Opinie o Autogala Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Autogala Warszawa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Autogala Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autogala Warszawa w Warszawa

W Wilanowie u zydow

Jeśli ktoś chce pracować na podstawie i być rozliczany jak żyd to zapraszam. Byłem pracownikiem i u prywaciarza jak w tej firmie to pracuj najlepiej za darmo. Narzedzia to 25 letnie śmiecie gdzie mechanicy muszą się męczyć i naprawiać po swojemu. Brak miejsca do parkowania a nie wspomnę o klientach. Nie opisuje dalej bo szkoda nerwów i czasu.

Jak w Autogala Warszawa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Bywalec Nowy wpis

Jaki dresscode obowiązuje dla doradców serwisowych i asystentów serwisu ?

Czy można liczyć w Autogala Warszawa na prywatną opiekę medyczną?

W Wilanowie u zydow Nowy wpis

Proces rekrutacji w firmie Autogala był dla mnie bardzo nieprzyjemny. Jedna z Pań nie dawała mi dojść do słowa, nawet po zadaniu mi pytania przerywała moją wypowiedź pytaniami " a dlaczego?". Druga z Pań zadawała pytania o stan cywilny co jest niezgodne z prawem. Do tego Panie komentowały wyraz mojej twarzy i to że się zastanawiam nad odpowiedzią. Czułam się tam bardzo niekomfortowo. Także uprzedzam przed rekrutacjami w tej firmie. Ja nie chce pracować z takimi ludźmi.

Czy planuje Pani ślub? Gdzie Pani mieszka? Gdzie będzie Pani mieszkała po ślubie? Gdzie widzi się Pani za 5 i 10 lat? Jakie są Pani oczekiwania finansowe? A dlaczego takie? Jakie są zasady rachunkowości? Itd

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Firma Autogala Warszawa rekrutuje właśnie na stanowisko doradca serwisowy. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Maskarpone

Tam są obiecanki cacanki. Premia żadna a pracuj najlepiej 24h. Wszystko miło na początku. Tam każdy narzeka i duża rotacja pracowników. Nie pozdrawiam.

Co powiecie o pracy w firmie Autogala Warszawa? Niedawno szukali kogoś na Księgowa.

Odradzam

Odradzam samą rozmowę. Pani księgowa i jej grubsza koleżanka okropne zachowanie, odrzucające teksty. nigdy z takimi osobami nie chciałabym pół godziny na kawie spędzić, a co dopiero 8h w pracy. odradzam odradzam odradzam

Przy wielu opiniach negatywnych ja chcę podziękować Panu Adrianowi /bez nazwisk bo RODO/ z działu blacharsko-lakierniczego za ogromną pomoc w perfekcyjnym wykonaniu drobnej zaprawki, która nowemu XC60 przywróciła blask nowego samochodu. Nowe Volvo i mały odprysk lakieru. Kłuje w oczy. Zamiast lakierować cały zderzak Pan Adrian pięknie uzupełnił ubytek. No i samochód dalej jak nowy. Przy tym Pan Adrian jest bardzo miły, kulturalny, uśmiechnięty. W serwisie zostałem obsłużony również bardzo kulturalnie. Od momentu odbioru samochodu, poprzez sposób przekazania wozu, dwie wizyty w serwisie, zakup zaprawki, ja nie mam uwag do Autogali. Oczywiście, podobnie jak inni klienci, widzę ciasnotę na parkingu, ale to nie wina personelu. Co do osób pracujących w Autogali, nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam, szczególnie Pana Adriana.

Volvo XC60

Witam, Serwis tragedia, pracownicy niekompetentni brak informacji nt przeprowadzanego serwisu co wiąże się z zaskoczeniem przy odbiorze auta i otrzymania faktury... w Hondzie, Toyocie i Audi to nigdy się nie zdarzyło

Justyna
@Volvo XC60

Ale kto nie miał tej informacji? Dobrze zrozumiałam, że ostatecznie nie zrobili serwisu po prostu, bo podobno nie wiedzieli, że mają go wykonać? To po co w takim razie miałby zostać tu samochód zostawiony?

Bogna

Dzien dobry, Z przykrością musze stwierdzić , ze korona wirus zadziałał bardzo negatywnie na serwis Autogala. Niestety serwis stal sie niesolidny,bardzo duże opóźnienia czasowe a juz cyrk z platnoscia ( o czym wcześniej nikt nie informuje ) ze samochód nie wyjedzie dopóki nie bedzie zapłaconą naleznosc. Jestem klientka tego serwisu od długiego czasu i nagle takie bezprecedensowe traktowanie klienta. jestem oburzona takim traktowaniem i zegnam sie z serwisem Autogala.

