jest tutaj może któraś z Pań która pracuje na Lampowni i może napisać coś więcej na ten pracy tam , poznam opinie w tym temacie :) pozdrawiam.

ZAINTERESOWANY ROZKŁADEM JAZDY

KANDYDAT#AC

WITAM, Szukam pracy w Firmie KGHM. Poniżej wypisałem wszystkie moje umiejętności zawodowe. Gdyby ktoś był zainteresowany moją kandydaturą lub miał jakieś pytania do mnie, to piszcie tu na forum... I. WIEDZA ZAWODOWA DOTYCZĄCA ZNAJOMOŚCI SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH: 1. Bardzo dobra PRAKTYCZNA znajomość systemu SAP-ERP z poziomu: 1.1. Modułu Logistycznego MM (ZAOPATRZENIE I GOSPODARKA MATERIAŁOWA) w zakresie:  sporządzania zapotrzebowań materiałowych,  sporządzania zamówień materiałowych,  wystawiania dokumentów obrotu magazynowego PZ, RW, MM i PO,  rejestrowania i księgowania faktur zakupu, 1.2. Modułu Logistycznego SD (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA) w zakresie:  sporządzania zleceń sprzedaży,  sporządzania umów terminarzowych,  sporządzania dokumentów dostaw wychodzących (WZ) i zwrotnych (ZZ),  wystawiania faktur sprzedaży, 1.3. Modułu Finansowego FI (RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA) w zakresie:  tworzenia i obsługi (edycji) kont Księgi Głównej,  tworzenia i obsługi (edycji) kont dostawców i odbiorców,  księgowania dokumentów PK (np.: Amortyzacji, Wynagrodzeń i Magazynu),  rejestrowania i księgowania faktur zakupów i faktur sprzedaży. 2. Bardzo dobra PRAKTYCZNA znajomość systemu SAGE SYMFONIA-ERP z poziomu: 2.1. Modułu HANDEL (ZAOPATRZENIE I SPRZEDAŻ) w zakresie:  rejestrowania i księgowania faktur zakupów i faktur sprzedaży,  tworzenia i obsługi (edycji) kont dostawców i odbiorców,  rejestrowania płatności bankowych i kasowych,  rejestrowania remanentów (inwentaryzacji), 2.2. Modułu ŚRODKI TRWAŁE/POJAZDY (EWIDENCJA ŚRODKÓW TRWAŁYCH) w zakresie:  rejestrowania nowych i częściowo umorzonych środków trwałych,  planowania Amortyzacji,  ewidencjonowania Umów LWD,  ewidencji i księgowania kosztów eksploatacji pojazdów samochodowych niebędących ŚT, 2.3. Modułu MAGAZYN (GOSPODARKA MATERIAŁOWA) w zakresie:  sporządzania zamówień materiałowych,  wystawiania dokumentów obrotu magazynowego PZ, RW, MM i WZ,  wystawiania faktur wewnętrznych,  rejestrowania nowych asortymentów (towarów). II. WIEDZA ZAWODOWA DOTYCZĄCA ADMINISTROWANIA ŚRODKAMI TRWAŁYMI: 1. Znajomość podstawowych pojęć i zagadnień dotyczących Administrowania Środkami Trwałymi (takich jak, np: Amortyzacja, Umorzenie, Ulepszenie, Ujawnienie, KŚT, OT, PT, MT, LT, Leasing Operacyjny, Leasing Finansowy, Wartość Rezydualna, Stawka Amortyzacyjna, itp.), 2. Znajomość różnic i kryteriów definiujących majątek trwały w ujęciu prawa bilansowego i podatkowego, 3. Umiejętność ustalania wartości początkowej środków trwałych przyjętych na drodze zakupu krajowego, wytworzonych we własnym zakresie i otrzymanych nieodpłatnie, 4. Umiejętność ustalania wartości początkowej środków trwałych przyjętych na drodze zakupu z importu (opłaty celne i różnice kursowe), 5. Umiejętność ewidencjonowania podstawowych opłat (rat) leasingowych w leasingu operacyjnym i finansowym, 6. Umiejętność ewidencjonowania podstawowych operacji na środkach trwałych, takich jak: likwidacja, sprzedaż, nieodpłatne przekazanie, remont, ulepszenie, ujawnienie, itp., 7. Umiejętność ewidencjonowania niskocennych składników majątku trwałego, 8. Umiejętność ewidencjonowania przekwalifikowania składnika majątku do środków trwałych, 9.Umiejętność obliczania odpisów amortyzacyjnych metodą liniową, degresywną i naturalną, 10. Umiejętność ewidencjonowania różnic (tj. niedoborów i nadwyżek) poinwentaryzacyjnych. III. INNE UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZA ZAWODOWA: 1. Znajomość podstawowych zagadnień związanych z Działalnością Logistyczną i Łańcuchem Dostaw (takich jak, np.: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja, Centrum Logistyczne, Usługa Logistyczna, Łańcuch Dostaw, itp.), 2. Znajomość podstawowych zagadnień związanych z Księgowością Finansową (takich jak, np.: Jednostka Gospodarcza, Księga Główna, Konto Księgi Głównej, IBAN, Element PSP, MPK, Skonto, Konto Syntetyczne, Konto Analityczne, itp.), 3. Znajomość Podstawowych Zasad Księgowości, 4. Dobra znajomość programów komputerowych WORD, EXCEL, POWERPOINT, PAINT, AUTOCAD, 5. Umiejętność zarządzania zapasami w oparciu o analizowanie Metod ABC i XYZ w programie EXCEL, 6. Umiejętność optymalizacji struktur magazynowych w oparciu o znajomość Metody ABC, 7. Znajomość norm prawnych Konwencji AETR i umiejętność opracowywania harmonogramów procesów transportowych zgodnie z tą Konwencją, 8. Znajomość prowadzenia gospodarki magazynowej i podstawowych zasad bezpiecznej pracy na magazynie, 9. Znajomość podstaw rysunku technicznego, 10. Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych akumulatorowych.

