Autogala Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Autogala Sp. z o.o.

Dzok

W wielu firmach się pracowało ale ta firma to najgorsze dno. A w szczególności wieśniak prezesik Rafaelo. Kierownicy własnego cienia się boją i nie mogą podjąć żadnej decyzji oprócz R. Tabelki tylko się liczą i nic po za tym. A to za mało zleceń otwierasz albo za dlugo w kiblu jestes itp. Nawet pełna inwigilacja jest stosowana. Sprawdzaja Cię telefonami czy oddzwaniasz do kliencikow i mierzą czas ile przy biurku Cię nie ma. Nie dajcie sie nabrać tymi składkami odprowadzanymi na czas i umowie o prace. Ich zasrany obowiązek. Z dala bo śmierdzi. Życzliwy pracownik.

Dzok

Dobre z tym plecaczkiem. Jeszcze należy dodać hod dog z stacji.

doradca

a teraz znowu doradców szukają...?!? jak widać bardzo stabilna jest pozycja doradcy w tym przybytku

Kris

Kończ waćpan wstydu oszczędź :)

Weronika

@Patryk Gocławski, a możesz opowiedzieć więcej o przebiegu rozmowy? Czy jakieś pytanie szczególnie Cię zaskoczyło?

Patryk Gocławski

Byłem na rozmowie o prace . Wymagania jak do ministerstwa , zarobki najniższa krajowa nic dziwnego ze nikt nie chce tam pracować . Jak zadwonia to podziękuje za współpracę .

Pan Waldek

Słyszałem ze zamykają ten bałagan. Wcześniej czy później było to do przewidzenia . Wiele lat świetnego zarządzania firma przez dyrektora r, spowodowało zamknięciem salonu . Wybitny strateg i menager rafael sprawił , że handlowcy , mechanicy doradcy serwisowi pouciekali do Innych firm gdzie właściciele docenia zaangażowanie .

kimok

ojej, jakoś doradcy nie narzekają na pracęw firmie. Wiadomo, że jest spore ciśnienie na wyniki w całej siatce dealerskiej w Polsce ale konkurencja to jest to co powoduje, że firma może podnosić jakość swoich usług. Tylko dziwne, że teraz tylku mechaników potrzebują...

mechanik
@kimok 15.05.2016 18:28

Zabrali premie mechanikom i dali doradcom ?!?! bo po równo przecież się nie da..... co za geniusz zarządzania z panów kierowników i dyrektorkiem na czele ;) powodzenia

Volvo

Firma lipa...

Życzliwy

Rotacja w tej firmie istnieje i to nie mała. Od trzech lat średnio co trzy miesiące pojawia się ogłoszenie. Raz szukają do serwisu kolejny raz do sprzedaży na salonie lub do floty. Życzę powodzenia...

pracuś

Mowa kolego o serwisie mechanicznym i doświadczeniu 10 letnim. Po zagrywkach dyrekcji z wypłatą wynagrodzenia odpuściłem sobie to miejsce.

pracuś

Lubisz pracować za 1800 i nie wiele robić to coś dla Ciebie. Jak wyrobisz więcej planu i tak Cię z wykolegują tak, że szybko Ci się odechce nawet tej umowy o pracę. Oczywiście na rozmowie kwal. będziesz miał "gruszki na wierzbie" które rzeczywistość szybko weryfikuje. Powodzenia

alfa

Wynagrodzenie niskie ale wymagania wysokie - nieadekwatnie. Synek prezesa i dyrektorek premii uznaniowych nie uznają. A Pan/Pani prezes wiedzą tylko tyle co im powiedzą. Realia są czasami jeszcze gorsze niż tu piszą. Dziw, że to dealerstwo jeszcze pełza na rynku. Ludzi zmieniają co chwilę jedyną rzeczą na plus są odprowadzane składki w obawie żeby się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dobrali. Na to się wielu nabrało - ale niewielu to wystarczyło żeby pozostać na dłużej w tej firmie.

uchodźca

A uchodźców nie zatrudniają? Będą pracowali za bułkę z masłem, może być czerstwa żeby kierownik z dyrektorem nie zbiednieli, no i jeszcze oszczędności na ochronie będą bo nie mają gdzie spać wiec mogą pilnować w nocy obiektu za szklankę wody do tej bułki. nie wspomnę o odśnieżaniu terenu itp.

Gość

Nie polecam. Cały czas szukają jeleni do pracy za darmo.

Seat

W ciagu roku zmieniła sie chyba cała załoga począwszy od serwisu kończąc na dziale handlowym. Przyczyna tych zmian jest bardzo prosta w tej firmie nie da sie pracować . Wymagania większe niż w ministerstwie ,płace gorsze niż w Spożywczym. Przykre ,ale prawdziwe . Szkoda ,ze czasy są ciężkie a ludzie potrzebują za coś żyć w innym razie włodarze zeszli by z antresolki i posmakowali jak cudownie jest popracować z klientami. Szczególnie najmądrzejszy i najcudowniejszy r.

doradca

Dyrektor 10000 kierownik 5000, doradca od 1800 do 8000 pod warunkiem że wcześniejsi kierownik i dyrektor go nie wyr...uchają z premii, mechanik 1800-2500 + wirtualna premia , za uprzejmie donoszę i dobre wyniki nawet możliwy awans

Ortalion Trenera

Czy ktoś zna przyczyny wymiany załogi w serwisie? Dzisiaj się pokazało ogłoszenie, że potrzebują doradców i mechaników? Nie trzeba wysyłać CV, tylko dzwonić?

Prawda

Jeśli chcesz pracować charytatywnie... to jest idealne miejse!!!! Żenada!!!!

qik
@Prawda 21.11.2013 22:46
Jeśli chcesz pracować charytatywnie... to jest idealne miejse!!!! Żenada!!!!

Zgadzam się Żenada

praca
@qik 11.01.2014 11:22
Zgadzam się Żenada

charytatywnie czyli jakie stanowisko ile zarabia?

Zostaw opinię o Autogala Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autogala Sp. z o.o.