Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

lolo

Zarobki 2000 do 3000zł, jako normalny pracownik. Zależy od działu, stanowiska i ZNAJOMOSCI! Przyjmują mlodzików na wymyślone stanowiska biurowe i na nich musisz zapierd.... i kamery montują wewnątrz zakładu żeby mogli patrzeć Ci na ręce i z tego powodu tez obcinają pensje. Absurdalne czasem pomysły ludzi na stanowiskach, powielane tez latami.

emigrant
@lolo

Cześć lolo mi też tego brakuje ae świadomość że w Anglii za lekką pracę mam 3600 tygodniowo netto to wspomnienia o tej niewolniczej pracy i 800 felg w 8 godzin mnie teraz przeraża. nie życzę nikomu takiej pracy typowy komunistyczny zakład kierowany przez typowego komucha która za nic ma dobro pracownika. Zniszczyć zniewolić człowieka to cel takich dyrektorów, ale przyjdzie czas na nich, może ludzie zmądrzeją i przestaną zapierdalać jak im kierownik każe, zacznijcie ludzie myśleć w Ronalu jak będziecie za dużo robić to tylko szefostwo będzie się z was śmiało, tak jak to było za czasów jak tam pracowałem. Zastanówcie się po zakończeniu pracy w tym syfie ani lat pracy w uciążliwych warunkach wam nie zaliczą a zdrowie macie tylko jedno. Jak tam wasze kręgosłupy bo mój po 8 latach pracy w tym syfie czuję do dnia dzisiejszego. Proponuję tzw strajk włoski przestańcie robić ponad normę bo i tak wam ją obetną za moich czasów tak było i to się nie zmieni nigdy. Parszywa dyrekcja za nic ma dobrych pracowników, prędzej dadzą premię 80000 tys. kierownikowi że was ciśnie jak wam jakąkolwiek podwyżkę.

Ja się odważyłem zwolnić z tego syfu pracuję obecnie w Anglii zarabiam 3650 zł tygodniowo.Praca lekka na obrabiarkach numerycznych jedyne czego tu brakuje to możliwości wyżycia się na maszynach czyli 800 felg w 8 godzin

Tomasz

Nie jest tak źle jak piszecie. Na "kompromitacji" nie trzeba nic robić, bo wszystko robot pakuje. Pozostaje jedynie na fajkę i kaweczkę co 20 minut chodzić wraz z kolegami dla utrzymania wysokiego poziomu koleżeństwa.Możesz nawet lepiej zarobić rezygnując z wolnego i pracować 30 dni w miesiącu. Pozostałe kwestie zależą tylko od kogo jesteś i jak bardzo Twój majster będzie się Ciebie bał. Są tacy co nawet godzinne przerwy śniadaniowe mają.

grut

Słuchaj chłopie jeżeli lubisz zapier....ć jak koń to takich tu potrzebują, jeżeli jesteś Fraje...m to świetnie się tu odnajdziesz bo 80% to FESTY. Jeśli chcesz zarabiać więcej to tylko ODLEWNIA jeśli nie zależy ci na wyższych zarobkach to lakiernia lub kompletacja Geji tam dostaniesz 1700 na rękę przez pod firmę jeśli przejdziesz pod ronal dostaniesz ze 300-400 złotych więcej po roku. OVER

fgds
@grut

ogolnie(usunięte przez administratora) 1700-2200 jak wyrobisz norme. szukaj w innych fabrykach bo za te pieniadze bedziesz mial mniej roboty i spokojniejsza glowe

starzysta
@grut

ludzie ja już pracuje w Ronallu 17 lat mam jakies doswiadczenie dla mlodych to przestroga nie zatrudniajcie sie na OM

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
gosc

Jak nazywa się ta podfirma

gosc

Jak nazywa się ta podfirma

Tomasz

Tylko przed podfirmę można się dostać tutaj niestety też znajomości są potrzebna. Zarobki zależą od widzi mi się przełożonego, staż niewielkie ma znaczenie. Socjalu nie ma, nie licząc imprezy raz do roku i dodatku w Grudniu

lukas
@Tomasz

Ponoc szukaja teraz specjalsity ds. znajomosci, z tego co wiem to dzialy rekrutacji z zagranicy calkowicie odcinaja sie od tej w Polsce, mowia ze w Polsce tylko takie (usunięte przez administratora) moze byc i wstydza sie tego

on

Czy ktoś wie jak się dostać do pracy do Ronala? Widzę że bez znajomości nie ma szans.

