Opinie o H. Cegielski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy H. Cegielski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w H. Cegielski o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H. Cegielski w Poznań

Jasiek

Czy dostanę jakieś wskazówki o rekrutacji i pracy w firmie?

HCP
@Jasiek

prosty

Jakie zarobki dla operatora CNC (heidenhain)?

Peter

Serio spawacze zarabiają po 2-2,5 na rękę? Tyle w Poznaniu zarabia kasjerka w biedrze, a nie spawacz z doświadczeniem i uprawnieniami...

BK

Orientuje się ktoś może, na jakie mniej więcej zarobki można liczyć na stanowisku Konstruktor elektryk? (komentarze nt. braku perspektyw firmy uprzejmie proszę sobie darować - znam trochę temat branży kolejowej, poza tym właśnie praca w tej branży mnie interesuje). Pozdrawiam

Konstruktor

Rozmowa odbyła się z dwoma osobami ze strony HCP - panią z kadr oraz z kierownikiem biura konstrukcyjnego. Nie mam zastrzeżeń co do jej przebiegu. W trakcie spotkania zaprezentowałem moje portfolio, opowiedziałem o obowiązkach w poprzednich miejscach pracy, jak również uzyskałem konkretne informacje o profilu działalności przedsiębiorstwa, oczekiwanych projektach dla przemysłu zbrojeniowego oraz o planach powiększenia załogi inżynierskiej. Na odpowiedź w sprawie wyników rekrutacji miałem czekać do 2 tygodni, jednak odpowiedź otrzymałem ostatecznie po 4 tygodniach - po mailowym przypomnieniu. W odpowiedzi dowiedziałem się, że "na obecnym etapie rekrutacji", HCP nie może mi dać zatrudnienia.

Brak pytań sprawdzających wiedzę. Zadano dwa pytania organizacyjne: (1) o oczekiwane wynagrodzenie, (2) o termin gotowości rozpoczęcia pracy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Spawacz Sam

Witam Panie i Panów, jak wygląda obecnie sytuacja w HCP? i na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz z małym doświadczeniem, słyszałem że początkowo dają najniższą krajową, plotki są prawdą?

sad
@Spawacz Sam

Zaklad bez perspektyw a zarobki jak w biedronce.

Edyta

@Domino możesz napisać coś więcej o obecnej sytuacji pracowników w H. Cegielski? Niewiele tu konkretnych informacji, jeśli chodzi o obecne warunki zatrudnienia. Co sprawia, że jak widzę masz zastrzeżenia do firmy jako pracodawcy?

Mr

Witam. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć czy warto podjąć tam pracę? Dodam, że jestem młodym inżynierem z małym doświadczeniem.

Domino
@Mr

Ten zakład to żywy trup na garnuszku podatników. Szkoda zaśmiecać sobie życiorys.

Edyta

@mysza Widzę, że jesteś pracownikiem firmy. Może mógłbyś pomóc osobom, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy? Dzisiaj pojawiła się oferta na stanowisko Specjalista Technolog - Spawalnik. Firma oferuje między innymi możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym co to oznacza w praktyce? Czy można liczyć na dodatkowe szkolenia, czy też kursy?

qwer

jakie zarobki dla spawalnika????

mysza
@qwer

2000-2500 netto

qwer
@mysza

smiech na sali

piotreq

Witam jakie są zarobki dla spawaczy mig/mag/tig w H. Cegielki ??

kamil

@czapka to raczej standard a nie nie wiadomo co jak bym chciał się lepiej dowiedzieć czy są jakieś premie, dodatki?

Robuś

spokojnie mozna jako monter taboru zarobic do 4500 brutto a do tego socjal i dodatki multisport itp..

Pit

Witam! Obserwuję tę firmę FPS i bardzo czesto widze te same oferty pracy. Czy wynika to z dużej rotacji? Wie ktoś może czy oferują jakieś kursy, szkolenia, na ile zmian się tam pracuje itd ?

witek

Możecie śmiało iść do FPS, mają jak najbardziej uczciwe i rynkowe stawki.

LEW

Ogólnie widać, czytając powyższe posty że nie rozróżniacie Spółek. H.Cegielski - Poznań S.A. to zupełnie inna spółka niż FPS czy FSA. umieszczajcie konkretne inf. bo nie pomagacie a wprowadzacie w błąd. W H.CEGIELSKI - POZNAŃ S.A. nie ma wynagrodzenia akordowego.

Gonzo

Sam fakt swiadczy o tym kim sa ludzie ktorzy rekrutuja i co mowia >> specjalista mechanik elektryk co za roznica moga powiedziec Tobie wszystko co bedziesz chcial uslyszec..Bynajmniej ja uwazam ze szkoda waszego czasu na takich ludzi i takie podejscie do pracownika..

na elektromontera.

zew

No właśnie....pojawiły się ostatnio w sieci 3 oferty pracy podane przez kolegę Tomka. Czy ktoś wie czym to spowodowane? Rotacja czy faktyczne zapotrzebowanie? Może szykują się jakieś nowe kontrakty?

@zew

hmm no to 21.03.2016 w biurze Fps Cegielski musiales byc zamnie skoro tak uwarzasz i tez musiales rozmawiac z kadrowa rozumiem? Kto bedzie chcial sam sie przekona jak jest ale nie radze :)

Gonzo

Witam generalnie firma na rozmowach kwalifikacyjnych proponuje pensje w granicach 3-3,5 tys. przynajmniej mi tyle zaproponowano. Gdy zrobilem badania pojechalem umowe podpisac stawka widniejaca w umowie to 1800 brutto i akord takze mega oszustwo oczywiscie nie podpisalem umowy i wychodzac z biura kadr spotkalem pewnego pracownika ktory sam sie wypowiedzial ze jezeli jeden miesiac cos wiecej zarobia kolejnego obnizaja im godzinówke zeby dostali po dupie..opinia jak najbardziej aktualna i sprawdzona :)

BK
@Gonzo

Powyższa informacja jest nieprawdziwa w H.CEGIELSKI - POZNAŃ S.A. nie obowiązuje system akordowy wynagrodzeń.

Oink_inz

Witam. Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu. Jak teraz wygląda praca w FPS-ie? Są jakieś zmiany, cień szansy na coś więcej niż PRL w najgorszym wydaniu? Widziałem, że szukają konstruktorów mechaników. Macie jakieś konkretne zamówienie?

Zostaw merytoryczną opinię o H. Cegielski - Poznań

• Jak się pracuje w H. Cegielski?

Zobacz opinie na temat firmy H. Cegielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Cegielski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H. Cegielski?

Kandydaci do pracy w H. Cegielski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H. Cegielski