Opinie o H. Cegielski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy H. Cegielski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w H. Cegielski o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H. Cegielski w Poznań

Oink_inz

Witam. Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu. Jak teraz wygląda praca w FPS-ie? Są jakieś zmiany, cień szansy na coś więcej niż PRL w najgorszym wydaniu? Widziałem, że szukają konstruktorów mechaników. Macie jakieś konkretne zamówienie?

jack

Mam pytanie ile obecnie osób jest zatrudnionych w Cegielskim i czy są nowe przyjęcia?

wesoly
@jack

Tak ale papiery skladac osobiscie na w2 a staki na poczatek to ok 20 brutto+premie..

omg

Szlifierzy/tokarzy/frezerow w PL i POZNANIU jest sporo ale na brak ofert nie narzekaja a HCP sie oglasza bo kadry sa w wieku przedmemerytalnym/emerytalnym. Powoli nie ma kto robic a chetnych za smieszne stawki nie ma no chyba ze desperaci co nie moga znalesc pracy bo malo umieja lub ci co pracowali juz w hcp kiedys to przyjda choc watpie. Nie ma co liczyc na tzw porzadne stawki no chyba ze dla kogos 14zl-16/brutto to porzadna stawka. NIE POLECAM

miro

Odnoszę wrażenie, że takich specjalistów w Polsce - a tym bardziej w Poznaniu ciężko uświadczyć na co dzień co sprawia że w niektórych przypadkach można liczyć na zdecydowanie porządniejsze zarobki . Tak myślę jednak, czy ktoś się tym przejmuje czy po prostu dają takie stawki wszystkim bez znaczenia kto jakie ma doświadczenie...

Konstruktor

Rozmowa odbyła się z dwoma osobami ze strony HCP - panią z kadr oraz z kierownikiem biura konstrukcyjnego. Nie mam zastrzeżeń co do jej przebiegu. W trakcie spotkania zaprezentowałem moje portfolio, opowiedziałem o obowiązkach w poprzednich miejscach pracy, jak również uzyskałem konkretne informacje o profilu działalności przedsiębiorstwa, oczekiwanych projektach dla przemysłu zbrojeniowego oraz o planach powiększenia załogi inżynierskiej. Na odpowiedź w sprawie wyników rekrutacji miałem czekać do 2 tygodni, jednak odpowiedź otrzymałem ostatecznie po 4 tygodniach - po mailowym przypomnieniu. W odpowiedzi dowiedziałem się, że "na obecnym etapie rekrutacji", HCP nie może mi dać zatrudnienia.

Brak pytań sprawdzających wiedzę. Zadano dwa pytania organizacyjne: (1) o oczekiwane wynagrodzenie, (2) o termin gotowości rozpoczęcia pracy

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Marian

Na jakie zarobki netto mogą liczyć elektrycy w fps ?

@Marian

Od 2400netto do 2800 netto+premia itp system brygadowy.

HCP

Wątek dotyczy warunków pracy w H.CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. FPS i FSA nie są spółkami zależnymi HCP SA.

Fld

Związki zawodowe w FPS już dawno się sprzedały za posadki zamiast pomagać pracownikowi to(usunięte przez administratora)ą i masz robić dłużej za odświęcenie nie dotyczy to tylko kilku (usunięte przez administratora). Nie każda(usunięte przez administratora) jest taka sama.

On

Ej (pracownik) a co na to wasze związki w FPS przecież tak prężnie działały i działają ale chyba o własne posadki.

Pracowników FPS

FPS żenada teraz zwalniają tylko nie tych co powinni na pudłach i podwoziach zwalniają abstynentów alkocholicy i co za tym idzie dupwłazy zostają czyli norma na trzeźwo nie pasujesz do towarzystwa bo jesteś potencjalnym zagrożeniem dla kierownictwa możesz powiedzieć prawdę a pijąc musisz być posłuszny i zostawać za darmo to pasuje kierowniczkowi. To przy takich rządach nie ma prawa bytu!!!

@Pracowników FPS

peszek..........ale wesolych swiat i powodzenia w szukaniu pracy.. HAHAHAHHAHAaaaaa

jacek

Juz nie przyjmuja bo maja 7 chetnych ale skoro pisza ze rekrutacja jest to chca wziasc najtanszego bo pytaja sie ile kandydat chce zarobic.. Smiech i zenada zwlaszcza ze zwolnili fachowcow w 2009 a teraz placz bo nie ma kto robic za grosze. Jaki idiota zatrudni sie za 14brutto w tym kolchozie?

M.S.

Rekrutacja na stanowisko szlifierz jest cały czas otwarta. Więcej informacji na (usunięte przez administratora)

Silver

W FSA benefitów brak, roboty brak, o dofinansowanie na święta jeszcze się postarali a od nowego roku zwolnienia i tyle na ten temat :/

alojz

Juz nie potrzebuja szlifierzy bo 3 zatrudnili.

Pracowników FPS

Pracownik FPS. Witam w FPS praca to porażka nie dosyć że masz zostawać po godzinach w warunkach szkodliwych to jeszcze za darmo jednym słowem konfidencja alkocholizm po prostu do pi.y.

A.D.

W ramach dodatkowych świadczeń w HCP funkcjonuje Karta Multisport, grupowe ubezpieczenie NW, dofinansowanie do urlopu ( 1 raz w roku - 14 dni), świadczenia dla dzieci pracowników (dzień dziecka, mikołajki, dofinansowanie do koloni i obozów) i zapomogi dla Pracowników.

ROBOL
@A.D.

tAK ALE DLA WTAJEMNICZONYCH I CZLONKOW ZWIAZKOW STROPIANOWYCH a nowych pracownikow nie przyjmuja a jak przyjma to jak bedzie mniej pracy to zwolnia. FPS=ALKOCHOLIZM I PRACA ZA GLODOWE STAWKI FSA= ZAKLAD NA SKRAJU UPADKU

Silver

Co Ty (usunięte przez administratora) Juz dawno nie ma nadgodzin tylko tak zwany dzień wolny za dłuższy czas pozostania w pracy, a o kartach nultisport pierwsze slysze,.

MS

Spawacz ma proponowane wynagrodzenie godzinowe w zależności od posiadanego doświadczenia i uprawnień dodatkowo otrzymuje premie, dodatek za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w nocy a dla długoletnich pracowników HCP wypłacany jest dodatek za staż pracy i nagrody jubileuszowe. W przypadku nadgodzin wypłacane jest dodatkowe wynagrodzenia i dodatek. Ponadto w HCP funkcjonuje fundusz świadczeń socjalnych m.in. z dofinansowaniem "wczasów pod gruszą" i karty Multisport.

Ciekawski

Jak wygląda tam praca spawacza? Chodzi głównie o zarobki. Na ich stronie widać, że poszukują kogos na to stanowisko. Pozdrawiam

Jedynie FSA ma szanse na przetrwanie i jakiś rozwój. HCP i FPS są to sztucznie podtrzymywane przy życiu twory, nie mające ekonomicznego prawa istnienia. Dosyć pieniędzy podatników było tam zmarnotrawione. Najwyższy czas zakończyć tą farsę.

ADAM

W HCP inwestują w kupno nowych maszyn. Upadłość to plotki.

Zostaw merytoryczną opinię o H. Cegielski - Poznań

• Jak się pracuje w H. Cegielski?

Zobacz opinie na temat firmy H. Cegielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Cegielski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H. Cegielski?

Kandydaci do pracy w H. Cegielski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H. Cegielski