pisarz

Ci co tam dobrze zarabiają to niestety muszą dobrze dupy lizać kierownictwu. Takie rzeczy zdarzają się tylko w takich firmach gdzie panuje niewolnictwo, wyzysk jeden drugiego by wtedy sprzedał aby tylko mieć lepiej. Polacy to niestety sprzedajny naród nie liczy się ogół tylko ja muszę mieć najlepiej. Te zarobki co tam dostajecie to jałmużna za tą ciężką pracę, dajecie się kierownictwu i dyrekcji rolować. Robią z wami co chcą bo nie ma w was zgrania. Pracowałem tam i już nigdy więcej nie chcę

trupek

mieszkam wwaŁbrzychu i jest to jedna z nie wielu firmktóre raczej dobrze opłacająswoich pracowników mamkilku kolegów którzy tam pracują od początku iod teraz i nie jęczą sązadowoleni z zarobków i socjalu

nICK

JAK CZYTAM TE OPINIE NAWET SIĘ CIESZE ŻE ODPOWIEDZIAŁEM, ZE NIE JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA U WAS. MIAŁ BYM TYRAĆ ZA TA KASĘ TO WOLE U HOLENDRA W POLU NA PLANTACJI. WYCHODZI NA TO ŻE TA CAŁA WAŁBRZYSKA STREFA TO D-N-O NIC TYLKO WYJEŻDŻAĆ Z TEGO WAŁBRZYCHA. A NA ROZMOWACH TO SIĘ TYLKO PYTAJA JAKA MAM GWARACJE ZE PAN NIE WYJEDZIE. NIE WYJADĘ JAK Z PRACY KTÓRA MIAŁ BYM WYKONYWAĆ BEDĄ SENSOWNE PINIADZE.

Fisiu

Pracuję na nowym zakładzie i nie jest najgorzej :) Jednakże mam znajomych na starym zakładzie i faktycznie tam jest lepsze wynagrodzenie...

Łysy

Powiem tak, reasumując wszystkie wasze wpisy które tu przeczytałem to wszyscy po części macie rację. Zarobki macie znacznie niższe niż u nas na dole, lecz tym bym się nie przejmował tylko normami jakie wam ustalają bo to wam niestety zostanie. Mam natomiast pewne informacje od chłopaków z Waszego zakładu że wkrótce będziecie zarabiali tyle samo co i my ponieważ powstaną związki zawodowe które to na nich wymuszą. Dla nas to też jest dobra wiadomość bo niestety przez tyle lat NIKT NIE MIAŁ JAJ ŻE BY JE ZAŁOŻYĆ. Cierpliwości.

gogos

Lipa TOTALNA!!! Zarabiamy po 2100-2250 po okresie próbnym co niektórzy wybiórczo po układach dostają 200zł więcej premii tyra się tu non-stop a wymagania mają ja by płacili 3000..? PREMIE PŁACĄ NIE RÓWNE MIMO IŻ TYRAMY NA TO WSZYSCY (NA NICH TEŻ) A POWINNA BYĆ JEDNAKOWA, PONIEWAŻ TO STAWKA POWINNA ROBIĆ RÓŻNICĘ A NIE PREMIA, NAJLEPIEJ JEST NA WÓZKU TAM TYLKO JEST HAY-LIFE ważne że by bateria w telefonie była pełna. Kompletacja

spaaartaaan

Hej, mam do was ogromną prośbę macie jakieś informacje o przyjęciach do Ronala? Na jaki adres e-mail można wysyłać CV?

kicaj
@spaaartaaan

CZŁOWIEKU NA KOMPLETACJI ZARABIAJĄ PO OKRESIE PRÓBNYM (2200 NOWI), (2400 "STARZY" PRZYJĘCI 3 MIESIĄCE WCZEŚNIEJ OD NOWYCH) , (2600 STARZY PRACUJĄCY PONAD 2 LATA)OCZYWIŚCIE JAKIEŚ KOŃCÓWKI NP:2240,2455,2665 itp.

bill

Niestety się mylisz to regulowane jest premią dlatego jest to PARADOKS. Stawka jak najbardziej powinna być w zależności kto ile pracuje i tak jest ale do tego tak jak pisałem wyżej uszczuplają premie?? To się nazywa wiesz jak. Życzę ci tam pracy do końca twoich dni. OVER

Fisiu

Hah, ja tam sobie nawet chwalę pracę w Ronalu. Mam 20 lat, dostałem się praktycznie po znajomości ^^ W Wałbrzychu nie ma opcji bym na start bez żadnego doświadczenia zawodowego dostał taką stawkę.

jejku

Praca dobra'tylko zalezy na jakim stanowisku pracujesz'przerabane jest na recznym szlifowaniu,chlopaki maja tam niezly zqpieprz. A ha i dlaczego nie ma oficjalnej przerwy w pracy tylko sie jada przy stanowisku pracyba czasem wogole bo nie ma czasu. Czy to jest wporzadku???????

info

Hej mam prosbe do kogos kto pracuje w firmie o kontakt prywatny. Będę wdzieczna. (usunięte przez administratora)

kizu

wylęgarnia kalek

Patryk K

Czy wie ktoś może przez jaką agencję pracy można się teraz dostać do Ronala ? Proszę o w miarę szybką odpowiedź ;)

Klon
@Patryk K

Pytałem człowieka co się przyjął teraz przez podfirme to jakaś z poznania nazwy nie pamiętam ponoć ta sama co przyjmuje do ronala w Jelczu .

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo