H. CEGIELSKI - FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o H. CEGIELSKI - FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O.

Fernandez

Pracę w FPS mogę polecić tylko młodym pracownikom, którzy zdobędą pierwsze doświadczenie, wpis w CV i pójdą dalej. Firma nie rozwija się technologicznie, nie inwestuje zbytnio w nowy sprzęt ani ludzi. Z tego powodu znaczna większość ambitnej kadry na przestrzeni ostatnich lat zwolniła się. Zostali ludzie w podeszłym wieku (dosłownie oraz na umyśle). Brak kierownictwa z prawdziwego zdarzenia ( brak wiedzy technicznej i zdolności managerskich, a czasem nawet] podstaw kultury (np. Ł.J) )

Znacie dobrze firmę H. CEGIELSKI - FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o H. CEGIELSKI - FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H. CEGIELSKI - FABRYKA POJAZDÓW SZYNOWYCH SP. Z O.O.