Rekruter
@KANDYDAT#AC

Dużo ogólnych i mało konkretnych informacji, nie wiem czy Pan podoła tym podejściem szczególnym wymaganiom naszej firmy,. Po konsultacji z resztą gremium, stwierdzam iż Pańska kandydatura zostaje odrzucona na wskutek natłoku zbędnych i rozdmuchanych kompetencji. Dziękujemy i życzymy powodzenia w innej branży, polecamy rozrywkową. Pozdrawiam Dział HR

@Rekruter

"Firma KGHM zakupiła bardzo dużo maseczek na potrzeby zwalczania epidemii Koronawirusa." Rekruterze za "dychę" dokonaj analizy ww. zdania według struktury KR1-3 występującej w Systemie SAP. Moje kompetencje są rozdmuchane - pokaż na co Ciebie stać (usunięte przez administratora) przyjęty po znajomości!

Ryl
@Rekruter

Siema a zwykłych górników przyjmóją

Fak
@KANDYDAT#AC

Dekiel.

KANDYDAT#AC

Wielce zdziwiony... Z kim się zadawałem tym się stałem... Na szczęście teraz już pracuję z normalnymi i fajnymi ludźmi, a nie z jakimiś(usunięte przez administratora)

Rekruter
@Ryl

Witam. Dla pracowników fizycznych z uprawnieniami i doświadczeniem, w naszych szeregach zawsze znajdzie sie miejsce. Pozdrawiam Dział HR

Felek 123

Wysyłam aplikacje i po zakończeniu wszystkich czynności nie otrzymałem emaila żeby potwierdzić swoją kandydaturę na stanowisko ,nawet po kilku godzinach.Skladalem na kilka ofert i nic .Co robić ??

ZG
@Felek 123

zadzwoń do pań od rekrutacji i u nich zapytaj co sie dzieje

Pediii

Jak wyglądają zarobki w zg Lubin ślusarz mechanik na powierzchni ??

Ciekawy

Orientuje się ktoś jak jest kiedy płacą kasę za Covid -19

????
@Ciekawy

Za co płacą ? Xd

Mlody

Witam, mam pytanie moze ktoś rozwinac nazwy dzialow TG, GC, MT, MK,MM? Tzn czym sie zajmują konkretnie?

Jaroo
@Mlody

A co tata czy wujek prace zalatwil a teraz masz gacie pelne?

Mlody
@Jaroo

Nie, po prostu chce aplikować na stanowisko ale zawsze jest ślusarz, mechanik tylko działy się zmieniają i nie wiem tak do końca który jest za co odpowiedzialny w kghm

@Mlody

Pewno wydobyciem przeróbka itp. A czym niby mają się zajmować? Przez to nie dziwię się że starzy górnicy mają już dość.

Odp
@Mlody

TG gorniczy Gc nie wiem CC to komory maszyn ciezkich MT tasmowy MK klimatyzacja MM szybowy

Gc
@Odp

GC komora maszyn ciężkich na sierpolu

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.