Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge

Toruń

Opinie o Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge

oszukany klient

Zakupilem Mercedesa GLE Coupe 63s AMG wraz z ubezpieczeniem i leasingiem, malo tego robilem tuning mocy Brabusa. Ogolnie zostawilem ponad 800tys zl w tym saloniku!!! Szefowa wypieła sie na glupie znaczki Brabusa na auto. W umowie ustnej bylo powiedziane, że znaczki sa w gratisie o ile zrobie tuning przez nich. Niestety przy wydaniu auta okazało sie, że emblematów Brabusa nie ma ale zostanie to załatwione. Po tygodniu naciskania telefonicznego usłyszałem odpowiedz, że skoro podpisałem protokół odbioru to jest po temacie i znaczków na auto nie dostane. Auto Frelik więc oszukał mnie na kilkaset zł, ostrzegam przed jakimkolwiek ufaniem im na słowo!!! Więcej warte jest słowo dziwek z trasy Bydgoszcz-Toruń niż szefostwa tego żałosnego salonu!! Mega duży + za podejście i profesjonalizm dla Pana Szymona!!! Szkoda tylko,że tak zaangażowani i oddani ludzie pracują w takiej instytucji. Oczywiście mega dużo moich znajomych nic tam nie kupi.

Rozczarowanie

Rozmowa kwalifikacyjna - jeden etap, drugi etap, trzeci etap. Najpierw spotkanie z przedstawicielką marketingu, fakt bardzo miła osoba. Kolejna rozmowa z właścicielką, która podczas spotkania miała lekceważące podejście do osoby, która chciała zaprezentować jej swoją kandydaturę. Podczas rozmowy pytania natury osobistej, które nie powinny paść na profesjonalnej rozmowie. Na koniec po tych wszystkich etapach SMS, że nie są zainteresowani Twoją osobą. Szkoda wystarczyłoby trochę kultury i podejście z szacunkiem do człowieka, zwykły telefon z podziękowaniem za poświęcony czas, a już by inaczej zapisali się w pamięci. Tyle.

Mercedes

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Tyczy sie to salonu w Bydgoszczy i Toruniu. Jawny mobbing uprawiany przez szefowa, brak szacunku do ludzi i ich pracy, brak kultury organizacyjnej. Nie liczy sie twoje doświadczenie, wykształcenie czy motywacja, tylko to jak mocno potrafisz sie podporzadkowac. Robisz nadgodziny, ale nie dostajesz za nie pieniędzy, ani rekompensaty w postaci wolnego, usłyszysz jedynie, ze w tej firmie pracuje sie dla pasji a nie dla pieniędzy. Normalnym jest, ze telefony od szefowej dostajesz o 22:00 lub w niedziele o 8:30. Zmarnowany czas, energia i zdrowie.

Nick

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną - po niej na kolejną w kwestii dogadania szczegółów, Pani Magda z działu PR zdecydowana na podjęcie współpracy,przedstawiła swoją wizję obsługi części zadań marketingowych - miałem poczekać na przesłanie materiałów aby w oparciu o nie opracować szczegółowy plan działania. Zero kontaktu przez 2 tygodnie, po moim kontakcie dowiedziałem się,że firma nie ma dla mnie propozycji współpracy - okej,ale może warto szanować cudzy czas i jasno stawiać sprawę od początku? A nie proponować współpracę, zapraszać na spotkania a pózniej zwyczajnie olać. Razi niekomptencją.

ryszard

dobra obsługa w jeepie w Toruniu chwalę sobie ceny jak wszędzie

Darek W

NAJDROŻSZY SERWIS JEEP'A W POLSCE. CHCESZ ZOSTAĆ OSKUBANY ? UDAJ SIE DO JEEP TORUŃ. CENY PRZEGLĄDÓW WYŻSZE O 40% NIŻ CHOCIAŻBY W TYM SAMYM JEEPIE W BYDGOSZCZY. ROBIŁEM PRZEGLĄD W STYCZNIU 2017 I CENA JAKĄ OTRZYMAŁEM BYŁA WYŻSZA NIŻ W BYDGOSZCZY O 1100 ZŁ ODRADZAM

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge