Opinie o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GTX POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GTX POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

?

Witam, a na jakie zarobki mogą u was liczyć PH

PH

Tak. Ja mam umowę od samego początku. Bez żadnej ściemy.

Nie nie awansowałem,nie jestem zatrudniony przez znajomego,nie posiadam żadnej rodziny w tej firmie...Po porostu sądzę że wynagrodzenie jest w porządku,praca również,pracownicy są różni jak w każdej firmie,ale kierownicy są tu tacy jak w innych firma...Czego wy się spodziewacie?Piszecie że zatrudniają żony itp. ale czy to zle?Twierdzicie że są tam sami znajomi,rodzina czyli wniosek jest jeden,firma jest tak dobra że polecacie ją innym np.najbliższym....

Tak, regularnie, bez opóźnień i problemów

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOPEX, Sp. Z.O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zarobki i awans tak? Jak najbardziej? Owszem, jeśli ma się odpowiednie znajomości i układy. Po 10-15 latach dobrzy pracownicy zarabiają tyle samo, albo nawet mniej. I Ci dobrzy pracownicy mają małe szanse na awans, bo są zbyt dobrzy, by ich oddać.

Tina
@pracownik

Guzik prawda ... ja awansowałam w Topex po 6 mc pracy i wcale nie miałam układów. Przyjechałam zupełnie z innego miasta i byłam rekrutowana przez firmę zewnętrzną. Jak ktoś nie chce albo nie umie awansować to niech nie zwala na firmę albo niech zmieni pracę!

zarobki i zmiana stanowiska pracy jest zalezna od tego na jakim stanowisku obecnie jestesmy,ale tak jak najbardziej jest mozliwosc zmiany stanowisk ale to juz jets zalezne od nas samych,ciagle sa nowe wolne etaty i rekrutacja wewnetrzna,kazdy chetny moze sie zglosic i probowac....zalezy to od naszych umiejetnosci....oczywiscie ze sa podwyzki ale trzeba sie o nie starac,pytac i pracowac sumiennie...

PRACOWNIK

Tak oczywiście jesteśmy wyposażeni we wszystko co jest nam potrzebne do pracy,ubrania,nożyki itp.Jak każda firma ma swoje wzloty i upadki,ludzie są różni ale na warunki pracy i pensje ludzie nie powinni narzekać bo czasy są trudne a firma stara się jak może.Przestańcie narzekać na coś na co oni nie mają wpływu.Z roku na rok jest coraz lepiej i nie oszukujmy się mało nie zarabiamy.

pracujący

A JA MAM PRETENSJE ZE TOPEX NIE DAJE WSZYSTKIM UMOW...

aktualny pracownik

Tak jak najbardziej podpisuje się pod poprzednikiem/niczką...To my tworzymy atmosferę,brygadziści nie wymagają więcej niż powinni,a ludzie są szanowani jak sami się szanują...Jeśli chodzi o pensje,umowy itp. to trzeba się starać,jeśli ktoś pracuje długo,starannie i nie ma mu się co zarzucić to dostanie umowę itd.nie zwolnią go...

niezły lizus jesteś widzę z tego co słyszałem to premie teraz [usunięte przez moderatora] za co się da za jakieś wyimaginowane normy, pół minuty spóźnienia itd a biuro podwyżki i tacy lizusy jak ty a ci co pracowali i się starali to odpadli, powinno się oceniać za całokształt a nie za jakąś normę to nie wina tych ludzi, że nie zawsze da się ją zrobić chociaż się starali, ja byłem na skanerach i tam to jest pikuś w porównaniu z tym co jest na wydawkach im to dopiero postawili poprzeczkę masakra macie akord a kręgosłupy do wymiany za parę lat, czy wy nie widzicie,że góra was rąbie jak chce dla nich liczy się tylko kasa żeby z was mogli jak najwięcej ściągnać a wasze zdrowie i wysiłek na nic się nie zda a twój socjal już nie długo i to [usunięte przez moderatora], oszczędzają na was, dostajesz pare groszy bo rodziny z tego nie utrzymasz zniszczysz sobie zdrowie, pójdziesz na zwolnienie a jak wrócisz to cie zwolnią bo nie masz prawa chorować a tu co druga laska na macierzyńskim choć to jest typowe dostać umowe zajść w ciąże i pójść na zwolnienie i w taki sposób właśnie idą na łatwizne a inni codziennie w pracy, flaki sobie wypruwają i co miesiąć pensja w dół taka logika na tym świecie, na jakimś zebraniu dyrektorzy powiedzieli,że jest fajnie, że dzięki ludziom te sukcesy a wypowiadając te słowa myśleli sobie ,, mamy was gdzieś jesteście tylko tanią siłą roboczą, nabijacie nam kieszenie a firma będzie rosła\" a wy dostaniecie pare groszy które wystarczą wam do połowy miesiąca ale dalej dajcie sie oszukiwać i w mawiać, że jest fajnie ja już nie mówię o podwyżkach bo za moich czasów ich nawet nie było ale po co upierdzielać z premi skoro firma zarabia miliony to co to dla nich jest te 200, 300 zł dla biednych ludzi, które żałują ale myśląc logicznie jak utną każdemu po 300 zł co miesiąc to będą mieli miliony na nowe inwestycje włąśnie tak was traktują. dlatego wyjeżdzam za granice bo w polsce już się nic nie zmieni!!

