Opinie o Torpol Oil & Gas Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Torpol Oil & Gas Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Torpol Oil & Gas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torpol Oil & Gas Sp. z o.o. w Poznań-wysogotowo

Ryszard

Czy firma normalnie funkcjonuje? czy obecna trudna sytuacja w jakiś sposób sparaliżowała prace?

Brak słów
@Ryszard

Funkcjonować funkcjonuje polecam ludzie super prezesi super bardzo fajni, robota fajna i ciekawa. Opinia neutralna bo od października zalegają mi 320 zł za delegacje. Ale jeśli pracujesz wypłata jest na czas delegacja już nie bardzo.

Leszek
@Brak słów

Dlaczego tak długi czas firma Torpol Oil & Gas zalega Ci z wypłatą środków za delegację? Nie dogadaliście się przed wyjazdem co do tej kwestii, czy może jest zupełnie inny powód tego, że tak to aktualnie wygląda? Jak możesz to bądź tak uprzejmy i sprecyzuj tę kwestię. Nie chciałbym po prostu czegoś źle zrozumieć.

Ryszard Nowy wpis
@Leszek

Jest ustalone z góry jaka jest stawka za delegacje tj.30 zł za dzień. Wypłaty są na czas delegacje wypłacane są naprawdę z dużym opóźnieniem trzeba chodzić i prosić się o własne pieniądze. Jeśli chodzi o wypłaty to są na czas i do tego nie można się doczepić. Jeśli grasz z nimi do jednej bramki to jest dobrze. Musiałem się zwolnić ze względu na sytuację rodzinną. Jako były pracownik dostałem oczywiście wypłatę ale delegacji do dnia dzisiejszego nie widziałem.

Adam Nowy wpis
@Ryszard

To niedobrze. Te 30 zł za dzień to bardzo mało. A jak trzeba w delegacji zostać na noc w hotelu, to kto wtedy opłaca zakwaterowanie, bo ta kwota, która podałeś ledwo starcza na jedzenie nie mówiąc już o kosztach dojazdu.

Krzysiek Nowy wpis
@Adam

Hotel opłaca firma, przecież nie z własnej kieszeni ale wyjazd słabo opłacany.

Rychu Nowy wpis
@Ryszard

Ja również pracowałem w Torpol ekipa (usunięte przez administratora) super kumple super atmosfera fakt wypłata na czas ale delegacje już gorzej do dziś nie dostałem ponad 600 zł chodź nie pracuje tam już z jakieś 2 lata.(usunięte przez administratora) Robota fajna ekipa najlepsza jaka miałem. Kadra kierownicza masakra. (usunięte przez administratora)Tyle w temacie. Warto spróbować ale praca raczej dla kawalera.

Bartosz

Hej, jak Wam się pracuje w Torpolu? Jak bardzo zmieniły się warunki pracownicze, o ile w ogóle, w czasach pandemii? Miała ona jakikolwiek wpływ na wypłatę albo na dodatkowe świadczenia/premię?

Zostaw merytoryczną opinię o Torpol Oil & Gas Sp. z o.o. - Poznań-wysogotowo

Torpol Oil & Gas Sp. z o.o.
  • Długa 5
    62-081 Poznań-wysogotowo

Torpol Oil & Gas Sp. z o.o.