AUTO FRELIK Sp. k.

Opinie o AUTO FRELIK Sp. k.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

SpoonBDG

Mobbing i rotacja - ludzie sami odchodzą :-)

Szukałam na stronie salonu, lecz nie znalazłam żadnej informacji, wiecie może czy salon poszukuje nowych sprzedawców? I czy warto u nich pracować? Jak atmosfera?

Hehe
@Anna

Przecież masz poniżej komentarz użytkownika Mercedes. Brutalnie trafny.

Mercedes

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Tyczy sie to salonu w Bydgoszczy i Toruniu. Jawny mobbing uprawiany przez szefowa, brak szacunku do ludzi i ich pracy, brak kultury organizacyjnej. Nie liczy sie twoje doświadczenie, wykształcenie czy motywacja, tylko to jak mocno potrafisz sie podporzadkowac. Robisz nadgodziny, ale nie dostajesz za nie pieniędzy, ani rekompensaty w postaci wolnego, usłyszysz jedynie, ze w tej firmie pracuje sie dla pasji a nie dla pieniędzy. Normalnym jest, ze telefony od szefowej dostajesz o 22:00 lub w niedziele o 8:30. Zmarnowany czas, energia i zdrowie.

@Mercedes

Realizacja pasji to podstawa do bycia szczęśliwym w pracy. Niech Pan otworzy własną działalność gospodarczą to napewno będzie Pan pracował od godziny do godziny - już to widzę. Pracując w takiej marce, trzeba się liczyć z poświęceniem i większym zaangażowaniem w pracę niż w innych, mniej prestiżowych markach.

Flota
@Władi

Coś w tym jest brak procedur. Klienta mają w nosie. Kłamią. Nie dotrzymuje terminów. Posiadam kilka aut z tego salonu. Nie przestrzegają chech lista przy wydawaniu pojazdu. Kto tym zarządza ? Kupując nowe auto nie ma co liczyć na reklamację i gwarancje bo Panowie sciemniaja i mówią że cytuję ciężki temat. Tak było z dwoma autami. Straszą że jeśli podejmą się reklamacji to auto nie będzie takie jak na początku bo to będzie już naprawa... jedno auto odebrałem niekompletne. O co tu chodzi ? Pracownicy widać że się starają są mili ale z jakiś powodów im nie wychodzi. Zamiast kwiatów to zainwestować w zarządzanie. Może jakieś studia albo kurs.

Marka"4letters"
@Władi

Hej Mercedes !!!Pracowałam w podobnej firmie z blond-szefową. To dla marki ludzie mają pracować za darmo w nadgodzinach ? Bangladesz !!!??? Niewolnictwo!!!!????? Telefony od szefowej na prywatną komórkę!!!??? Ludzie nie zgadzajcie się na takie traktowanie - jest przepis, że pracownik nie ma obowiązku użyczania prywatnej komórki dla celów służbowych. Niech imigrantów sobie ta blondi zatrudni. Św.p. tatuś ją nauczył tak ludzi traktować?!

Obserwator
@Władi

"Tak prestiżową marka" powinna dbać o swoją renomę, szanować prawo, w tym kodeks pracy i szanować pracowników. Prestiż zobowiązuje do świecenia przykładem.

Dawno nikt nie napisał nic na temat pracy w Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Chrysler Jeep Dodge. Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Zachęcam do dyskusji zarówno pracowników, jak i osoby zainteresowane tą pracą.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mercedes-Benz Auto Frelik? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
oszukany klient

Zakupilem Mercedesa GLE Coupe 63s AMG wraz z ubezpieczeniem i leasingiem, malo tego robilem tuning mocy Brabusa. Ogolnie zostawilem ponad 800tys zl w tym saloniku!!! Szefowa wypieła sie na glupie znaczki Brabusa na auto. W umowie ustnej bylo powiedziane, że znaczki sa w gratisie o ile zrobie tuning przez nich. Niestety przy wydaniu auta okazało sie, że emblematów Brabusa nie ma ale zostanie to załatwione. Po tygodniu naciskania telefonicznego usłyszałem odpowiedz, że skoro podpisałem protokół odbioru to jest po temacie i znaczków na auto nie dostane. Auto Frelik więc oszukał mnie na kilkaset zł, ostrzegam przed jakimkolwiek ufaniem im na słowo!!! Więcej warte jest słowo dziwek z trasy Bydgoszcz-Toruń niż szefostwa tego żałosnego salonu!! Mega duży + za podejście i profesjonalizm dla Pana Szymona!!! Szkoda tylko,że tak zaangażowani i oddani ludzie pracują w takiej instytucji. Oczywiście mega dużo moich znajomych nic tam nie kupi.

Jacek

Władi ale Ty jesteś ograniczony człowieku

W firmie Auto-Frelik s.c miałem wykonany 1 serwis pogwarancyjny, wymianę szyby przedniej oraz naprawę po kolizji z sarną. Naprawa perfekcyjna. Przegląd - bez zarzutu. Wymiana szyby - błyskawicznie. Obsługa na terenie serwisu - sympatyczna, rzeczowa i bez zbytecznego lizustwa. Jedyne, co bym poprawił to czas trwania czynności serwisowych, bo trzeba się parę godzin odsiedzieć, ale to chyba norma. Dla porównania - pierwszy / i jedyny/ serwis gwarancyjny w Łodzi trwał od 9.00 do 14.30, a serwisant nie umiał założyć filtra kabinowego, bo nie zdjął styropianowych zabezpieczeń, które uniemożliwiały włożenie filtra - kompromitacja. Podkreślam, że do serwisu dostarczam własne materiały eksploatacyjne i nie ma z tym faktem żadnego problemu ze strony firmy Frelik. W Warszawie w serwisie MB mojemu synowi porysowali szybę i umyli maszynowo auto pokryte ceramiką, nie pytając czy w ogóle sobie życzy mycie - auto C300 miało 1 miesiąc. Krótko mówiąc Panowie i Panie nie narzekajcie na Frelika, bo może być znacznie gorzej. W listopadzie czeka mnie kolejny serwis i z chęcią podzielę się opinią na tym forum.

Cześć Widziałem, że poszukujecie Logistyka do jednego z salonów. Czy ktoś z Was mógłby udzielić mi informacji na temat tego stanowiska i obowiązków? Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź

Grażyna

@Flota W jaki konkretnie sposób zostałeś okłamany przez firmę Auto-Frelik? Ponadto, na jakiej podstawie twierdzisz, że "mają klienta w nosie"? Dodatkowo, czy fakt, że zostało Ci sprzedane niekompletne auto został zgłoszony? Jak konkretnie zostało to rozwiązane? Zachęcam do odpowiedzi i podania więcej szczegółów.

Rozczarowanie

Rozmowa kwalifikacyjna - jeden etap, drugi etap, trzeci etap. Najpierw spotkanie z przedstawicielką marketingu, fakt bardzo miła osoba. Kolejna rozmowa z właścicielką, która podczas spotkania miała lekceważące podejście do osoby, która chciała zaprezentować jej swoją kandydaturę. Podczas rozmowy pytania natury osobistej, które nie powinny paść na profesjonalnej rozmowie. Na koniec po tych wszystkich etapach SMS, że nie są zainteresowani Twoją osobą. Szkoda wystarczyłoby trochę kultury i podejście z szacunkiem do człowieka, zwykły telefon z podziękowaniem za poświęcony czas, a już by inaczej zapisali się w pamięci. Tyle.

@Rozczarowanie

Niech się Pan cieszy, że napisali SMS a. Większość firm w ogóle nie daje informacji zwrotnej.

Darek W

NAJDROŻSZY SERWIS JEEP'A W POLSCE. CHCESZ ZOSTAĆ OSKUBANY ? UDAJ SIE DO JEEP TORUŃ. CENY PRZEGLĄDÓW WYŻSZE O 40% NIŻ CHOCIAŻBY W TYM SAMYM JEEPIE W BYDGOSZCZY. ROBIŁEM PRZEGLĄD W STYCZNIU 2017 I CENA JAKĄ OTRZYMAŁEM BYŁA WYŻSZA NIŻ W BYDGOSZCZY O 1100 ZŁ ODRADZAM

@Darek W

To chyba przy okazji wymieniono Panu rozrząd... Skąd taka różnica w cenie?

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną - po niej na kolejną w kwestii dogadania szczegółów, Pani Magda z działu PR zdecydowana na podjęcie współpracy,przedstawiła swoją wizję obsługi części zadań marketingowych - miałem poczekać na przesłanie materiałów aby w oparciu o nie opracować szczegółowy plan działania. Zero kontaktu przez 2 tygodnie, po moim kontakcie dowiedziałem się,że firma nie ma dla mnie propozycji współpracy - okej,ale może warto szanować cudzy czas i jasno stawiać sprawę od początku? A nie proponować współpracę, zapraszać na spotkania a pózniej zwyczajnie olać. Razi niekomptencją.

ryszard

dobra obsługa w jeepie w Toruniu chwalę sobie ceny jak wszędzie

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO FRELIK Sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w AUTO FRELIK Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO FRELIK Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AUTO FRELIK Sp. k.