nick

To, że zwolnili serwisantów dla sieci i zatrudnili przez firmę pośrednictwa pracy z najniższą krajową, zasługuje na największy szacun. Handlowcy nawet z pełnymi premiami zarabiają gorzej niż magazynier w niejednej firmie. Zwolnienia znienacka - nieważne ile pracowałeś 3 miesiące czy 16 lat. Oczywiście z zachowaniem okresów wypowiedzenia. Polecam.

Michu

Co do czyjegoś wpisu na temat Australii chciałbym tylko zaprzeczyć iż nie pisałem to ja czyli były pracownik magazynu i działu konfekcjonowania,który sie zwolnił w listopadzie 2010r po 4 latach pracy.Ci co ze mną pracowali wiedzą kim jestem. Co do tamtej osoby ciekaw jestem jak tej osobie tak szybko udało się załatwić pobyt stały i że prawo pracy nie do końca wygląda tak jak ta osoba napisała oraz chyba naprawdę chciała sie podszyć pod moja osoba.Pierwszy raz zdarza mnie się napisać na tym forum i jedynym faktem zgodnym co do wypowiedzi tamtej osoby jest fakt ze tu się trochę lepiej żyje...Co do samej firmy wiadomo lekko nie było ale i bywały momenty złe ale pamiętać trzeba ze atmosferę budują sami pracownicy i to jak się potrafią dogadać ze swoimi przełożonymi i nie mówię tu o bezpośrednich przełożonych .Faktem jest ,iż wiele sytuacji dotyczących awansów,systemów premiowania pracowników są absurdalne. Ale moim zdaniem nie ma co już tego rozgrzebywać. Tylko trzeba zacząć z tym walczyć...Pozdrawiam serdecznie wszystkich z ,którymi pracowałem przez 4lata(no poza małymi wyjątkami;) 3 majcie się i do zobaczenia.DM

W tej Firmie trzeba wiele pozmieniać na lepsze.Nie mówię tu o zarobkach bo w tych czasach i przy tym kryzysie nie ma co liczyć na lepsze.Dział konfekcjonowania powinien być bardziej sprawdzany pod względem pracy,ponieważ tam nikt nie kontroluje ludzi i ich pracy a do tego wszystkiego dochodzi to ze tam są zatrudnione osoby które moim zdaniem są tzn. \"nierobami\". Ktoś ma problem żeby ich pozwalniać?A tak zapomniałem że ten dział lubi trzymać ludzi Firmie zbędnych.

;p

Był ktoś na rozmowie w sprawie doradcy techniczno handlowego ? jakie zarobki wam zaoferowali ?

Pozdrowienia z Topexu :-)

W Australii tak? Jeśli jesteś tym kim myślę (chociaż Ty na pewno nie domyślisz się kim ja jestem) to mimo wszystko życzę Ci powodzenia i Abyś nie trafił więcej do tej firmy... Może różnie między nami bywało, później byliśmy na innych zmianach ale i tak mimo wszystko życzę Ci jak najlepiej... Trzym się D...

Witam !! Czy ktoś coś wie więcej na temat pracy przedstawiciela techniczno handlowego ?? jak z autem, jaka pensja jakie warunki ??

jest ogłoszenie na doradcę techniczno-handlowego coś więcej o tym stanowisku?

ciekawy

... a co powiecie o nowo czy tez niedawno zatrudnionym dyrektorze handlowym Grzesiu, ktory z farb przywedrowal ???

Pytam szczerze, mam oferte z firmy Topex , praca biurowa, bliska z produktem i wizja rozwoju produktu, warto?prosze o szczere opinie atmosfera,zarobki, perspektywy..Dziekuje!

Pracowalem w fmcgu tam dopiero (usunięte przez administratora)Tu przynajmniej gosc wyszedl i podzeikowal za zrobiony wynik w kwartale tam takie cuda się nie dzialy .Ludzi traktowano zle. Narazie nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o GTX POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX POLAND Sp. z o.o.