@Bogna

W głowach im sie pomieszało . Te same odczucie co Pani , moich pieniędzy już nie dostaną

Były klient

Szczerze odradzam ten serwis! Na przeglądzie gwarancyjnym została uszkodzona warstwa lakieru bezbarwnego na masce powodująca odprysk o wielkości około 3 cm x 6 cm. Serwis oczywiście nie przyznał się do winy, kierując sprawę do swojego prawnika, który natarczywie namawiał mnie abym zrezygnował z dochodzenia roszczeń względem serwisu. Nie dość, że szkoda została oszacowana na ponad 1000 zł, to nikt mi nie zwrócił nawet złotówki, ani nie przeprosił - tylko było bezczelne wypieranie się winy. Dodam, że samochód wstawiałem do serwisu bez uszkodzonej powłoki lakierniczej. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEN SERWIS. Dodam, że jedna z większych spółek zrezygnowała z serwisowania swojej floty samochodów w Autogali (Autokomecie), a to już o czymś świadczy.

Dariusz
@Były klient

Szanowny Panie, serwis Autogala nie szanuje ani klienta ani pracownika, mi nie wypłacili wynagrodzenia za wykonaną pracę na 3600zł dlatego po wieloletniej współpracy też kopnąłem ich w (usunięte przez administratora) podobnie jak wielu innych doradców, mechaników i klientów. Z poważaniem Były doradca serwisowy w Autogala

Edi

Mogę do Pana zadzwonić?

Cała Prawda
@Dariusz

Dariusz od wielu lat pomawiasz firmę Autogala Sp. z o.o. ale może warto by było powiedzieć całą prawdę a przede wszystkim jak sam naciągałeś klientów i jakie lody kręciłeś na boku !!!!

Grzegorz
@Cała Prawda

Może macie informację o tym, jak wygląda praca w firmie Autogala Warszawa? Chciałbym dowiedzieć się, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników i czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tym miejscu? Możecie napisać mi kilka słów na ten temat?

Dariusz
@Cała Prawda

pewnie dobrze pamięta kto obsługiwał najwięcej klientów i przynosił firmie często najwyższe zyski z serwisu, zachowując standardy rabatowe, promocje itp. Wynikało to z dobrego kontaktu z klientem, ciężkiej pracy często pod presją czasu, czasami w godzinach nadliczbowych, a czasami kończyło się własnoręczną naprawą , łącznie z własnoręcznym myciem samochodu, ponieważ myjnia raz działała a raz nie :( - wszystko dla zadowolenia klienta serwisu którego miałem przyjemność obsługiwać, który wracał na kolejne serwisy i potrafił docenić skuteczną naprawę usterek "zgłoszonych" a nie wyimaginowanych przez serwis. Co potwierdzał w ankietach po obsługowych itp. A co do naciągania to "Cała prawda" zapomniał jak naciągał wiele lat premie"uznaniowe ;)" tak że nikomu się nie zgadzało. Dopiero jak się w uszy nalało, jak próbowali ukręcić lodzika na własnych pracownikach podczas konkursu centrali VC (VAP) kierowanego do doradców/handlowców całej sieci ASO w Polsce za sprzedaż akcesoriów (nie przekazując pracownikom swojej firmy maila z oficjalnym regulaminem konkursu co za tym idzie zatajenia części profitów dla uczestników)którego pomimo najwyższej sprzedaży i tak nie wypłacono w moim przypadku bo byłem tym złym , niedobrym, który zwrócił na to uwagę. A na pisemne zapytanie dlaczego , do dziś nie dostałem odpowiedzi. Po tym fakcie Pan z Panem stworzyli mierzalny, przejrzysty system wynagrodzenia, chyba dla złagodzenia napięć ;) Można... , można ;) Niestety za późno, dlatego wielu doradców i klientów się rozjechało "Całej prawdzie" Powodzenia z nowymi pracownikami ;)

Grzegorz
@Dariusz

Czyli wychodzi na to, że pracownicy mają realny wpływ na firmę. Jak wyglądała atmosfera między pracownikami? Można zauważyć rywalizację czy wręcz przeciwnie?

@Grzegorz

Atmosfera miedzy pracownikami była i chyba jest super , każdy pracował tak jak umiał i oczekiwał wynagrodzenia wg zaangażowania i zysku jaki przyniósł firmie. Gorzej było w relacjach z decydentami którym zajęło wiele lat wypracowanie jakiegoś rozsądnego , przejrzystego systemu które uwzględniał te czynniki tzw. systemu motywującego :) (dot. działu serwisu mech). Jak jest dziś niech się określi ktoś kto tam obecnie pracuje ;)

@Były klient

Potwierdzam . Omijać , mam rownież zle wspomnienia

Autogala od wewnątrz

Czy potwierdzają Państwo fakt, iż firma Autogala, jej zarząd i kierownictwo dyskryminuje osoby o odmiennym niż przyjęty wewnętrznie światopoglądzie politycznym. Osoby o prawicowych poglądach są jawnie dyskryminowane w firmie, ponieważ narzuconym wzorcem światopoglądu jest lewicowy liberalizm.(usunięte przez administratora)

Croissanty z late
@Autogala od wewnątrz

Załatw sobie (usunięte przez administratora) papiery, napisz na koszulce ***** ***, a przyjmą Cię z otwartymi rękoma. Niezapomniane dodać, że mieszkasz na Wilanowie i pijesz sojowe late. Miejsce pracy idealne.

Podrzedny pracownik

Masz na myśli jubileuszowe, stażowe , dodatek motywacyjny itp.? ???? Dostajesz to co wyrobisz i tyle + krzywy uśmiech nadrzednego ;)

Raf

Firma zrobiła fajny program z odbiorem samochodów u klienta - na serwis. Może idea jest dobra ale niestety osoby obsługujące ten program - a w szczególności pan Artur Królik - w moim przypadku, spowodował, że bardzo zniechęciłem się do Serwisu Autogali!. Mimo obietnic telefonicznych o szybkim dostarczeniu samochodu z powrotem do mnie, czekam bez skutku już ponad godzinę. Po paru próbach ustalenia powodu opóźnienia Pan Królik powiedział że ich system nie dostał potwierdzenia zapłaty, mimo że wcześniej mówił, że samochód już jedzie do mnie. Więc nadal czekają aż system da znać. Zapewne gdybym sam nie zadzwonił, to czekałbym przez następne kilka dni. Musiałem sam wysłać potwierdzenie przelewu. Tak jakby trudno było Panu Królikowi poinformować mnie o tym wcześniej, a nie mówić, że samochód już jedzie.TO NIE JEST DOBRY SERWIS!!!

Kacper

A pracownicy tutaj zaglądają ?

Suszi 38

Witam zmanierowanych klientów salonu Autogala- jestem świeżo upieczonym właścicielem samochodu marki volvo xc 60 używanego z oferty volvo select i aby rozwiać owa atmosferę obgadywania i utyskiwania nadmienię ze jestem bardzo zadowolony z zakupu a w szczególności ze współpracy z Panem Maciejem P. który to od samego początku pomagał mi w realizacji wszelkich formalności dotyczących owego zakupu.Dodam ze w obecnej chwili z powodu sytuacji panującej w państwie auto zostało zakupione zdalnie tylko na podstawie zdjęć i opisu przez pana Macieja P i jakiez było moje zaskoczenie kiedy to po dotarciu do autosalonu Volvo ujrzałem samochód gotowy do drogi( bo musiałem pokonać około 500 km) w stanie "jak nowy" nawet lepiej niż w opisie !!! Mam nadzieje ze dzięki mojej opini i faktu dokonania zakupu w tym konkretnym autosalonie przyczynie się do podjęcia kroków dotyczących zakupu przez niezdecydowanych klientów !!! Duży pozytyw i jeszcze raz dziękuje !!!

Arek

Firma z opinią dobrego pracodawcy nie pozwala sobie na złe traktowanie nikogo.

Hela

Dołączam się do grona klientów, którzy NIGDY WIĘCEJ nie odwiedzą tego serwisu. Dziwi mnie, że Volvo akceptuje to miejsce. Wystarczy rozesłać ankietę do klientów, którzy kupili tam samochód i z jakiś względów po pierwszej próbie skorzystania z serwisu ich tam dalej nie serwisują.

zenobi

Witam, czy ktoś wie ile można zarobić jako handlowiec w Autogali?

Zostaw merytoryczną opinię o Autogala Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Autogala Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Autogala Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autogala Warszawa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autogala Warszawa?

Kandydaci do pracy w Autogala Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autogala Warszawa